Чому не можна носити фото в гаманці: докладне пояснення прикмети

Фотографія – знімок, володіє енергетикою зображеного об’єкта. Не всі знають, чому не можна носити фото в гаманці. Екстрасенси стверджують, що портретне фото являє собою енергоінформаційний зліпок людини. Якщо фотокартку носити в гаманці, то енергії об’єктів змішуються. Наслідки такої взаємодії можуть бути непередбачуваними.

Звідки взялася традиція класти фотографії близьких в гаманець

Першу спробу отримати фотографію зробили в 1802 році два британця – Гемфрі Деві і Томас Веджвуд. Але стійкі кольорові фотознімки стали виходити набагато пізніше. У 1907 році одна з технологій була запатентована братами Люм’єр. А миттєве фото вдалося отримати фахівцям з компанії Polaroid тільки в 1948 році. Тому традиція класти знімки рідних в гаманець з’явилася не більше 70 років тому.

c92ff4d7dd289731edf97f466300d3ae Чому не можна носити фото в гаманці: докладне пояснення прикметиЗа однією з версій, вкладати фото дружини і дітей в портмоне стали чоловіки, які надовго залишали сім’ю.

Знімки близьких носили з собою:

 • далекобійники;
 • моряки;
 • відрядження;
 • військові і т. д.

Будучи відірваними від близьких, голови родин завжди могли поглянути на зображення рідних.

Можна чи не можна носити в гаманці фото

Точно сказати, чи варто носити зображення близьких в гаманці, не можна. Одні вважають, що це загрожує негативними наслідками, а інші – що в цьому немає нічого погано. Щоб розібратися в питанні, варто розглянути всі за і проти.

793728a9287e14910f95000ca1d67ae6 Чому не можна носити фото в гаманці: докладне пояснення прикметиГроші володіють сильною позитивною або негативною енергетикою, яка впливає на ауру людей, зображених на фото. Тому екстрасенси і езотерики не рекомендують поєднувати ці речі.

Чому не можна зберігати фото в гаманці:

 • Вплив негативної енергетики. Гроші проходять через руки великої кількості людей, тому вони буквально кишать негативом. Якщо фото постійно носити в гаманці, негативна енергетика впливає на ауру зображених людей.
 • Порушення енергетичного потоку грошей. За прикметою, гаманець не можна класти фотографію померлої людини. Вона відлякує грошового егрегора, що стає причиною погіршення матеріального становища.
 • Змішання енергетик. Ченці деяких християнських орденів давали обітницю не торкатися до монет і паперових грошей, так як вважали їх продуктом мирської скверни. І в цьому є певний сенс, адже при носінні фото в гаманці зростає ризик зради з боку близьких.

Окультисти не згодні з екстрасенсами, так як не бачать нічого погано в носінні фотографій разом з грошима. А деякі стверджують, що в цьому є свої плюси:

 • Рішення багатьох проблем. Гроші символізують широкі можливості. Якщо фото знаходиться в безпосередній близькості від купюр, людина завжди буде щасливим.
 • Пом’якшення серця. Люди, які носять знімки рідних в гаманцях, ніколи не потраплять під згубний вплив грошей. Милуючись на обличчя дітей, чоловіка або дружини, чоловік завжди може згадати, заради кого працює.
 • Оберіг від злиднів. Гаманець – символ добробуту і фінансової стабільності. Якщо ви тримаєте фото близьких в гаманці, вони ніколи не пізнають бідність.
 • Залучення грошей. Носіння в гаманці фотографій успішних людей – шоуменів, акторів, співаків, футболістів – залучає удачу.

a1c0b75f514c1ad7cb64ad73b99ff820 Чому не можна носити фото в гаманці: докладне пояснення прикметиЯкщо побоюєтеся за здоров’я та матеріальне становище близьких, покладіть між відділами для грошей і фото китайську монету. Вона зіграє роль енергетичного буфера – запобіжить вплив енергії купюр на ауру родичів.

Можливі наслідки

Багато людей не розуміють, чому не можна носити фотографії в гаманці, але незнання не звільняє від небажаних наслідків. Адепти таємних навчань стверджують, що причина криється в грошах. Вони вбирають енергію попередніх господарів, з-за чого перетворюються в антиталисманы.

Негативні наслідки носіння фото в гаманці:

 • Бідність. Гроші, що колись належали збанкрутілим людям, транслюють невезіння, яке стає причиною звільнення з роботи, пограбування, матеріальних труднощів.
 • Хвороби. Якщо купюри мають негативний енергетичний заряд, вони висмоктують енергію з людей, які зображені на фото. В результаті у близьких виявляються хвороби.
 • Меркантилізм. Купюри, які належали скнара, заражають своєю енергетикою аури зображених на фото людей. Тому з часом вони стають надмірно розважливими, дріб’язковими і дуже скупими.

9eaf1ce3442c159a739ea4c3512d81fb Чому не можна носити фото в гаманці: докладне пояснення прикметиБагато езотерики не вірять у такий сильний вплив гаманця на фотки. А деякі навіть переконані у позитивному впливі грошових енергетичних потоків на матеріальний стан сфотографованих осіб.

Позитивні наслідки носіння фотографій в гаманці:

 • Успішність. Гроші – символ багатства і успішності. З їх допомогою вдається вирішити більшість проблем. При зіткненні з іншими предметами вони передають свою енергію. Якщо вони контактують з фото, то зображений на ньому людина стає більш успішним – легко знаходить хорошу роботу, швидко вирішує поточні проблеми.
 • Посилення волі. Окультисти впевнені, що фото не просто можна, а потрібно носити в гаманці. Грошові купюри символізують матеріальний ріст, рух вперед. В людині енергія трансформується у кращі якості, спрямовані на досягнення цілей, – наполегливість, посидючість, працьовитість.

Тим, хто вірить в символізм практичних речей, не варто відмовлятися від традиції носити фотографії близьких людей у гаманці.

Що ще не варто класти в гаманець

Наші предки вірили, що всі без винятку предмети володіють власною енергетикою. Одні з них перекривають грошовий потік, а інші – підсилюють його. Щоб уникнути негативних наслідків, не варто класти в гаманець:

 • прострочені банківські картки;
 • фото померлих людей;
 • чеки з супермаркетів;
 • використані квитки;
 • чужі візитні картки;
 • рецепти від лікаря;
 • знайдені на дорозі гроші.

Екстрасенси не радять змішувати чесно зароблені гроші з виграними в лотерею. Це загрожує енергетичних дисонансом, погіршенням матеріального становища і злиднями.

Зберігати фотокартки в портмоне чи ні, вирішувати тільки вам. Але якщо побоюєтеся негативних наслідків, краще не ризикуйте.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради