Що означає кільце на середньому пальці у дівчини чи хлопця – чому не можна його носити?

Кільця завдяки круглій формі (без початку і кінця) були обрані стародавніми людьми в якості символу укладення угоди. На них розміщували друку.

Наші сучасники сприймають кільця по-різному: для одних – це прикраси, які можна міняти, як рукавички, для інших – православний оберіг, для третіх – символ шлюбу, а четверті з їх допомогою прагнуть підкреслити високий статус. Залежно від мети вибирають різні кільця і надягають їх на певні пальці.

337ba5d216df81bde90470cdd79df28c Що означає кільце на середньому пальці у дівчини чи хлопця  чому не можна його носити?

Носіння обручки на середньому пальці показано тільки людям із сильною волею і тим, хто хоче змін в житті. При цьому бажано вибирати гарні вироби досконалої форми, з натуральними каменями.

Який вплив на долю надає кільце на середньому пальці?

Центральний палець руки найдовший – на ньому краще всього виглядають прикраси. А ще він показує, наскільки людина подобається сам собі. Коли люди одягають на нього колечка, вони інтуїтивно активізують свою особистість, дозволяють розкритися внутрішньому потенціалу.

Саме на середньому пальці носила обручку Мерилін Монро під час виконання пісні про діаманти. А ще середній палець був обраний для знаменитого кільця Всевладдя Толкієна.

Покровитель середнього пальця – Сатурн, захисник закону і справедливості. Надягаючи кільце на середній палець, жінка (або рідше чоловік) активізує врівноваженість і відповідальність, що призводить до таких наслідків:

 • Людина повністю відкривається світу, показує справжню сутність;
 • Особистість має можливість продемонструвати і розвинути свою індивідуальність;
 • Носій кільця знаходить внутрішню гармонію.

Іноді такі дії не обіцяють нічого хорошого, тому що середній забезпечує зв’язок між внутрішнім світом людини і зовнішнім середовищем. Разом з особистістю носія кільця активізується і його карма (доля), якою йому доведеться дотримуватися, навіть не бажаючи того.

Постійна присутність прикраси може створювати перешкоди на життєвому шляху людини у вигляді сюрпризів долі, які не страшні сильним людям. Вони стануть тільки сильніше і стійкіше до неприємностей. Ось чому не можна носити кільце на середньому пальці слабким людям, якщо вони хочуть уникнути фатальних наслідків. Але і тут є свої тонкощі.

Прикрашати пальці Сатурна – це можна вирішити тільки в індивідуальному порядку. Бажання активізувати карму виникає у «улюбленців долі». Але хід розвитку подій залежить ще і від того, яке носять обручку, хто і на яку руку його одягає.

fae451bd64bdebf1b99240da5b628feb Що означає кільце на середньому пальці у дівчини чи хлопця  чому не можна його носити?

Що означає прикраса середнього пальця лівої руки

Ліва рука – уособлення жіночої енергії, пасивна у правшів. Вона захищає особистість від зовнішніх і внутрішніх впливів. Прикраса середнього пальця лівої руки не представляє небезпеки. На нього потрібно надіти срібне кільце, якщо доля не подобається, і хочеться «пригальмувати» хід розвитку подій. А ось золотий перстень на правій руці, може в найкоротший термін перевернути життя особистості, готової інтенсивно розвиватися.

Центральний найдовший перст може уособлювати владу, але пасивність лівої руки «зводить до нуля» всю його силу. Тому, якщо для людини кільце грає лише роль прикраси, не призначеного для програмування карми, його рекомендується носити саме на лівому пальці Сатурна.

У психологів на цей рахунок є інша думка. Вони вважають, що надягаючи кільце на середній палець лівої руки, люди підсвідомо прагнуть захиститися від власної долі і не втратити себе.

Потрібно враховувати, що кільце на лівому пальці Сатурна з часом не втрачає своєї сили. Щоб збільшити його вплив, захиститися від фатальних «сюрпризів долі» або розкрити свою індивідуальність, люди заговорюють прикраса або вибирають великий перстень. Таким чином, вдається набагато підсилити його дію.

7ac7fe6068fb5e939b9926f19afa7fe0 Що означає кільце на середньому пальці у дівчини чи хлопця  чому не можна його носити?

Правої руки

Досягнення повної гармонії особистості – ось що означає кільце на середньому пальці правої руки. Його носять в хорошому сенсі самозакохані люди.

Їм подобається бути тим, ким вони є. Прикраса головного пальця індивідуальності підкреслює це дозволительное самолюбування.

Чим крупніше прикраса, тим більше його власник хоче показати оточуючим свою неперевершеність.

Інший випадок. Перстень на правому пальці Сатурна має велике значення для тих, хто заплутався або загубився в житті. Постійне носіння активізує долю. Позитивні зміни проявляться різним чином: з’явиться нова перспективна робота, зустрінеться потрібний людина, «наскочить» любов чи знайдеться справжнє призначення носія прикраси.

Які кільця краще носити?

Метал Сатурна – свинець, тому прикраса для середнього пальця, повинно бути зроблено з сірого (білого) металу – срібла, платини, титану.

Колір каменів в оправі повинен бути не кричущим, а заспокійливим. Наприклад, вдалою буде вставка у вигляді бузкового аметиста або чароїта, рожевого кварцу, димчастого опала, блакитний бірюзи, синього сапфіра або аквамарину, білого перлів. Звичайно ж, центральна частина руки – гідне місце для діаманта.

62f211c2021643c9afd83735c2f8c995 Що означає кільце на середньому пальці у дівчини чи хлопця  чому не можна його носити?

Значення кілець на середніх пальцях

 • Крупне ювелірне виріб в центрі руки – говорить про марнославстві і самозакоханості;
 • Інтенсивно блискучий камінь – видає особистість, не прислушивающуюся до думки оточуючих;
 • Невелике колечко з камінчиком помірного розміру – показує врівноваженого людини з розвиненим почуттям власної гідності;
 • Обручка – символ відданості вдови (або вдівця). На середньому пальці його носять жінки або чоловіки, які втратили «другу половинку», але ще зберігають вірність коханій людині. Носити «символ одруження» на середньому пальці при живому (живий) дружині вважається поганою прикметою;
 • Сімейні реліквії – саме такі прикраси найбільш підходять для носіння на середньому пальці лівої руки. Вони краще захищають від негараздів і налагоджують долю;
 • Кільця з написом «спаси і збережи» – потужний православний оберіг можуть носити щиро віруючі люди на середньому пальці правої руки (так само як і на вказівному і великому);
 • Перстень – його надягають чоловіка, коли хочуть підкреслити свою приналежність до певного роду. Кільце в цьому випадку допомагає розкрити потенціал власника, знизити негативний вплив долі на нього і проявити себе в сімейному бізнесі. Ці люди вірять у долю і власну вищу призначення. Навіть вибір коханої людини вважають подією, визначеним кармою. Зустрівши таку людину, можна не сумніватися в його величезної духовної сили. А вже якщо він призначив вам побачення, ваші відносини зумовлені понад (особливо, для нього).
 • Особливий випадок – прикраси на пальцях обох Сатурна. Вони видають фаталиста, відчуженого від повсякденного життя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради