Дизайн нігтів ніжно-рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Жінки часто вдаються до різних відтінків рожевого в одязі і манікюрі. Романтичні і елегантні дизайни ніжно-рожевого кольору знаходяться в тренді. Фото з варіаціями декору можна вибрати на просторах інтернету і втілити в життя в домашніх умовах.

Рожеві відтінки служать ідеальним фоном для білих об’ємних вензелів або 3D слайдерів. Ці манікюри підійдуть для створення романтичного образу, для дизайнів весільних в будь-який час року.

Загальні рекомендації

Дизайн нігтів ніжно-рожевий (фото див. нижче) відрізняється універсальністю і підходить під будь-яку форму нігтів. Ці відтінки служать базою для класичного френча. Такий дизайн ідеально підходить для офісного манікюру, який можна зробити на будь-яку довжину нігтів.

Крім цього на рожевому тлі яскраво виглядають відбитки голографічної фольги. Для цього рекомендується придбати спеціальний клей для фольги. На тонкий шар клею, після просушування на повітрі близько 2 хв, добре віддруковуються малюнки з різнобарвним переливом.

1f2ceef83e2d781d0271619de1de2c9d Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Ніжно-рожеві дизайни чудово поєднуються зі стразами. У моді в 2019 році залишаються тонкі нитки з каменів і бульонок в зоні біля кутикули або по одній з бічних сторін нігтя. Щоб інкрустація вийшла ніжною у неї вставляють прозорі або голографічні стрази і оточують їх білими металевими бульонками.

Як правило, декор складається з одного великого каменю і 2-3 дрібніших.

Бульонками заповнюють весь простір між кристалами або виставляють їх точково. Все залежить від бажання власниці манікюру і умов, в яких буде використовуватися дизайн. При щільному заповненні бульонками інкрустація стає міцніше і довговічніше в шкарпетці.

Техніки і методи

Сучасні полімерні матеріали дозволяють створювати нові варіації дизайнів, поєднуючи існуючі техніки нейл-арту і створюючи нові. Тренди створюються і вводяться в практику на міжнародних конкурсах з манікюру. З новими матеріалами можна ознайомитися на виставках-продажах, де виробники демонструють новинки і проводять майстер-класи по їх використанню.

Не всі техніки нейл-арту адаптовані для використання в домашніх умовах. Для деяких потрібні дорогі матеріали, для інших – спеціальне обладнання. Існує ряд класичних технологій, які доступні домашнім майстрам.

32dd293ead1d61445fedef9637c4ba06 Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Техніки створення ніжно-рожевих дизайнів в домашніх умовах:

Назва Опис Що необхідно
Градієнт Плавний перехід між декількома квітами (без чіткої межі з’єднання кольорів, що служить показником якості). Виконується по мокрому шару гель-лаків, розтяжкою кінчиками ворсу кисті одного кольору на інший. 2 або 3 пастельних відтінків гель-лаку, кисть з выстриженным ворсом, базове і топове покриття.
Беббибуммер Імітація градієнта, як правило, біля вільного краю нігтя. Виконується за допомогою спеціальної кисті для аэропуфинга або губки Білий або будь-який світлий колір, відтінки рожевого для створення базового фону, кисть у вигляді кульки або губка.
Слайдери Малюнки на тонкій плівці, виконані друкарським способом, заміна ручного розпису нігтів. Переносяться на площину нігтя размачиванием у воді. Існують особливі 3D слайдери, які кріпляться клеєм до прозорій плівці і знімаються з неї пінцетом, не перекриваються зверху топом, щоб не зменшити обсяг. Набір слайдер-картинок на білій картонній основі, ножиці, пінцет, рожевий колір для основного покриття, топ і база.
Стемпинг Однотонний відбиток з гравировочной пластини. Переноситься на ніготь за допомогою силіконового або гумового штампу. Базове покриття камуфлирующего рожевого кольору, пластина з гравіюванням, штамп, скребок для розподілу фарби, кольорові лаки для стемпинга.
Втирки Створення перлового або металевого блиску на рожевому базовому тлі. Виходить втиранням кольорове покриття без липкого шару спеціального пігменту. Рожевий гель-лак для фону, косметичний спонж або м’яка кисть для нанесення втирки, порошок з необхідним ефектом, топове покриття.
Декорування стразами Прикраса камінням у вигляді інкрустацій або стрічок. Між стразами розташовуються бульонки або кристали Пікс. Стрази, клей для страз, кисть для малювання (тонка), восковий олівець для перенесення страз на ніготь.

Комбінація цих прийомів і мінімальну кількість матеріалів дозволить домашньому майстрові втілити в життя свої фантазії по дизайну.

Варіанти в різних відтінках

Дизайн нігтів ніжно-рожевий (фото можливих варіантів подано нижче) не обов’язково означає нудний однотонний колір. Майстри рекомендують визначитися зі стилем дизайну і підібрати відтінки. Наприклад, для ніжних дизайнів використовувати пастельні кольори, а для яскравих літніх манікюр – насичені неонові відтінки рожевого кольору.

5d678efcc213c07dde02d957773b40f8 Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

З будь-якого пігментованого лаку в домашніх умовах можна отримати лінійку пастельних відтінків додаванням білого гель-лаку. Чим більше додати білого кольору, тим світліше відтінок вийде. Модними поєднаннями на 2019 рік вважається поєднання рожевого і сірого, а також рожевого і блакитного кольору.

Технологія нанесення абстрактного дизайну

 1. На панелі викласти улюблені кольори лаку. При необхідності зробити заміси за отримання потрібних відтінків.
 2. Обробити ніготь – зробити манікюр, нанести знежирювачах, праймер і базове покриття, просушити ЛІД лампі 30 сек.
 3. На панелі намалювати рівні різнокольорові лінії.
 4. Дотсом або апельсиновою паличкою змішати кольори абстрактний візерунок (не варто сильно перемішувати відтінки, щоб не отримати єдине колірне пляма).
 5. Набирати лак на кисть для омбре і без натиску розподіляти по нігтю до повного перекриття площі нігтя.
 6. Тонкою кистю можна підправити малюнок, внести необхідний колір, сушити в лампі 60 сек.
 7. Покрити дизайн топом і просушити 30 сек, при необхідності зняти липкий шар з допомогою обезжиривателя.

Для домашніх майстрів підійде спосіб, коли абстрактний малюнок переноситься з палітри за допомогою силіконового штампа.

Для цього подушка штампа, перекочували рухом, забирає малюнок з палітри і таким же способом віддруковує на нігті. При роботі не варто сильно притискати штамп до площини, щоб не зруйнувати тонке переплетення кольорових ліній. Цей метод часто використовують у салонах в якості швидкісного дизайну.

70359088928512b0ff89abaaa87f6a42 Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Також такий фон використовується під отпечатывание фольги і промальовування тонкими лініями квітів і метеликів. Додаткове декорування перетворює ніжні дизайни в святкові та яскраві. Любительки блиску часто доповнюють їх голографічними стразами.

Рожевий колір у будь-якому подтоне успішно поєднується з блакитними, білими, сірими, бежевими відтінками. Ці кольори красиво поєднуються як у градієнті, так і в імітації текстури каменю, яка особливо актуальна у 2019 році.

Матовий манікюр

В тренді вже не перший рік матові дизайни. На рожевих покриттях використання матового топа дає особливий ефект, який відрізняється елегантністю та простотою. Поверхня без глянцевого блиску служить ідеальним фоном для кріплення страз, вигідно підкреслює їх блиск і гра світла в гранях каменю.

Дизайн нігтів ніжно-рожевий (фото вишуканих дизайнів у поєднанні з різним декором і тонкими промальовування особливо популярні серед клієнтів салонів) просто створюється нанесенням якісного топового шару з матуючим ефектом.

498419e35360c360a1ea9d463a5c283f Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Недоліком подібних дизайнів є їх слабка стійкість до стирання. У деяких торгових марок матуючий ефект тримається не довше тижня, а потім проступає глянець. Кожен майстер вибирає для себе улюблені топи, обчислюючи їх дослідним шляхом.

Такі дизайни користуються популярністю у жінок різного віку, оскільки є класикою нейл-арту. Вони доречні як в офісі, так і в навчальних закладах. Гармонійно поєднуються з будь-яким стилем одягу. Без глянцевого блиску рожевий манікюр виглядає витончено, привертає увагу своєю простотою і елегантністю.

Варіанти з візерунками та малюнками

Дизайн нігтів (ніжно-рожевий фото-малюнок просто перенести на поверхню нігтя) з допомогою слайдерів користується особливою популярністю серед майстрів. Далеко не всі вміють віртуозно малювати тонкою кистю на нігтях. Слайдери дозволяють оформити нігті складними малюнками з великою кількістю відтінків без художніх навичок майстра манікюру.

a4ca4c11583e49645a9b39a9952eda89 Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Як правило, для ніжно-рожевих дизайнів використовується флористика. Фото квітів, видрукувані на тонкій плівці, можуть складатися з декількох відтінків рожевого з тонкою тонуванням пелюсток, що складно зробити вручну.

Як прикріпити водний слайдер

 1. Манікюрними ножицями вирізати малюнок.
 2. Опустити вирізаний фрагмент в ємність з невеликою кількістю води (блюдце з 3 ч. л. рідини або вологий спонж).
 3. Після виконання кольорового покриття і сушіння (30 сек), зняти дегідратором липкий шар.
 4. З допомогою пінцета зрушити плівку з малюнком з картонного підстави і перенести на ніготь. Розташувати в потрібному місці і розрівняти по поверхні силіконової пензлем або апельсиновою паличкою.
 5. Покрити зверху двома шарами топа, просушуючи кожен шар 30 сек.

Однотонний малюнок на рожевий фон нігтя переносять за допомогою техніки стемпинга. Для ніжних дизайнів застосовують білі, срібні і золоті лаки для стемпинга. Після цього дизайни декорують блискітками або стразами. Крім фарб майстри використовують сухі пігменти.

6bed086cdcd2e830e73e019e8b202fc2 Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

В залежності від розмірів частинок, вони добре розподіляються по пластині і знімаються силіконовим штампом. Контрастніше візерунок, виконаний стемпингом з пігментами, виглядає на ніжно-рожевому тлі з матуючим ефектом.

Етапи виконання стемпинга будинку

 1. Підготувати ніготь за допомогою манікюру і нанести базовий колір під дизайн.
 2. Після просушування зняти дисперсійний шар з допомогою безворсовою серветки і обезжиривателя. Так само обробити зображення на пластині з гравіюванням.
 3. Очистити штамп липкою стрічкою. В домашніх умовах використовувати канцелярський скотч.
 4. Розподілити фарбу або лак з малюнку на пластині скрабером. Стежити за якістю заповнення борозен.
 5. Перенести малюнок на площину штампа перекочували рухом, щільно притискаючи силіконову подушку до поверхні пластини.
 6. Перевернути штамп, через його торець приміряти малюнок до площини. Зайве можна забрати скотчем. Потім перекатом перенести малюнок на ніготь, закріпити в ЛІД лампі 30 сек.
 7. Перекрити дизайн топовим шаром і просушити 30 сек.

04df5f378393ff193388e16b0afff2f6 Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Особливість спеціальних лаків для стемпинга – швидке висихання матеріалу, тому переносити зображення з пластини потрібно квапливо. Для початківців майстрів рекомендують використовувати гель-фарбу для стемпинга, яка не висихає без просушки в лампі. Це дозволить збільшити час на всіх етапах штампування.

Ідеї з декором

Манікюр у рожевих тонах — відповідна основа під різноманітний декор. Всі відтінки ніжного кольору поєднуються як з золотими, так і з срібними елементами декору.

Варіанти декорування ніжно-рожевого манікюру в домашніх умовах:

 • градієнт блискітками;
 • камифубуки (круглі, ромби, зірки, півмісяці, метелики);
 • стрази (білі, кольорові, голографічні);
 • об’ємні малюнки, присипані акриловою пудрою;
 • отпечатывание срібної або золотої фольги;
 • самоклеючі стрічки.

87330622e55391784c4a5a5b6d49d0c6 Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольоромНа фото представлені приклади ніжно-рожевого дизайну нігтів.

Самим трудомістким процесом з перерахованих вище є створення об’ємних малюнків. В якості базового фону використовуються промальовування вензелів або флористика (трафаретні троянди), які присипаються зверху білою або голографічного акриловою пудрою. Як присипку можна вибрати будь-який колір порошку за бажанням.

Найпростішим способом – декорування самоклеючими стрічками. З їх допомогою створюються строгі і елегантні геометричні дизайни. У таких композиціях доречні дрібні стрази (розмір ss3).

Техніка нанесення акрилової пудри

 1. Підготувати ніготь до покриття кольоровим лаком – манікюр, дегидратор, праймер і базове покриття з вирівнюванням нігтьової пластини.
 2. Нанести перший шар обраного рожевого відтінку, просушити 30 сек і продублювати другим шаром з прокрашиванием у кутикули. Просушити ЛІД лампі 30 сек.
 3. Зняти з допомогою дегідратору липкий (дисперсійний) шар кольорового гель-лаку.
 4. Покрити нігті топом без липкого шару, в лампу на 30 сек.
 5. Тонким пензлем виконати промальовування (квіти, метелики, вензелі). Лінії малюнка повинні бути високими і об’ємними, не розтікатися по фону. Просушити 10 сек.
 6. Зверху за допомогою пушера або віялової кисті присипати малюнок, акуратно струсити надлишки і потримати руку на повітрі 1-2 хв, просушити в лампі не менше 30 сек.
 7. Твердою щіткою очистити дизайн від не закріпилися частинок акрилу.

4dd76fbe47ac3c35c24fa2091dafaf1b Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Такі дизайни не перекриваються зверху фінішним шаром, поверхня малюнка залишається опуклою і шорсткою. Особливості дизайну слід враховувати тим, хто прагнути дряпати нігті і не терпить нерівностей манікюру. З такими особливостями характеру не рекомендується виконувати об’ємний малюнок.

Якщо дизайн у процесі шкарпетки забрудниться, його очищають мильною водою і твердою щіткою. Як правило, такі дизайни створюються для урочистих заходів (весілля, ювілей). Виглядають вони елегантно і ніжно, підходять під будь-який колір гардеробу.

Простим у виконанні і витонченим є варіант манікюру – градієнт блискітками.

Часто для його виконання змішуються блискітки в колір основного фону (рожеві) з срібними і голографічними. Блискучий мікс розподіляється тонким пензлем по непросушенному топовому покриттю. Більш високу щільність створюють у кутикули або у вільного краю, а потім тонкою сухою кистю виконують розтяжку блискіток по поверхні нігтя.

Модні тенденції в 2019 році

У цьому сезоні актуальною вважається форма нігтів – «класичний мигдаль». На довгі штучні нігті можна вибрати варіант – «звужений мигдаль». На такій формі нігтів ніжно-рожеві відтінки у поєднанні з білим і срібним кольором виглядають бездоганно. Створюють ніжний, елегантний і жіночний образ, незалежно від стилю одягу.

Майстри визначають деякі популярні тенденції в дизайні на 2019 рік:

 • дизайн з гелем-павутинкою
 • малюнки дотсом в стилі мінімалізму;
 • 3D ліплення флористики і метеликів, виконана білою пастою-пластиліном.

Крім декорування в рожевому манікюрі допускається присутність інших кольорів. Модним поєднанням вважається з’єднання рожевого з перлинно-сірим кольором. Такі дизайни використовують у будь-який час року.

86ffca0562ac5c21ea23100b8470314a Дизайн нігтів ніжно рожевий. Фото манікюру з сріблом, блискітками, білим, чорним кольором

Фото з ніжно-рожевими дизайнами на будь-якій формі і довжині нігтів не залишають інтернет. Майстри діляться новими оригінальними дизайнами, а новачки прагнуть їх повторити. Щоб ніжний манікюр виглядав вишукано, початківцям майстрам необхідно подбає про чистоту манікюру і вирівнюванні нігтьової пластини.

Рожеві відтінки відрізняються особливою примхливістю і підкреслюють всі нерівності нігтя. Крім того, практично всі рожеві кольори, незалежно від виробника, необхідно наносити в 2-3 шари.

Автор: Анна Краса

Відео про ніжно-рожевому манікюрі

Майстер-клас по створенню кварцового манікюру:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради