До чого сниться зловити весільний букет нареченої

Сновидіння на тему весілля не завжди тлумачаться позитивно. Зате букет нареченої – уособлення всього самого доброго і наяву, і уві сні. Значення його може бути трохи краще чи трохи гірше в залежності від нюансів появи весільного атрибуту в мріях, від ваших дій з цим предметом і від емоцій, які він викликає.

af066c91af3c5378cdc64a36d8e2e868 До чого сниться зловити весільний букет нареченої

Наприклад, до чого сниться, зловити букет нареченої, сонники пояснюють, як прояв підсвідомого бажання дівчини вийти заміж. Але не все так просто і однозначно, значення сну змінюється під впливом подробиць події та особистості сновидца.

До чого сниться букет нареченої?

У загальному випадку святкова квіткова композиція у сні обіцяє різні приємні речі наяву: починаючи доленосним знайомством, і закінчуючи бажаним одруженням, не виключаючи розвитку гармонійних взаємин з коханим. Тлумачення сновидіння змінюється в залежності від того, хто бачив уві сні весільний букет:

 • Неодружена дівчина чи доросла самотня жінка – пані належить швидка зустріч з коханим, а в перспективі розвиток серйозних стосунків. Деякі сонники трактують це як передвістя успіхів у професійній діяльності.
 • Юнак – молода людина отримає знаки уваги від цікавлячої його дівчини.
 • Дорослий чоловік – зрілий представник сильної статі зустріне жінку, яка його заінтригує.
 • Наречена напередодні весілля – майбутньої нареченої належить щасливе подружжя (вдалий шлюб буде довгим). Чоловік після одруження залишиться люблячим і уважним, таким, яким він був на зорі відносин. В сімейному житті буде багато радісних моментів.
 • Дорослий чоловік або жінка, у яких є сім’ї – сновидіння підтверджує фортеця їх шлюбних уз (у подружніх парах немає місця обману, відчуження, розбрату, недомовкам).

Якщо ви знайшли себе в списку вище, і радієте хорошому ознаку, постарайтеся пригадати і інші подробиці сну. Це допоможе уточнити трактування. Згадайте, наприклад, який був букет?

Красива композиція зі свіжих квітів

Це сновидіння віщує удачу і благополуччя, взаємну любов і зміцнення сімейних уз. Не дивуйтеся щасливим випадковостям і легкості втілення ідей – адже вам вдалося подружитися з Фортуною.

Матеріальне благополуччя і фінансова стабільність – ось до чого сниться красиво оформлений весільний букет.

Якщо у вашому сні флористичну композицію тримав у руках незнайомець – це означає, що щастя скоро «постукає в особисте життя, ви зустрінете «чоловіка для життя», який буде ідеально підходити.

Якщо букет був хитромудро прикрашений – це ознака зустрічі з важливими людьми вище за статусом. Вас будуть помпезно приймати.

Якщо у квітковій композиції був присутній бант – незабаром вдасться закрутити голову щирому щедрому людині. Причому тільки від вас буде залежати доля цих відносин (ви зможете вирішити, чи продовжувати роман, або розірвати зв’язок).

Засохлий або в’яне букет

Сон попереджає про те, що серед друзів є заздрісники. Вони можуть давати вам погані поради, які призведуть до розставання з коханою людиною. Сонник рекомендує не піддаватися спокусам найближчим часом. Потрібно поберегти репутацію, яку так легко зараз заплямувати.

Якщо уві сні ви зловили розшарпаний букетик від нареченої, але його вирвали у вас з рук, то наяву не вдасться уникнути неприємностей. Особливо переживати не варто – ви відбудетеся легким розчаруванням.

Якщо спійманий букет від нареченої зів’яв у ваших руках, то вам належить серйозна сварка з коханим. Наберіться терпіння, і проявіть максимальну лояльність, адже конфлікт може спровокувати розставання з судженим.

f12931c31d7426aa0396e8b55f896edd До чого сниться зловити весільний букет нареченої

Тлумачення дій над букетом уві сні

У сновидіннях іноді доводиться не тільки спостерігати за подіями з боку, але і брати в них активну участь. Зверніть увагу, що ви робили з весільним букетом. Для кожної дії сонники своє трактування:

 • Збирати квіткову композицію – не дуже хороший знак. Сновидінню належить ще довгий час залишатися самотнім. Але не потрібно впадати у відчай і відмовлятися від пошуків судженого, «хто шукає – той знаходить». А ще «укладачеві букета» доведеться брати активну участь в житті друзів, займатися їхніми проблемами, допомагати будувати відносини.
 • Кидати квіти – це символізує невдачу. Приділіть більше уваги збереження своїх фінансів і матеріальних цінностей. Хтось з вашого найближчого оточення збирається вас обдурити – подумайте, як саме це може статися. Крім того, не вплутуйтеся в ризиковані проекти і авантюри, пов’язані з грошима (принаймні найближчим часом).
 • Мимоволі впустити у сні спійманий букет – також недобрий знак. Обраний шлях є хибним, тому, незважаючи на ваші грандіозні зусилля, не вийде завершити починання. Займіться справою, яка принесе успіх.
 • Тримати квіти в руках – дуже гарний знак любові і гармонії в житті сновидца. Не виключено, що улюблений скоро зробить вам пропозицію про заміжжя.
 • До чого бачити уві сні, як ви зловили букет нареченої на весіллі, сонник Цвєткова трактує, як знамення про міцному шлюбі. Вам пощастило з чоловіком (або дружиною), який любить вас і не думає про зраду. Відповідайте йому взаємністю. Якщо незаміжньою дівчині просто приснився весільний букет, тлумач снів Квіток пропонує їй готуватися до доленосної зустрічі.

  Зловити весільний букет – це сновидіння гідно докладного розгляду. Різні сонники дають своє трактування урахуванням нюансів події.

  Що значить ловити весільний букет?

  Якщо незаміжньою дівчині приснилося, як вона зловила весільний букет, сміливо можна припустити, що ця щаслива особа скоро вийде заміж. Але факт боротьби за флористичну композицію можна трактувати як досягнення чого-небудь. Такий сон вважається ознакою сильні натури.

  Сонник Міллера повідомляє, що зловив уві сні букет нареченої наяву очікує любовну пригоду, можливість зустріти свою долю. Побачивши такий сон, можете загадати найпотаємніше бажання – воно неодмінно здійсниться.

  Якщо приснилося, що ви ловите букет нареченої, трактування сну в залежності від результату події виглядає так:

  • Ви боролися за букет в компанії інших дівчат, успішно схопили квіткову композицію, і міцно тримали в руках – вам з коханим пощастить отримати приємний подарунок або вигідну пропозицію. Іноді такий сон може передвіщати зустріч зі старим знайомим після багаторічної розлуки.
  • Ви вправно зловили квіти, але віддали їх ридаючій поруч дівчині – цей сон говорить про вашому недоладній відношенні до того, що маєте в цьому скоро доведеться покаятися). Ваші стосунки з коханим знаходяться під загрозою обриву. Щоб зберегти своє щастя, погляньте на життя по-новому.
  • Вам приснилося, що хтось кидає весільний букет, але зловити квіти не вдалося (може бути, ви їх і не ловили) – передвістя великої сварки з партнером на ґрунті побуту.
  • Успішно спійманий букет у вас вихопили з рук – це розчарування у сні говорить про ненадійному суспільному становищі. Приготуйтеся до загострення конкуренції з боку недоброзичливців. Їх дії можуть погано позначитися на репутації.
  • Ви на весіллі билися за букет нареченої – це попередження про те, що в реальності у вас виникне суперниця, від якої при бажанні і достатній старанності вдасться позбутися.
  • Ви намагалися підстрибнути вище, щоб схопити заповітні квіти – в східному соннику для вас є чудовий прогноз: наяву ви досягнете бажаних результатів.

  Якщо квіти прилетіли вам прямо в руки, хоча ви навіть не намагалися їх ловити – це дуже сприятливе знамення. Наяву вам вдасться обійти всіх суперниць у боротьбі за серце бажаного чоловіка. Якщо ви заміжня, а уві сні радієте випадково отриманого букетику нареченої – це означає, що реальний чоловік дуже любить вас, і завжди буде вам вірним.

  200b7cc3f1bda8fd22fa0f19add68442 До чого сниться зловити весільний букет нареченої

  З яких квітів складався букет?

  Для правильного тлумачення спійманого весільного букета потрібно приділити увагу самим квітам. Які вони були? Колір, сорт, розмір бутонів, додатковий декор – все має значення.

  Тлумачення живих квіточок в букеті нареченої видової приналежності:

  • Квіти різного кольору – символ насичене культурне життя найближчим часом.
  • Троянди – переддень приємного знайомства, любовних визнань і привабливих пропозицій.
  • Лілії – передвістя наближається неприборканої пристрасті, якій важко протистояти.
  • Проліски – ніжні квіти символізують романтику. Не виключено, що скоро відновляться колишні почуття, ви зустрінетеся з першою любов’ю або відчуєте прилив сил для нових справ.
  • Бузок – знамення про удачі в особистому житті і на роботі.
  • Гвоздики – сон передвіщає здійснення задуманого, всі ваші ризики виправдаються. Вас оцінять по достоїнству.
  • Конвалії – ознака творчих успіхів, удачі на співбесідах, іспитах, в публічних виступах.

  Якщо довелося зловити букет нареченої, який складався з сухоцвітів або синтетичних квітів – це поганий знак, застережливий про застарілих хворобах. Не варто відкладати візит до лікаря, щоб не збільшувати проблеми зі здоров’ям. Після консультації фахівця займіться зміцненням імунітету.

  Якщо зловили квіткову композицію, яка відрізнялася різноманітністю елементів – це підказка Вищих сил про те, що належить доленосне знайомство, тому не відмовляйтеся бувати в компанії друзів і колег.

  Якщо у спійманого букеті, не було ніяких інших кольорів, крім білих — це знамення про міцну дружбу. Іноді після такого сну можна чекати пропозицій про взаємовигідне співробітництво або корисних знайомств.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради