Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькою

Будь-які взаємини між хлопцем і дівчиною припускають певні негласні правила, яких бажано дотримуватися обом. Повага, допомога і взаємодопомога, красиві фрази, підкріплені діями, — основа міцної зв’язку.

Як говорити ласкаві слова дівчині, яка подобається?

Існує таке поширене думка, що кожна жінка любить вухами. Дійсно, дівчатам вкрай важливо слухове сприйняття. Саме тому з цього аспекту рекомендується починати залицяння за тією, до якої проявляється симпатія.

Далі у статті наведено деякі правила, дотримуючись яких можна отримати успіх і завойовувати кохану:

 • поповнити словниковий запас літературними виразами, красивими епітетами і порівняннями для можливості вільно використовувати їх у спілкуванні;
 • не застосовувати надто багато красивих завчених фраз. Найкраще розбавляти власні варіанти з крилатими висловами;
 • не використовувати безліч підлабузників виразів, що мають мало реального і дійсного з дівчиною. Це може здатися нещирим;
 • намагатися говорити невимушено, легко і вільно. Для цього необхідно вести нормальний діалог, вставляючи лише іноді компліменти і красиві фрази;
 • підкріплювати вислови тактильним контактом: торкнутися ненав’язливо руки, поправити волосся, взяти за зап’ястя. Це не означає, що весь розмову слід намагатися помацати і доторкнутися до співрозмовниці, всі рухи повинні виходити самі собою і ні в якому разі не викликати роздратування або досаду у дівчини.

2079c8664a4f9ef5a4a61821cf215896 Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькою

Всі компліменти і красиві слова, сказані лагідним і тихим голосом, без сильного зміни інтонації. Найголовніше — щирість і серйозні наміри чоловіка. Саме вони допоможуть налагодити якісне спілкування та завоювати повну довіру дівчини.

Як можна піднести красиві слова?

Красиві фрази для дівчини можна не тільки сказати усно, але і піднести оригінальним способом.

Найпопулярніші з них розкрито в таблиці:

Спосіб В яких випадках застосовують
Особисто усно при розмові Буденний розмова, щоденна зустріч
Смс-повідомлення Щоденна листування, буденний розмову
Аудіозапис Важливе повідомлення, визнання
Відеозапис Важливе повідомлення, поздоровлення, визнання в любові
Лист поштою Запрошення на романтичне побачення, сюрприз
Напис на асфальті Визнання, прохання про прощення

Чуттєве визнання, супроводжуване романтичним вчинком, буде сприйнято абсолютно по-іншому.

Це може бути:

 • вручення подарунка;

  de57f047f1e86b59a7b60fa691b96873 Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькоюВручення подарунка — чудовий привід сказати красиві фрази для дівчини

 • вручення букета улюблених квітів;
 • організація будь-якого сюрпризу.

Приклади гарних фраз, компліментів для коханої

Говорячи гарну фразу, необхідно подбати не тільки про хороше зміст слів, але і приємному зовнішньому вигляді, а також про сприятливому виразі обличчя. Вся атмосфера повинна вийти приємною і святковою.

Приклади компліментів можна знайти в книгах, спеціальних брошурах і листівках. Творчим і інтелектуальним чоловікам рекомендується проявити фантазію і скласти унікальні фрази самостійно, вклавши в них свою душу.

Про вроду дівчини

Безпрограшним варіантом є похвала краси і зовнішності дівчини. Саме ця складова є найбільш важливою і цінною.

Тут важливо відзначити найголовніше гідність:

 • довге волосся;
 • тонка талія;
 • гарна груди;
 • довгі ноги;
 • пишні стегна;
 • витончені кисті;
 • бездонні очі;
 • чуттєвий рот.

0177ca76692b45142804b02fe5037fbf Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькоюНамагаючись догодити жінці, не варто перебирати всі класичні варіанти. Індивідуальність та близькість до дійсності допоможуть завоювати довіру. Навпаки, слова, що не мають спільного з реальністю, можуть відштовхнути співрозмовницю. Адже дівчина чудово знає про власні недоліки і достоїнства.

Найпопулярніші приклади про красу:

 • «Ти прекрасна, моя ніжна квітка. Твоя краса здатна конкурувати з величчю зірок і яскравістю сонця!».
 • «Ти — саме миле створіння на Землі, твоєї ніжності і краси вистачить на те, щоб укрити цілий світ».
 • «Люблю твої пухнасті і об’ємні волосся, вони нагадують мені розкішний нестримний водоспад».
 • «Твої нескінченні ноги зводять мене з розуму, я готовий милуватися вічно».

Фрази у віршах вразять дівчину набагато більше: «Ти красива, немов ангел! Ти прекрасна, як квітка! Я тобою захоплююся і завжди біля твоїх ніг!».

Якщо почуття переповнюють, чоловік упевнений у своїх почуттях, можна не готуватися заздалегідь і вимовляти все, що приходить на розум. Немає нічого краще романтичного і ніжного визнання без підготовки.

Як похвалити посмішку?

Посмішка — візитна картка будь-якої людини, особливо дівчата. Все, що пов’язано з ротом, зубами і губами, хвилює чоловіча стать сильно і пристрасно. Тому компліменти саме на цю частину обличчя будуть хвилюючими і приємними. Однак не варто переходити межу дозволеності і порушувати правила пристойності. Ввічливість, чемність і повагу до дівчини повинні супроводжувати будь-які слова і фрази.

Ще комплімент усмішці — стандартна і класична фраза, здатна вивести з незручного становища або незручної паузи. Вона сподобається більшості жінок. Винятком можуть бути явні недоліки цієї зони (заяча губа, криві зуби або надто тонкі губи неправильної форми). В цьому випадку потрібно акцентувати іншу частину.d0c16bf0688b37b8a356994516b28b23 Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькою

Приклади фраз про усмішці:

 • «Коли ти посміхаєшся, ти зігріваєш весь світ своїм теплом і радістю».
 • «Твоя посмішка хвилює мене з тих пір, як я в перший раз зустрівся з тобою».
 • «Своєю посмішкою ти здатна освітити саму темну ніч у році».
 • «Посміхаючись, ти скрашиваешь мої негаразди, моє життя стає яскравішим і світлішим».
 • «Я найбільше люблю твої пухкі губи і твою чарівну усмішку».

Комплімент у віршах також не залишить байдужою жодну дівчину: «Посміхайся, моя крихітко, ти рятуєш від усіх бід. Дарує мені твоя усмішка яскравий, ніжний, теплий світло».

Побажання в День народження

День народження — самий прекрасний привід відзначити своє розташування до дівчини, а також піднести їй незвичайний сюрприз у вигляді віршів власного твору. Звичайно, допускається і проза. Тут головне — щирі побажання і справжні почуття.

Приклади гарних побажань у прозі:

 • «Вітаю, моя мила, з днем твого народження! Щиро бажаю позитивного мислення, вдалих моментів і самої шаленої любові!».
 • «Нехай День народження принесе ще більше посмішок і світла, сяй як найяскравіша зірка!».
 • «Вітаю з твоїм індивідуальним роком! Бажаю бути найпрекраснішою і коханою!».
 • «Хай в День народження збільшаться твої особисті успіхи, перемоги і особисте щастя!».

8af4c0556a83ee0dbd3aaeca993be734 Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькоюВірші можна легко скласти самостійно, якщо немає творчого потенціалу, можна скористатися готовими варіантами: «День народження — галасливий свято, я бажаю, щоб ти була самою красивою і виконала мрії!». «Вітаю і бажаю щастя, радості, любові. Дуже-дуже я мрію подарувати тобі квіти!».

Відповідно нагоди привітання

Кожне свято, чи то 8 Березня, чи день здачі важливого іспиту, — чудовий привід привітати кохану, сказати їй кілька приємних фраз. Краще всього вибирати не банальні набори слів, а оригінальні збірки.

Приклади:

 • «Моя мила і прекрасна дівчина (ім’я), поспішаю привітати тебе з самим весняним і теплим святом. Я бажаю тобі розквітати не тільки в теплі, але і в променях моєї любові і відданості».
 • «Моя жадана і пристрасна кохана! Вітаю тебе з черговим успіхом! Я ні краплі не сумнівався в тому, що ти не тільки шалено красива і приваблива, але ще й розумна і кмітлива. Пишаюся».
 • «Вітаю з цим прекрасним святом, бажаю ставати з кожним днем все краще і осяйніше! Хай сонце висвітлює і зігріває тебе в будь-яку хвилину!».

Вірші можуть бути: «З жіночим днем поспішаю привітати тебе, мила моя. Щастя, міцного здоров’я, пам’ятай — я люблю тебе!». «Ти захистила диплом, з чим тебе і вітаю! В життя новий шлях прийде, знайти себе я побажаю.».

Що сказати засмученою дівчиною?

Красиві фрази для дівчини можна говорити не тільки по святковому і піднесеного приводу. Іноді так трапляється, що потрібно саме підтримка і співчуття. Тому дуже важливо надати участь у скрутній ситуації дівчині.68887140722250a6a78ae7119d0f62fa Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькою

Приклади підбадьорливих фраз:

 • «Я бачу твою біль і розлад. Але хочу, щоб ти знала я завжди поруч і буду чинити тобі підтримку. Мені сумно бачити тебе в такому стані, але я розумію, що ти повинна впоратися і бути сильною».
 • «Не журися, рідна, я допоможу тобі пережити те, що трапилося. Разом ми зможемо все подолати».
 • «Знаєш, коли мені сумно, мені приємно думати про тебе. Тому пропоную тобі згадати наше спільне і посміхнутися. Завтра настане новий день, і він обов’язково буде краще попереднього».

У віршах це може бути: «Ти не плач, моя рідна. Міцно тебе обійму. Тебе сумно — це знаю. Зате я тебе люблю.».

Як вибачитися?

Коли хлопець робить проступок або помиляється, дуже важливо вчасно усвідомити власну помилку і вибачитися. Головне — робити це від душі і щиро.

Приклади:

 • «Дорога, всі свої сили я кину на те, щоб вимолити твоє прощення. Моє каяття глибоко і щиро».
 • «Прости мене, сонце моє ясне. Більше ніколи в наших відносинах я не зроблю подібних помилок».
 • «Я дуже каюсь, я винен, пробачиш мене, кохана?».
 • «Я ніколи в житті не зможу пробачити собі свою помилку. Бути може, ти зможеш це зробити?».

d3aae1523fdbafba387bb5fc1b7822d6 Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькоюУ віршах це прозвучить приблизно так: «Ти прости мене, рідна. Дуже винен. Якщо ти пробачиш, то знай же — буду дуже радий.».

Що говорити в розлуці?

Розлука — нелегке випробування для будь-якої пари. Для того, щоб зберегти почуття на відстані, необхідно їх підживлювати особливими словами, фразами і компліментами.

Наприклад:

 • «Моя всесвіт, я так нудьгую. Сподіваюся, що наша зустріч відбудеться зовсім скоро, і ми зможемо побачитись».
 • «Не сумуй і не плач в розлуці, мила. Мої почуття ще більше розгораються в ту мить, коли не маю можливості тебе бачити і обіймати».
 • «Я кожною своєю клітиною думаю про тебе, любов моя. Особливо мені нелегко зараз, коли ти далеко. Посилаю тобі свої емоції, почуття і переживання».

Або у віршах: «Між нами кілометри, великі міста, знають сонце, зірки, вітер, як за тобою сумую я.».

Визнання в любові

Визнання в любові і романтичної прихильності — це те, чого прагне будь-яка дівчина від свого молодого чоловіка. Тому необхідно постаратися вразити її цими фразами, коли вони скажуть вперше. Ідеальним буде такий вчинок, коли чоловік підготує ціле побачення з вишуканим вечерею, свічками, квітами. Слова, сказані в такій обстановці, неодмінно вразять кохану.e269f43c5bc02178bc2a3db589f452b2 Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькою

Приклади фраз-зізнань:

 • «Моя хороша, ми з тобою вже стільки часу разом. Може здатися, що не так вже і багато, проте для мене це ціле життя. Я готовий зізнатися — люблю тебе ніжно і пристрасно, хочу бути вічно з тобою».
 • «Сьогодні я скажу тобі щось дуже важливе. Слухай уважно і не перебивай. Я довго думав. Мені нелегко було зізнатися тобі в цьому. Але я повинен. Я люблю тебе».
 • «Я полюбив тебе з тієї хвилини, як побачив тебе. Це не гра і не жарт. У мене до тебе серйозні почуття і наміри».

У віршах можна сказати: «Ти — яскраве сонце, що світить, ти — у небі зірка ясна. Ти всіх прекрасніше на планеті, люблю тебе всім серцем я.».

Слова на ніч

Слова перед інтимною близькістю мають також величезне значення. По-перше, вони налаштовують жінку на чуттєву і сексуальну хвилю, розслаблюють і одурманюють її. Тут важливо говорити трохи хрипкуватим еротичним голосом, бажано повільно і млосно.

Приклади таких фраз:

 • «Ти зводиш з розуму мене своїми ніжними руками і рухами. Я весь горю, я весь у вогні, тому що шалено хочу тебе. Іди швидше до мене».
 • «Твоя грація збуджує мою фантазію. Мені снилися еротичні сни, де ми були в головних ролях. Я хочу виконати ці сни наяву».
 • «Мила, давай залишимо всі розмови і справи. Ніч за вікном. Це значить, що настав наш час, тільки твоє і моє».

3f037d58ab81499d016ad1bf495151a2 Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькоюПеред сном гарні будуть наступні фрази:

 • «Спи спокійно, моя принадність. Я буду охороняти твій чуйний сон».
 • «Ти так втомилася, моя красива. Тобі неодмінно треба відпочити. Бажаю тобі приємних і чарівних сновидінь, нехай вони скрасять твій настрій і додадуть нових сил для завтрашнього дня».
 • «Чудесних снів, моя крихітка. Я буду шалено нудьгувати, поки ти спиш. Адже я не зможу з тобою спілкуватися і цілувати тебе».

У віршах: «Спи, рідна, ніч прийшла. Я завжди Буду поруч. Милі очі закрий і не бійся, я з тобою.».

Слова вранці

Ранкові слова мають величезне значення для будь-якої людини, не тільки для жінок. Саме вони заряджають на весь день відмінним настроєм і позитивним напуттям.

Приклади фраз:

 • «Добрий ранок, моя гірська лань! Бажаю тобі плідного дня та яскравих емоцій на цілий день».
 • «Прекрасного ранку для моєї прекрасної дівчини. Я з нетерпінням буду чекати вечора, щоб знову розцілувати твої чуттєві губи».
 • «Прокидайся, крихта. День на дворі. Я бажаю тобі зарядитися цієї чарівної магією доброго спільного ранку».

У віршах це може бути приблизно так: «Ранок добрий, вставай. Я нудьгував всю ніч. Думки негативні ми проженемо геть. Добрим буде ранок нехай — цього бажаю. Дуже я тебе люблю, ти моя рідна.».

Цікаві варіанти для СМС

Красиві фрази для дівчини можна легко відправити через СМС. У сучасний століття технологічних рішень це буде і мило, і актуально. Крім того, несподіване приємне повідомлення зможе здивувати і порадувати дівчину на відстані.4c4ebcabf3f0a3673b90a51094d08f2f Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькою

Приклади приємних СМС:

 • «Я скучив за своєю найулюбленішою і ніжною дівчинці. Як поживає моя принцеса? Її принц страшенно сумує за нею».
 • «Мені не віриться, що прийде вечір, і я зможу знову подивитися в найпрекрасніші очі на цьому світі. Вважаю хвилини і годинник».
 • «Кохана, я запрошую тебе ввечері на найромантичніше побачення. Я приготував для тебе щось запаморочливе і незвичайне. Ти будеш приємно здивована. Все для тебе кохання всього мого життя».

Як краще прокоментувати фото?

Красива дівчина дуже часто любить викладати власні знімки в соціальних мережах. Звичайно, її коханий чоловік повинен стежити за останніми новинами на її сторінці і намагатися коментувати фотографії приємними фразами.

Це можуть бути:

 • «Це найкращий знімок, що я бачив».
 • «Моя улюблена принцеса».
 • «Фото гідно обкладинки глянсового журналу Голлівуду».
 • «Це фото потрібно відправити знаменитим фотографам».
 • «Я ревную, тому що не я один бачу це чудове фото і бездоганну жінку на ньому».
 • «Ти прекрасна, як білий лебідь».
 • «Ти зводиш мене з розуму своєю красою».
 • «Твоя здатність позувати мене приємно дивує. Ти природжена модель».
 • «Це моє улюблене фото».

b0db9d34784901a96961b58912eb104a Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькоюПідписи під фотографіями не повинні бути занадто довгими і надто відвертими. Необхідно пам’ятати, що соціальні мережі знаходяться в загальному доступі для всіх людей, тому найбільш чуттєві і пристрасні порівняння і фрази бажано залишити для особистих зустрічей.

Смішні і прикольні фрази

Іноді проявити власне почуття гумору буває дуже корисно і до речі. Адже відносини не передбачають вічної серйозності і монотонності в прояві почуттів. Тому мати в словниковому запасі кілька прикольних варіантів повинен кожен дотепний чоловік.

Крім того, жінки після привабливої зовнішності та інтелекту відзначають саме це якість серед бажаних у списку у потенційного кандидата в партнери.

Приклади смішних фраз:

 • «Мені телефонував президент, він повідомив, що без вести пропало серце одного молодого чоловіка. Його розшукують всі служби, і тільки я знаю, де воно. Ти вкрала його».
 • «Я хотів би опинитися твоїми руками, щоб мати можливість завжди перебувати поруч і чіпати твоє тіло».
 • «Швидше спаси одного безнадійного людини, він помирає від туги за найпрекраснішої дівчини».
 • «Тобі привіт від самого романтичного молодої людини».

Жарти з приводу фігури або якихось зовнішніх недоліків краще не відпускати, вони не тільки не рассмешат дівчину, але можуть і образити її.

Як посилити враження фразами на іноземних мовах?

Якщо хлопець знає іноземні мови, необхідно ненав’язливо дати знати про це дівчині. По-перше, це поліпшить думку коханої про партнера з точки зору ерудиції та інтелекту. Крім того, небанальні фрази допоможуть поліпшити й урізноманітнити відносини.0d089754f2f9a6820587c9b23cf341f5 Красиві фрази для дівчини яка подобається, про кохання, компліменти, короткі своїми словами англійською, французькою

Приклади фраз:

 • «Good morning, my princess» (англ.).
 • «Хв сагындым синьо, матурым» (тат).
 • «Je t’aime» (франц).

Навіть якщо хлопець не знає інших мов, рекомендується іноді користуватися словником або перекладачем для того, щоб порадувати кохану.

Будь-які відносини вимагають підживлення у вигляді красивих фраз, романтичних вчинків і залицянь. Щоб сподобатися дівчині, необхідно з першого ж побачення намагатися бути оригінальним і уважним.

Відео про красивих словах для дівчини

4 кращих компліменту дівчині:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради