Прикмета: надіти труси навиворіт, задом наперед

Одяг є важливим атрибутом, тому існує цілий ряд прикмет і повір’їв, пов’язаних з нею. Якщо ви наділи на себе труси навиворіт, слід звернути увагу на супутні фактори. При необхідності негативний ознака можливо зняти простим ритуалом.

d9144c8d8c3f7b92b0de57e39a27c7ad Прикмета: надіти труси навиворіт, задом наперед

До чого надіти труси навиворіт

Неуважність і поспіх часто стають причинами курйозних випадків у житті. Там, де одна людина сміється, інший може надовго впасти в зневіру начитавшись інтерпретацій різних забобонів. Подібна ситуація складається і з нижньою білизною. Збираючись поспіхом можна випадково надіти трусики неправильно.

Часто труси навиворіт надягають при дефіциті часу та стресових ситуацій в житті. Нічого страшного в цьому немає, тому що навіть негативні тлумачення можливо нейтралізувати.

Згідно з народними прикметами надіти труси навиворіт означає кілька варіантів тлумачень:

 • неприємності, перешкоди, проблеми;
 • важке емоційне потрясіння, стрес, депресія;
 • захист від пристріту і прокльонів;
 • залучення удачі, доленосна зустріч.

Виникнення неприємностей

Перше, що приходить на розум, коли людина, одягаючись, зауважує надіте навиворіт нижня білизна – бути біді. Насправді наслідки прикмети не настільки страшні, більше того – досить легко переборні. Носити одяг так цілий день не обов’язково, можна виправити помилку при першому зручному випадку, наприклад, переодягнутися, зайшовши в туалет. Особливо забобонним людям рекомендується додатково провести обряд зняття негативу.

Народні повір’я і прикмети, якщо надіти труси навиворіт:

 1. Основне тлумачення – бути битим. Спочатку передбачало фізичний вплив – бійку, побиття.
 2. Не менш поширене тлумачення – відчувати почуття провини, образити близьку людину. Повір’я вважається застереженням, рекомендує звернути увагу на власну поведінку.
 3. Проблеми можуть торкнутися духовні аспекти життя. У цьому випадку можливі сварки, скандали, зрада близьких людей.
 4. Надіти труси навиворіт вранці перед виходом на роботу – до невдоволення начальника, збитків, незапланованих витрат, порожнім клопотів, невдалим переговорів.

4045ef588601c1a9cabd3d4868519230 Прикмета: надіти труси навиворіт, задом наперед

Альтернативна трактування

Негативні інтерпретації народної прикмети стосуються тільки випадків, коли це сталося випадково, ненавмисно. В ряді моментів, згідно забобонам, порушити правило – означає привернути до себе удачу, змінити ситуацію на свою сторону.

Випадки, коли спеціально неправильно надіті трусики тільки допоможуть:

 • перед важливими переговорами;
 • на іспиті;
 • на першому побаченні (звичайно в цей день про інтимної близькості доведеться забути);
 • при необхідності знайти вихід з лісу;
 • для захисту від негативу, пристріту, поганих думок.

До чого надіти труси задом наперед

В даному випадку негативних значень приймете зазвичай не приписують. Вважається, що вдягти спідню білизну або інший одяг задом наперед – до сюрпризу, несподіваного події, приємному знайомству. Також можливі просування по службі, нова високооплачувана посада, схвалення начальника, незапланована прибуток. Якщо звичайно не прийти в неправильно надягнутих речі на важливе збори або переговори.

Спеціально створювати собі незручності не слід, позитивна інтерпретація прикмети поширюється тільки на випадкові події.

Якщо річ одягнена навиворіт, сприятливе тлумачення повір’їв про одяг навиворіт посилиться, а негативний послабиться або нейтралізується.

Терміново переодягнутися або не потрібно

Надевшему неправильно труси або інший одяг людині бажано виправити помилку. При цьому немає гострої необхідності, на вплив прикмети це навряд чи якось вплине. Ознака отримано, нижня білизна можна переодягнути правильно.

Якщо річ не доставляє незручностей, її не видно, можна так проходити весь день. Особливо, якщо це зроблено навмисне, для залучення в життя удачі. З іншого боку, коли виникає будь-який дискомфорт, терпіти не можна. Цей відволікаючий фактор буде тільки заважати працювати або вчитися, тому рекомендується зайти в туалетну кімнату і надягти річ правильно.

aaf065e4885d04ad9ee8404247cdabc5 Прикмета: надіти труси навиворіт, задом наперед

Чи можна врятуватися від дії прикмети

Для отримання точного тлумачення слід врахувати всі супутні фактори, при яких довелося одягатися. Коли готова інтерпретація народного повір’я обіцяє суцільні неприємності, не варто засмучуватися. Кілька простих кроків допоможуть виправити ситуацію і нейтралізувати негатив.

Основні рекомендації і поради:

 1. Спочатку вважалося, що надіті навиворіт труси слід відразу зняти, кинути на підлогу, потоптатися на них, потім повернути на місце, попередньо вивернувши потрібною стороною. Небажано робити з міркувань санітарії та гігієни. Можна скористатися іншим способом.
 2. Самий простий і швидкий метод нівелювати негативний вплив інтерпретації народної прикмети – злегка постукати долонею по спині або сідницях. Далі переодягнутися і спокійно зайнятися своїми справами.
 3. Особливо забобонним рекомендується сходити в церкву, помолитися, сповідатися, поставити свічки святим. Також допустимо почитати молитви вдома перед іконою.
 4. Якщо позбутися від тривоги не виходить, річ краще замінити на іншу. Нічого страшного прикмета не пророкує, а впоратися з незначними труднощами можна і без спеціальних ритуалів.
 5. Головна умова, щоб все обійшлося – віра в хороше. Якщо не налаштовувати себе на негатив, надавати приймете сприятливе тлумачення, так воно і буде.

Коли людина поспішає або зайнятий думками про те, він може вдягнути труси, а також будь-яку іншу річ навиворіт або задом наперед. Народне повір’я часто носить негативну інтерпретацію, але зустрічаються позитивні варіанти. Іноді річ надягають неправильно спеціально, щоб привернути удачу, забезпечити успіх у справах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради