Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

Завдяки поліпшенню формули матеріалів і професіоналізму майстрів нігтьового сервісу представницям прекрасної статі стали доступні складні дизайни, в тому числі і акваріумний. При його виконанні на нігтях створюється унікальний ефект, а сама техніка дозволяє використовувати практично будь-який декор.

загальні рекомендації

З давніх часів дуже цінувалися камені із застиглими в них комахами і рослинами. Завдяки використанню прозорих або напівпрозорих тканин в нігтьової індустрії з'явилася можливість повторити цей ефект на нігтях.

Даючи широкий простір для експериментів, дана техніка утворила цілий напрям у сфері нейл-арту. Всі елементи дизайну запечатані середині прозорого матеріалу, що візуально нагадує акваріум.

akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri 0489042 Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині Фото прикладів аквариумного дизайн на нігтях можна побачити далі в статті

Свою популярність він завоював завдяки безлічі факторів:

 • універсальний;
 • застосуємо з декором будь-якого характеру;
 • гармонійний як пастельним, так і яскравим відтінком;
 • виконується будь-яким жорстким матеріалом (гель, акрил, акрігель).

Майстрам нігтьового сервісу акваріумний дизайн полюбився тим, що він чудово поєднується з іншими видами технік:

 • ліплення;
 • візерунки;
 • пінний манікюр;
 • градієнт;
 • френч.

Складність виконання такого манікюру багато в чому залежить від обраного дизайну і навичок роботи з матеріалами. akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri 2acdff9 Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

Особливості штучного матеріалу, що використовується для акваріумної техніки:

матеріал текстура особливості застосування
акрил Являє собою пудру дрібнодисперсного помелу різних відтінків. Набуває пластичність завдяки використанню мономера. Сохне на відкритому повітрі, не вимагає полімеризації.
гель Густа або желеподібна маса. Самовирівнюється в залежності від густоти. Не потребує доповнень. Полімеризується в лампі.
Полігель Суміш акрилової пудри і гелю. Найбільш щільний матеріал.Распределяется пензлем, змоченою в спеціальній рідині. Полімеризується в лампі.

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються гель і полігель. Однак через виділення тепла при полімеризації можуть виникати неприємні відчуття. При тонкої і чутливої нігтьової пластини можна застосовувати акрил.

Техніки та методи

Акваріумний дизайн на нігтях є досить складною технікою. Найбільш ефектно вона виглядає на нігтях середньої довжини і більше. Отже, при виконанні манікюру необхідно мати навички моделювання. Винятком є варіанти, коли дизайн не вимагає наявності довгого прозорого вільного краю.

З огляду на, що для створення правильної архітектури використовуються штучні матеріали, необхідна правильна підготовка натуральної пластини:

 1. Обробка рук антисептиком.
 2. Виконання апаратного манікюру.
 3. Опіл натурального нігтя (надання форми, зняття глянцю з пластини).
 4. Очищення щіткою і знежирення.
 5. Нанесення дегидратора на ніготь.
 6. Застосування праймера.
 7. Покриття тонким шаром бази.

akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri 7eabe76 Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині Виконання даної схеми забезпечить хороше зчеплення конструюють матеріалів і пластини, підвищить час шкарпетки манікюру.

Техніка виконання передбачає дотримання порядку основних етапів:

 1. Створення тонкої підкладки.
 2. Нанесення всіх елементів дизайну.
 3. Перекриття прозорим матеріалом.
 4. Нанесення топа.

Спосіб виконання етапів залежить від обраного методу. Акваріумний дизайн може виконуватися нижні (паперові) або верхні (пластикові) форми. Кожен метод має свої можливості і нюанси.

Особливості використання різних форм:

метод нарощування опис застосовувані матеріали плюси недоліки
На верхні форми Пристосування з паперу або плівки з нанесеною розміткою. Має клейову основу.
 • акрил;
 • гель;
 • полігель;
 • можливість працювати в техніці без опіла;
 • більш універсальна;
 • низька вартість.
 • використовується один раз;
 • вимагає підрізування в зоні посмішки і бічних валиків;
 • вимагає навичок створення архітектури.
На нижні форми Пристосування з пластика. За формою нагадує штучний ніготь.
 • акрил;
 • полігель;
 • багаторазове використання;
 • полегшує побудова архітектури;
 • Середня ціна.
 • створює бортик у кутикули;
 • вимагає коригування форми в зоні кутикули;
 • займає більше часу.

Нижні форми мають велику популярність як в салонах, так і для домашнього використання. В першу чергу необхідно правильно підставити форму. Завдана розмітка є підказкою для дотримання центральної осі і довгі вільного краю. akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri 4247506 Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

Далі матеріалом формується тонка підкладка. Після просушування в лампі вона виступить в ролі основи для дизайну. На даному етапі виконується опил форми. Перед нанесенням «акваріумного» шару прозорого матеріалу необхідно закріпити елементи майбутнього дизайну. В іншому випадку, виконуючи розподіл густого гелю пензлем, можна змістити конструкцію.

Порядок техніки виконання манікюру на верхні форми відрізняється:

 1. На внутрішню сторону пластикової тіпси промазуйте рухами наносять середній шар прозорого матеріалу.
 2. Після приміщення форми на ніготь цей шар буде відповідати за архітектуру.
 3. Далі можна переходити до створення дизайну, кріпленню декору. Розташовувати його потрібно обличчям вниз. Дана техніка дозволяє побачити остаточний результат, перевернувши типс на зворотну сторону.
 4. Завершивши викладку, невелика кількість матеріалу розподіляють поверх конструкції.
 5. Готову до просушування форму поміщають на заздалегідь підготовлений ніготь і відправляють в лампу.
 6. Після повного циклу полімеризації дизайн необхідно покрити шаром фінішного покриття. Він створює глянець на поверхні.

Ідеї для однотонного манікюру

Акваріумний дизайн на нігтях виконується для створення ефекту застиглої в товщі води задуманої конструкції, текстури, малюнка або декору. При цьому велика частина нігтя або вільний край залишається практично прозорим. Однак такий варіант його виконання не є стандартом.

При бажанні перед створенням об'ємного манікюру на поверхню наносять кольорове покриття.

Залежно від загальної ідеї дизайну це можуть бути:

 • гель лак;
 • камуфлюючі бази, гелі;
 • пігменти;
 • гель-фарби.

akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri df30d0f Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині Перераховані матеріали різні за призначенням, щільності, способу нанесення. Особливо дана техніка актуальна при виконанні манікюру на натуральну нігтьову пластину. Її вільний край не має достатньої прозорості.

В даному випадку можна виконати однотонний манікюр з ефектом аналогічним акваріумному. Досягається він нанесенням матеріалу відтінок, якого перекриває колір натурального нігтя.

Відтінок може мати напівпрозору структуру (молочну, блідо-рожеву) або бути щільно пигментированним. Після чого виконується декорування і покриття прозорим гелем або полігелем. Густі матеріали створюють необхідну товщину для дотримання архітектури нігтя і візуального додання обсягу.

Однотонний акваріумний дизайн на змодельовані нігті застосовується рідше. Ця техніка дозволяє виконувати більш виразні і складні комбінації.

Варіанти в різних відтінках

Дизайн в акваріумний техніці надає майстрам нігтьового мистецтва неймовірні можливості для експериментів. Цей метод дозволяє створювати неповторні шедеври, маючи в запасі обмежену колірну палітру. Комбінуючи на нігтях лаки, інші захисні покриття, а також декор між собою можна розширити варіативність доступних дизайнів.

Способів комбінування кольорів:

 • використання контрастних відтінків;
 • нанесення відтінків в близькому колірному діапазоні;
 • поєднувати матеріал різний по щільності (вітражний лак і пігментований);
 • використовувати матові лаки і Шимер.

akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri f3bae8c Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині Відомим серед майстрів прийомом є фарбування пальців однієї руки в різних відтінках. Це дозволяє розбавити однотонність манікюру або створити акцент на кількох з них. Акваріумні дизайни добре поєднуються з іншими техніками, що дозволяють комбінувати різні відтінки.

Градієнт виконується як плавний перехід від одного кольору до іншого. У техніці можуть використовуватися 2 або більше відтінків. Таке покриття служить основою для майбутнього дизайну. Пастельні тони підходять для повсякденного носіння. Вони додадуть романтичності і легкості. Клієнткам, відкритим до експериментів, можна запропонувати більш яскраву палітру відтінків.

Часто з акваріумом використовують техніку манікюру, що дозволяє з'єднати матеріали різних відтінків. Вона створює ефект схожий на мармур, серпанок або розчинилися у воді чорнило. Малюнок може мати хаотичне розташування або бути доповненням загальної задумки.

Для додання мерехтіння в таких дизайнах майстри використовують лаки з блискітками, Шимер, слюду. При повороті руки блискучі елементи сяють в сонячних променях.

матовий манікюр

Акваріумний дизайн на нігтях із застосуванням матового топа створює надзвичайний ефект. Після його нанесення абсолютно прозорий раніше матеріал візуально нагадує запотівше скло. Особливо виразно виглядають дизайни з розтяжками іншого кольору. akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri da95ed8 Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

Під розтяжкою на увазі нанесення гель-лаку або іншого матеріалу до повного зникнення. Колір наносять середнім шаром, після чого поступово розтягують матеріал до краю. Віддаляючись від місця первинного нанесення, він стає все тоншою і прозорішою. Залежно від бажаного результату розтяжку можна починати як від кутикули, так і від вільного краю.

Майстри часто обрамляють подібні дизайни конструкціями з страз і каменів, сухоцвітом, блискітками і Шимер. Дуже по-літньому подібний ефект виглядає з декором фимо. Ці декоративні елементи, виконані у формі фруктів, розташовуються в прозорому матеріалі.

Після покриття матовим шаром в місцях розташування декору точково наноситься глянсовий топ. Створюється ефект запітнілого склянки з льодом і фруктами.

Варіанти з візерунками та малюнками

Акваріумний дизайн на нігтях дозволяє відобразити частку природи. Саме через прагнення надати дизайну натуральність майстри застосовують малюнки та візерунки, які схожі на існуючі в природі. akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri fe2fe0c Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

Найбільш популярними з них є:

 • луска, риби, водорості, хвилі;
 • квіти, гілки, рослини;
 • фрукти, ягоди;
 • комахи
 • сніжинки.

Морська тема дизайну особливо популярна в період відпусток. Найбільш легкими в промальовуванні є водорості і луска. Неймовірно красиво під шаром прозорого матеріалу виглядають квіти в техніці китайської розпису.

Іноді майстри виконують акваріум, завдаючи прозорий матеріал тільки на малюнок. Об'ємні зображення фруктів або комах виділяються на матової поверхні.

Для виконання більшості з перерахованих малюнків потрібно художній талант, навички володіння тонким пензлем, палітра необхідних відтінків. Чи не кожен майстер володіє професіоналізмом для виконання складних малюнків, не кажучи вже про новачків.

Ідеї з декором

Відсутність художніх здібностей для виконання малюнка або візерунка можна компенсувати вмілим використанням декору. akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri 7a5e0f9 Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

За способом застосування в акваріумному дизайні їх можна поділити на 2 групи:

 • Можна віднести елементи, що володіють характеристиками, що дозволяють перекрити їх прозорим шаром матеріалу з дотриманням архітектури нігтя. Їх товщина, гнучкість, зернистість, матеріал виготовлення не перешкоджають вирівнюванню. В результаті елементи декору запечатуються всередині нігтя. Акваріумний шар не буде красти красу подібного декору, а навпаки, додасть обсяг.
 • Об'єднує опуклі, грубозернисті, об'ємні елементи. Вони використовуються для декорування на поверхні нігтя. Вони доповнюють створений акваріумний дизайн. Залежно від розміру і місця розташування на нігті, техніка їх кріплення може відрізнятися.

Угруповання декору в залежності від способу застосування:

перелік декору

Розташовується під матеріалом. Розташовується на поверхні.
наклейки / слайдери стрази
слюда / Блікс камені
фольга / пластівці Юкі кришталева крихта
сухоцвіти мармелад
блискітки Пікс
каміфубікі бульонкі
фимо камені
паєтки (конфети) металевий декор
стружка фігурки

Сучасні наклейки і слайдери здатні замінити малюнки будь-якої складності. Існують навіть об'ємні (рельєфні) варіанти. Вони максимально прості у використанні і доступні за ціною. akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri ae19956 Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

Виділяють три основні способи кріплення декору:

 • На топ. Частина, що залишилася після його просушування липкість підходить для утримування пудри і блискіток дрібнодисперсного помелу, фольги, пластівців, стружки, слайдерів. Матеріал посипають на ніготь, наносять пензлем або спонжем.
 • На гель. Є більш міцним матеріалом. Добре підходить для кріплення страз невеликого розміру бульонок, великих блискіток, сухоцвітів, різного піску і крихти. Після нанесення гелю і декору дизайн полимеризуется в лампі.
 • На полігель. Будучи сумішшю акрилу і гелю матеріал здатний витримати великі стрази, камені, різні композиції з них. Невелика кількість матеріалу наносять на місця розташування майбутньої конструкції, зміцнюють камені, полимеризуют в лампі. Густота матеріалу не дозволяє конструкції плисти по поверхні нігтя, порушуючи симетрію.

Обов'язковим етапом для будь-якої техніки кріплення є перекриття результату топом. Особливу увагу необхідно приділити зоні розташування страз і каменів. Фінішний матеріал не повинен потрапляти на їх поверхню через можливої втрати блиску.

Найбільш складним варіантом аквариумного манікюру вважається дизайн всередині, якого знаходиться вода. При русі руки вода плавно перетікає, створюючи бульбашки. Така техніка стала можлива завдяки застосуванню жорстких конструюють матеріалів здатних швидко застигати в лампі. akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri 02d6bdd Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

На заздалегідь сформовану гладку підкладку майбутнього нігтя поміщають пластиковий типс. Його розмір повинен бути на кілька міліметрів менше підкладки. Місця з'єднань скріплюються конструюють матеріалом, залишаючи вільним місце у кутикули.

В утворену порожнину поміщають дрібні блискітки або інший обраний декор відповідного розміру. Після чого використовуючи шприц, заповнюють місце, що залишилося дистильованою водою або гліцерином. Останнім етапом виконується вирівнювання з побудовою архітектури. Запечатана рідина при русі переміщує декор, створюючи мерехтіння.

Модні тенденції в 2020 р

Акваріумний дизайн з моменту свого виникнення тримається завжди в тренді. Це обумовлено його здатністю гармонійно вписуватися в різні нові техніки, посилюючи їх ефект на нігтях. akvariumnyj dizajn na nogtjah foto tehnika vypolnenija poshagovo dlja nachinajushhih s blestkami suhocvetami vodoj vnutri fb7067f Акваріумний дизайн на нігтях. Фото, техніка виконання покроково для початківців з блискітками, сухоцвітом, водою всередині

Популярність різних варіантів акваріума змінюється в залежності від пори року:

 • У літній період більш популярні яскраві відтінки, мерехтливі блискітки, морська і фруктова тематика.
 • Навесні популярні ніжні варіанти манікюру з сухоцвітом і метеликами.
 • Відтінки червоного, бордового, жовтого гель-лаку користуються попитом в осінні місяці. Дуже естетично в таких дизайнах виглядають гілочки і листочки сухоцвітів.
 • Мерехтлива зимова тематика актуально виглядає в холодну пору року. Особливо казково виглядають дизайни з новорічною тематикою. Як правило, на них зображені ялинкові кулі, об'ємні сніжинки, келихи з шампанським і інші атрибути свята.

Акваріумний дизайн не найпростіша техніка манікюру з можливих. Вона вимагає мінімальних навичок роботи з формами і штучним матеріалом на нігтях.

Відео про акваріумному дизайні нігтів

Техніка акваріумного дизайну:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради