Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна стригти чубок – прикмети

Забобони наполягають на тому, що стригти саму себе вкрай небажано. Ця думка грунтується на тому, що відсікаючи собі волосся, людина позбавляється енергії. В результаті такі маніпуляції негативним чином позначаються на всіх сферах життя: здоров'я, фінанси, любов і т. Д.

mozhno li samoj sebe strich volosy pochemu nelzja strich chelku primety 44fb04c Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна стригти чубок  прикмети

Чому не можна стригти волосся самому?

Відповідь на питання про те, чи можна самій стригти собі волосся, прикмети дають прямий – немає. Пов'язано це з тим, що ви втрачаєте зв'язок з енергетичними потоками, які живлять позитивом. Паралельно ви ризикуєте зіпсувати красу, причому не тільки зовнішню, а й внутрішню. Спробуємо розібратися в деталях.

гроші

Однією з причин, чому не можна самому себе стригти, є ризик втратити фінансове благополуччя. При цьому особливо серйозні проблеми наступають, коли зрізуєте багато волосся, наприклад, довгу косу.

А зробивши самостійну стрижку в п'ятницю, яка вважається фінансовим днем, ви позбавляєте себе стабільного заробітку. Погані новини прийдуть несподівано:

 • начальник раптом вирішить зняти підробіток;
 • скоротиться кількість робочих годин;
 • переведуть на іншу посаду.

У будь-якому випадку на гідну оплату праці можете не розраховувати.

mozhno li samoj sebe strich volosy pochemu nelzja strich chelku primety 372f5fd Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна стригти чубок  прикмети

здоров'я

При самостійної стрижці відбувається деформація біополя. Організм стає ослабленим, а негативний вплив ззовні сприяє розвитку захворювань.

 • Якщо стрижете волосся самому собі постійно, то, згідно з прикметами, проблеми зі здоров'ям можуть спостерігатися як на фізичному, так і на емоційному рівні.
 • Особливо погано на загальному самопочутті позначається самостійна стрижка в неділю, так як в цей день разом з волоссям втрачається запас життєвої сили.
 • Інші повір'я говорять, що при самостійній стрижці людина скорочує термін перебування в цьому світі. Адже саме волосся є своєрідним порталом до невичерпного джерела космічної енергії. А якщо ви вирішили обрізати собі пасма, то цей зв'язок порушується – провідні канали зникають один за іншим.

удача

Коли стрижете самого себе, то за прикметами це обіцяє неприємності.

 • Якщо ви це зробили тільки один раз, в такому випадку нічого страшного не трапиться – перешкоди будуть незначними.
 • Коли стрижете себе постійно – готуйтеся до смуги невдач.
 • Найбільш складні життєві ситуації будуть підстерігати тих, хто вирішить підстригтися після бурхливих веселощів.

mozhno li samoj sebe strich volosy pochemu nelzja strich chelku primety 5a73795 Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна стригти чубок  прикмети

відносини

Народні повір'я наполягають на тому, що стригти себе не можна незаміжнім дівчатам. Скорочуючи собі волосся, представниця прекрасної статі позбавляється можливості вийти заміж.

 • У давнину говорили, що коли дівчина самостійно позбавляє себе локонів, то стає ізгоєм.
 • Згідно з іншим забобони, подстріжешь собі волосся – позбудешся краси і більше не будеш бажаною для чоловіків.
 • У слов'ян волосся були предметом натхненним. Вважалося, що в них міститься інформація про саму людину і про життєвий досвід предків. А зістригаючи собі пасма, дівчина ставала нецікавою, закритою для протилежної статі і втрачала доступ до багатовікової мудрості.

доля

Існує ще одна прикмета, яка говорить, що самостійна стрижка зробить негативний вплив на майбутнє.

Проводячи такі маніпуляції постійно, людина змінює долю.

Слідом за цим може послідувати смуга невдач. Негатив буде переслідувати на кожному кроці, причому проблеми здатні об'єднатися:

 • рідні почнуть хворіти;
 • втратите фінансову стабільність;
 • виникне безліч непередбачених перешкод на шляху до досягнення мети, яка нещодавно була близько.

Поворот долі в гіршу сторону прикмети обіцяють і в тому випадку, коли стрижете самій собі тільки чубок. Забобони навіть в такому випадку досить категоричні.

mozhno li samoj sebe strich volosy pochemu nelzja strich chelku primety 7482e04 Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна стригти чубок  прикмети

Як відвести біду?

При необхідності підстригти себе самостійно один раз можна, але дотримуючись таких правил.

 1. Згідно з народними прикметами, робити це слід в середу і бажано, щоб вас оточував зелений колір. Це може бути кімната, обклеєна шпалерами зеленого відтінку або можна просто постелити собі під ноги зелений килимок або ковдру.
 2. Якщо нічого зеленого знайти не вдалося, то в такому випадку ножиці і волосся перед стрижкою бажано окропити святою водою.
 3. Після того як процедура буде закінчена, стрижені волосся необхідно кинути через ліве плече зі словами: «Волосся кидаю, здоров'я зберігаю».
 4. Якщо після стрижки, відчули нездужання, в такому випадку слід перехреститися на три сторони і вимовити наступний змову: «Волосся підстригала, енергію не віддавати, ви мені її поверніть!» Другий вихід з цієї ситуації: взяти ляльку і прикласти її волосся до своєї голови. А також притулите стрижені пасма до тім'ячку – незабаром відчуєте, як енергія наповнює тіло і душу.
 5. Щоб відвести біду народні повір'я радять після самостійної стрижки дати підрівняти кінчики своїх волосся хорошій людині. І необов'язково, щоб це був професійний перукар. Просто виділіть серед знайомих людей з позитивною енергетикою і довіртеся одному з них.

Прикмети не радять стригти себе самої, та й результат від цього заходу далеко не завжди виявляється позитивним. Краще довірити волосся рукам майстра, який допоможе і вдало перетворитися, і не накличе при цьому біду.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради