Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео-уроки для початківців, фото інструкції.

Один із сучасних способів отримання надійного манікюру – нарощування нігтів гелем на формах. Покроково виконуючи інструкцію, провести нарощування нігтів можна і в домашніх умовах. Гель дозволяє моделювати форму і довжину нігтів, зберігаючи естетику манікюру дві-три тижні.

Що потрібно для нарощування нігтів на формах початківцям

Обов’язковий набір інструментів:

 • Пушер. Любителі натуральних матеріалів замінюють його апельсиновою паличкою. Пушер більш зручний тим, що з’єднує одразу два інструменти – гострий кінчик-топірець і плоску лопатку. Застосовують для зрушування кутикули і шкірки з нігтя, виправлення дрібних дефектів гелю, розміщення стразів і т. п.
 • Набір пилок для обробки нігтів різної форми і ступеня абразивності. Обов’язково наявність м’якої різновиди пилки-баф для шліфування поверхні нігтьової пластини.
 • Ножиці для манікюру, кусачки, кусачки – для обробки задирок, кутикули і т. д.
 • М’яка щітка для видалення спиляних частинок.
 • Набір кистейдля нанесення покриттів.
 • Пінцет для роботи з дрібними деталями.
 • Серветки з матеріалу, що не залишає ворсинок.
 • Ультрафіолетова лампа для закріплення гелевого покриття.
 • Форми для моделювання нігтів.b2fe2004d9591e9e5e804f22b29f78f8 Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео уроки для початківців, фото інструкції.

Обов’язковий набір матеріалів:

 • Антисептичний засіб для попередньої обробки нігтя і прилеглої шкіри.
 • Засіб для пом’якшення кутикули.
 • Склад для дезінфекції, знежирення, дегідратації. Можна користуватися окремими складами, але краще придбати спеціалізований спрей або рідкий препарат 3 в 1, який виконує всі три функції.
 • Праймер (або інший адгезивний склад) – для забезпечення зчеплення нігтьової пластини з гелем.
 • Знежирювачах, видаляє липкий шар.
 • Базове гелеве покриття. Гель може бути одне-, двох – або трифазним.
 • Кольорові гелеві покриття.
 • Фінішне гелеве покриття, що додає блиск.

Види гелю для нарощування нігтів

Для успішного нарощування нігтів необхідно забезпечити міцне зчеплення полімеру з нігтьової пластиною, провести корекцію форми нігтя і надати йому блиск і гладкість. За технологією процесу гелі поділяються на одно-, дво – і трифазні – в залежності від кількості технологічних етапів і складів, необхідних для роботи.

На ринку представлена велика кількість гелів від різних виробників.

Досвідчені майстри радять вибирати продукцію таких брендів:

 • FormulaProfi, Росія. Гарне співвідношення ціни та якості. Випускає кілька різновидів трифазного гелю. Затребуваний серед професіоналів як якісний продукт.
 • IBD, США.Пропонує цілий ряд засобів: гель для ґрунтовки, для конструювання і т. п. Відрізняється щадним для нігтів складом і високою якістю. Застосовується в основному професіоналами.1955773eb495539513184eda70816aa1 Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео уроки для початківців, фото інструкції.
 • Global, США. Пропонує однофазні і трифазні види гелів. Відрізняється високою якістю. Рекомендується для новачків і для домашніх процедур.
 • CNI, Росія. Розробки преміум-класу для трифазного моделювання.

На ринку присутні й інші марки.

Читайте популярну статтю рубрики: Нарощування нігтів гелем, гель лаком, на формах, без гелю і акрилу самій собі в домашніх умовах. Уроки для новачків.

Чим відрізняється однофазний і трифазний гель

Послідовність покрокових дій нарощування нігтів гелем на формах відрізняється в залежності від того, яка застосовується технологія: однофазне, двофазне або трифазна.

Відмінності:

 • Гелевий склад, застосовуваний при однофазному нарощуванні, виконує всі необхідні функції: забезпечує зчеплення з нігтьової основою, що дозволяє моделювати необхідні обриси нігтя, забезпечує гладкість і блиск покриття. Ця технологія дуже зручна для новачків, оскільки найбільш проста у використанні: потрібно тільки один вид гелю, який наноситься в один етап і закріплюється за один сеанс опромінення ультрафіолетовою лампою.
 • Двофазна технологія вимагає застосування двох видів гелю. Один з них забезпечує з’єднання і моделювання, а другий є захисним, що забезпечує гладкість і міцність нігтя. Відповідно, потрібно нанесення двох шарів і два сеанси закріплення під УФ-лампою.
 • Робота трифазної технології найбільш затратна по часу. Використовується три склади: для зчеплення, для моделювання, для захисту. Кожен шар наноситься і опромінюється лампою окремо. Цей спосіб вимагає від майстра наявності досвіду роботи та кваліфікації. Професіонали воліють саме цю технологію із-за високої якості моделювання.

Підготовка нігтів

Перед нарощуванням ніготь потребує якісної попередньої підготовки:

 • Дезинфікуюча обробка. Щоб уникнути можливого інфікування, необхідно ретельно обробити ніготь і прилеглу шкіру антисептиком. При цьому слід вибирати матеріал, що не залишає ворсинок.
 • Обробка кутикули. Вона не зрізається, щоб уникнути можливого травмування. На підставу нігтьової пластини наноситься спеціальний засіб для розм’якшення, після чого кутикула акуратно відсувається. Цим же засобом розм’якшується наросла на ніготь шкірка – птерігиум. Відсувати птерігиум слід особливо ретельно, оскільки його частинки порушать зчеплення гелю з нігтьової пластиною.
 • Обпилювання нігтя. Краю нігтьової пластини обробляються пилочкою для надання потрібної форми. Довжина краю нігтя – близько 3 мм.e40884861dceb07b21ac85e193381be1 Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео уроки для початківців, фото інструкції.
 • Обробка поверхні нігтьової пластини. Для забезпечення зчеплення знімається верхній шар пластини. Важливо не зняти занадто товстий шар, що призведе до витончення нігтя, тому не варто застосовувати пилки з великим ступенем абразивності. Досвідчені майстри радять використовувати баф на 180 грит. Напрямок обробки – від кутикули вздовж нігтя до краю. Обробка поперек неприпустима, оскільки призводить до пошкодження нігтя.
 • Видалення спиляних частинок. Уникаючи дотику пальців до опиленной пластині, необхідно щіточкою ретельно змахнути утворилася пил.
 • Дезінфекція, знежирення, дегідратація. Для цього ніготь обробляється спеціальним складом – рідким або спреєм.
 • Нанесення адгезивних складів. На оброблену поверхню наносять шар адгезиву (праймер, гель-адгезив і т. д.). При використанні форм праймер застосовується після накладення шаблонів. Розрізняють два види праймерів – сохнуть на повітрі і під УФ-впливом.

Нігтьова платина готова до нарощування.

Як підігнати форму під ніготь

Форма – це шаблон з розміткою, виконаний з металу, тефлону та інших матеріалів. Міцні багаторазові форми вимагають ретельного дезинфікування після використання, тому часто використовуються одноразові форми з паперу,тонкого пластика, фольги. Форма може закріплюватися зверху або знизу нігтя.

Установка і підгонка форми – дуже важливий етап, від якого залежить якість нарощеного нігтя.

При використанні твердих форм необхідно підібрати размерлекала, щоб вона ідеально підходила до нігтьової пластини. Форма легким натисканням згинається і надівається на ніготь через передбачений отвір. Після збігу форми з «лінією посмішки» вона надійно закріплюється на пальці.

Одноразові м’які форми вимагають додаткового коригування. Вони дають можливість підгонки трафарету під обриси конкретної нігтьової пластини. Це особливо зручно при обробці нігтів нестандартних обрисів. Якщо форми занадто м’які, то досвідчені майстри радять склеїти між собою дві штуки.723da13e51bbe9bf93b4dd52aa815ce4 Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео уроки для початківців, фото інструкції.

Одноразовий шаблон знімається з підкладки, виділений перфорацією овал видавлюється і приклеюється на звороті форми, забезпечуючи додаткову жорсткість. Нижні краї розриваються з перфорованої лінії, форма злегка згинається і одягається на палець. Для орієнтування на формі є осьова лінія.

Перед остаточною фіксацією на пальці формі надається потрібний нахил – вона повинна продовжувати лінію нігтя, не відхиляючись вгору або вниз. Якщо при цьому утворюються зазори між поверхнею нігтя і формою, виріз форми коригується манікюрними ножицями. Збіг форми з подкорневой аркою має бути ідеальним, інакше гель протече в утворилися зазори.

Після підгонки акуратно склеюються «вушка», які фіксують форму на нігті. Нижні краї форми приклеюються до пальця. Підгонка форми здійснюється індивідуально для кожного нігтя.

Етапи нарощування нігтів однофазним гелем на формах

Однофазний гель завдяки простоті застосування оптимальний для тих, хто тільки вчиться мистецтву нарощування нігтів. Початківцям майстрам слід нарощувати окремо кожен палець.

Після напрацювання практичних навичок важливо дотримуватися черговість нарощування: спочатку 4 нігтя (крім великого пальця однієї руки, потім 4 нігтя іншого, в останню чергу обробляються нігті на великих пальцях – інакше гель буде стікати з них з-за розташування під кутом.b3c6cc54b99bf7f251b7d2863f535894 Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео уроки для початківців, фото інструкції.

Нарощування покроково гелем на формах:

 • Попередня підготовка нігтів:
  • антисептична обробка;
  • гігієнічний манікюр;
  • обпилювання краю нігтя і нігтьової поверхні;
  • очищення від нігтьової пилу;
  • нанесення дегідратору і праймера.
 • Установка і підгонка форми.
 • Накладання першого гелевого шару. Шар роблять тонким, розподіляючи гель пензликом по всій площі нігтя. На першу третину біля основи нігтя – зону кутикули – гель кладеться тонким шаром. На стресовій зоні (інша площа нігтя, лінія з’єднання нігтя і форми, третина форми) шар трохи потовщується, т. к. сюди припадає основна частина навантаження. До краю модельованого нігтя знову шар стоншується. Шар полімеризується – під УФ-лампою 2 хв, під LED – 1 хв.
 • Нанесення другого гелевого шару. Пензликом на середину наноситься крапля гелю та обережно розподіляється по поверхні. Потім потрібно півхвилини потримати пальці горизонтально, щоб гель однаково розподілився по поверхні першого шару. Умови полімеризації ті ж, що і для першого шару.
 • Видалення липкого шару – виробляють безворсовою тканиною.
 • Зняття трафарету.
 • Шліфування поверхні та коригування краю створеного нігтя.
 • При необхідності – нанесення декорує покриття.

Як працювати трифазним гелем – покрокова інструкція

Нарощування покроково трифазним гелем на формах вимагає від майстра наявності певного досвіду і кваліфікації.

Послідовність дій:

 • Попередня підготовка нігтів:
  • антисептична обробка;
  • гігієнічний манікюр;
  • обпилювання краю нігтя і нігтьової поверхні;
  • очищення від нігтьової пилу.fbf192f6120aff11d49933acfc196060 Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео уроки для початківців, фото інструкції.
 • Установка і підгонка форми.
 • Нанесення дегідратору і праймера.
 • Нанесення першого складу – базового, прозорого, забезпечує зчеплення штучного нігтя з нігтьової пластиною. Має рідку консистенцію, наноситься рівномірно розподіляється плоским пензликом. Шар полімеризується – під УФ-лампою– 2 хв, під LED – 1 хв.
 • Нанесення другого складу – гелевоймоделирующейструктуры. Це густий, в’язкий склад, придатний для додання нігтям необхідних обрисів. Шар полімеризується – під УФ-лампою– 3 хв, під LED – 2 хв.
 • Видалення липкого шару безворсовою тканиною.
 • Корекція отриманого нігтя.
 • Нанесення третього шару – топове покриття. Це захисний шар, закріплює два попередніх шару і надає наращенному нігтям блиск і міцність.

Урок нарощування френч на формах – поетапно з фото

Класичний французький манікюр (френч) – це однотонний непомітний фон (тілесний або рожевий відтінок) і чітко промальована біла «лінія посмішки» по краю нігтя. Поява нарощених нігтів призвело до нового витка популярності френча, який особливо ефектно виглядає на нігтях правильної геометричної форми.

При створенні френча з допомогою форм він викладається гелем вибраного кольору.

e831082f75c49e059294c7f364a6c4f5 Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео уроки для початківців, фото інструкції.Нарощування покроково гелем на формах виконується для будь-якої форми нігтя.

Етапи виконання френча на формах:

 • Попередня підготовка нігтів.
 • Установка і підгонка форми. Край форми поміщається під ніготь, інший край фіксується на пальці.
 • Нанесення базового шару гелю. Для додання матовості його можна промокнути серветкою.
 • Гелем обраного відтінку (рожевий, чорний) формується ніготь – до кордони майбутньої «усмішки». «Лінія посмішки» викладається дуже ретельно. Поверхня повинна бути ідеально рівною.
 • Гелем білого кольору за допомогою пензлика формується контур-посмішка, гель накладається впритул до основного кольору. Шар полімеризується – під УФ-лампою– 2 хв, під LED – 1 хв.
 • Зняття форми.
 • Шліфування поверхні та коригування краю створеного нігтя, видалення спиляних частинок.
 • Нанесення прозорого шару для захисту і блиску.

Можна створити французький манікюр без застосування білого гелю. Тоді «посмішка» малюється на сформованому нігті білою акриловою фарбою, і ніготь покривається захисним шаром прозорого гелю, який полімеризується, згідно технології.

Нарощування гелем-желе

Гель-желе – одна з останніх розробок у сфері нейл-дизайну. Щільна желеподібна консистенція робить його дуже зручним матеріалом для роботи. Робота з гелем-желе займає помітно менше часу, ніж із звичайними гелями. Його легко формувати, їм зручно коригувати допущені при нарощуванні помилки, зручний при ремонті нігтів.

Час схоплювання – всього 5 сек, на полімеризацію йде 2 хв. Виробники пропонують натуральні відтінки гелю-желе: тілесні, бежеві, рожеві.

Як працювати з верхніми формами

При використанні верхніх форм шаблон з уже сформованим нігтем накладається на нігтьову пластину.e20772faf16fe9d00365cef7b4450eb7 Нарощування покроково гелем нігтів на формах: Відео уроки для початківців, фото інструкції.

Покрокова послідовність нарощування гелем на верхніх формах:

 • Проводиться попередня підготовка нігтів.
 • На внутрішній стороні трафарету з скульптурного гелю моделюється ніготь і шар частково полімеризується в УФ-лампі (20 сек) або LED (10 сек).
 • На нігтьову пластину наноситься шар базового гелю, забезпечує зчеплення з штучним нігтем.
 • Форма-трафарет щільно притискається у потрібному положенні (без перекосів) до нігтьової пластини, фіксується на 15-20 секунд.
 • За допомогою пушера прибираються надлишки гелевої маси.
 • Ніготь поміщається під лампу для остаточної полімеризації.
 • Форма акуратно видаляється, край коригується пилкою. Поверхня нігтя в корекції не потребує, оскільки при цьому методі вона виходить ідеально гладкою.
 • Наноситься захисний шар.

Цей метод досить трудомісткий, але він незамінний при ремонті зламаних нігтів і корекції тріщин і інших серйозних дефектів.

Сучасні методики та матеріали дозволяють створювати довговічний і красивий манікюр. До однієї з таких технологій відноситься нарощування нігтів гелем на формах. При дотриманні покрокової інструкції можна досягти естетичного і носького манікюру.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради