Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, зап’ястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

Використовувані в якості татуювань для дівчат красиві зображення, символи і написи можуть бути нагадуванням про якусь знакову подію, служити в якості талісмана. Велике значення надається естетичної стороні і місцю нанесення тату.

Стилі маленьких тату: трайбл

Стиль трайбл прийшов з Океанії і Африки. Його відмітною особливістю є чіткі лінії, різноманітні вигини і чорно-біла кольорова гама. Тату може бути виконана у вигляді тварин, рослин і навіть черепів. Трайбл говорить про зв’язок між душею і тілом, розповідає про внутрішній світ людини і його прагненнях.

Сучасні тенденції допускають використання не тільки монохромного гами, але і кольору. Новий напрямок одержав назву нео – трайбл (нью-трайбл). У зображеннях використовуються нахили, кільця, переплетення, але малюнок обов’язково має чіткі і гострі контури, різні перетину і геометричну форму.

Для отримання популярного ефекту 3D використовуються тіні, що надають татуюванні обсяг і реалістичність.

Кельтські татуювання: символіка, значення, ескізи

Для кельтських татуювань характерні химерні переплетення, завитки, спіралі, незвичайні вузли і геометричні фігури, що позначають зв’язок всього живого Всесвіту. Лінії, що не мають початку і кінця, мають на увазі нескінченність і нерозривність циклів життя і смерті. Стародавні кельти вірили, що після смерті людина відроджується кілька разів.

Частина татуювань були талісманами і оберегами.

Найбільш часто зустрічаються зображення:

 • Кельтська плетінка. Символізує тісний зв’язок духовного і земного. Може використовуватися самостійно або бути складовим елементом більш складного малюнка.
 • Медальйон. Універсальний оберіг, який привертає любов чи дружбу. Якщо носій вірить в його сакральність, з роками сила багаторазово зростає.
 • Кельтський талісман. Привертає багатство, благополуччя і успіх, зміцнює здоров’я.
 • Кельтські вузли. Позначають нерозривний зв’язок між духовним і земним життям, силу й досконалість. Зовні нагадують знак нескінченності. Використовуються в якості одного з елементів більш складного зображення або у вигляді самостійного тату. Вважається сильним магічним оберегом.

  3433dbbfc8080008feef379eb9c88848 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фотоКельтські татуювання для дівчаток красиві та привабливі.

 • Спіралі (частіше потрійні). Позначають постійний духовний зріст. Після поширення християнства стали символізувати Трійцю.
 • Кельтський браслет. Складається з хитромудрих узорів, в середині знаходиться серце з короною. Позначає духовну близькість, світлі почуття і вірність.
 • Дерево життя. Розташовується у верхній частині спини і символізує пізнання добра і зла.
 • Кельтський хрест. Найдавніший символ, що означає єдність стихій. З приходом християнства йому стали приписувати значення безмежної божественної любові до людей.
 • Японські татуювання: символи, значення

  Беруть свій початок від полінезійських татуювань. Були популярні у гейш, які розписували своє тіло у вигляді візерунків кімоно. Тоді ж з’явився особливий вид татуювання — какуси-боро (невидимий малюнок). У поверхневі надрізи наносилася рисова мука. Малюнок проявлявся тільки після приливу крові до шкіри.

  Японські татуювання відрізняються хитромудрим об’ємним малюнком з глибоким філософським змістом. Майстер створює малюнок для кожної людини індивідуально і ретельно продумує розташування деталей. Нерідко зображення займає велику площу, тому картини набиваються протягом декількох років.da9d4234ce7bf50c45caa8313a8c699f Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  На видимі частини тіла (кисті рук, шия, стопи) малюнок зазвичай не наноситься. Як татуювань використовуються японські ієрогліфи, зображення квітів і міфічних тварин. Особливою популярністю користується дракон, який означає благородство, вірність і силу.

  Короп в оранжево — червоній кольоровій гамі на тлі хвиль є символом хоробрості і стійкості перед життєвими знегодами.

  Виконаний в золотих тонах, він приносить фінансове благополуччя і успіх. Татуювання сакури для дівчат була символом краси, а іноді печалі. Красиві малюнки тигра (символ влади і цілеспрямованості), фенікса (торжество і відродження), японські маски також популярні у представниць прекрасної статі.

  На стегно, плечі і лопатки поміщають невеликі зображення перевертнів, демонів і чудовиськ. Вони є оберегами, які охороняють від підступності і зла, а також символізують духовне начало.

  Маленькі тату на руці, зап’ястя: значення

  Татуювання на зап’ясті будуть постійно на виду, тому до їх нанесення потрібно поставитися з усією відповідальністю. Найчастіше вони невеликих розмірів, мають філософський зміст, пов’язані з важливими життєвими подіями або є відображенням внутрішнього світу їх власниці.

  Популярні зображення візерунків у вигляді браслетів і годин, обереги, девізи, ієрогліфи, написи на латині або виконані арабською в’яззю. Зображують метеликів і птахів (символ волі), абстрактні малюнки, тварин або геометричні візерунки. Романтичні дівчата наносять зображення у вигляді розсипу зірок, плавних і витончених ліній. Цілеспрямовані натури воліють малюнки з чіткими лініями.

  Якір

  Має глибоке філософське значення. Символізує опору у важких життєвих обставинах та негаразди, цілеспрямованість і відданість. У поєднанні з ім’ям коханої людини означає вірність.fd407a60031c6c2275fffc7b405fabf3 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  У Стародавньому Єгипті якір символізував поєднання жіночого і чоловічого начала, з якого походить життя. Зображення може бути лаконічним в кельтському стилі трайбл. Нерідко доповнюється іншими елементами (серце, мотузка, ланцюг, троянда, хрест).

  Знак нескінченності

  Асоціюється з циклічністю. У східній філософії символізує реінкарнацію. Таке татуювання у поєднанні із зображенням серця часто роблять закохані як символ нескінченної любові один до одного. Інше трактування – відсутність духовних обмежень.3b9536ccbac4f6d4744041c6cd98df74 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Оригінально виглядають сполучення символу нескінченності з лініями життя, пір’їнками, птахами, трояндами, написами латиною або іноземних мовах. Зустрічається накладення двох знаків нескінченності у вигляді хреста.

  Змія

  Ставлення до змій залежить від країни і релігії. Християнство відноситься до них негативно і асоціює з брехливістю, хтивістю, гріховністю. У хінді змія вважається родоначальницею всього живого.

  Особливо ефектно тату виглядає в зеленою, синьою або червоною колірній гамі.

  Найчастіше татуювання у вигляді змії означає розум, хитрість, кмітливість, мстивість і сексуальність. Поєднання змії і черепа символізує смерть, змії і троянди або яблука – мана, орла і змії – боротьба розуму і серця. Зображення королівської кобри вважається оберегом.

  Пантера

  Зображення пантери є синонімом ненависті і кохання, життя і смерті, беззаветности і материнської любові. Тату у вигляді яка крадеться пантери позначає недовговічність нашого існування і крихкість життя, яка може перерватися в будь-який момент.e9e885c7d24e91b292fdddb7f002a2ec Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Пантера у стрибку символізує бунтівливість, силу і містичні здібності. Для дівчат така татуювання асоціюється з ніжністю, красою, вірністю, самопожертвою і материнським інстинктом.

  Троянда

  Роза залишається найпопулярнішим видом тату у дівчат. Символізує красу, розум, чистоту, любов і славу. Червона троянда є символом любові, пристрасті і бажання; біла — вірності, чистоти, невинності і невинності; блакитна — неможливість і недосяжності; жовта – розставання і смуток.

  Зображення самого квітки є синонімом слави, його шипів — печалі, а листя — радості.

  Хрести

  Татуювання у вигляді хреста вибрали собі такі знаменитості як Дрю Беррімор, Келлі Кларксон, Єва Лонгорія. Крім зап’ястя тату можна побачити на животі, попереку, щиколотці або ступні. Вона набивається у вигляді звичайного хреста, укладеного в коло (символ сонця). Особливо красиво таке зображення в чорних, зелених або блакитних тонах.74069ddd38e2e656383946e3e1aa2052 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Традиційний латинський хрест символізує зв’язок божественного і земного. Найчастіше він виконується в чорному кольорі на зап’ясті, руці або плечі. Можна зустріти зображення хреста, вміщеного на кущ троянд, поруч з яким набиваються слова молитви. Поширене поєднання хреста з метеликами (символ воскресіння Христа), різними кольорами, ангельськими крилами або серцем.

  В релігії хрест є символом страждання і долі. Зображення могильного хреста на руці, що супроводжується написом, нагадує про втрату близької людини. У Китаї хрест вважається символом сходів, що ведуть на небо. Інше трактування — Космос.

  Релігія

  Хоча в багатьох релігіях нанесення татуювань залишається під забороною, зображення релігійної тематики поширені повсюдно. Це можуть бути слов’янські символи (дерево, різні звірі, хрести, хвилі, слов’янське сонце і руни). Популярні зображення ангелів, які є символом у зв’язку з Христом, а також відданості і близькості до духовного.

  Зображення ангела може бути використано в якості оберега. Зображення рук молиться з чотками нерідко комбінуються з серцем або разом з ім’ям коханої людини.

  Маленькі тату на нозі, стегні: значення

  Татуювання на стегні виглядає жіночно і сексуально. Найчастіше зображають птахів, квіти, метеликів і зірки. Вони компактні, красиві і найкраще символізують жіночу природу. Зображення на нижній частині стегна може бути великим або маленьким. Його можна продемонструвати, надівши міні-спідницю або короткі шорти.

  Птахи

  Летять птахи нерозривно пов’язані з повітрям і свободою. Вони символізують духовну силу, божественність, недосяжну радість, далекі мрії.5dc0bc9364fdce1f53f281c5638fc900 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Значення татуювання змінюється в залежності від виду зображеної птиці:

  • лебідь означає любов і вірність;
  • орел – незалежність, гордість і влада;
  • білий голуб — символ Святого Духа, жіночності, самовідданої любові;
  • павич асоціюється зі славою, любов’ю і безсмертям;
  • філін – мудрість і знання;
  • ластівка – удача, любов, молодість.

  Зображення птаха, що летить символізує також життєві сили, говорить про духовне зростання і прагненні до досконалості.

  Ловець снів

  Індіанський оберіг Ловець снів являє собою обруч, обмотаний нитками зразок павутини і прикрашений пташиними перами. Така татуювання дає почуття захищеності, захищає від негативної енергії, допомагає зблизитися з природою і придбати спокійний сон. Іншими словами, значення тату Ловець снів — це захищеність, свобода, інтерес до древнім культурам.

  Метелик

  При виборі татуювання для дівчаток красиві метелики залишаються поза конкуренцією. Вони виглядають дуже жіночно і витончено. Зображення можуть бути монохромними або кольоровими. Витончена метелик на щиколотці або зап’ясті підкреслить природну красу і витонченість форм.dbf42a60a4dd94951b8af79f88b3be85 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Значення татуювання у вигляді метелика різноманітно. Найчастіше її вибирають в якості символу переродження. Вона вказує на нове життя, а також на те, що у її власниці в минулому були важкі часи. Інше трактування — недовговічна і тендітна краса, символ свободи і любові.

  У християнській культурі метелик символізує душу людини. В деяких країнах вважається, що сіла на людину метелик приносить удачу і щастя. Метелики наносяться окремими самостійними елементами, комбінуються з орнаментом, квітами, серцем або зірками.

  Зірки

  Тату зірка оптимальна в якості першої або пробної татуювання. Вона виграшно виглядає як в чорно-білому, так і в кольоровому варіанті. Завдяки компактності зображення можуть бути розміщені на будь-якій ділянці тіла.

  У давнину зірки наділяли магічними властивостями.

  Ці трактування можна зустріти і в сучасному житті:

 • Зображення падаючої зірки символізує успіх, удачу і виконання бажань. Часто зображуються кілька падаючих зірок у вигляді зоряного пилу.27324afb7bdc36f97d3d874f4daefa27 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото
 • Морська зірка трактується як підтримка у складній ситуації, можливість знайти з неї правильний вихід. В Ірландії морська зірка означає міцне здоров’я.
 • Зірка життя зображується у блакитному кольорі. У неї 6-решт, а в центрі знаходиться жезл Асклепія. Вказує на приналежність до медицини або говорить про те, що власник пережив зцілення від важкої хвороби.
 • Зірка у вигляді пентаграми має релігійний підтекст. Вона захищає від зла, символізує здоров’я і зв’язок 5 елементів природи воєдино. У сатанізмі в центр пентаграми поміщається голова козла, а сам знак використовується для виклику злих духів. Вікінги пов’язували пентаграму з природою і вірою.
 • Дракон

  Дракон прийшов з Азії і швидко зайняв лідируючі позиції серед татуювань як у чоловіків, так і у дівчат. Майстер вибирає залежно від місця нанесення оптимальний стиль і розмір, а також техніку.

  Варіанти зображень:

  • дракон з оголеними зубами і розправленими крилами говорить про владу та агресивності;
  • мирно лежить дракон вказує на спокій і душевну рівновагу;
  • злітаючий дракон говорить про позитивний настрій та добрі наміри, а летить вниз — про те, що власник замишляє щось недобре.

  Найбільш виграшно зображення виглядає на спині, так як більша площа нанесення татуювання дозволяє ретельно зобразити деталі і повністю передати магічну сутність цієї істоти. Татуювання дракона в стилі fairy користуються популярністю у дівчат із-за свого красивого казковому дизайну.e94471de2c1db241baa97069a67741ee Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Зображення виходить витончене і жіночне. Татуювання має своє значення і з урахуванням обраного кольору. Дракон в чорному кольорі говорить про повагу до батьків; червоний свідчить про кохання та пристрасті, і в той же час про злість і ворожість.

  Вважається, що червоний дракон захищає сім’ю та охороняють дітей; золотий дракон символізує мягкосердечность і мудрість; блакитний або синій говорить про співчуття, спокою і безсмертя. Жовтий дракон означає перемогу і схильність до завоювань.

  Татуювання дракона на тілі дівчат найбільш часто трактується як бажання вказати на свої материнські інстинкти та потреби у створенні домашнього вогнища.

  Сонце

  Значення татуювання сонце – живородний світло, продовження життя. Є потужним оберегом. У кельтів сонце було виконано пов’язаних вузлами мотузки і супроводжувалося язиками полум’я. Зверху накладався малюнок кельтського хреста. Загальний сенс цього символу – вічність, нерозривний зв’язок землі і неба.

  У сучасному трактуванні сонце – це символ мудрості, чистоти душі і позитивних емоцій, що приносить удачу. Нерідко комбінується з місяцем (символізує можливість неможливого). Може зображатися у вигляді єгипетського божества Ра або старого на тлі мов полум’я (символ мудрості).

  Стріла

  Вважається чоловічою татуюванням, проте дуже популярна у дівчат, які наділяють зображення особливим значенням. Частіше пов’язують зі стрілою Купідона і трактують як прагнення знайти кохану людину. Загальний сенс стріли – цілеспрямованість, самовладання, прямота. Зображення мають чіткі геометричні контури і наносяться симетрично на обидві ноги.

  Маленькі тату на шиї, ключиці: значення

  Дівчата наносять мініатюрні татуювання частіше на задню поверхню шиї, рідше — на бічну. Перевага віддається поодиноким рисунків (музичні символи, метелики, квіти, птахи). Татуювання, нанесені на область ключиці, частіше розташовані вертикально чи по діагоналі. Вони підкреслюють красу ключиць, крихкість фігури і привертають увагу до зони декольте.

  Кішка

  Татуювання для дівчат у вигляді красивої, витончено выгнувшей або яка крадеться кішки символізує жіночність, витонченість і грацію. Молоді дівчата нерідко набивають зображення кошеня, зберігаючи тим самим теплі спогади про дитинство.cdd6dfb75c35049dc51ccab98a1ecd6c Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Чорна кішка означає грацію, загадковість і комбінується з гілками або місяцем.

  Чеширский кот – знак філософського і одночасно легкого відношення до життя. Сліди котячих лап або кішка в стрибку – здатність знайти вихід із складних життєвих ситуацій, «завжди залишатися на чотирьох лапах».

  Бантик

  Татуювання має естетичний характер і покликана прикрасити тіло. Може вказувати на готовність до романтичних відносин, показувати сексуальність. Може символізувати гламурність, інфантильність і потреба в любові. Техніка нанесення зображення різноманітна і дозволяє створити на тілі справжній витвір мистецтва.

  Дельфін

  Дельфін у кельтській міфології символізував воду. Зображення трактується як символ переходу на новий життєвий етап, а також прагнення до виконання мрії і світлого майбутнього. Вважається, що дельфін надає своїй власниці життєрадісність, позитивний настрій, життєлюбність і прагнення до свободи.

  Він говорить про жіночої мудрості і в той же час про шаловливости та схильності до проказам. Татуювання у вигляді 2 дельфінів мають той же сенс, що і тату Інь-Янь.

  Сакура

  Сакура є синонімом швидкоплинності життя, духовної чистоти. У філософському розумінні — це життєвий цикл людини. Інше трактування – символ жіночності, краси та молодості. Особливо витончено сакура виглядає в техніці акварелі, яка надає витонченість і вишуканість її власниці.e7a689701042d51d9505d022854b54fd Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Сакуру можна з’єднати з зображеннями колібрі (символ сексуальності та жіночності), з метеликом (любов, переродження і яскраве життя), ієрогліфами. Перед нанесенням зображення необхідно дізнатися зміст напису у професійного перекладача. Частіше використовується ієрогліф «тигр» (позначає влада) або «щастя».

  Ворон

  У різних культурах ворону приписують як позитивні, так і негативні якості. Він несе потужну енергетику, мудрість та довголіття. Може трактуватися як символ самотності.6d8694a28bedead9f9ef738635fddf43 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Татуювання в чорному кольорі виглядає трохи похмуро, але додає дівчатам загадковість і шарм. Кольорові зображення сприймаються позитивно. Вважається, що вони залучають сімейне щастя і удачу, особливо в поєднанні з трояндою. Білі пера в оперенні вказують на естетичний характер тату.

  Лілія

  Татуювання лілій для дівчат мають такий же зміст, як і красиві лотоси. Можуть бути виконані монохромно або в кольорі. Біла лілія символізує чистоту, скромність, цнотливість, і соромливість. Рожева – це ніжність і делікатність. Помаранчевий квітка вказує на незвичність і нестандартність своєї власниці, а жовта — на гордість і неприступність.

  Лілія в темній колірній гамі говорить про бажання і пристрасті.

  Татуювання у вигляді декількох квіток на одному стеблі є символом безсмертя. В оточенні шипів або бур’янів говорить про невинність у жорстокому і грішному світі. В Єгипті лілія є символом родючості. Геральдична лілія вказує на знатність або багатство.

  Ангел

  Вибираючи татуювання ангела, кожна дівчина надає йому свій сенс. Загальними трактуваннями є любов, чистота, невинність, миролюбність, духовність, іноді втрата. Херувими (ангели-діти) є оберегом і символізують чистоту і невинність. Зображення Купідона наносять дівчата, які вірять у вічне кохання.5e8eadb6bcd2504906ea301b6fc94057 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Архангел (ангел з мечем) вважається надійним захисником, а казкове зображення – ознакою грайливості і нахилам до проказам. Популярні також зображення занепалого ангела — досконалий в минулому вчинок, який призвів до втрати близької людини.

  Темний ангел (збирач душ) символізує смерть.

  Зображення ангелів можуть бути монохромними і в кольорі. Зазвичай ангели-захисники мають великі розміри і наносяться на спину або плече. А ось компактні зображення казкових істот або херувимів помістяться на шиї або навіть ступні.

  Красиві написи зі змістом на різних мовах

  Татуювання для дівчат у вигляді різних написів або девізів красиво виглядають на будь-якій частині тіла. Можуть мати релігійний підтекст (рядки з молитви, вислови з Біблії чи Корану), ім’я близької людини з датами народження та смерті або вказувати на якісь важливі події.ec23996b15f8db4bc92a19be8e467ca8 Татуювання для дівчат: красиві написи зі змістом, візерунки, маленькі на руці, нозі, запястя, ключиці, стегні, прості ніжні. Ескізи та фото

  Популярні афоризми, вислови мудреців, крилаті вирази на іноземних мовах: англійською, французькою, німецькою. Елегантні китайські або японські ієрогліфи.

  Перш ніж наносити тату іноземною мовою, необхідно звернутися до професійного перекладача і дізнатися точний переклад. Наприклад, фрази на хінді, івриті або арабській мовах використовуються в якості хитромудрого орнаменту.

  Відео про красиві татуювання для дівчат

  50 кращих маленьких тату:

  Добірка самих оригінальних, незвичайних і жіночних тату:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради