До чого сниться ягня (баранчик): білий, чорний, маленький, великий сонник

Молодий ягня символізує ласку і безпорадність. Сон за участю цієї тварини нерідко вказує на тендітні взаємини з близькою людиною, які можна з легкістю зіпсувати або натякає на можливе просування по роботі. Щоб визначити, позитивне або від’ємне значення має сон, потрібно врахувати колір шерсті, його і вашу поведінку.

b6e7fd7e49f2d3add77a5e7e879b5729 До чого сниться ягня (баранчик): білий, чорний, маленький, великий сонник

До чого сниться ягня – загальні прикмети

Загальні значення:

 • годувати – до достатку у всіх життєвих сферах як сновидіння, так і членів його сім’ї;
 • грати – до міцною і тривалою дружбі;
 • викупати і вичесати – зайнятися домашніми справами і отримати при цьому масу позитивних емоцій;
 • стригти вовну – для досягнення поставлених цілей доведеться проявити жорсткість по відношенню до колег;
 • бути присутнім при пологах – стати керівником або взяти участь у перспективних робочих проектах;
 • тримати новонародженого ягняти – до укладення вигідної угоди або вдалою зміні роботи;
 • відчути укус – незабаром відбудуться події, які справили позитивний вплив на життя сновидця;
 • намагатися зловити убегающее тварина – безглуздо витратити велику суму;
 • різати – зіпсувати відносини з близьким другом з-за надмірної жорстокості і несправедливого ставлення до його персони;
 • сниться, що їсте ягнятину – до погіршення самопочуття або сильного хвилювання за членів сім’ї;
 • бачити шкірку тварини – жити в своє задоволення за рахунок зусиль, докладених іншими людьми.

Ягнята, граються на лузі, сняться до процвітання і успіху на роботі. В недалекому майбутньому на вас чекають прибуткові угоди, знайомство з впливовими партнерами і заслужене підвищення. Для досягнення поставлених цілей слід проявити неординарність мислення, рішучість і сміливість.

Значення сну змінюється в залежності від статі людини:

 • Якщо жінці, яка складається в шлюбі, сниться ягня, це символізує щасливі стосунки в сім’ї, гордість за чоловіка або дітей.
 • Для незаміжньої дівчини, побачений у сні ягня може вказувати на швидку зустріч молодої людини, відносини з яким будуть насичені позитивними подіями.
 • Молодій людині образ ягняти сниться до милої і розуміє дружині, яка з часом стане прекрасною господинею.
 • Бачити уві сні вбитого вовком ягняти – до необхідності переглянути своє оточення, оскільки в ньому завелися недоброзичливці, і вони плетуть інтриги проти вас. Якщо сниться мертвий малюк – вас чекають порожні витрати попереджає про порожні витрати – слід відмовитися від непотрібних придбань і в найближчому майбутньому намагатися контролювати бюджет.

  До чого сниться білий ягня

  Такі сновидіння символізують:

  • поліпшення взаємин з родиною і друзями;
  • визнання керівництвом і одержання заслуженого підвищення;
  • зустріч зі старими друзями, яка доставить масу задоволення;
  • знайомство з другою половинкою і щасливі відносини.

  Беззахисне біле тварина вказує на особистість, яка гостро потребує вашої допомоги. Виникла ситуація призведе до зближення з цією людиною, і надалі ви станете близькими друзями.

  Сниться, як ріжуть маленьких білих ягнят – до швидкої хвороби без розвитку ускладнень.

  До чого сниться чорний ягня

  Бачити уві сні чорного ягняти – попередження про можливі проблеми в особистому житті або на роботі. Щоб уникнути грошових втрат і розчарування, необхідно придивитися до того, що відбувається навколо і постаратися якомога швидше виявити джерело загрози.

  Якщо уві сні ріжуть чорних ягнят – вас очікує захворювання, яке буде важко вилікувати.

  До чого сняться баранчики

  Граються маленькі баранці сняться до везіння у всіх починаннях і нових приємних знайомств. Побачити в сні різнокольорових баранчиків – до приємного розіграшу від друзів або співробітників.

  Гладити баранчика – в реальності зі строгістю ставитися до своєї сім’ї, що посприяє тільки позитивним змінам.

  e0be83095d6283630a41667ca19262ef До чого сниться ягня (баранчик): білий, чорний, маленький, великий сонник

  Якщо в сні у вас вдома ходить велика кількість баранчиків – чекайте найближчим часом визнання з боку колег або керівництва, підвищення на посаді та збільшення доходу.

  Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЗаниматься розвитком власної овечої ферми уві сні – зустріти в житті компаньйона, з допомогою якого вдасться підвищити матеріальний добробут.

  Тлумачення з різних сонникам

  Тлумачення приснившегося ягняти з відомим сонникам:

  • Міллер. Ягнята, спокійно пощипуючі травичку, означають міцні і довірчі відносини з одним, які збережуться на багато років. Побачити на шерсті тварини кров – життя заздрісники розпускають про вас плітки, які можуть негативно позначитися на особистому житті і роботі. Тримати в руках загубився малюка – необхідність переглянути заплановані справи на найближче майбутнє. Дитина, що смокче молоко матері, сниться до щасливого сімейного життя і благополуччя в робочій сфері.
  • Квіток. Очищати ягняти від кров’яних плям після пологів – сопутствие успіху в просуванні по кар’єрних сходах. Побачити малюка під час снігопаду або зливи – до розчарування у справі, на яке були покладені великі надії.
  • Хассе. Померлий ягня сниться до банкрутства, порожній витраті великої суми або непередбаченого звільнення.
  • Лофф. Чути уві сні бекання вівці – для отримання поваги з боку родичів і близьких друзів, варто відволіктися від роботи і більше уваги приділити своєму оточенню.
  • Лонго. Образ ягняти вказує на необхідність пожертвувати власними інтересами в реальності заради благополуччя близької людини. Тримати невеликого ягняти – зробити благородний вчинок, який полегшить життя незнайомої вам особистості. Принести в жертву – наполегливо вимагати від родичів поступитися своїми інтересами заради вашого успіху.
  • Степанова. Бачити в сні ягняти – в житті отримати спадщину чи бажаний подарунок. Блеющее тварина – що-то в житті вас сильно налякає.
  • Федоровська. Пестити маленького ягняти – в реальності отримати бажане. Зарізати – до швидких неприємностей, які виникнуть з вашої дурості. Побачити в сні, як у вас вкрали тварина – втратити більшу частину зібраних грошей.

  У більшості випадків побачений у сні ягня віщує життєві зміни в кращу сторону. Якщо сон має негативне значення, не акцентуйте на цьому особливе значення – є ймовірність, що побачений образ виник із-за недавно пережитого стресу або надмірної завантаженості на роботі.

  Постарайтеся відволіктися від кар’єри і відпочити в компанії родичів і близьких друзів – це допоможе позбутися від негативних думок і дозволить зануритися в роботу з новими силами.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради