До чого сверблять губи — значення прикмети для чоловіків і дівчат

Загальновизнана чутливість людських губ. Більше того, вони несуть в собі велику кількість інформації про людину. Так, форма рота вказує на характер, міміка ж — на натуру. Існують повір’я, до чого сверблять губи, які дозволяють передбачити недалеке майбутнє. Їх конкретне тлумачення прямо пов’язане з гендерною приналежністю людини, чиї губи відчувають свербіж.

Залежність дії ознаки від статевої належності

Жінка, у якої сверблять губи, з великою часткою ймовірності має проблеми в особистому житті, і таким чином організм закликає її заповнити недолік романтики. Якщо ж губи сверблять у чоловіка, то можна з упевненістю заявити, що випробовувані їм бажання і потреби потребують більш чіткої деталізації.

Якщо свербить тільки верхня губа, жінка незабаром зустрінеться зі своїм коханим або познайомиться з чудовим чоловіком, хлопець познайомиться з гарною дівчиною, одружений чоловік буде смачно нагодована і приємно поспілкується з протилежною статтю.

7fef0b1ad64765532f91cd4ca96f7964 До чого сверблять губи — значення прикмети для чоловіків і дівчат

Якщо свербить нижня губа, дівчина при зустрічі проявить ініціативу, поцілувавши кого-то в щоку, неодружений чоловік випробує труднощі з вибором з декількох партнерок, а вже окольцьований – буде сердитий з-за невдалого спілкування з жінкою.

Свербіж у правому куті жіночих губ передвіщає хорошу новину, чоловічих – говорить про сумнів у доцільності зустрічі з конкретним індивідом будь-якої статі. Свербіж в лівому кутку жіночих губ обіцяє бажання уникнути неприємної бесіди, чоловічих – залишила гарний післясмак зустріч і бажання розвинути знайомство.

Обидві чешущиеся губи попереджають дівчину про прийдешнє спілкуванні романтичного характеру і приємно проведений час, чоловіка – про відчуває по відношенню до жінки сильному почутті і жадобі ще однією близькості. Варто згадати, що чоловік, чиї губи сверблять весь день не перестаючи, в недалекому майбутньому душевно поговорити з родичем і при цьому смачно поїсть в його компанії. Причому з цим родичем в останній раз він бачився досить давно.

Якщо губи сверблять посередині, жінка засумує чи буде засмучена поганою звісткою, після чого відчуває потребу в солодощах. Чоловік же будує відносини з протилежною статтю, ґрунтуючись на неправильному сприйнятті, і йому з нею зблизитися.

f2b6df623d190769412f9650bef69a7b До чого сверблять губи — значення прикмети для чоловіків і дівчат

Прикмети для нареченої

Крім вищезгаданих, є окрема група прикмет, пов’язаних з укладенням шлюбу, і всі вони мають безпосереднє відношення до нареченої.

Якщо її губи відчувають інтенсивний свербіж у весільний день, шлюб неодмінно буде вдалим, а медовий місяць розтягнеться на все спільне життя.

Якщо одночасно хочеться почухати і губи, і лоб, взаємні почуття молодят будуть завидною фортеці і охолонуть дуже нескоро.

Якщо свербить, крім губ, підборіддя – шлюб досить швидко розпадеться і пару чекає розлучення.

a9719c57ab18d2aa108e526eb2c0ea0b До чого сверблять губи — значення прикмети для чоловіків і дівчат

Якщо свербить ще й декольте – чоловік буде пристрасним людиною, регулярно ревнують свою дружину.

Якщо є свербіж в області рота і кінчика носа, наречену чекає життя з людиною, не брезгующим спиртними напоями.

Якщо хочеться почухати додатково до губ шию, дівчину чекає приємне заміжжя, позбавлене рутини.

Оскільки молодята в найщасливіший день у своєму житті часто цілуються, нареченій варто звертати увагу на свербіж інших частин обличчя, щоб як можна більш точно зрозуміти, що її чекає в майбутньому.

Вплив часу доби на прикмету

Сверблячі в ранковий час верхня губа обіцяє чудове і смачне частування, нижня — свербить до безлічі розмов.

Свербіж верхньої губи у середині дня вказує на бесіду з близькою людиною, кровна спорідненість з яким не обов’язково, нижня – на взаємодію з протилежною статтю.

Якщо верхня губа свербить, коли вже стемніло, її власник незабаром розсваритися з людиною, до якої небайдужий, нижня ж губа в такому випадку віщує, що людина образиться, засмутиться до сліз, розчарується.

Середина губ, чешущаяся з ранку, вказує на тужливий проведення часу сьогодні. Якщо ж губи сверблять посередині в обідній, значить, варто чекати непроханого зайвої уваги. Губи відчувають дискомфорт ввечері – людині необхідно поїсти своєї улюбленої їжі і прислухатися до потреб організму, вночі – з ранку чекає наповнене емоціями спілкування.

Лівий край губ свербить обов’язково напередодні порожнього спілкування з небажаним і наполегливим візаві, правий ж, навпаки, віщує цікавий розмова.

Прикмета і дні тижня

Дискомфорт у понеділок віщує солодкий стіл, приготований близькими людьми, крім того, необхідно бути готовим до того, що доведеться цілуватися.

Свербіж у вівторок гарантує розмову зі старшими родичами або начальством, що позитивні наслідки.

Якщо губи сверблять у середу, неодмінно буде конфлікт з друзями, варто утриматися від обговорення кого б то не було.

Дискомфорт в області рота в четвер говорить про те, що попереду – повні романтики зустрічі або цікава розмова з хорошими людьми.

Сверблячі в п’ятницю губи віщують конфлікт з коханим, розвивається бурхливо і аж ніяк не легко дозволяється. Необережно підібрані слова можуть назавжди розвести близьких, люблячих один одного людей.

cea258ce67ea46173816d5ebba1e6268 До чого сверблять губи — значення прикмети для чоловіків і дівчат

Дискомфорт в суботу означає, що варто чекати несподіваних родичів, і дружнє спілкування, і повні романтики побачення.

Чешущиеся в неділю губи виражають потребу організму в дискусіях, застіллях і відпочинку. Окремо варто відзначити випадок, коли свербить недільним ранком (близька ревнощі або криза відносин) і коли – увечері того ж дня (наступний тиждень почнеться весело, з вогником).

Коли дискомфорт відчувають обидві губи відразу, їх господаря незабаром смачно пригостять, можливо навіть в гостях.

Народ споконвіку вважає, що губи сверблять, передчуваючи важливу бесіду, в ході якої вони будуть змушені відстоювати свою позицію, беручи участь в обговоренні.

Існують і інші трактування. Наприклад, губи сверблять напередодні романтичного зіткнення, зустрічі з гідною людиною, з яким жінка почне зустрічатися.

Якщо від дискомфорту в області рота страждає дівчина, якій незабаром виходити заміж, її шлюб буде непорушний і скоро розпадеться.

Сверблячі пізно ввечері губи попереджають власника про прихід непроханих гостей.

Якщо рот свербить праворуч, родича або друга незабаром чекає преприятнейшее подія (як один з варіантів – укладення шлюбу). Якщо зліва – дорогий подарунок.

1efceaf426aa8e564019ed9fd3e0b584 До чого сверблять губи — значення прикмети для чоловіків і дівчат

Сверблячих лівий кут губ говорить, що людину скоро чекає гарна новина. Дискомфорт, випробовуваний правим краєм губ, — необхідно підготуватися до важкого розмови з товаришами по службі.

Як зробити так, щоб прикмета не збулася

У такому свербінні складно знайти щось приємне. Але при цьому, якщо розглядати його як ознаку, то він не несуть в собі чогось дуже неприємного. Хоч і можуть помітно ускладнити життя, віщуючи в деяких випадках конфлікти. Необхідно зазначити, що, згідно існував досі віруваннями, прикмета може спрацювати в день, відмінний від того, в який губи відчули свербіж. Тому, щоб не зіпсувати стосунки зі своїм оточенням, не варто призначати серйозних зустрічей і не вести важливих для майбутнього розмов найближчим часом.

Крім цього, будь-яка ознака може виявитися порожнім забобонами, якщо не надавати їй особливого значення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради