До чого свербить лівий лікоть — тлумачення прикмети по днях тижня

Навіть скептично налаштовані люди часом переконуються, що прикмети здатні збуватися. Причому вони можуть бути передумовою будь – якої події- хорошого або поганого. Але людина здатна нівелювати повір’я, якщо результат не такий, який потрібен. Тому необхідно знати про забобони, щоб не допустити погане подія.Щоб розтлумачити прикмету, до чого свербить лікоть, слід орієнтуватися не тільки на стан. Важливо враховувати бік появи свербежу, у кого він з’явився і в який день. Лише після зіставлення даних нюансів є можливість вірно розтлумачити марновірство.

Можливі тлумачення

З давнини люди вважали, що ліва сторона вважається несприятливою. Вважалося, що там мешкають темні сили, з-за чого все що виходить від неї має негативний характер.

При свербінні лівого ліктя в сім’ї може бути скандал. Також є ймовірність, що людина опиниться в іншій ліжку. Але не варто співвідносити це з зрадами, ймовірно, ви довго пробудити в гостях і залишитеся на ніч.

f187af3a43bd9826163cd47f29200b95 До чого свербить лівий лікоть — тлумачення прикмети по днях тижня

На думку деяких езотериків, свербіж лівого ліктя –це ознака незвичайного, вигідного пропозиції, яке захочеться прийняти. Необхідно бути уважним у той момент, оскільки воно може виявитися з підступом.

Якщо у вас є бізнес, то можуть бути проблеми з постачальниками та матеріальні труднощі. Лівий лікоть свербить перед неприємною подією чи горем. Це може означати втрату близьких.

Якщо свербіж виник від удару, то це означає, що хтось із близьких людей висловлюється про вас негативно. Коли це відчуття з’являється після пробудження, то очікує обман з боку рідної людини. Ймовірно, це буде випадково, але слід підготуватися до цього.

По днях

Розшифровка прикмети може відрізнятися в різні дні тижня. Якщо хочеться дізнатися вірну інформацію, слід враховувати цей фактор:

  • Понеділок. Прикмета свідчить про складних розборок з рідними чоловіка або дружини. Ймовірно, вам будуть надіслані закиди недостатньо хорошому веденні господарства, недостатньому догляді за дітьми.
  • Вівторок. У другий день тижня слід підготуватися до неприємностей: доля зазвичай віщує зраду другої половини. Якщо не контролювати емоції, то все може призвести до розлучення. Тому потрібно якось тихо розвідати ситуацію, а тільки потім діяти.
  • Середовище. Прикмета свідчить про те, що людина буде помічений начальством. Ймовірно, співробітника покличуть до створення нового проекту. Ймовірно, він отримає премію або іншу винагороду.
  • Четвер. Необхідно підготуватися здивувати самого себе. При свербінні ліктя будуть нетипові вчинки: чи буде щось зроблено, але жалю з цього приводу не буде. Тому не слід ігнорувати цікаві пропозиції.
  • П’ятниця. Якщо з ранку свербить лікоть, то потрібно бути готовим до поїздки на пікнік або заміську прогулянку. А сильний свербіж може свідчити про політ на вихідні в іншу країну.
  • Субота. Слід дотримуватися обережності: свербіж може бути попередженням, що ви здатні нашкодити кому-небудь різкими вчинками.
  • Неділя. Якщо свербіж з’явився вранці, то це свідчить про наявність заздрісника. А якщо він триває весь день, то заздрісник готує щось неприємне. Тому важливо дотримуватися обережності.

У чоловіків і жінок

При виникненні свербежу у заміжньої дами вона повинна підготуватися до сварки з чоловіком. Якщо це відчуття виникло вночі, то скандал буде сильним. Причому спровокує його чоловік. А привід буває різний – звинувачення у зраді, поганому виконанні домашніх справ і байдужому ставленні до дітей.

У незаміжньої жінки свербіж ліктя з’являється тоді, коли про неї згадує закоханий у неї чоловік. Якщо це не припиняється протягом декількох днів, то, ймовірно, надійде пропозиція про шлюб, який буде щасливим. А свербіж, що з’явився вночі, є ознакою розриву відносин.

8b6308de7554b0c45c82b53fedf3e922 До чого свербить лівий лікоть — тлумачення прикмети по днях тижня

У дітей відчуття з’являються внаслідок майбутніх сварок з педагогами та батьками. А причина може критися в поганому поводженні або успішності.

Свербіж ліктя у чоловіка знаменує те, що є багато розмов за спиною. Але зазвичай це сприятливі розмови. Тому не слід займатися пошуками джерела пліток. Якщо лікоть свербить протягом усього дня, то це говорить про майбутнє зраду близьких людей. Слід підготуватися до неприємностей.

Свербіж ліктя, з’явився до ночі, є сигналом про підступи в колективі. Хтось може готувати для вас неприємності. Слід озирнутися, щоб дізнатися зрадника. У хлопців лікті сверблять перед з’ясуванням відносин, які можуть доходити до бійок і фінансових проблем.

Нейтралізація наслідків

Є метод ослаблення неприємних наслідків від прийме і їх нейтралізації. Необхідно помити руки долонею правої руки виконати стряхивающие руху з лівого ліктя. Так вийде не допустити неприємності, які можуть з’явитися від прикмети.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради