Як зробити красиві фото на аву дівчині-брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

Блондинкам і брюнеткам досвідчені фотографи рекомендують вибирати різні пози для фото. Залежно від кольору волосся, дівчата з довгими або короткими волоссям повинні розуміти в якому положенні їх тіло і обличчя буде виглядати максимально вигідно. Знання своїх «сильних сторін» допоможе не просто приховувати недоліки своєї зовнішності на фотографіях, але і візуально коректувати їх.

Як добре виходити на фотографіях

Брюнетка з довгим волоссям повинні знати, яке положення під час фотосесії прийняти, щоб добре виходити на фото.

Ці правила поширюються і на світлих дівчат з волоссям, довше лопаток:

 • Перед заходом, де буде фотограф, зробити макіяж і зачіску у професіоналів (досвідчені стилісти грамотно підкреслять достоїнства зовнішності і вміло приховують її недоліки, правильно розставивши зорові акценти).
 • Продумати одяг (незважаючи на те, що одяг під час фотосесій повинна бути красивою, вона повинна бути максимально зручною. Сковують руху наряду можуть доставляти дискомфорт дівчині під час зйомок, що вплине на її міміку, мову жестів і на кінцевий результат роботи фотографа).
 • Позувати перед фотоапаратом так, щоб об’єктив камери знаходився під кутом (розташувавшись прямо перед фотографом, розгорнувши плечі і стегна паралельно фотокамери, дівчина буде виглядати громіздко і візуально повніше, ніж вона є насправді).
 • Стежити, щоб положення кінцівок на фото було максимально природним (наприклад, при фотографуванні сидячи необхідно природно зігнути руки і злегка підтягти ноги. В іншому випадку тіло здаватиметься скутим і виглядати на фотографіях комічно).
 • Стежити за тим, щоб спина в будь-якому положенні залишалася максимально прямий (доведено, що люди, які позують для фото з прямою спиною, зорово сприймаються більш успішними і впевненими в собі).

c532dd8f5f1bd11cf12abec020174dcf Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

 • Відмовитися від награності і посміхатися щиро (розслаблена міміка при посмішці гарантує красиві фотографії незважаючи на можливе виникнення мімічних зморшок або візуальне підкреслення другого підборіддя на фото).
 • Знайти не просто професійного досвідченого фотографа, але і переконатися в тому, що з ним можна розслабитися в процесі роботи і бути «на одній хвилі» (такі фотографи зазвичай створюють невимушену обстановку під час зйомок, що сприяє тому, щоб максимальна кількість кадрів було вдалими і «живими»).
 • Не грати на камеру (штучне створення образу увінчається успіхом тільки в людей з акторськими навичками. В інших випадках подібне награвання очевидно на фото і виглядає смішно).

Ретельна підготовка до фотосесії допоможе дівчині бути більш впевненою в собі і внаслідок заходи, а тоді й самому фотографу буде простіше зловити вдалі кадри.

Основні вимоги до зачіски з довгим волоссям

Дівчатам з довгим волоссям необхідно не тільки стежити за положенням свого тіла в процесі зйомки, але і за тим, як виглядають їх волосся в цей момент. Така зачіска повинна задовольняти основним вимогам професіоналів. В іншому випадку, багато досвідчені фотографи рекомендують зібрати волосся у хвіст або відмовляються від зйомки взагалі.

Щоб фотографії вийшли гарними, волосся повинні бути:

 • Здоровими (якщо волосся з посіченими кінцями, то при світлі під час фотосесії недоліки в їх зовнішності будуть кидатися в очі. Приховати подібні дефекти навіть з допомогою фотошопу практично неможливо, так як відсутність блиску і млявість, особливо довгих волосся, не піддаються колірної корекції. Якщо волоссю об’єктивно не вистачає блиску, то завчасно перед фотозйомкою слід зробити кілька уходових масок або пройти спеціальні процедури оздоровлення у косметолога або трихолога).

37127fe74143d70d0d749852e4552b4a Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

 • Чистими (брудні волосся, навіть якщо вони заплетене в зачіску, видають себе зайвим блиском і жирністю. Це може створити неприємне враження про дівчину, що не тільки зіпсує кінцевий результат зйомки, але і створить напругу у спілкуванні з фотографом).

Професійні фотографи допомагають своїм клієнтам розташовувати волосся так, щоб в кадрі вони виглядали максимально вигідно. Самій дівчині варто лише подбати про їх стан або відвідати професійного перукаря перед фотосесією, який допоможе візуально приховати наявні недоліки у зовнішньому вигляді волосся.

Особа на фотографії

Брюнетка з довгим волоссям повинні продумати не тільки свою зачіску, але і макіяж для майбутньої зйомки. Їм важливо зрозуміти свій «виграшний ракурс», а також підібрати відповідну міміку. Якщо при природному сміх і посмішки дівчині не подобається те, як вона виходить на фото, варто вивчити основні рекомендації професіоналів, здатні зробити кадри більш красивими.

Наприклад:

 • у сам момент зйомки вимовляти слова, що закінчуються на «а»;
 • стежити за тим, щоб під час посмішки були видні очі (в іншому випадку особа буде неприродно великим і круглим);
 • представляти під час позування, що доводиться посміхатися комусь, кого дівчина щиро і сильно любить (дитина, мама, чоловік, хлопець і так далі);
 • злегка відкрити рот і показати «зону усмішки» (кілька передніх зубів);
 • природно повернути голову або нахилити, злегка розтягнувши при цьому губи (такі пози підійдуть не всім і повинні підбиратися індивідуально кожним);
 • тримати голову під час посмішки рівне (не піднімати підборіддя і не опускати його вниз);
 • перед зйомкою пройти процедуру косметологічного відбілювання зубів, щоб відчувати себе максимально впевненою, перебуваючи під прицілом камери;
 • нафарбувати губи яскравою помадою, яка візуально робить колір зубів біліше;
 • зволожити губи відповідним засобом, щоб під час того, як дівчина посміхається, на губах не утворювалося зморшок і тріщин.

b27d46394d10233ed180d9f695dab826 Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеїФото на аву для брюнетки з довгим волоссям.

Для макіяжу слід використовувати яскраві тони. Наприклад, якщо в повсякденному житті брюнетка не фарбує очі, то для її фотосесії ідеально підійде мейк в стилі «смокі-айз», а якщо вона має легку асиметрію губ, то за допомогою яскраво-червоної помади вдасться скоригувати їх форму на фото.

Використання косметики яскравих відтінків допоможе візуально розставити акценти, зробивши особа фотографирующейся дівчата стрункіше і красивіше.

Ракурс стоячи

Під час позування в положенні стоячи дівчині важливо стежити за тим, щоб м’язи всього тіла була максимально розслаблена. При цьому варто пам’ятати про вигинах тіла, правильно вибравши які, можна не тільки отримати вдалі фотографії в результаті зйомки, але і приховати недоліки фігури.

Поза в положенні стоячи Короткий опис
Біля стіни 1.Підійти до стіни, повернувшись до неї спиною.

2. Злегка присівши, прогнутися в попереку так, щоб стіну стосувалися тільки стегна.

3. Спина в області лопаток повинна бути максимально прямої.

4. Руку, найближчу до камери, зігнути в ліктях і притиснути до грудей.

5. Шия пряма, голову трохи повернути до фотоапарата (особа повинна розташовуватися під кутом відносно фотографа)

Рука на стегні
 • Повернутися до камери напівбоком.
 • 2. Спину випрямити.

  3. Руку, найближчу до фотоапарата, зігнути в лікті, кисть поставити на пояс, лікті відвести назад.

  4. Ногу, найближчу до камери, зігнути в коліні і відвести назад, поставивши стопи на носок.

  5. Другу ногу випрямити.

  6. Особа повернути до фотографа, при цьому контролюючи поставу

  Положення боком
 • Повернутися до камери боком.
 • 2. Погляд спрямований на фотографа.

  3. Ногу, найближчу до фотоапарата, зігнути в коліні і підняти так, щоб стопа цієї ноги перебувала на рівні литкових м’язів другий.

  4. Другу ногу також трохи зігнути в коліні.

  5. Спину прогнути в попереку, при цьому слідкуючи, щоб в області лопаток хребет був максимально прямої.

  6. Руку, далеку від камери, зігнути в ліктях і притиснути до грудей.

  7. Другу руку розташувати в області ліктя першої

  Пози сидячи

  Брюнеткам, беручи під час фотосесії положення сидячи, необхідно стежити, щоб їх довге волосся розташовувалися на стороні, найближчої до фотографа. В іншому випадку волосся будуть закривати важливі вигини тіла, що значно зіпсує кінцевий результат зйомки.

  34fe835f2a57ce8464bc5abc64c9845a Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

  Назва пози для фотосесії Опис положення тіла
  Боком, нахилившись вперед
 • Сісти на край стільця або інший рівній поверхні, повернувшись до фотографа боком.
 • 2. Ноги, зігнуті в колінах, схрестити між собою, розташувавши стопи у вільному положенні.

  3. Руки, присогнутые в ліктях, з’єднати в області кистей і покласти на коліна.

  4. Прогнутися в попереку і трохи подати корпус вперед.

  5. Верхня частина спини максимально напружена, в області лопаток не повинно бути «горба».

  6. Злегка повернути обличчя до фотографа так, щоб у кадрі була бокова частина голови

  Сидячи на підлозі
 • Сісти на підлогу, повернувшись до камери боком.
 • 2. Ноги зігнути в колінах.

  3. Верхню ногу злегка відвести назад, нижню – піджати до стегон.

  4. Руки, утримуючи їх у прямому положенні, схрестити. Кисті покласти на коліна.

  5. Спину прогнути в попереку, подавши груди вперед.

  6. Особа повернути в камеру, розташувавши волосся спереду

  Пряме положення
 • Сісти на край рівній поверхні, розгорнувши корпус боком до камери.
 • 2. Ноги зігнути в колінах і, не схрещуючи, розташувати їх у вільному положенні.

  3. Прямі руки звісити між ніг або поставити на коліна.

  4. Спину прогнути в попереку і подати її назад.

  5. Погляд повинен бути спрямований на фотографа

  Пози для фото лежачи

  Пози для фото лежачи слід вибирати з урахуванням особливостей будови фігури фотографирующейся дівчини. Прийняте положення не повинно візуально вкорочувати ноги або створювати додаткові складки на животі. При цьому модель повинна відчувати себе комфортно в такій позиції і максимально розслаблено.

  b4ae9bb8517796197608ba752e7bb3b8 Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

  Положення для фотографування Опис пози
  Лежачи на боці
 • Лягти на підлогу або на іншу тверду поверхню, спершись на бік.
 • 2. Руку зігнути в лікті, пензлем підперти голову.

  3. Шию витягнув, особа повернути в бік камери.

  4. Спину випрямити, прогнути в попереку, живіт природно втягнути в себе.

  5. Ноги трохи зігнути в колінах.

  6. Нижню ногу підтягти до себе, верхню витягнути.

  7. Вільну руку природно покласти на тіло так, щоб кисть розташовувалася в області стегон

  Лежачи на животі
 • Лягти на живіт на рівну поверхню.
 • 2. Ноги зігнути в колінах, підняти над опорною поверхнею і схрестити стопи між собою.

  3. Злегка підняти стегна, при цьому іншу частину спини тримати максимально прямої.

  4. Руки зігнути в ліктях і спертися на них, розташувавши кінцівки перед собою.

  5. Погляд направити в камеру, злегка повернувши обличчя до фотографа

  Лежачи на спині 1.Лягти на спину так, щоб голова моделі знаходилася ближче до фотоапарата, а інше тіло розташовувалось трохи по діагоналі.

  2. Одну руку зігнути в лікті і розташувати кисть на грудях.

  3. Другу руку витягнути над головою в напрямку фотографа, при цьому зберегти максимальну природність позиції.

  4. Ноги зігнути в колінах, поставити на стопи і щільно притиснути один до одного.

  5. Живіт втягнути.

  6. Погляд повинен бути спрямований на фотографа

  Брюнетки зі спини з довгим волоссям

  Брюнетка з довгим волоссям при створенні фото на аву повинні продумати позицію, найбільш яскраво підкреслює довжину і красу їх волосся. Під час подібної зйомки необов’язково приймати традиційне положення «анфас», можна сфотографуватися зі спини, заінтригувавши того тим самим відвідувачів своєї сторінки.

  Щоб фото вийшло вдалим, дівчині потрібно повернутися до камери спиною і:

  • зробити вигляд, що вона руками поправляє волосся;

  180674e93fae9e829be8eeda593e3a3d Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

  • обхопити руками голову;
  • пальці рук скласти в форму серця;
  • взявши букет, злегка нахилитися вбік, створюючи відчуття того, що вона нюхає квіти;
  • розвести руки в сторони або підняти нагору, злегка зігнувши в ліктях;
  • не повертаючись, показати в камеру вказівний і середній пальці (інші пальці при цьому стиснуті в кулак);
  • підійти до дзеркала, створивши видимість того, що вона поправляє собі зачіску;
  • пряму руку відвести назад, створюючи відчуття того, що вона веде кудись людини, що дивиться на фото;
  • взяти в руку яскрава квітка, зігнути руки в ліктях і кисті покласти на плечі так, щоб з-під волосся з одного боку виглядали пальці рук, а з іншого – квітка;
  • взяти в руку фен і направити його на волосся так, щоб волосся природно майоріли при дії потоку повітря.

  При фотографуванні зі спини, брюнеткам не рекомендується збирати волосся в зачіску. В розпущеному вигляді вони додадуть додаткову загадковість і легкість фотографії.

  Зі спини за кермом

  Великою популярністю серед поз для фото дівчат на аватар користується положення зі спини за кермом автомобіля. Варіацій у такій позиції безліч. В даному випадку зачіска не грає великої ролі, але розпущене волосся додадуть жіночності образу.

  Для того, щоб створити ефектне фото за кермом, брюнетці необхідно сісти на місце водія, повернутися до камери спиною і:

  • поклавши руки на кермо, повернути голову до фотографа;
  • взяти в руки шоколад і наблизити його до камери;
  • обхопити руками кермо, скласти кисті в кулаки, залишивши прямими тільки мізинці, вказівні і великі пальці;
  • сперся на спинку крісла; розташувати прямі ноги на кермі, візуально створивши відчуття розслабленості положення;

  ff996409f0e4131b0b3b5d950197e3d7 Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

  • взятися за кермо і спрямувати погляд у дзеркало заднього виду;
  • поставити на коліна дамську сумочку, поклавши кисть однієї руки в неї, а другу руку розташувати на кермі;
  • взяти в руку, найближчу до камери, телефон, прикласти його до вуха, при цьому другу руку залишити у вільному положенні на кермі;
  • покласти руки на кермо, випрямити спину і повернути голову до відкритого вікна так, щоб потік повітря при русі розвивав волосся моделі.

  З квітами

  Брюнетка з довгим волоссям найчастіше використовують для ави фото з квітами. Поєднання красивого букета і жіночною зачіски привертає увагу і характеризує власницю сторінки в інтернеті як чуттєву натуру. Для таких фото не обов’язково використовувати дорогі квіти у великій кількості.

  В залежності від загального антуражу можна фотографуватися і з ромашками, тюльпанами, півоніями і навіть звичайними кульбабами.

  Щоб фото на аву вийшло вдалим, дівчині варто використовувати стандартні пози, рекомендовані під час зйомок навіть професійними фотографами.

  Наприклад:

  • встати спиною до камери, покласти букет на ліктьовий згин однією з рук, погляд направити в камеру;
  • повернутися до фотоапарата боком, розмістити квіти на руці, направивши бутони до камери, злегка нахилити голову до букету і посміхнутися, ніби нюхаючи його;

  f1a249b354de60d3e5da4ed6558fc3ca Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

  • встати напівбоком до фотографа, розгорнути букет бутонами до камери, злегка нахилити голову на плече, як би розглядаючи квіти;
  • повністю розгорнути корпус і голову до камери; піднести букет до носа, опустити погляд на квіти;
  • повернутися до камери спиною, покласти букет на плече; при цьому простеживши, щоб спина залишалася прямою, а плечі були на одному рівні;
  • сісти на рівну поверхню, букет тримати перед собою на рівні підборіддя, нахилити голову до квітів, як би поклавши бічну частину обличчя, закрити очі і посміхатися;
  • поставити квіти у вазу на дзеркало, відійти трохи назад і в сторону так, щоб відображення моделі не зачинялося букетом, фотографувати те, що відбивається в дзеркалі.

  Чорно-білі фото

  Чорно-білі фото для ави використовуються дівчатами рідко. Це пояснюється невзрачностью таких фотографій і неможливістю розставляти на них акценти в загальній композиції і зовнішньому вигляді моделі. Незважаючи на ці особливості, чорно-білі фотографії можуть передати настрій власниці сторінки в інтернеті або охарактеризувати її перманентне внутрішній стан.

  Щоб отримати красиві чорно-білі фото, брюнетці потрібно:

  • встати обличчям до фотографа, надівши окуляри, спрямувати погляд у бік, широко посміхнутися (підходить для зйомки на вулиці);
  • сісти на підвіконня, ноги зігнути в колінах і поставити на ноги, спину випрямити, руки у вільному положенні розташувати на колінах, погляд спрямований перед собою (рекомендується вибирати для зйомки на заході або на світанку);

  15809e2415991dabb11f24b8724dc768 Як зробити красиві фото на аву дівчині брюнетці з довгим волоссям. Фото, ідеї

  • встати обличчям до фотоапарата, розправити плечі, волосся зібрати в косичку спереду на одному з плечей, руки зігнути в ліктях і покласти на волосся, створюючи відчуття того, що дівчина зараз заплітає косу, погляд спрямований в камеру або в сторону, протилежну заплетаемой косичку;
  • надіти капелюх з широкими полями так, щоб вона закривала більшу частину обличчя (видно тільки рот); сісти на край будь-якій рівній поверхні, руки розташувати у вільному положенні, спина пряма, голову повернути до фотографа, розтягнути губи в усмішці.

  Красиві довге волосся можна вважати перевагами дівчат під час фотозйомок. Граючи з локонами при створенні різних образів, брюнетки і блондинки можуть надати своїй зовнішності більше жіночності і краси. Найголовніше – дотримуватися основні правила, пов’язані з їх чистотою і абсолютним здоров’ям на момент проведення фотосесії.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про позированиях для дівчат

  Портрети для дівчат:

  https://youtu.be/QEZnMvQcG6E

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради