Кольоровий французький манікюр. Фото, з малюнком, втиркой, блискітками, бульонками

У дизайні нігтів втілюється настрій господині манікюру. Для любителів сталості існує класичний французький манікюр, але сьогодні багато хто вибирають більш сміливі рішення у вигляді кольорового выкладного френча. Для втілення фантазій в життя не має значення довжина і форма нігтя. Якісний дизайн залежить тільки від досвіду майстра.

Загальні рекомендації

Французький манікюр (кольоровий або класичний) виконується кількома техніками. Кожен майстер вибирає зручну для нього методику, по складності вони практично однакові.

Техніки створення французького манікюру:

 • малювання лінії френча за допомогою тонкої кисті;
 • нанесення лінії посмішки з допомогою трафарету;
 • выкладной френч конструирующими матеріалами на верхніх або нижніх формах;
 • стемпинг «лінії усмішки».

За формою френча розрізняють:

 • класичний закруглений френч білого кольору;
 • гострий дизайн «лінії посмішки»;
 • ажурний френч;
 • французький манікюр з лінією флористики (коли немає чіткої лінії з’єднання кольорів);
 • кольоровий закруглений френч.

cc2e35cf48c4dd562014018c159d034e Кольоровий французький манікюр. Фото, з малюнком, втиркой, блискітками, бульонкамиНа фото представлені приклади кольорового французького манікюру.

Для початківців майстрів при створенні рівною «лінії усмішки» підійдуть методи: стемпинга або кольорових слайдерів. Деякі виробники випускають віддруковані друкарським способом наклейки, бажаної форми. На них малюються різні принти: геометрія, флористика, тваринний дизайн.

Французький манікюр, як в кольоровому, так і в білому варіанті ідеально підходить для створення офісного манікюру, створюється на коротких нігтях будь-якої форми, що практично для повсякденного життя. Для любительок яскравого декору, допускається прикраса манікюру стразами по лінії стикування френча і нігтьового ложа.

Техніки і методи

Найбільш простою і швидкою технікою, яка використовується в салонах, вважається стемпинг «лінії усмішки». Для цього створені спеціальні пластини з гравіровкою френча. Колір лінії «посмішки» залежить від обраного гелю для стемпинга. Щоб внести різноманітність у вибраний дизайн, часто використовують дзеркальні втирки або лиття фольгою поверх друкованого малюнка.

f058ff1f73a3cae38204cdfdd5e51a75 Кольоровий французький манікюр. Фото, з малюнком, втиркой, блискітками, бульонками

Опис основних технік створення френча самостійно:

Назва Опис Матеріали
Мальований френч На вкритому базовим кольором нігті за допомогою тонкої кисті промальовується «лінія посмішки» за спеціальною технологією. Біла або кольорова (з сильним пігментом) гель-фарба, тонка кисть для малювання (0,7-10 мм довжина ворсу).
Стемпинг Фарба наноситься на пластину з малюнком (металеву або пластикову), силіконовим штампом переноситься на підготовлений ніготь (попередньо покритий кольоровою камуфлирующей базою). Просушується в лампі і перекривається топом. Пластина, штамп, скребок, гель-фарба для стемпинга, рідина для очищення пластини (можна взяти рідина для зняття лаку на ацетоні).
Выкладной френч З допомогою камуфлирующего будівельного гелю викладається нігтьове ложе з оформленим вільним краєм, потім встик викладається кольоровим гелем лінія френча. Кольоровий будівельний гель, тонка пензлик
Слайдери Якщо слайдер знімається за допомогою води, то необхідно размачиванием відокремити картинку від паперової основи і приклеїти в зону вільного краю, перекрити два рази топом і просушити кожен шар у лампі за 30 сек. Набір слайдерів, топовий гель, пінцет для перенесення картинки, ємність з водою.

Кожна з технік вимагає визначених навичок для виконання.

Запорукою якісного французького манікюру служить рівна нігтьова пластина, яка готується на етапі манікюру. Щоб отримати гарний овальний блик, необхідно освоїти техніку вирівнювання камуфлирующей базою. Так за один прийом можна отримати рівну нігтьову пластину і покриття кольором під створення френча.

Варіанти в різних відтінках

Французький манікюр (кольоровий выкладной) дозволяє створювати складні акваріумні дизайни. Для цього нігті повинні мати довжину більше середнього розміру. Тоді малюнок і кольори френча будуть добре видні. Чим довші нігті, тим простіше оформляти «лінію посмішки» выкладного френча.

12e31436a3eb6f2484c4e28ee36683dd Кольоровий французький манікюр. Фото, з малюнком, втиркой, блискітками, бульонками

Створення акваріумного кольорового френча з камифубуками та глітером:

 1. Встановити нижню форму і прозорим будівельним гелем викласти підкладку, яка створить потрібну довжину майбутнього нігтя, що слугуватиме майданчиком для з’єднання штучної частини з натуральним нігтем.
 2. Викласти нігтьове ложе з допомогою камуфлирующей бази або полигеля. При викладенні матеріалу необхідно створити високий бортик в зоні «лінії усмішки». Просушити в лампі не менше 30 сек, щоб кольоровий матеріал просох на всю глибину.
 3. Встик з нігтьовим ложем на підкладку, яка фарбується кольоровим гель-лаком, викладаються камифубуки та глітер. Дизайн просушується в лампі, 30 сек.
 4. Поверх декору викладається прозорий гель, що конструює встик. Цей шар повинен підняти висоту вільного краю до бортика, який був викладений камуфлирующей базою. Конструкція просушується 60 сек.
 5. Пилочкою (на 180 240) грітті провести опил сформованого выкладного френча за схемою почергово: вільний край, бічні зони, область у кутикули, зона від вільного краю до апекса, бічні паралелі. Особливу увагу необхідно приділити стику між нігтьовим ложі і «лінією посмішки». У цьому місці опіл, проводиться круговими рухами, надаючи нігтям форму арки.
 6. Зняти клинсером пил із зовнішньої і внутрішньої частини нігтя.
 7. Нанести шар фінішного гелю з просушуванням в лампі 30 сек.

Особливість акваріумних френчей в тому, що неможливо обійтися без вторинного опіла після викладення матеріалу. Досконалість дизайну надає саме правильне обпилювання выкладного френча. Його можна проводити як апаратної фрезою, так і пилою.

Матовий манікюр

Тренд на відсутність глянсового блиску переходить на 2019 рік з попереднього сезону. Раніше майстри прибирали глянсовий блиск після полімеризації матеріалів з допомогою бафа. Сьогодні виробники товарів для нейл-індустрії розробили спеціальні фінішні покриття, які забезпечують стійкий матовий ефект.

Флакони з таким топом мають спеціальне маркування «matte». Вони, після полімеризації в лампі, знімають глянсовий блиск з усіх попередніх шарів гель-лакового покриття.

f8e97e3c6cfe65eef38928d29efde1e0 Кольоровий французький манікюр. Фото, з малюнком, втиркой, блискітками, бульонками

Самий звичайний класичний білий френч набуває особливого шарму при використанні матового фінішного шару. Такі дизайни відрізняються особливою елегантністю і служать ідеальним фоном для декорування стразами.

Варіанти з візерунками

Французький манікюр (кольоровий дизайн) популярний сьогодні не менше, ніж класичний білий френч. Складність ручного розпису полягає в промальовування дрібних деталей на обмеженій поверхні.

Для проведення таких ювелірних робіт необхідно володіти майстерністю і хорошим зором. Але існують більш прості методи отримання френча з візерунками, які доступні новачкам в домашніх умовах.

Методика виконання френча з допомогою слайдерів

 1. Перед роботою необхідно приготувати ємність з водою. Не глибока посуд з простою водою з-під крана кімнатної температури.
 2. Вирізати манікюрними ножицями фрагмент на ніготь з паперової підкладки і опустити у воду.
 3. Підготувати ніготь до нанесення кольорового покриття. Зробити манікюр і нанести праймер.
 4. Викласти шар камуфлирующей бази або кольорового гель-лаку (залежно від ідеї дизайну). Просушити ЛІД лампі 30 сек.
 5. Безворсовою серветкою, змоченою в дегидраторе, зняти липкий (дисперсійний) шар покриття.
 6. Пінцетом витягнути фрагмент френча з води. Зняти плівку з малюнком з паперової основи, підчепивши за край, перенести на ніготь. Розгладити по поверхні подушечкою пальця або силіконової пензликом.
 7. Перекрити дизайн шаром каучукового топа і просушити 30 сек.

Щоб дизайн не відшаровувався з торця, необхідно опрацювати край нігтя пилою або бафом перед покриттям топом. Виробники товарів для манікюру випускають слайдери-френчі в різних тематиках: квіти, мереживо, тварини принти.

Методика мальованого френча канцелярськими маркерами

 1. Нанести кольорове покриття на ніготь і просушити 30 сек.
 2. Вибраним кольором гель-лаку нанести «лінію посмішки». Можна малювати її пензлем з флакона, а потім м’якою кистю, змоченою в клинсере (спирті), зняти надлишки, оформивши чисту «лінію посмішки». Кисть витирати про безворсову серветку, знімаючи надлишки матеріалу. Готовий результат просушити в лампі 30 сек.
 3. Зняти липкий шар з нігтя за допомогою клинсера.
 4. Придбати в канцелярських товарах чорний тонкий маркер, який малює по гладких поверхнях. Намалювати їм вензелі або геометричні візерунки. Почекати поки малюнок висохне на повітрі.
 5. Перекрити дизайн топом поверх промальовування і просушити 30 сек.

Замість чорного можна використовувати будь-кольоровий маркер.

361250f19ebe5fa45bb50448355b1eab Кольоровий французький манікюр. Фото, з малюнком, втиркой, блискітками, бульонками

Промальовування виходить яскравою і чіткою, але існують дві обов’язкові умови для створення стійкого малюнка:

 1. Дочекатися повного висихання маркера на нігті.
 2. Перекривати малюнок топом без липкого шару, інакше при полімеризації малюнок розпливеться в пляму.

Як малювати по «лінії усмішки» дотсом

 1. Створити французький манікюр з будь-яких вибраних відтінків. Повністю висушити в лампі.
 2. Вибрати контрастний гель-лак і викласти краплю на палітру.
 3. Очистити ніготь від липкого шару.
 4. Вибрати дотс потрібного діаметру і кольоровим гель-лаком розставити крапки на френчі. Вони розставляються або по лінії стику кольорів, або хаотично по поверхні френча. Просушити ЛІД лампі 30 сек.
 5. Можна прикрасити глітером і перекрити топом із просушуванням близько 30 сек.

З допомогою дотса з маленьким діаметром можна промальовувати невеликі вензелі. Такий спосіб зручно використовувати для френча, оскільки площина для малюнка маленька. Дрібні різнобарвні квіти гель-фарбою теж малюють по френчу з допомогою дотса різного діаметра. Навіть не вміють малювати майстри можуть створювати квіткові композиції, використовуючи цю техніку.

Ідеї з декором

Французький манікюр (кольоровий варіант) декорується як по лінії стику френча з нігтем, так і по поверхні вільного краю. Сучасні майстри використовують для прикраси французького манікюру всі види декору, часто поєднуючи їх в яскравих, блискучих композиціях.

Декорування «лінії усмішки» стразами:

 1. Створити дизайн французького манікюру з використанням вибраних кольорів гель-лаку. Просушити в лампі 60 сек., до повної полімеризації шарів.
 2. Нанести тонкий шар топа (з матовим або глянцевим ефектом) і просушити в ЛІД лампі 30 сек.
 3. Стрази, які будуть, кріпиться до нігтя, необхідно попередньо викласти на палітрі, сформувавши необхідну інкрустацію. Так буде простіше підібрати камені за кольором і розміром.
 4. Тонким пензлем нанести вузьку смужку клею для страз (можна використовувати прозорий будівельний гель або густу базу) по стику френча з нігтьовим ложі. Не просушувати дизайн.
 5. Дотсом або спеціальним восковим олівцем перенести стрази з палітри на смужку матеріалу, злегка притискаючи їх до нігтя. Вибудувавши повністю композицію, просушити ЛІД лампі 60 сек.
 6. На палітрі краплі топа втопити близько 10 шт. бульонок. Потім тонкою кистю розподілити бульонки між стразами, тим самим зміцнюючи їх. Висушити в лампі не менше 30 сек.
 7. Не перекривати стази зверху топовим покриттям.

4810dee88b595d21714c26b4019f41fe Кольоровий французький манікюр. Фото, з малюнком, втиркой, блискітками, бульонками

Щоб отримати елегантний французький манікюр з декором слід суворо стежити за розміром каменів і кількістю гліттера. Перебір в блискітках може призвести до зворотного ефекту.

При декоруванні нестандартної (кутовий) лінії френча майстри використовують гнучкі самоклеючі стрічки. Такий прийом дозволяє приховати всі нерівності по стику двох кольорів, робить «лінію посмішки» чіткою і яскравою. Щоб зафіксувати стрічку на нігті, його перекривають 2 шарами топа. Слід враховувати, що гарний зовнішній вигляд вийде лише в разі використання спеціальних (гнучких) стрічок.

Модні тенденції в 2019 році

Особливою популярністю в 2019 році користуються нестандартні рішення в оформленні французького манікюру: геометрична форма «лінії усмішки», малюнок точками (виконаний дотсом), «пінний дизайн».

В домашніх умовах просто виконати незвичайний манікюр за допомогою мильної піни. Він набирає популярність, оскільки простий у виконанні і забезпечує несподіваний і оригінальний результат.

Як виконати самостійно дизайн за допомогою мильної піни:

 1. Підготувати ніготь до нанесення базового шару: прибрати кутикулу, очистити площину нігтя від птеригия, обробити бафом всю площину нігтя.
 2. Прибрати залишки пилу клинсером і покрити нігтьову пластину тонким шаром праймера, який сохне на повітрі протягом 1-2 хв.
 3. Напівсухий пензлем нанести шар грунтовки бази і просушити в лампі 30 сек. Цей шар необхідний для міцного зчеплення наступних створення штучного матеріалу, служить бар’єром між кислотним шаром праймера і полімерами гель-лаків.
 4. Нанести кольорову камуфлирующую базу в техніці вирівнювання: поставити велику краплю в зоні апекса і розтягнути тонкої пензлем у щільний шар по поверхні нігтя. Просушити конструкцію 60 сек.
 5. Тонким пензликом намалювати лінію посмішки» (якщо це передбачено дизайном). Просушити дизайн в ЛІД лампі 30 сек.
 6. Нанести тонкий шар топа без липкого шару, який не просушується.
 7. Заздалегідь в невеликій ємності збити піну. Як пінливого матеріалу можна використовувати пінку для вмивання, мило, гель для миття посуду. Вони розчиняються в невеликій кількості води (2 ст. л.) і збиваються віялової пензлем в пишну масу.
 8. Віялової пензлем перекласти шапку піни на край нігтя, де планується френч. Просушити мокрий ніготь в лампі 30 сек.
 9. Промокнути ніготь сухий безворсовою серветкою, щоб прибрати залишки вологи і зробити пінний рельєф більш чітким.
 10. Якщо піна лягла більш широким шаром, ніж планувалося, її можна зчистити ватною паличкою, змоченою в спирті або клинсере. Таким способом можна відкоригувати необхідну форму френча.
 11. Для більшої виразності рельєфу, косметичним спонжем можна нанести втирку. Набирати невелику кількість порошку і втирати його м’якими рухами в пухирці. Якщо використовувати втирку, ніготь обов’язково потрібно перекрити зверху топовим шаром гелю. Без використання додаткового декору «пінний дизайн» не перекривається зверху топом, щоб не згладити фактуру.

64b992e6103a1a703c7b82b42d00f971 Кольоровий французький манікюр. Фото, з малюнком, втиркой, блискітками, бульонками

Популярністю користуються гострі френчі, в яких «лінія посмішки» виходить із з’єднання двох трикутників різного кольору.

Наприклад, по лівому боковому краю прорисовують трикутник білого кольору, а по правому – чорного відтінку. Дві фігури перетинаються в центрі нігтя. Такий авангардний френч ідеально підходить для офісного манікюру. При бажанні він успішно декорується дрібними стразами. Виконується з допомогою прорісовок тонкою кистю.

Французький манікюр найпопулярніший вид дизайну, який проходить випробування на протязі не одного десятка років. Класичний варіант стає кольоровим і змінює форму — змінюється і вдосконалюється. Майстри вигадують нові оригінальні техніки для створення френча, якими намагаються полегшити завдання щодо його створення для новачків.

Відео про кольоровому французькому манікюрі

Створення градієнтного френча:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради