Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила

Серед тату-майстрів є думка про те, що у дівчини саме спина вважається ідеальним полотном для створення масштабних татуювань. Варіанти ескізів на спині можна знайти на численних фотографіях в соціальних мережах, адже з кожним роком татуювання стають все більше способом прикраси і вираження себе.

Вибір місця для татуювання на спині

Татуювання для дівчат, представлені на фото тату-майстрів, показують, що в залежності від величини ескізу може змінюватися місце розташування малюнка.

Невеликі тату краще розміщувати на шиї або між лопаток, а великий малюнок вдало буде виглядати вздовж хребта або в зоні попереку. Досвідчений майстер зможе не тільки створити ескіз і перенести його на шкіру, але і підказати найкраще місце розташування на спині.

Місце розміщення ескізу Нюанси
По хребту Вдалі варіанти нанесення ієрогліфів, квітів, написів або тварин.
Поперекова зона Вдало виглядають метелики, ієрогліфи, візерунки.

Зображення в цій зоні візуально робить фігуру стрункішою.

На лопатках Місце вважається вигідним для нанесення тату, оскільки ця зона не схильна сильним больовим відчуттям, а також шкіра в цих місцях не сильно деформується. Малюнок на лопатках виглядає привабливо і при необхідності його можна приховувати одягом.
Малюнок на всю спину Зазвичай подібні татуювання бувають виконані в одному стилі, наприклад, японською. Сюжет з зображенням драконів, тигрів або гейш повністю покриє область спини.

Також вдалий стиль чикало, або зображення тварин, квітів, крил і геометричний орнамент.

a9efb90bce68ce4aedd41de1dbfdb90d Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила

Загальна площа спини дозволяє розкритися фантазії у питанні вибору ескізу. Рівна і пружна поверхня спини дозволяє будь-якому малюнку виглядати ідеально. М’язи спини довгий час залишаються в тонусі без додаткових зусиль, що дозволяє зберегти презентабельний вигляд татуювання на більш довгий термін. Крім того, тату-майстрам також зручніше працювати саме на поверхні спини.

Спина здебільшого вважається найменш вразливою частиною тіла до больових відчуттів. Найбільше піддаються больовим відчуттям ті області, в яких невелика жировий прошарок. У цих зонах голка тату машинки наближена до нервових закінченнях і процес нанесення татуювання важко терпіти.

З цієї причини рекомендують робити першу татуювання невеликого розміру і в тій зоні, яка меншим чином сприйнятлива до больових відчуттів. Вважається, що найменше відчутна біль в області шиї, плечей і м’язів вздовж хребта. Терпимо переносяться больові відчуття на ребрах і лопатках. Найбільш чутливою вважається зона хребта.

Є нюанси, пов’язані з нанесенням тату на спину:

 • У перший час татуювання необхідно обробляти. Це буде проблематично робити самостійно, якщо вибрати спину в якості об’єкта нанесення тату. Також рекомендують в перший час не лягати на спину (особливо під час сну), одягати не щільно прилягає одяг і міняти якомога частіше.
 • Татуювання в області попереку і талії можуть сильно деформуватися, якщо дівчина схильна до швидких змін ваги. Можливі зміни малюнка після пологів. Щоб уникнути зіпсованої татуювання, краще віддавати перевагу верхній частині спини.
 • Незважаючи на те, що існує загальна градація зон спини за больовими відчуттями, організм кожної людини індивідуальний. Больовий поріг може відрізнятися і процес нанесення тату навіть у самої м’якої зоні може виявитися болючим.

Стилі і колірні рішення

Татуювання на спині для дівчат (фото показують різноманітність стилів для вибору ескізу), незважаючи на бажаний розмір, можна виконати в різному стилі.

Найчастіше дівчата вибирають наступні стилістики для нанесення малюнка на зони спини:

 • Трайбл. Це татуювання в етнічному стилі з елементами візерунків. Спочатку татуювання в стилі трайбл мала захисна властивість, її нанесення на тіло мало сакральне властивість, тату повинна була захищати людину від неприємностей та злих духів. Найпопулярніші татуювання в цьому стилі, нанесені на спину: кінські голови, бики, демони, рисі. Використовують вже створений ескіз або замовляють малюнок у майстра.f1a6e7a87fb5153bda680c63af377034 Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила
 • Чикало. Татуювання гангстерської тематики, виконані в чорно-білому або сірому кольорі, без використання барвистих пігментів. У дівчат користується популярністю татуювання у цьому стилі із зображенням дівчат, зброї або грошей.
 • Абстракція. Малюнок без смислового контексту, але з точністю і вишуканістю ліній, які здатні підкреслити вигини тіла. Зазвичай тату-абстракцію виконують в єдиному стилі, але останнім часом стали поєднувати різні тематики і кольору.
 • Йога-тема. Йога в останні кілька років стала по-справжньому популярна. Люди, які займаються їй тривалий час, роблять татуювання на цю тематику, тим самим віддаючи данину своєму способу життя. Найбільш популярним є зображення квітки лотоса, яка символізує розквіт духу, потяг до нових знань і божественне начало. Іноді лотос замінюють або поєднують із зображенням місяця, фрази «ОМ», мандалою, чакрами.
 • Етнічний стиль. Етніка також може сильно різнитися в залежності від категорії: індійський стиль, кельтський, скіфський, самоанською, маорі. У кельтських малюнках більше присутнє зображення рослин і тварин. Індійський стиль зображує священних тварин, використовуючи мазки, а не чіткі лінії.
 • Кібер-стиль. Малюнки зображують поєднання природних і механічних деталей: суглобів, органів і гайок, механізмів. Іноді малюнки в цій тематиці включають також зображення героїв мультфільмів.
 • Китайська тематика. До цього стилю належать відразу ряд зображень, як ієрогліфи, дракони, хризантеми та інші народні мотиви східних народів.

Дівчата частіше вибирають зображення кольоровий татуювання, віддаючи перевагу зображенню в певній гамі.

Колір, як і сам малюнок, також має символіку:

 • Чорний – обирають творчі особистості, які володіють артистичними здібностями, розвиненою інтуїцією. Цей колір часто вибирають ті, хто займається східними єдиноборствами.
 • Білий – символ саморозвитку і духовного просвітництва.
 • Червоний – символ жіночності, кругообіг життя і смерті, родючість.
 • Червоний – символ кохання, чутливості та емоційної складової. Колір вказує на бажання людини пізнати себе через сферу почуттів.
 • Рожевий – означає повагу до внутрішніх ідеалів, чистоту.
 • Блакитний або синій – мудрість, спокій, гармонія зі світом.

При виборі кольору татуювання орієнтуються на власні уподобання або трактування значення кольору.

Написи на латині з перекладом

Татуювання на спині для дівчат (фото показують приклади написів на спині) можуть бути виконані у вигляді рядків, що вказують на внутрішні думки і почуття. Перш ніж зробити тату у вигляді напису, визначаються зі шрифтом і мовою, на якому буде звучати фраза найвдаліше. Татуювання у вигляді надпису може розповісти про життєвої позиції дівчата, важливої для неї дати, події.

Найчастіше дівчата вибирають фразу англійською, італійською, іспанською або латинською мовами. Останнім часом стали користуватися популярністю татуювання, зроблені на рідній мові людини.dc8f8a67556258af6dcd6d6ebd8aa0d8 Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила

Татуювання-написи часто несуть наступне значення:

 • цитати відомих людей, з творів або фільмів;
 • значущі дати римськими або арабськими цифрами;
 • імена близьких людей;
 • життєве кредо.

Приклади вдалих написів:

 • «a posse ad esse» — переклад: від можливостей до реальностей;
 • «carpe diem» — переклад: лови момент;
 • «per aspera ad astra» — переклад: через терни до зірок;
 • «all we need is love» — переклад: любов – це все, що нам потрібно;
 • «never stop dreaming» — переклад: не переставай мріяти.

Крила

Татуювання на спині для дівчат (фото показує приклади тату з різними крилами) вздовж хребта вдало виглядає у вигляді крил. Зображення крил може сильно відрізнятися як в кольоровому або стилістичному виконанні, так і в значенні зображення.

У загальному сенсі татуювання із зображенням крил має значення свободи, височини, швидкості і прагнення до мети. Зображення крил на спині може бути в складеному або розгорнутому вигляді, по всій поверхні спини або тільки на верхній частині – це залежить від побажання дівчини.55c2caf2293842b03aaaa2d7cfe7e7e4 Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила

Вважається, що дівчата, які роблять татуювання у вигляді крил на спині – є творчими людьми.

Деякі вибирають цей малюнок, щоб він виконував роль амулета. Для кого-то крила – це символ відданості і прихильності. Значення тату може змінюватися в залежності від того, які саме крила зображені.

Найчастіше зустрічається зображення ангельських крил в чорно-білому або сірому кольорі. Значення цього малюнка наближено до татуювання у вигляді ангела і має значення височини, духовності, захисту від зла. Зображення крил з датою по центру може означати втрату близької людини в цей день. Крила з боків серця символізують вічну любов.

Іноді дівчата вибирають зобразити на спині не тільки ангельські крила, але й образ ангела повністю.

Тоді значення татуювання може відрізнятися в залежності від того, хто обраний в якості ескізу:

 • Херувим – позначає душевну чистоту і може бути обраний як амулет. Найчастіше його зображують у вигляді голого дитини з невеликими крилами.
 • Архангел – захищає людину від зла, і тому може бути обраний як захисна татуювання. Нерідко зображують ангела з мечем або списом.
 • Падший ангел – може здійснювати добрі і злі вчинки, в залежності від власних бажань. Татуювання може означати, що людина здійснила поганий вчинок, про який шкодує.
 • Казковий ангел – символ шаловливости і невинності.
 • Янгол в польоті означає те, що людина багато чого переосмислив і змінився.
 • Ангел молиться – означає те, що людина звертає до Бога свої молитви. Під таким зображенням нерідко бувають написи з іменами чи проханнями.42a01753a1a085317ee1d825ab62f799 Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила

Нерідко використовують крила міфологічних істот як ескізу, але на відміну від крил ангела, тут зображується сам персонаж. Використовують образи пегасів, грифонів, фей, феніксов і навіть драконів. Загальне значення таких татуювань — преображення зсередини, схильність до містики, магічні здібності, символ природних складових.

Крила драконів або горгулій може означати прагнення людини до самовдосконалення. Якщо дівчина захоплюється міфологією, вона, напевно, знає, що горгульї – це істоти, що колись були людьми, але грішники. Тільки після шляхи духовного очищення ці істоти отримали крила. Подібний сюжет може стати джерелом натхнення для створення ескізу.

Також використовують зображення пташиних крил в якості малюнка татуювання. Сенс такої тату буде повністю залежати від того, чиї крила зображені. Кожна птиця може символізувати різні риси характеру чи поведінки, також і крила різних птахів можуть мати різне трактування.

Візерунки

В останні роки стали популярні татуювання без явного смислового значення. Вони можуть бути гарним доповненням природних вигинів тіла, або мати таємний сенс, зрозумілий тільки самій дівчині.

Візерунки в етнічному стилі або виконані у вигляді геометричних фігур виглядають оригінально незалежно від того, в якому стилі працював майстер, – маорі, полінезія, геометрія, дотворк. Найчастіше подібні татуювання виконують в чорно-білому або сірому кольорах.

На спині добре виглядають візерунки в морському стилі, на попереку воліють робити візерунок у кельтському стилі, що означає переродження і прагнення до нового. Найбільшою популярністю користуються татуювання на спині або між лопаток в орієнтальному стилі або йога-стилі, виконані у чорно-білому кольорі. Такі татуювання підкреслюють естетичність своєї власниці.

Квіти

Татуювання на спині для дівчат (фото демонструє приклади квіткових ескізів) часто мають рослинницьку спрямованість. Татуювання у вигляді квітів символізують жіночність і творчу спрямованість натури. Але в залежності від того, який квітка дівчина вибрала в якості ескізу, може змінитися загальний сенс тату.013fb6427dd14e4d7d2222c46ae106a3 Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила

Колір сакури – це частий сюжет у японської живопису, який надихає і дівчат. Ніжний рожевий колір символізує невинність, жіночі якості і привабливість. Найчастіше татуювання зображують у вигляді гілки вишні, але іноді вдаються до зображення одиничного квітки. Кольорові ескізи з зображенням цієї квітки виконують з використанням пурпурного, білого, рожевого та блакитного кольорів.

В залежності від загального сюжету, сакура як елемент татуювання може мати філософське значення:

 • цикл життєвого кола;
 • жертву;
 • скорбота;
 • недовговічні відносини;
 • бажання усамітнитися.

Інший квітка, який користується попитом серед дівчат, які вирішили зробити тату з рослинною тематикою – це лотос.

Зображення цієї квітки може мати загальну інтерпретацію:

 • жага до знань;
 • прагнення вгамувати внутрішні пристрасті;
 • відродження;
 • прагнення до божественного;
 • чистота і краса;
 • новий виток життя і вічність.

Дівчата, які вибирають лотос як татуювання на спину, хочуть підкреслити свою жіночність і тонкий смак. Це сильні особистості, які точно знають і не зраджують свої ідеали, а також володіють інтуїцією.07e086b2037a6fe1a6b50821cfd83776 Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила

Роза в загальному розумінні символізує красу, благородство. Найчастіше її зображення можна побачити у дівчат на плечі або на лопатках. Якщо на тату троянда зображена з шипами, значить, дівчина відчуває любов, яка супроводжується переживаннями.

Метелики

Зображення різних видів метеликів досить популярно серед дівчат, оскільки основне значення цього малюнка – жіночність та краса. Найчастіше таку тату роблять на плечі, лопатки або спині.

Залежно від того, в якому вигляді зображена метелик на ескізі, може змінити його значення:

 • розгорнуті крила – відкритість дівчата;
 • крила симетричні – внутрішня гармонія;
 • метелик на гілці – довге життя, повна краси;
 • метелик і хризантема – нев’януча краса;
 • метелик перелітає – любов до волі;
 • багато метеликів – вдала життя в родині.

Птахи

Птахів зображують у багатьох стилістики і колірних рішеннях. В залежності від того, яка птаха зображено, може сильно змінюватися значення татуювання. Буває так, що дівчина може вкладати власний сенс у тату з зображенням птаха. Дівчата часто вибирають татуювання із зображенням жар-птиці або фенікса.a4ecb951d9d60e8371268b6e893774c3 Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крила

Такий малюнок на лопатці зазвичай позначає:

 • прагнення до витонченості;
 • тягу до тепла і сонця;
 • безсмертя та процес відродження;
 • значення захисного амулета.

Інша птиця, зображення якої можна зустріти на спині дівчата – це ластівка. Краще всього така тату виглядає на плечі або лопатці. Малюнок асоціюється із затишком, щастям і домашнім теплом.

На всю спину

Серед дівчат є ті, хто воліє використовувати свою спину, як полотно для художника, адже ця поверхня вважається серед тату-майстрів найкращим матеріалом для творчості. Тут можна втілити ескізи великого масштабу в будь-якому бажаному стилі.

Існує приклади робіт багатьох відомих тату-майстрів, які демонструють приклади поєднань татуювань в різних техніках на жіночих спині:

 • Геометричні узори, виконані в техніці дотворк або блекворк, можуть підкреслити вигини спини, зробити талію візуально вже. Геометрію можна вдало поєднувати з орієнтальними мотивами або йога-стилем. У такому разі частина роботи може бути виконана в кольорі.

  d06881907b5467cd25edcfe222a95d4a Татуювання на спині для дівчат. Фото, ескізи, написи з перекладом, крилаТатуювання на всю спину дівчини. Фото

 • Художній розпис у реалістичному стилі може бути зроблена в чорно-білому варіанті або з застосуванням барвистих пігментів. Правильно підібраний сюжет для ескізу повинен бути витягнутий уздовж хребта, щоб малюнок виглядав на тілі, як витвір мистецтва.
 • Сюжети китайського стилю із застосуванням техніки олд-скул може оригінально прикрасити жіночу спину. Частіше зустрічається варіант, коли вибирають тільки сюжети китайського стилю.
 • Масштабні зображення з безліччю деталей в стилі чикало добре виглядають на жіночих спині, якщо центр ескізу знаходиться між лопаток. Вдалими роботи виходять в чорно-білому кольорі і з застосуванням яскравих фарб.

Інші варіанти тату

На лопатках, плечах або по всьому хребту у дівчат можуть ефектно виглядати і інші татуювання, зображення яких не підходять під загальну стилістику:

 • Скорпіони. Така татуювання на лопатці у дівчини може позначати її вірність, любов і щастя в сімейному житті. Також скорпіон може символізувати безстрашність і мужність.
 • Дракони. Можуть символізувати схильність до містики, благородство, завзятість і мудрість. Значення татуювання може змінитися від кольору і стилю ескізу, а також від пози самого дракона. Зображення в китайському стилі позначає енергійність дівчини і її прагнення до свободи. Багато дівчат віддають перевагу зображенням драконів в поєднанні з квітами або написами.
 • Фейрі тату. Татуювання із зображенням міфічних або казкових істот, які володіють чарівною силою. Така тату може підкреслювати індивідуальні якості дівчини або вказувати на її пустотливий характер.

Кольорові і чорно-білі татуювання на спині для дівчат можна побачити на фото в інтернеті у великому різноманітті – різної величини, розміщені в різних зонах і виконані в будь-якій техніці.

Який варіант підібрати для себе, кожна дівчина вирішує сама, відштовхуючись від власних уподобань або орієнтуючись на трактування значення зображення і його кольору. До якого б варіанту ні схилялася дівчина, важливо переконатися в тому, що ескіз її повністю влаштовує, а майстер володіє належним досвідом.

Оформлення статті: Володимир Великий

Відео про модних тату для дівчат

Модні тату для дівчат на спину:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради