До чого сниться весілля колишнього хлопця, чоловіка з іншою дівчиною, жінкою — сонник

Найпростіше пояснити, до чого сниться весілля колишнього хлопця з іншою дівчиною, тим, що сновидица відчайдушно нудьгує по коханому. Насправді на це питання можуть бути прямо протилежні відповіді. Сонники трактують сновидіння про одруження колишнього чоловіка в залежності від подробиць сюжету.

6360a7286f4ae916d04693a2dd2a5481 До чого сниться весілля колишнього хлопця, чоловіка з іншою дівчиною, жінкою — сонник

Сонники

Найоптимістичніші тлумачі пророкують побачила уві сні весілля колишнього коханого наяву швидке пропозицію про заміжжя. Інші провісники кажуть про складне доленосний вибір, який належить зробити сновидице в житті.

Тлумачення Густава Міллера

Популярний сонник трактує цей сон, як початок нового життєвого етапу для жінки. Не має значення, забула вона колишнього чоловіка (або хлопця), або вона все ще сумує за розлуки, але їй вже уготовано щастя з іншою людиною.

Одностайність психологів

Фахівці в області психології пояснюють, до чого сниться весілля колишнього чоловіка з іншою жінкою, як готовність сновидицы до розставання з минулим. Дама звільнилася від вантажу минулого і здатна бути щасливою з новим партнером. Такий сон знаменує початок нового життєвого етапу.

Думку Зігмунда Фрейда

Знаменитий дослідник сновидінь вважає, що дама побачить у нічних мареннях одруження свого колишнього чоловіка з іншою жінкою, якщо в реальному житті їй належить отримати відмінні новини. Известия так піднімуть настрій, що сновидица буде радіти протягом всього дня.

Єврейський сонник

Згідно цій книзі, що побачила в сні, як одружується її колишній чоловік на іншій особі, сонник наяву обіцяє нові знайомства. Не виключено, що серед цих людей виявиться майбутній чоловік сплячої.

Чаклунка Медея і український сонник трактують весілля колишнього чоловіка як передбачення смерті, похорону, горя. Причому мова йде не кончину саме сновидицы, а про можливу загибель когось із її близьких людей.

А ось любовний сонник пояснює весілля колишнього хлопця з іншою дівчиною тим, що спляча незабаром почне ревнувати свого чоловіка до інших жінок. Якщо ж у сновидінні колишній коханий перед тим, як одружитися на іншій особі, кинув сновидицу біля вівтаря, то це підказка Вищих сил: жінка повинна припинити мучити чоловіка підозрами в невірності.

Його терпінню може прийти кінець, і він дійсно піде до менш скандальної дамі. Жінці доведеться страждати від незрозумілого страху і безпідставних тривог – ось до чого сниться весілля коханої людини з іншою дівчиною.

Нюанси сну мають значення

Якщо в сновидінні наречена на весіллі з вашим колишнім хлопцем була ваша подруга – це попередження: цим друзям є, що приховувати від вас.

1d24e766986e0b6a941a728134865089 До чого сниться весілля колишнього хлопця, чоловіка з іншою дівчиною, жінкою — сонник

Тлумачення різних сонників сюжету про весілля колишнього хлопця в залежності від поведінки сновидицы в нічних мареннях:

 • Спляча відчувала радість за молодят – переддень позитивних змін в особистому житті.
 • Щиро вітала молодят – передвістя романтичного знайомства з гідним хлопцем, яке переросте в міцну зв’язок (так написано в Місячному соннику).
 • Голосно кричала «Гірко!» — ознака величезної популярності серед чоловічої половини людства.
 • Просто довелося бути присутнім – передвістя прохання про допомогу наяву.
 • Влаштувала скандал, побилася з нареченою, заліпила ляпаса нареченому – знамення про отримання нерадісних новин. Не дайте ворогам вибити вас з колії допомогою поганих звісток.
 • Прийшла на свято, скупо привітала і пішла – це означає, що сновидица відчуває сильну неприязнь до цієї людини, яка може закінчитися ворожнечею.
 • Була ведучою на весільному торжестві – ознака успіху.

А ось якщо спляча проігнорувала запрошення – це означає, що за зовнішнім спокоєм дівчини ховається глибока образа на колишнього хлопця за його вчинок, скоєний минулого ще спільного життя (це тлумачення пастора Лоффа).

У сновидінні колишній хлопець може не просто запросити на своє весілля в якості гості, але запропонувати побути ведучою свята. Це може виявитися гарним знаком. Як ви реагували:

 • Прийняли пропозицію, і завзято провели захід – ваш задум, який ви давно виношували, успішно реалізується.
 • Довго роздумували перш, ніж дати згоду – це сигнал: наяву вам теж потрібно багато часу для прийняття рішення, адже удача може злетіти до більш спритною особи. «Хороший стусан» додасть вам рішучості.
 • Якщо вам у сні довелося виходити заміж за колишнього коханого – це віщує сварку з друзями. Грати весілля з колишнім чоловіком – до сварки з родичами.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради