Чому не можна дивитися на місяць: у повню, вночі, через вікно

Місяць споконвіку наділяли містичними властивостями, а світла, який вона випромінює, приписували особливу силу. Саме з цієї причини під променями цього небесного тіла проводили різні ритуали. Проте дивитися на місяць протягом тривалого часу небажано. Яким же чином вона здатна вплинути на людину?

2a069c7d9c784bdaba65bc669886af40 Чому не можна дивитися на місяць: у повню, вночі, через вікно

Чому не можна дивитися на місяць?

У народі кажуть, що на місяць не можна дивитися з кількох причин.

 • При тривалому спогляданні можна зійти з розуму. Це повір’я склалося давно на підставі стародавніх легенд, в яких говориться, що при місячному світлі активізується нечиста сила. В результаті з’явилася взаємозв’язок між місяцем і злими духами. При цьому найбільшою мірою страждають недовірливі люди: у них з’являється мігрень, дратівливість, часто безсоння.
 • Не рекомендується дивитися на нічне світило дівчатам. За придане, небесне тіло здатне назавжди забрати красу.
 • Згідно з прикметами, вагітним жінкам також не слід вночі дивитися на місяць. В іншому випадку пологи будуть складними і важкими. При цьому бажано, щоб навіть світло, яке випромінює небесне тіло, не потрапляв на ліжко. А уникнути неприємностей допоможуть щільні гардини на вікнах.
 • Червоний місяць на небі – символ неприємностей, а тому в цей період на неї не можна не тільки дивитися, але також вкрай не бажано потрапляти під її промені. В іншому випадку на людину обрушаться важкі хвороби.
 • Від негативного впливу червоної місяця можна вберегтися наступним способом: поверніться до неї спиною і тричі сплюньте через ліве плече. Після необхідно вимовити такий змова: «Червона місяць прийшла, тягарі принесла, а я плюю і їх змиваю!»

  481e0ef9573a2297f49d6b1e91c59c57 Чому не можна дивитися на місяць: у повню, вночі, через вікно

  Вплив фаз

  Як відомо, місячний місяць ділиться на чотири фази: повний місяць, нова, зростаюча і щербатий місяць. І кожна з них по-своєму діє на людину. Розберемося, в який період не можна, а в якій можна довго дивитися на місяць.

  Молодий місяць

  Коли на небі з’являється молодий тонкий місяць, в народі кажуть: місяць переродилася. Вплив цієї фази найбільшою мірою позначається на емоційному стані людини: люди стають дратівливими й агресивними, іноді цей настрій змінюється апатією. При наявності серцево-судинних захворювань, нерідко відзначаються болі в області серця.

  При цьому спостереження показують, що частіше в зоні ризику опиняються саме чоловіки. Молодий місяць пробуджує в них невмотивовану нервозність, яка обертається грубістю.

  Перша

  Найбезпечнішою вважається перша фаза. У період зростання небесне тіло тільки набирає енергію і силу, активізуючи тим самим всі живі організми. Зростаюча фаза місяця на людину впливає сприятливим чином: настрій поліпшується, зростає працездатність і продуктивність.

  Зростаюча місяць сприяє швидкому одужанню і допомагає легше перенести процес позбавлення від шкідливих звичок. В цілому дана фаза дозволяє дати правильний поштовх в будь-якому починанні. Саме зараз вдається зафіксувати у свідомості новий образ мислення і дій.

  З цих причин, коли нічне світило знаходиться в першій фазі, дивитися на неї не забороняється. В цей період у людини з’являється можливість отримати заряд місячної енергії і відновити з її допомогою життєві сили. Однак занадто довго зупиняти погляд на цьому небесному тілі все ж небажано: від надлишку енергетичних потоків користі не буде.

  e2ee35ad786c2b4a5ce68880ff2354a2 Чому не можна дивитися на місяць: у повню, вночі, через вікно

  Друга

  Під час другої фази місяць починає убувати. Її енергетичний потенціал в цей період йде на спад, відповідно, і людина відчуває занепад сил. Небесне тіло робить активний вплив на енергетичний центр, розташований в області грудей, а тому підвищується ризик розвитку захворювань шийного і грудного відділів хребта і органів дихання.

  Стає очевидним той факт, що довго дивитися на нічне світило у фазі убування не слід, інакше на вашому енергетичному полі це може позначитися негативним чином.

  Найбільшу небезпеку даний період становить для людей похилого віку. У народі кажуть, що щербатий місяць здатна забрати не тільки емоційні і фізичні сили, але також і кілька років життя.

  Для того щоб нейтралізувати негативний вплив місяця, що перебуває у другій фазі, слід стати до неї спиною і скласти на грудях вказівні пальці у вигляді хреста. При цьому вони обов’язково повинні знаходитися на рівні небесного тіла.

  Повний місяць

  Повня – найкрасивіша і в той же час найбільш небезпечна фаза місяця. Згідно думку езотериків, даний період сповнений містичними явищами і характеризується незрозумілими подіями, багато з яких здатні завдати людині серйозної шкоди.

  Коли нічне світило перебуває у цій фазі, її енергетичний потенціал стає дуже важким, відповідно, і на людину вона впливає негативним чином. У даний період не тільки зростає ризик розвитку важких захворювань, але також порушується і психоемоційний фон.

  Згідно з прикметами, саме в повний місяць людина часто стикається з різного роду неприємностями і перешкодами, відчуває внутрішній дискомфорт і стає надмірно дратівливим.

  Фахівці наполягають, що людям, які схильні до неврозів і схильні до стресів, вкрай небажано дивитися на повний місяць. В іншому випадку може наступити безсоння, почнуться різкі зміни в настрої, можливі прояви лунатизму.

  Крім того, в народі кажуть, що під повним місяцем вкрай небажано прогулюватися. Безсумнівно, ніч в місячному світлі стає казковим і неймовірно романтичною, однак з молодою парою, яка наважиться провести разом вечір в повню, він може зіграти злий жарт. За прикметами, можливий серйозний конфлікт, який призведе до розставання.

  4680d9237218dcf1cdc6566042a60e0b Чому не можна дивитися на місяць: у повню, вночі, через вікно

  Чому не можна дивитися на місяць через вікно?

  Чому не можна дивитися на місяць через закрите вікно знали ще наші прабабусі. У народі сформувалася думка, що це небесне тіло здатне погіршити самопочуття і залучити неприємності. З цієї причини на ніч вікна не просто зашторивали, їх завжди закривали важкими віконницями, щоб жоден промінчик не міг проникнути в будинок.

  Цікавим є той факт, що спочатку прикмети про місяці з’явилися досить давно: в ті часи, коли вікон ще не було. Однак навіть з їх появою страх перед цим небесним тілом тільки збільшився. І це не дивно, так як віконне скло є додатковим відбивачем світла, відповідно, воно здатне посилити негативний вплив.

  В Індії до нічного світила абсолютно інше ставлення. Страхів і побоювань жителі цієї країни по відношенню до неї не мають, навпаки, вони вважають, що місячне світло здатний подарувати людині легку долю, а в серці оселиться добро.

  Вплив місяця на людину

  Незважаючи на перераховані вище прикмети, вплив місяця на людину не завжди буде однозначним. З основних факторів виділяють наступні:

  • надмірне збудження нервової системи;
  • загострення фобій;
  • страхітливі галюцинації;
  • загострення хронічних захворювань.

  Однак за твердженням езотериків сприйняття місячного ритму відбувається індивідуально: одна людина може страждати безсонням, в той час як інший буде чудово спати при місячному світлі, проникаючому через вікно. Більш того, після пробудження деякі відчувають емоційний підйом і бадьорість.

  Пам’ятайте, для того щоб не потрапити під негативний вплив нічного світила необхідно знати свій місячний ритм. В результаті ви зможете черпати енергетичні потоки, які будуть впливати на ваше самопочуття і поведінку виключно позитивним чином.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради