Які слова не можна говорити, промовляти перед дзеркалом і чому – прикмети і забобони

Вважається, що дзеркальна поверхня подібно комп’ютера запам’ятовує не тільки нашу зовнішність, але і думки, і тим більше вислови, виголошені на піку емоцій. Ось чому руйнівні слова не можна говорити перед дзеркалом. Помножені багаторазово словесні носії злоби здатні завдати величезної шкоди тому, хто не стежить за своєю мовою.

a4e9d8101403212cc0930c5e1813b931 Які слова не можна говорити, промовляти перед дзеркалом і чому – прикмети і забобони

Слова, які не можна вимовляти перед дзеркалом

Виголошений перед відбиваючою поверхнею негатив, може бути сприйнятий Вищими силами як керівництво до дії. Є слова, що руйнують життя, зовнішність, особистість. До них відносяться:

 • Жахливо боляче, погано.
 • Нерозумно, огидно, сумно, набридло.
 • Негарна, нещасна, непотрібна.
 • Страждання.
 • Голова розколюється.
 • Всю кров з мене випив.
 • Сита по горло.
 • Всю лисину проїли.
 • Яка я бідна.
 • Ти мене не любиш.
 • Я жирна.
 • Це нестерпно, я більше не можу.
 • Ці та їм подібні вислови не повинні звучати перед дзеркальними поверхнями навіть у важкі періоди життя. Труднощі потрібно сприймати з оптимізмом (хоча б і з удаваним). Тоді негатив зникне з життя сам по собі.

  Мені погано

  Це не можна говорити відображенню. В іншому випадку, стане ще гірше. Емоційно сказане «погано» може перетворитися в магніт для дійсно поганих подій, причому погіршення відбудеться одночасно у багатьох сферах життя.

  Боляче

  Така скарга в період нездужання здатна тільки погіршити стан, продовжити час недуги. Причому проблема стосується не однієї людини (скаржиться), а всіх мешканців, що мешкають поруч з відбиваючим предметом. Не можна говорити «біль» – це слово як зліпок зраненої душі довго переслідує людини, заважаючи йому повноцінно жити.

  Я негарний

  Так, говорити не можна, тому що ця характеристика здатна змінити не тільки зовнішність людини, але і його внутрішній світ. При цих словах в душі запускаються процеси, що змінюють її в гіршу сторону. Крім того, може суттєво постраждати особа, з’являться шкірні висипання.

  Мені бракує розуму, я дурний

  Не можна вимовляти ці фрази, дивлячись на своє відображення. Особливо, коли ви розчаровані в своїх здібностях. Вони можуть погіршити пам’ять, негативно вплинути на логічне мислення. В результаті ви будете нездатні вирішувати найпростіші завдання.

  Я бідний, ні грошей, злидні замучила

  Ці вислови несуть в життя руйнування, пов’язані з матеріальними збитками. Вони призводять до закриття грошових каналів, залучають хронічне невезіння в справах. Не можна скаржитися. Якщо хочете фінансового успіху, використовуйте «слова-це крила»: «я успішний», «у мене все вийде».

  Жах, жах, жах

  Невипадково церква забороняє ці слова, що походять від лукавого. Вони роблять життя нещасливе, залучають страхи, хаос, хвороби.

  Мені сумно

  Життя не обходиться без сумних моментів. Але сумувати уголос перед дзеркалом не можна, щоб не включити програми знищення успішних починань. Слово «сумно» тільки посилить песимізм, тугу, буде діяти руйнує.

  Я не потрібен

  Ця фраза здатна зробити одиноким будь-якої людини – піде улюблений, зникне взаєморозуміння з оточуючими людьми, губиться віра в себе. Тому перед дзеркалом так навіть думати не можна.

  Мені все набридло

  Ця фраза відчаю впливає не тільки життя, але й на світогляд. Вона здатна завдати шкоди навіть самим життєрадісним особистостям з сильним біополем. Не можна впадати у відчай, потрібно прагнути до виправлення помилок.

  Смерть, померти

  Не можна вимовляти це страшне слово, дивлячись на себе в дзеркало, особливо в очі. Воно послаблює енергетику, може привести до абсолютно непередбачуваного результату.

  b8b11d341c58fa032cbd7cde587c2b63 Які слова не можна говорити, промовляти перед дзеркалом і чому – прикмети і забобони

  Що говорити, щоб зустріти кохання

  У відомому радянському фільмі досвідчена героїня навчала молоду подругу, як стати бажаною для чоловіків. В курс «молодого бійця» входив ритуал перед дзеркалом. Щоб привернути любов, дівчина повинна була повторювати перед дзеркалом: «Я найчарівніша і найпривабливіша! Чоловіки сходять на мене з розуму!». Ці поради актуальні для наших сучасниць.

  Частіше повторюйте, дивлячись на себе в дзеркало:

  • До чого ж я хороша: і фігура і душа!
  • А грошей у мене повний чемодан.
  • Який чудовий сьогодні день!
  • Все просто чудово!
  • Я щаслива!

  Говорити потрібно щиро, з повною впевненістю у словах, досить голосно і чітко. Щоб у вашому житті з’явився коханий чоловік не досить бездоганно виглядати (вірніше, це не обов’язково).

  Потрібно любити себе.

  Але багато людей концентруються на своїх недоліках. Вважають себе недостатньо красивими, щасливими, багатими, скаржаться на здоров’я. Щоб впустити любов у своє життя потрібно концентруватися на позитивних установках. Перед дзеркалом рекомендується частіше вживати загальновідомі слова.

  Щастя

  Це в кінцевому рахунку те, до чого прагне кожен. Говорите собі перед дзеркалом кожен день: «Я обов’язково буду щасливою!».

  Удача

  Ця дама примхлива супроводжує того, хто впевнено називає її по імені. Не можна говорити: «От якби мені посміхнулася удача…». Замість цього біля дзеркала, скажіть: «Мені сьогодні обов’язково посміхнеться удача!».

  Благополуччя

  Це складне слово складається з двох частин «благо» і «факс». Якщо часто бажати благополуччя іншим людям і повторювати це слово перед дзеркалом, ви почнете отримувати блага, в тому числі любов.

  Здоров’я

  Без нього ви потрібні небагатьом людям (часто – нікому не потрібні). Припиніть обговорювати хвороби, скаржитися на самопочуття. А позитивні словосполучення зі словом «здоров’я» створять диво у вашому житті.

  Любов

  Це головне слово, яке визначає вашу мету. Не бійтеся зізнаватися в почуттях, наприклад, так: «Я люблю цей світ, його красу і можливості, які переді мною відкриваються!». І ви відчуєте взаємність. Потрібно також більш виразно формулювати свої прагнення. Обов’язково говорите: «Хочу любити і бути коханою».

  Дуже корисні слова:

  • життєрадісність;
  • успіх;
  • надія;
  • краса;
  • багатство;
  • сила;
  • досягнення.

  І не забудьте щодня говорити: «Я найкрасивіша, найрозумніша, сексуально приваблива, успішна! Мій принц вже поспішає до мене!».

  Перед дзеркалом можна проводити різні обряди на залучення любові.

  Щоб зустрітися з коханим вже через місяць, проведіть ритуал в молодика. Для цього знадобиться:

 • велика поверхня, що відбиває;
 • красива ціла чиста тарілка з джерельною водою;
 • ароматичне масло троянди;
 • пелюстки одного бутона троянди (червоного або рожевого кольору);
 • свічка червоного або рожевого кольору (бажано, в тон пелюсток).
 • Опівночі в молодика поставте перед дзеркалом тарілку з водою. Ароматизируйте водичку декількома краплями рожевого масла і додайте пелюстки квітки. Запаліть свічку. Зніміть з себе весь одяг, і стоячи перед дзеркалом, скажіть:

  6ee369e7e3a31bdce1b2f5bd63f002b1 Які слова не можна говорити, промовляти перед дзеркалом і чому – прикмети і забобони

  Дивлячись на себе в дзеркало, обтирайтеся ароматною водою. Після цієї водиці протріть дверні ручки з обох сторін дверей. Окропіте поріг будинку. Залишки заговоренной води з пелюстками сховайте під ліжком (їх не потрібно чіпати протягом місяця). Після ритуалу відразу ж лягайте спати.

  Дуже важливо перед проведенням обрядів на залучення любові відпустити старі відносини, і постаратися забути про минуле негативному досвіді.

  Якщо особисте життя ніяк не налагоджується, 2 тижні поспіль проводите дзеркальний обряд. Коли стемніє, вимикайте світло і сідайте перед великим дзеркалом. Запалюйте 3 свічки рожевого кольору. Далі, дивлячись на своє відображення в дзеркалі, перераховуйте свої достоїнства.

  Можете відзначити, наприклад, гарну фігуру, гарні очі, стрункі ноги, милі ямочки на щічках, уживчивый характер, здатність вислухати і так далі. У підсумку скажіть:

  92f6344d78c515dde9389d294193715d Які слова не можна говорити, промовляти перед дзеркалом і чому – прикмети і забобони

  Після чого загасіть свічки мокрими пальцями. Це важливо: задувати вогонь не можна!

  Навіть якщо ви не забобонна людина, навчитеся направляти силу нагрудники собі на користь.

  Уникайте негативних фраз, а з допомогою позитивних словесних установок направляйте життя в потрібне русло. І зустріч з коханою людиною не змусить себе довго чекати!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради