Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni27 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Кожен рік за східним гороскопом має певного покровителя. Символ наділяє дітей, народжених в його рік, особливим темпераментом і характером. Характеристика особистісних якостей дозволяє краще пізнати таланти і здібності дитини, які допоможуть краще розкрити його потенціал. Це дозволить батькам виростити по-справжньому успішного і щасливого людини.

Щоб дізнатися, якими будуть діти, народжені в 2020 році, достатньо звернутися до східним гороскопом. Згідно з астрологічними знаннями, цей рік проходитиме під знаком Щура. Перша тварина, що відкриває 12-річний цикл, наділяє всіх дітей, народжених під його заступництвом, особливими здібностями і характером.

В залежності від місяця народження і знака зодіаку, характери дітей можуть трохи відрізнятися. Знаючи всі особливості особистості дитини, народженої в рік Пацюка, батькам буде легше підібрати малюку найбільш відповідне ім’я. Також вони зможуть підібрати найбільш оптимальну методику виховання свого чада, уникаючи можливих конфліктних ситуацій.

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni28 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Який характер буде у хлопчиків і дівчаток: прогноз для дитинства і ранніх років дитинства

Звернувшись до мудрості сходу, дізнаємося, що дітей, чий рік народження припадає на Залізну Щура, називають подарунком долі для їх батьків. Подорослішавши, вони стануть надійною опорою для своїх матерів і батьків. У ранньому ж дитинстві доставлять чимало клопоту:

  • будуть неспокійними, постійно потребують опіки;
  • будь-яку проблему спробують вирішити голосним плачем;
  • вимагають постійної уваги і незмінно теплого ставлення до себе.

Очікувати, що малюк ось-ось виросте і перестане так сильно мати потребу у материнському і батьківському уваги не варто — тепло сім’ї, постійне, невгасиме, буде жадібно споживатися все дитинство. Послідовники суворого виховання можуть обуритися такої шаленої необхідності уваги і опіки дитини, але у відповідь на їх заперечення, слід зауважити — діти, народжені під знаком Залізної Щури, не можуть бути розпещені надлишком любові. Вони вбирають її і зберігають, щоб у майбутньому роздати сповна і першими в черзі отримують, будуть ті, хто вклав всього себе у виховання такого індивідуума.

Приготуйтеся покласти себе на вівтар любові в той момент, коли на світ з’явиться дитина, народжена в 2020 році. Чекайте, що ця жертва неодмінно окупиться в ті роки, коли ви будете немічні й слабі.

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni29 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Загальні якості

2020 буде роком Металевого Білого Пацюка. Діти, які народилися в період з 25 січня по 11 лютого (2021 року), будуть наділені особливими талантами. Здається, що вони готові охопити все: співати, танцювати, читати з пелюшок пізнавати ази складних наук і неодмінно перебувати скрізь. Такою і була хитрий щур, яка, згідно з легендою, випередила всіх інших тварин, з’явившись до Нефритового імператора верхи на Бику.

Завдяки стихії Метал маленькі Пацюки будуть дуже вперті. Порозумітися з ними непросто: будь-яку ситуацію малюки вирішують плачем. Цим дітям не властиве почуття такту, його навіть з роками виховати не можна. Вже в перший рік життя можна передбачити, яким буде характер людини в майбутньому.

Незважаючи на зовнішню стійкість, внутрішній світ дітей, народжених в 2020 році, буде тонкої організації: вони особливо потребують любові та уваги. Їх неможливо залюбити, вони вбирають тепле ставлення до себе, як воду, й у наслідок самі виростають турботливими і люблячими. На Сході дитини, народженої в рік Пацюка, вважають справжнім подарунком долі, адже він ніколи не кине батьків у старості.

Ще таким малюкам дуже потрібне спілкування. Вони рано починають тягнутися до компанії однолітків, рано починають говорити, швидко звикають до колективу. Діти, які народяться в 2020 році, стануть гордістю батьків на всіх концертах і у всіх конкурсах. У них немає сорому, всі справи у них виходять з першого разу, якими б складними вони не були.

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni30 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Особливості характеру за знаком зодіаку

Незважаючи на те, що у всіх дітей, що народилися в 2020 році є загальні риси характеру, у них є й індивідуальні особливості. В залежності від місяця народження, всі діти отримують додаткові характеристики зодіакальних сузір’їв. У відповідності зі знаком зодіаку, діти, які народилися в один рік, можуть помітно відрізнятися один від одного.

Овен

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni31 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені в березні (з 21 березня по 19 квітня), відрізняються від однолітків невгамовним енергійним характером.

Маленькі Овни незалежні і дуже волелюбні. З самого раннього віку їх потрібно привчати до порядку і дисципліни.

Малюки дуже розвинені рано починають читати і писати. При підтримці батьків, можуть домогтися гарних результатів у творчості.

Телець

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni32 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені в квітні (20 квітня-20 травня), веселі і життєрадісні. Відрізняється від однолітків наполегливістю й упертістю. Якщо батьки виявлять терпіння, малюк виросте добрим, спокійним і лагідним.

Ще в ранньому віці виявляються здібності до музики і малювання. Покарання і крики у вихованні використовувати не рекомендується. Найкращий спосіб виховання — терпіння і любов.

Близнюки

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni33 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені в травні (21 травня по 20 червня), відрізняються рухомим і метушливим характером. Маленькі Близнюки швидко навчаються говорити і показують хороші успіхи в навчанні.

Вони дуже товариські і допитливі, здатні до вивчення іноземних мов, тому нерідко вибирають професії, пов’язані з науковою діяльністю.

Близнюки Щури часто готові братися за кілька справ одночасно. Їх слід контролювати і привчати до порядку.

Рак

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni34 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Впертість Щури відійде на задній план, якщо в сім’ї з’явиться малюк Рак.

Він буде поступливим і скромним, можливо, навіть через чур.

Батькам доведеться придумувати, чим би зайняти малюка та як розвинути його здібності — сам він своєї зацікавленості не покаже в силу певної інфантильності.

Лев

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni35 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені в липні (23 липня по 22 серпня), мають веселий і життєрадісний характер.

Вони люблять бути в центрі уваги і завжди оточений великою кількістю друзів.

Малюк Лев може бути тихим і спокійним, веселим і грайливим. В залежності від його настрою, батьки повинні вміти знаходити підхід до маленького Лева. Не слід балувати дитину, інакше він швидко навчиться вами маніпулювати.

Діва

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni36 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Кмітливість і вроджена інтуїція – саме цим буде відрізнятися Діва Щур. У плані виховання це абсолютно непроблемний малюк, у якого не виникне конфліктів ні на дитячому майданчику, ні в школі.

В міру сором’язливий серед незнайомих йому людей і досить товариська серед своїх. Йому важливий порядок у всьому.

У такого малюка гостро розвинуте почуття власності, тому вчитися щедрості йому доведеться від батьків.

Ваги

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni37 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені у вересні (з 24 вересня по 23 жовтня), дуже спокійні і врівноважені. Відмінною рисою їхнього характеру є невпевненість.

Батькам потрібно буде докласти зусиль, щоб навчити малюка швидко робити вибір: іграшках, у вчинках і т. д.

Маленькі Ваги часто мають схильність до творчості, тому з раннього дитинства їх здатності слід розвивати.

Скорпіон

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni38 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені в жовтні (з 24 жовтня по 21 листопада), дуже часто доставляють батькам чимало клопоту. Діти скорпіони можуть бути досить агресивними і часто абсолютно некерованими. Дитина дуже активний і енергійний, тому батькам доведеться докласти чимало зусиль у вихованні. Щур Скорпіон дуже підозріло ставиться до незнайомих людей, тому часто воліє перебувати на самоті. Відмінною рисою характеру є швидке дорослішання неординарний розум. Діти Скорпіони досягають хороших результатів у навчанні, яка дається їм порівняно легко. Вони честолюбні і готові піти на будь-яку жертву, щоб домогтися поставленої мети.

Стрілець

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni39 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Енергії у нього через край. Ні хвилини самотності – ось справжній комфорт для Скорпіона.

Такою активністю доведеться керувати, але тільки дуже грамотно, адже Скорпіон не потерпить тиску і моралей.

Енергію можна використовувати, віддавши дитину в ігрові види спорту, а от спів, музика та малювання Скорпіону не припадуть до душі.

Козеріг

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni40 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені в грудні (з 22 грудня по 19 січня), дуже розвинені, але трохи замкнуті, Вони уникають великих і гучних компаній, віддаючи перевагу спокійні ігри на самоті. Дитина любить читати і проявляє інтерес до творчості. Малюкові слід приділяти максимум уваги, щоб він не замкнувся в собі.

Негативну рису характеру можна віднести уїдливість. Прищеплюйте маленькому Козерогові товариськість і намагайтеся проводити з ним більше часу.

Водолій

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni41 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені в січні (з 20 січня по 18 лютого), відрізняються непередбачуваним характером. У них дуже розвинена інтуїція, завдяки чому вони легко знаходять вихід з найскладніших ситуацій.

Малюкові слід приділяти якомога більше уваги з боку дорослих, інакше він просто вийде з-під контролю.

До недоліків можна віднести його захопленням різними речами одночасно. Привчайте малюка до порядку, інакше він буде братися за кілька справ одночасно, так і не завершивши жодного.

Риби

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni42 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Діти, народжені в лютому (з 19 лютого по 20 березня), дуже артистичні натури.

З самого раннього віку вони виявляють здатність до творчості. Риби відрізняються мінливістю настрою, і повною зневагою до режиму дня. Намагайтеся привчити дитину до порядку, інакше навколо нього завжди буде панувати хаос.

До недоліку можна віднести невпевненість у собі. Батьки повинні проявити максимум терпіння і такту, підтримавши свого малюка в будь-якому починанні. Ранимий і мало пристосований до самостійного життя дитина Риба потребує постійної опіки та підтримки близьких людей.

Прогнози

Згідно з гороскопом, інформація про те, що чекає дітей у майбутньому, досить сприятлива. Дорослі Щури люди, прив’язані до сім’ї і близьким. Вони не страждають від самотності і завжди знаходять свою другу половинку. Щоб сімейне життя була благополучною, Щурам потрібно буде позбутися від ревнощів і проявити більше терпіння.

При виборі професії виросли діти Щури повинні прислухатися до своєї інтуїції. Якщо вони не будуть хитрувати і брати участь в закулісних інтригах, вони можуть домогтися гарних результатів у кар’єрі.

Як назвати хлопчика

У рік Пацюка східні фахівці спираються на багатовікові дослідження і пропонують найбільш підходящі варіанти імен.

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni43 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Хлопчиків, народжених в 2020 році, краще всього назвати Тарас, Ярослав, Максим, Ігор, Назарій, Трохим або Святослав. Пацюк, як тварина з позитивними якостями, згладжує негативні імена.

Всі перераховані варіанти знаменують не дуже щедрих, але дуже впливових людей. Носії цих імен вміють добиватися цілей, отримують суспільну вагу, з легкістю долають перешкоди. Зовні це спокійні особистості, але при спробі критикувати таких людей назовні виходить їх сутність. Любов до компліментів відкриває дверцята в їх серця. Справжні кавалери, завжди галантні з дамами, володіють даром красномовства. Слів на вітер не кидають, заводять стосунки лише з серйозними намірами.

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni44 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Гарні імена для хлопчиків

Іменний церковний календар має на своїх сторінках імена, які раніше належали святим мученикам. Ці святі внесли величезний внесок в релігію, і жорстоко постраждали за ідеали віри. Більшість імен зі святців на слуху у віруючих, але трапляються і зовсім рідкісні.

Православні імена для хлопчиків такі: Михайло, Костянтин, Геннадій, Ілля, Єфрем, Давид, Валентин, Платон, Зінон, Кирило, Петро, Дмитро, Павло, Михайло, Тимофій, Арсеній, Володимир.

Категорія Чоловічі імена
Найпопулярніші Ілля, Даниїл, Олексій, Ярослав, Артем, Іван, Матвій, Михайло, Роман, Єгор, Андрій, Арсеній, Олександр, Максим, Дмитро, Микита, Кирило, Тимофій.
Красиві Олександр, Сергій, Максим, Ярослав, Крістіан, Микита, Микола, Едуард, В’ячеслав, Мілан, Владислав, Дмитро, Данило, Володимир, Кирило, Рафаель, Святослав, Адам, Олексій, Євген, Леонід, Ангел, Денис, Андрій, Лев, Оскар, Юрій, Михайло, Павло, Руслан.
Рідкісні Алтай, Єлизар, Едмон, Мефодій, Трифон, Анвар, Оскар, Георг, Лучезар, Деніел, Леонтій, Міхаель, Цезар, Добромир, Гайдар, Овсій, Іван, Гарік, Рудольф, Єрофей, Равіль, Спартак, Григор, Тихомир, Патрік, Терентій, Наум, Михей, Нурлан, Юліан, Даміан, Єрмолай, Симон, Теодор, Дементій, Зіновій, Єрмак.

Як назвати дівчинку

У 2020 році слід називати дівчаток такими іменами, які будуть вказувати на розум і активність.

Найбільш підходящі варіанти для дівчаток, народжених в 2020 році: Мілада, Людмила, Лафифа, Лада, Закия, Євпраксія, Антоніна, Агафія. Володарки цих імен відрізняються чарівністю, розташовують оточуючих до дружнього спілкування.

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni45 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Працьовиті, чужу працю поважають, цінують надійність, проявляють прямолінійність. Багато чоловічі риси допомагають стати хорошими юристами, політиками, журналістами, керівниками. Схильні до авантюрних романів, але лише до виходу заміж. Завівши сім’ю, ніколи їй не ризикують, не піддаються скороминущим спокусам. Мудрі, благородні, стримані і егоцентричні, такі дівчатка, названі за східним гороскопом. Заступництво Щури дозволяє стати ідеальними матерями, відмінними дружинами.

Гарні імена для дівчаток

deti rozhdennye v 2020 godu: kakimi budut, kharakteristika, vybor imeni46 Діти народжені в 2020 році: якими будуть, характеристика, вибір імені

Серед церковних імен для дівчаток, можна вибрати дуже гарні варіанти, наприклад: Ганна, Варвара, Марія, Єлизавета, Раїса, Софія, Нонна, Марія, Ольга, Римма, Поліна, Уляна, Ксенія.

Категорія Жіночі імена
Найпопулярніші Єлизавета, Анастасія, Валерія, Вікторія, Ганна, Варвара, Марія, Катерина, Олександра, Аліса, Софія, Аріна, Вероніка, Дар’я, Діана, Поліна, Ксенія.
Красиві Марія, Єлизавета, Юлія, Олена, Ольга, Софія, Фаїна, Катерина, Наталія, Ганна, Таїсія, Маргарита, Дарина, Ірина, Аліна, Анастасія, Ярослава, Ликера.
Рідкісні Александріна, Габріелла, Ассоль, Рузанна, Марі, Августина, Марія-Вікторія, Єва-Марія, Агнеса, Роксана, Юліанна, Клара, Беата, Катаріна, Венера, Івана, Патриція, Гера, Лола, Анна-Вікторія, Зара, Джульєтта, Ірма, Веста, Джулія, Єва-Вікторія, Марія-Маргарита, , Магдалина, Февронія, Віта, Ізабель, Лера.

При підборі дитині імені, перед батьками стоїть важливе завдання наділити хлопчика або дівчинку потужним оберегом на все життя. Не зайвим буде хрестити дитину ім’ям по святцях, а в миру назвати інакше. Церква запевняє: друге ім’я стає запорукою охорони від пристріту, і якщо його нікому не говорити, можна вберегтися від змов і ворожінь. Астрологія закликає спиратися на символ року – Щура – підбирати імена, що відповідають її характеру.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради