Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Сумісність знаків зодіаку – одне з найважливіших умов дружби, любові і партнерських відносин. Від того, яким чином розташовувалися зірки в момент народження дитини, буде залежати його доля, переваги і таланти. Тому точно знаючи, під яким знаком народжена людина, можна багато що про нього розповісти.

Сумісність чоловіків і жінок в любов, стосунки та шлюб

Астрологи упевнені, що сумісність знаків зодіаку в любові визначається гороскопом і залежить від того, до якої стихії відноситься певний знак. Виділяють 4 стихії: земля, повітря, вода і вогонь. Від їх комбінації залежить рівень довіри, схожість інтересів, ймовірність конфліктів в парі.

Гороскоп сумісності різних знаків зодіаку в любові ґрунтується на цілій низці умов. При цьому аналізу підлягають стихія і характер знака. Не варто недооцінювати і якості людини, які були придбані ним протягом життя. Приміром, якщо представникам його стихії властива полігамність, але з дитинства йому вселяли інші цінності, то з великою часткою ймовірності він буде вірним і відданим партнером.

Міцний зв’язок між людьми здатна долати негативні якості, властиві знаків.

Сексуальна

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote62 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботіСекс у відносинах відіграє велику роль, дисгармонія в інтимному житті здатна з часом зруйнувати навіть міцний союз, провокуючи сварки і зради.

Гороскоп сексуальної сумісності знаків зодіаку допомагає правильно розставляти пріоритети на шляху до мети. Адже докладаючи максимум зусиль можна досягти гармонії в сім’ї, навіть якщо сексуальна сумісність знаків зодіаку негативна.

Ідеальна

Вибираючи людини, з яким можна прожити все життя, ми завжди керуємося почуттями. Але виявляється, багато чого буде залежати від сумісність чоловіків і жінок за знаком зодіаку. Бувають проблемні ситуації і тимчасові труднощі, коли досягти гармонії можна тільки доклавши колосальних зусиль і навіть щось у собі змінити.

Зволожуюча маска для обличчя: рецепти з алое, огірком, медом, бананом, помидорой, до і після, відео, в домашніх умовах, до і після, відео

Астрологи радять приймати відповідальні рішення тільки після того, як дізнаєтеся, які випробування можуть підкинути зірки, вивчивши гороскоп сумісності за знаками зодіаку. Таким чином можна тверезо оцінити себе і партнера, терпиміше ставитися до можливих його недоліків.

Таблиця сумісності

Визначити сумісність знаків зодіаку в любові допоможе таблиця. Вона являє собою своєрідний тест на сумісність пари.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote63 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Таблиця сумісності знаків зодіаку

Сумісність у дружбу за датою народження

Багато хто помічав, що з одними людьми ми можемо сходитися швидко і легко, а з іншими стосунки не складаються, скільки б зусиль не докладали. Особливо цікавляться сумісності знаків зодіаку в дружбі дівчини. Дружня сумісність заснована на різниці характерів, властивих кожному з друзів. При цьому не обов’язково найсильніша зв’язок буде у людей, народжених під одним знаком.

Сумісність у роботі

Сумісність знаків зодіаку в роботі дозволить оцінити, чи зможе людина знайти спільну мову або навіть подружитися з колегами в офісі або діловими партнерами. Зазвичай з такими людьми проводиться більша частина дня, тому склалися взаємини або будуть сприяти досягненню успіху, або, навпаки, заважати цьому.

Іноді несумісність людей занадто очевидна, але життєві обставини змушують до тісного спілкування. В такому випадку корисним буде ознайомитися з особливостями різних знаків, щоб навчитися взаємодіяти з ними.

Гороскоп сумісності чоловіків різних знаків зодіаку з жінками

Розуміння сумісності різних знаків зодіаку в любові і шлюбі, допомагає оцінити, чи вдасться побудувати міцні відносини з тим чи іншим людиною, убезпечивши себе від можливих помилок і невдач.

Овен

Чоловіки, народжені під цим знаком, сильні і пристрасні натури, які шукають собі супутницю, що володіє тими ж якостями. Тому побудувати міцну сім’ю вони зможуть лише з лідерами, які впевнені в собі. Ідеальними для них стануть Стрільці, Скорпіони і Леви. А от з представниками своєї ж знака, з великою ймовірністю вони будуть конфліктувати, так як кожен буде «тягнути ковдру на свою сторону». Козерогів і Раків краще уникати, так як гармонії з ними домогтися практично неможливо.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote64 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

100 кращих запитань, які можна поставити хлопцеві при листуванні

Риси, властиві народженому під знаком Овна

Телець

Чоловіки–Тельці романтичні натури. І вони цим успішно користуються. Щоб пристрасть у відносинах ніколи не згасала, їм варто звернути увагу на жінок, народжених під знаком Риби, Рак або Близнюки. Саме з ними в них краща сумісність знаків зодіаку по даті народження. Зі Скорпіонами вони зможуть побудувати відносини, тільки якщо будуть уважні один до одного. А ось Тельці і Водолії їм не підійдуть.

Близнюки

Близнюки – творчі натури, які легко йдуть на контакт. Вдалий союз може вийти з Овном, Тельцем, Вагами та Водоліями. З представниками свого знака часто виникає палка пристрасть. І хоча з боку відносини будуть здаватися ідеальними, побудувати міцну сім’ю навряд чи вийде. Скупість і манірність Скорпіона і Діви будуть зводити Близнюка з розуму.

Рак

Народжені під цим сузір’ям красиві, розумні і відрізняються спокійною вдачею. Вибираючи собі партнерку, чоловік буде орієнтуватися на зовнішні якості: охайність, почуття стиль та інші. Скромних Риб і непостійних Близнюків вони не сприймають всерйоз. Найкраща сумісність цього знака зодіаку зі Скорпіонами.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote65 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Риси, властиві народженому під знаком Рак

Лев

Представники цього вогняного знаку енергійні, яскраві і незалежні. Вся їх життя – нескінченний серіал про красиве життя. Проблем з вибором супутниці життя у них зазвичай не виникає, так як у Львів завжди багато прихильниць. Але варто відзначити, що з Рибами їм буває нудно. А з Козерогами, Скорпіонами і Тільцями навпаки.

Діва

Інтуїція Дів наскільки розвинена, що допомагає їм безпомилково відсіювати невідповідних партнерок. Чого вони ніколи не зможуть пробачити своїй обраниці, так це: лінь, обман і зраду. Діви вірні і постійні, тому від своїх половинок чекають того ж. Ідеальна сумісність цього знака зодіаку з Козерогами, Скорпіонами і Раками. А ось від Баранів, Левів і Близнюків краще триматися подалі.

Ваги

Чуттєві хлопці–Ваги у всьому прагнуть досягти гармонії. Їх ніжність привертає увагу жінок. Але щоб завоювати Ваги, потрібно бути уважним і м’яким. Враховуючи сумісність знаків зодіаку по місяцях і числах, найкращий союз вийде з Рибами, Рак, Водолієм або Вагами може стати щасливим. А з Овном, Левом і Тельцем велика ймовірність постійних конфліктів.

В'язані сумки. Коли фантазії дизайнерів немає меж!

Скорпіон

Незважаючи на гордість, Скорпіони можуть бути підступними. Вибираючи собі партнерку, вони діють дуже відповідально. Привабливими для них стануть харизматичні, упевнені в собі жінки. Важливим для них є сексуальна сторона спілкування. В цьому напрямку чоловік–Скорпіон дуже розбірливий і вимогливий. Гармонійними можуть стати відносини з Козерогами, Дівами, Рибами і Раками. Стрільці, Овни і Леви навряд чи будуть відповідати вимогам Скорпіона.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote66 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Риси, властиві народженому під знаком Скорпіона

Стрілець

Вогняні Стрільці палкі і темпераментні. Жінок вони воліють таких же. Жадібність і постійне скигління відштовхують представників цього знака. Виходячи з любовної сумісності знаків зодіаку, їм потрібно придивитися до Водолія, Овна і Терезам. Щоб уникнути конфліктів, краще відмовитися від відносин з Козерогами, Левами і Тільцями.

Козеріг

Представники цього земного знака знають собі ціну і цінують інтелект в партнері. З дівчатами вони часто грають в кішки-мишки, вибираючи тільки самих гідних. Максимальна сумісність цього знака зодіаку у відсотках з Рибами, Тельцем і Дівою. А Ваг, для Баранів і для Близнюків краще обходити стороною.

Водолій

Водолії – яскраві та креативні, тому подобаються жінкам. Але в любові вони дуже розбірливі і вибирають виключно веселих дам. Щоб відносини приносили тільки позитив, потрібно вибирати Риб, Козерогів, Ваги або Близнюків. А з Дівами їм буде дуже нудно.

Риби

Емоційні, романтичні і веселі Риби втрачають голову від загадкових жінок. При цьому пояснити свій вибір вони зазвичай не можуть. Гармонійними відносини будуть з Вагами, Скорпіонами і Раками. А роман з Рибами або Стрільцем виявиться короткочасним.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote67 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Риси, властиві народженому під знаком Риби

Висновок

  1. Повністю покладатися на опис сумісності знака зодіаку з іншими знаками не варто, але прислухатися до них не завадило б.
  2. Кожен з нас може зрозуміти, чого можна очікувати від друга, колеги або партнера. Додатково можна перевірити сумісність знаків зодіаку років народження.
Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!