Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Сумісність знаків зодіаку – одне з найважливіших умов дружби, любові і партнерських відносин. Від того, яким чином розташовувалися зірки в момент народження дитини, буде залежати його доля, переваги і таланти. Тому точно знаючи, під яким знаком народжена людина, можна багато що про нього розповісти.

Сумісність чоловіків і жінок в любов, стосунки та шлюб

Астрологи упевнені, що сумісність знаків зодіаку в любові визначається гороскопом і залежить від того, до якої стихії відноситься певний знак. Виділяють 4 стихії: земля, повітря, вода і вогонь. Від їх комбінації залежить рівень довіри, схожість інтересів, ймовірність конфліктів в парі.

Гороскоп сумісності різних знаків зодіаку в любові ґрунтується на цілій низці умов. При цьому аналізу підлягають стихія і характер знака. Не варто недооцінювати і якості людини, які були придбані ним протягом життя. Приміром, якщо представникам його стихії властива полігамність, але з дитинства йому вселяли інші цінності, то з великою часткою ймовірності він буде вірним і відданим партнером.

Міцний зв’язок між людьми здатна долати негативні якості, властиві знаків.

Сексуальна

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote62 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботіСекс у відносинах відіграє велику роль, дисгармонія в інтимному житті здатна з часом зруйнувати навіть міцний союз, провокуючи сварки і зради.

Гороскоп сексуальної сумісності знаків зодіаку допомагає правильно розставляти пріоритети на шляху до мети. Адже докладаючи максимум зусиль можна досягти гармонії в сім’ї, навіть якщо сексуальна сумісність знаків зодіаку негативна.

Ідеальна

Вибираючи людини, з яким можна прожити все життя, ми завжди керуємося почуттями. Але виявляється, багато чого буде залежати від сумісність чоловіків і жінок за знаком зодіаку. Бувають проблемні ситуації і тимчасові труднощі, коли досягти гармонії можна тільки доклавши колосальних зусиль і навіть щось у собі змінити.

Астрологи радять приймати відповідальні рішення тільки після того, як дізнаєтеся, які випробування можуть підкинути зірки, вивчивши гороскоп сумісності за знаками зодіаку. Таким чином можна тверезо оцінити себе і партнера, терпиміше ставитися до можливих його недоліків.

Таблиця сумісності

Визначити сумісність знаків зодіаку в любові допоможе таблиця. Вона являє собою своєрідний тест на сумісність пари.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote63 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Таблиця сумісності знаків зодіаку

Сумісність у дружбу за датою народження

Багато хто помічав, що з одними людьми ми можемо сходитися швидко і легко, а з іншими стосунки не складаються, скільки б зусиль не докладали. Особливо цікавляться сумісності знаків зодіаку в дружбі дівчини. Дружня сумісність заснована на різниці характерів, властивих кожному з друзів. При цьому не обов’язково найсильніша зв’язок буде у людей, народжених під одним знаком.

Сумісність у роботі

Сумісність знаків зодіаку в роботі дозволить оцінити, чи зможе людина знайти спільну мову або навіть подружитися з колегами в офісі або діловими партнерами. Зазвичай з такими людьми проводиться більша частина дня, тому склалися взаємини або будуть сприяти досягненню успіху, або, навпаки, заважати цьому.

Іноді несумісність людей занадто очевидна, але життєві обставини змушують до тісного спілкування. В такому випадку корисним буде ознайомитися з особливостями різних знаків, щоб навчитися взаємодіяти з ними.

Гороскоп сумісності чоловіків різних знаків зодіаку з жінками

Розуміння сумісності різних знаків зодіаку в любові і шлюбі, допомагає оцінити, чи вдасться побудувати міцні відносини з тим чи іншим людиною, убезпечивши себе від можливих помилок і невдач.

Овен

Чоловіки, народжені під цим знаком, сильні і пристрасні натури, які шукають собі супутницю, що володіє тими ж якостями. Тому побудувати міцну сім’ю вони зможуть лише з лідерами, які впевнені в собі. Ідеальними для них стануть Стрільці, Скорпіони і Леви. А от з представниками своєї ж знака, з великою ймовірністю вони будуть конфліктувати, так як кожен буде «тягнути ковдру на свою сторону». Козерогів і Раків краще уникати, так як гармонії з ними домогтися практично неможливо.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote64 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Риси, властиві народженому під знаком Овна

Телець

Чоловіки–Тельці романтичні натури. І вони цим успішно користуються. Щоб пристрасть у відносинах ніколи не згасала, їм варто звернути увагу на жінок, народжених під знаком Риби, Рак або Близнюки. Саме з ними в них краща сумісність знаків зодіаку по даті народження. Зі Скорпіонами вони зможуть побудувати відносини, тільки якщо будуть уважні один до одного. А ось Тельці і Водолії їм не підійдуть.

Близнюки

Близнюки – творчі натури, які легко йдуть на контакт. Вдалий союз може вийти з Овном, Тельцем, Вагами та Водоліями. З представниками свого знака часто виникає палка пристрасть. І хоча з боку відносини будуть здаватися ідеальними, побудувати міцну сім’ю навряд чи вийде. Скупість і манірність Скорпіона і Діви будуть зводити Близнюка з розуму.

Рак

Народжені під цим сузір’ям красиві, розумні і відрізняються спокійною вдачею. Вибираючи собі партнерку, чоловік буде орієнтуватися на зовнішні якості: охайність, почуття стиль та інші. Скромних Риб і непостійних Близнюків вони не сприймають всерйоз. Найкраща сумісність цього знака зодіаку зі Скорпіонами.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote65 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Риси, властиві народженому під знаком Рак

Лев

Представники цього вогняного знаку енергійні, яскраві і незалежні. Вся їх життя – нескінченний серіал про красиве життя. Проблем з вибором супутниці життя у них зазвичай не виникає, так як у Львів завжди багато прихильниць. Але варто відзначити, що з Рибами їм буває нудно. А з Козерогами, Скорпіонами і Тільцями навпаки.

Діва

Інтуїція Дів наскільки розвинена, що допомагає їм безпомилково відсіювати невідповідних партнерок. Чого вони ніколи не зможуть пробачити своїй обраниці, так це: лінь, обман і зраду. Діви вірні і постійні, тому від своїх половинок чекають того ж. Ідеальна сумісність цього знака зодіаку з Козерогами, Скорпіонами і Раками. А ось від Баранів, Левів і Близнюків краще триматися подалі.

Ваги

Чуттєві хлопці–Ваги у всьому прагнуть досягти гармонії. Їх ніжність привертає увагу жінок. Але щоб завоювати Ваги, потрібно бути уважним і м’яким. Враховуючи сумісність знаків зодіаку по місяцях і числах, найкращий союз вийде з Рибами, Рак, Водолієм або Вагами може стати щасливим. А з Овном, Левом і Тельцем велика ймовірність постійних конфліктів.

Скорпіон

Незважаючи на гордість, Скорпіони можуть бути підступними. Вибираючи собі партнерку, вони діють дуже відповідально. Привабливими для них стануть харизматичні, упевнені в собі жінки. Важливим для них є сексуальна сторона спілкування. В цьому напрямку чоловік–Скорпіон дуже розбірливий і вимогливий. Гармонійними можуть стати відносини з Козерогами, Дівами, Рибами і Раками. Стрільці, Овни і Леви навряд чи будуть відповідати вимогам Скорпіона.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote66 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Риси, властиві народженому під знаком Скорпіона

Стрілець

Вогняні Стрільці палкі і темпераментні. Жінок вони воліють таких же. Жадібність і постійне скигління відштовхують представників цього знака. Виходячи з любовної сумісності знаків зодіаку, їм потрібно придивитися до Водолія, Овна і Терезам. Щоб уникнути конфліктів, краще відмовитися від відносин з Козерогами, Левами і Тільцями.

Козеріг

Представники цього земного знака знають собі ціну і цінують інтелект в партнері. З дівчатами вони часто грають в кішки-мишки, вибираючи тільки самих гідних. Максимальна сумісність цього знака зодіаку у відсотках з Рибами, Тельцем і Дівою. А Ваг, для Баранів і для Близнюків краще обходити стороною.

Водолій

Водолії – яскраві та креативні, тому подобаються жінкам. Але в любові вони дуже розбірливі і вибирають виключно веселих дам. Щоб відносини приносили тільки позитив, потрібно вибирати Риб, Козерогів, Ваги або Близнюків. А з Дівами їм буде дуже нудно.

Риби

Емоційні, романтичні і веселі Риби втрачають голову від загадкових жінок. При цьому пояснити свій вибір вони зазвичай не можуть. Гармонійними відносини будуть з Вагами, Скорпіонами і Раками. А роман з Рибами або Стрільцем виявиться короткочасним.

voprosy sovmestimosti znakov zodiaka v lyubvi, druzhbe, na rabote67 Питання сумісності знаків зодіаку у коханні, дружбі, на роботі

Риси, властиві народженому під знаком Риби

Висновок

  1. Повністю покладатися на опис сумісності знака зодіаку з іншими знаками не варто, але прислухатися до них не завадило б.
  2. Кожен з нас може зрозуміти, чого можна очікувати від друга, колеги або партнера. Додатково можна перевірити сумісність знаків зодіаку років народження.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради