Татуювання для дівчат на зап’ясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення

Щоб татуювання приносила естетичне задоволення протягом довгих років, вибір ескізу повинен бути обґрунтований двома головними складовими: особистими уподобаннями, на підставі особливості особистості, і значенням тату.

f17ebcb52b8b1e9e88742ebcf6a438cb Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення

Одним із способів самовираження за допомогою натільної напису або малюнка у сучасних дівчат все частіше стають татуювання. Вибрати невеликі малюнки, наносяться на зап’ясті, натільні композиції, не так просто.

Трохи про татуювання

Термін «ta-to» в перекладі означає рана. Походження натільного живопису має багатовікову світову історію, що налічує понад 60000 років. За цей період ставлення до малюнка, зображеного на тілі, постійно змінювалася: то йому вклонилися, шанували і поважали, то ненавиділи, зневажали і вводили заборони.

f608a713f6fdc5a88e15209e229febf9 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значенняТатуювання для дівчат на зап’ясті можна зробити у вигляді магічних оберегів. Це дуже красиво і зі смаком.

Географічний розкид татуювань (Європа, Азія, Америка, Океанія) серед народностей всього світу (світлошкірі, темношкірі) свідчить про їх широкій популярності і особливої значущості.

Наприклад:

 • вони служили тотемными знаками, що відрізняють стародавні племена один від одного;
 • позначали кастову приналежність, розмежування серед представників різних верств;
 • виступали в якості магічних оберегів;
 • носили ритуальний сенс;
 • представляли дії якихось обрядів;
 • могли характеризувати окремо взятої людини.

Найдавнішими артефактами, що підтверджують існування татуювань, вважаються муміфіковані тіла фараонів зі слідами малюнка, знайдені в єгипетських пірамідах. Вчені визначили їх вік, що дорівнює 4000 років.

Для представників індіанських племен навички нанесення натільної малюнка є першочерговими, їх дбайливо зберігають і передають кожному наступному поколінню.

Татуювання могли бути як захисним елементом (в XVIII-XIX століттях моряки англійській флотилії вірили, що розп’яття, зображене на спині, буде надійною перешкодою до тілесної розправи над ними), так і покаранням (в XVII-XIX століттях в Японії і Китаї на обличчі людини робилися відмітини, що символізують про скоєння ним злочину).

У царській Росії також таврували злочинців. Подібні мітки наносилися також і в XX столітті нашої сучасності. Новий етап у розвитку натільного живопису починається з винаходу американцем Рейлі електричної машинки для створення татуювання. Ця подія відбулася у 1891 році XIX століття.

08a9b4695321396635dd9e6ee5dada49 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення

У 50-60 роках XX століття був здійснений справжній стрибок в області створення малюнка на тілі, татуювання стала мистецтвом, задоволення творчих та інших численних амбіцій. Сьогодні цей вид найдавнішого мистецтва відкритий для всіх охочих долучитися до нього, і стати власником стильного тату.

Маленькі тату на зап’ясті

Татуювання для дівчат на зап’ясті сприяють самовираженню, отримавши широке поширення серед представниць молодого покоління. Дівчата приділяють особливу увагу рукам, звертаючи на них свій погляд набагато частіше, ніж на обличчя. Зап’ястя – відкритий ділянку жіночого тіла, в межах якого будуть виглядати естетично маленькі символічні тату.

Загальне призначення тату

Татуювання – це малюнок, що створює індивідуальність, що виражає сутність, символізує подію, що розкриває особливості дивує своєю досконалістю. Здавна натільний живопис призначалася для захисту і позначення кланової приналежності.

З часом застосування символів розширювало свої кордони, купуючи ритуальний характер, а також позначаючи нові завдання тату. Географія нанесення тілесних малюнків охоплює всю земну кулю, в кожній точці свого існування вона має відмітні особливості і пряме призначення.

У російської дійсності призначення татуювання визначається кожною особистістю самостійно: один так висловлює протест, інший зберігає пам’ять про значущому для нього подію, третій може просто подобається процес. Загальним для всіх є необхідність виділитися.

Види тату

За багато голи мистецтво натільного живопису зазнало ряд змін і обросло безліччю стилів і напрямків.

27f701c83aac2d86a215d09526a9228e Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення

 

Назва стилю Опис
Чикало напрямок, популярне в 40-е роки XIX століття серед злочинних угруповань. На тілі чіткими лініями чорного кольору зображені лики святих. Сьогодні перейнято світовим молодіжним трендом.
Блек-верк класичний варіант для цінителів чорних відтінків. Відмінною особливістю є фарбування великих ділянок тіла в чорний колір.
Стара школа стиль переважно морської тематики, що виник в XIX столітті, що характеризується нанесенням невеликих кольорових малюнків з написами.
Дотворк напрямок, в зображеннях якого переважають геометричні фігури червоного або чорного кольорів.
Нова школа (new school) стиль, що отримав розвиток у 80-ті роки XX століття. Має подібності зі старою школою, але в своєму вираженні більш різноманітний. Зображення малюнка можуть носити комічний характер, яскравість кольорів вище в центральному колі тату.
Стиль реалізму відображає дійсність до найдрібніших деталей. Його порівнюють з фотографією на шкірі. Малюнки можуть бути як кольоровими, так чорно-білими. В основі сюжету завжди живий організм.
Кельтські тату виконані у формі химерних ліній, тісно переплетених між собою. Вони наповнені змістом, що символізує символи життєвої неоднозначності, раптовості і загадковості. Вузлові комбінації уособлюють взаємозв’язок небесного і земного, душевного і тілесного. В якості композиції тут найчастіше виступають птиці і хрести.
Всеосяжний треш неоднозначне напрямок, виконаний в чорно-червоних відтінках. Характеризується хаотичністю, грязностью, неординарним підходом нанесення.
Трайбл полінезійський стиль, популярний в кінці XX століття. Зображення малюнка складають візерункову лінію, створює яскравий емоційний настрій і визначає єдність тіла і душі.
Біомеханіка один із найскладніших напрямів тату, в його основу закладено стиль аналогії, порівнює живий організм з роботизованим. Область нанесення малюнка базується на спині, плечових суглобах, ногах і руках людини. Штучні елементи зображення, немов вросли в шкіру і відкривають світові її вміст.
Полінезійський стиль за характером нанесення схожий з процесом різьби по дереву. Привертає увагу своєрідністю малюнка.
Мінімалізм популярний стиль, якому характерна легкість, простота і мінімум кольорів.
Акварель малюнки, виконані в цьому стилі, створюють враження картини руки вправного майстра. Тут можуть бути використані фарби будь-якого кольору.
Орієнтал напрямок, де створюються образи східної культури.
Гравюрное майстерність складна техніка, що виникла в VI-VII століттях нашої ери, виконується в одному кольорі, являє собою відбиток малюнка, вигравірованого на металевій або дерев’яній поверхні.

Існують і інші поділу татуювань (за соціальним статусом власника), де основні напрями об’єднують в окрему групу, відповідну виділеним характеристиками.

Причини появи натільних малюнків

Перша імпровізована тату на тілі людини з’явилася багато століть тому. Сталося це зовсім випадково, коли стародавні люди виявили, що при попаданні залишків сажі або інших речовин, що володіють барвним ефектом, на свіжу рану, шкіра видозмінюється, на ній з’являється малюнок, який згодом не змивається.8eb32de4ad4eddfedb283ef37b3e9ea5 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення

Цікава знахідка сподобалася людям, і вони стали навмисно пошкоджувати тіло, створюючи на ньому потрібні образи.

Сьогодні, серед причин, які спричинили виникнення живопису на тілі людини, називають такі:

 • пошук шляху самовираження;
 • доказ особистих переконань;
 • спроба перемогти страх, проявивши силу характеру;
 • бажання приховати недоліки шкірного покриву;
  fa4fe044989e5598aaa8f09b325be813 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення
 • підтвердження соціальної значущості;
 • вираження любові до обраної професії;
 • створити додатковий шматочок краси на своєму тілі;
 • бажання зберегти пам’ятні події в образі тату.

Ескізи з малюнками

Татуювання для дівчат на зап’ясті набули широкого поширення, завдяки швидкому створенню і низькому больового порогу під час нанесення. Нанесення малюнка на тіло – відповідальний крок, необхідно правильно підібрати ескіз, знати і розуміти його значення.

Знак нескінченності – символ, знайомий зі шкільної лави, як математична фігура. Він несе в собі глибокий сенс непізнаного світу. На нього звертають свій погляд люди, які прагнуть до саморозвитку, особистісного зростання, ідеального життя.

2765b0ae844ae3de8236dc262cb9ef65 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення

Зародження символу відбувається з давнього зображення змія Уробороса – героя скандинавських легенд, згорнутого в кільце і який кусає себе за хвіст.

У цьому малюнку виражалася кругообразность буття, регулярна зміна циклів, їх повторюваність. Перевернута вісімка символізує гармонію і єдність світового простору.

Птахи – символ безмежної свободи, мрій, щирості, легкості, щастя. Людство з давніх часів захоплюється їх здатністю до польоту в будь-яку точку земної кулі, мріяло опанувати її, щоб взвиться до небес.

Птахи займають одне з центральних місць у міфології різних народів світу (Ібіс-символ давньоєгипетського правосуддя, міфологічна птах Фенікс, що уособлює відродження, Алконост, що символізує виконання потаємної мрії в середньовічній Візантії і Росії).

У кожній з них птиці уособлювали певні почуття, властиві людині: страх, сила, мудрість, любов, ніжність. Сьогодні ці образи стали невід’ємною частиною мистецтва малювання на тілі, де вони зображуються в поодинці або зграями, кольоровими або однотонними. Такий живописом виражається внутрішній стан душі, її прагнення до чогось нового, незвіданого.

Значення символу інтерпретується в кожній країні по-своєму. Назви пернатих також наділені особливими смисловими категоріями, предвещающими певні події в житті. Дівчата вибирають птахів, здатних підкреслити жіночність, витонченість натури, витонченість.

Серед них:

 • маленька пташка колібрі – символ відкритості і оригінальності;
  b7a34fa4d950fbed5a8987ff929b26bd Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення
 • фламінго, символізує вірність, крихкість, мрійливість натури;
 • ластівка – провісник весни, тепла, талісман доброти і благополуччя;
 • голуб, оберігає світ, цілісність;
 • лебеді – зберігають вічну любов;
 • лелека – символ нового життя.

Корона – об’єкт тату, що має суперечливу символіку. З одного боку, він характеризується прагненням до високого становища в суспільстві, бажанням панувати над усім світом, бути обраним самим богом, з іншого ж може позначати лідерство в структурах злочинного світу.

Вибір на користь корони роблять особи, що володіють сильним характером, що позиціонують себе вище і значніше оточуючих. Стиль зображення може змінити образ, надавши малюнку ніжності і мрійливості. З такою татуюванням на руці дівчина дає зрозуміти всьому світові, що вона – королева життя, все в її руках.

Невеликі малюнки коронованих осіб вказують на чистоту їх помислів, відкритість, і в той же час на наявність вольового характеру, що дозволяє досягати цілей.

Зірки – небесні тіла, що асоціюються у людей з непізнаною таємницею, величчю космосу, мерехтінням красою. Тату у формі зірки можна наносити повсюдно, робити її різних розмірів, форм, від усіх цих чинників буде залежати її значення. Молодим дівчатам, які бажають прикрасити своє тіло вперше, але не визначилися з ескізом, можна порадити набити зірки на зап’ясті.

e04cccc7e23f63dcd3973c724cd9d129 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення

Така тату буде виглядати непомітно, але стильно. Вона додасть сил, стане талісманом успішності та виконання заповітних бажань. Зобразити можна одну зірку або кілька. Браслети – татуювання – загальновизнаний формат нанесення натільного живопису у жіночої половини населення.

Основні значення таких зображень позначені ланками малюнка, складовими загальну картинку:

 • Браслети з древньою символікою різних народностей наділені властивостями амулета.
 • Тату, що складається з листя конюшини, дарує удачу в справах, радість в житті, вважається символом удачі.
 • Парні візерунки, орнамент серця символізують любов.
 • Релігійна символіка говорить про прихильність до тієї чи іншої віри.
 • Знаки ведовского спрямування, що використовуються в обрядах, визначають магічний характер браслета.
 • Татуювання, властиві воїнам стародавнього світу символізують мужність.
 • Хитромудрі елементи з витонченістю форм надають тату жіночності.
 • Крила демонструю велич, легкість, прагнення до свободи і піднесення. Основна асоціація – це білі крила ангела, що символізують чистоту. Трактування кожного окремого об’єкта залежить від набору кольорів малюнка, форми крил, їх розміру та місця нанесення. Крила на руці дівчини позначають її непорочність, творчу натуру особистості, яка прагне високо в небо.

  Квіти – улюблений девический варіант тату. Політ фантазії тут не обмежений. Кожна квітка несе своє смислове навантаження, а зображене рослина визначає головне значення.

  Квіти в цілому – це краса, витонченість, м’якість:

 • Багатозначна троянда має ряд трактувань: з шипами – сила, без шипів – м’якість, кілька троянд, переплетених між собою, говорять про єдність і гармонійному існуванні.
 • Півонії вважаються квітами довголіття.
  9ae11a5f16133cff9b6a2d339df35f52 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення
 • Благородна лілія – еталон жіночності і непорочності.
 • Лотос дарує процвітання, щастя материнства.
 • Орхідея уособлює розкішне життя в багатстві і радості.
 • Татуювання з написами

  Татуювання для дівчат на зап’ясті можуть бути нанесені у вигляді окремих написів, несучих особистий сенс для його володаря. Вирішивши зробити тату зі словами, варто підійти до цього практично: через час, порив, що змусив нанести тату, може зникнути, а напис залишиться. Її зміст має бути нешкідливим.

  Написи російською мовою

  Серед всього словесного різноманіття російської мови, найбільш часто використовувані фрази або окремі слова утворюють досить вузьке коло.

  Це:

 • Слова кохання і розставання (любов, прости, дозволь піти).
 • Витяги з біблійних книг.
 • Улюблені цитати, афоризми.
 • Позначення ієрогліфів.
 • Мудрі думки великих людей.
 • Написи на латиниці

  Модною тенденцією сучасності стало нанесення написів на латиниці. Кожна фраза розкриває суть зображення або відображає душевні пошуки особистості.

  Це:

  • Летить на власних крилах.

  19e6b60ac96eb0ad476d938c8e96d3e5 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення

  • Життя коротке.
  • Лети

  Методи нанесення тату

  Сьогодні мистецтво натільного живопису рясніє способами нанесення малюнка на тіло, що розрізняються технікою, часом виконання і больовими відчуттями.

  Алгоритм дій:

 • Основний інструмент майстра – це пешня, при її відсутності — звичайна голка, кінець якої обмотаний ниткою. Вона опускається в спеціальну туш, після чого нею акуратно проколюють шкірний покрив із зображенням малюнка, вводячи туш під шкіру. Потім проводять ретуш картинки із застосуванням кольорової пасти або сірникової сірки.
 • Створюється гумове лекало, на яке наноситься орнамент, а по його контуру встановлюються голки. Шаблон опускають у туш, потім його прикладають до тіла і різким ударом запускають голки під шкірний покрив на глибину 0,3-0,5 див. Туш, опинившись під шкірою, створює малюнок на ній. Такий спосіб вимагає часових і вольових витрат, оскільки носить хворобливий характер.
 • З застосуванням пристрою, яке виготовлялося на базі електробритви. Витратний варіант. Менш болюче для клієнта, але пов’язаний з ризиком для його здоров’я.
 • Шляхом створення надрізів лезом по контуру орнаменту на шкірі і втирання в них фарбувального пігменту. Процес, що супроводжується сильним болем і тривалістю проведення.
  bf38f8b7637924fa4f0d6498b88c7b7d Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення
 • Найбезпечніший спосіб — з використанням електричного апарата, призначеного для нанесення татуажу. Татуировочная туш, одноразові голки і майстер своєї справи гарантують безболісну і якісну процедуру.
 • Дилетантські методи татуажу (з 1 по 4) поширені серед представників злочинного світу, не рекомендуються до самостійного виконання. Останній, проводиться професійними майстрами в тату-салонах.

  Як проходить процедура

  Процедура створення малюнка на тілі проходить ряд етапів:

 • Підготовка шкірного покриву та ескізу. З шкіри видаляється волосяний покрив, проводиться антисептична обробка. Потім вибраний малюнок наноситься на тіло клієнта з допомогою трансферного олівця або тришарового макета.
 • Введення фарбувальних пігментів під шкіру людини шляхом її пошкодження. Нанесення проводиться машинної голкою, створює контури. Залишки фарби видаляються серветкою.
 • Основне заповнення кольором здійснюється закрашивающей машинкою зі зміною голок і фарбувального пігменту з темного на світлий.
 • Після завершення татуювання обробляється ранозагоювальну речовиною, на неї накладають пов’язку.
  b79f39ae4f817792d19cf8acddd67ea0 Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення
 • Знявши пов’язку, потрібно промити шкіру теплою водою, дати їй висохнути і нанести спеціальний крем. Маніпуляцію проводити до повного загоєння. Важливо ізолювати місце татуажу від прямих сонячних променів. Надалі завжди користуватися захисним сонцезахисним маслом, оберігаючи татуювання.

  Тимчасові татуювання

  Татуювання для дівчат на зап’ясті можуть носити тимчасовий характер. Особливістю таких тату є застосування фарб перманентного макіяжу, які менш стабільні, з часом втрачають свій колір і в ідеалі зникають з тіла.

  Практичний досвід проведення таких процедур показує, що тату зовсім не зникає, а лише деформується в подобу синюшного плями, портящего зовнішній вигляд. Зведення таких малюнків доведеться надати іншому майстру або спеціаліста пластичної хірургії.

  Справжнє татуювання тимчасового характеру може бути нанесена для тату хною – порошком натурального походження. Протримається на шкірі такий малюнок протягом місяця, потім його контури зникнуть.

  Продовжити термін життя тимчасового малюнка можна, дотримуючись нескладні правила:

  • не терти місце тату;
   2a141dcf7f5d2a1019a2522fc5e89e6c Татуювання для дівчат на запясті. Маленькі, красиві візерунки. Ескізи. Фото і значення
  • уникати спиртових лосьйонів для шкіри;
  • зменшити кількість водних процедур, впливаючих на шкіру;
  • користуватися захисним мастилом;
  • знизити фізичні навантаження.

  Тимчасових татуювань з терміном служби кілька місяців або років апріорі не існує.

  Реально намалювати бажаний образ на 3-4 тижні.

  Щоб вибрати татуювання, необхідно:

 • Спочатку треба визначитись із ідеєю, намітити план її реалізації, за допомогою існуючих методик нанесення тату.
 • У пошуках ідейних міркувань варто заглянути «в себе», оживити дитячі спогади, подумки уявити улюблені образи кіногероїв або літературних персонажів, звернутися до своїх захоплень, згадати вирази, які стали крилатими, почитати глибокі думки древніх філософів.
 • Корисно розглянути варіанти вже нанесених малюнків і зробити особисту добірку вподобаних моделей.
 • Важливо знайти професіонала, щоб виконати своє бажання.
 • Підібрати правильний ескіз татуювання, відповідний як для хлопців так і для дівчат, визначитися з місцем нанесення малюнка, який може розташуватися на зап’ясті, відкритому всьому світу або в іншій області, прихованої від очей оточуючих можна, дотримуючись зазначених рекомендацій.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про татуювань для дівчат

  Красиві татуювання:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради