Прикмета: відколовся зуб, що зламався або випав шматочок – що очікувати?

Несподівані неприємні дрібниці оточують людину. Щодня невеликі проблеми створюють суєту, в якій плутається кожен. З давніх-давен народ помічав подібні події і створював забобони і прикмети. Проаналізувавши те, що трапилося, людина може зазирнути в майбутнє.

3bf7adb1f5b1fb0933ca5d8033ca3aff Прикмета: відколовся зуб, що зламався або випав шматочок  що очікувати?

Наприклад, якщо відколовся або випав зуб, прикмета може вказувати на добрі чи погані прийдешні події. Щоб правильно підібрати прикмету і зрозуміти, до чого людина зламав зуб, потрібно якомога детальніше згадати деталі події.

Народні прикмети про зубах

До наших днів дійшли багато прикмети про зуби. Вони актуальні й донині.

 • Якщо випав гнилий або руйнується зуб, то людину чекає припинення відносин з товаришами. Стане зрозуміло, що у друзів більше немає спільних тем для розмови, а їх бесіди – лише звичайна ввічливість.
 • Безболісне випадання зуба – передвістя нещасної любові. Постійні сварки з другою половиною призведуть до погіршення взаємовідносин. Пара не зможе припинити конфлікти, так як у партнерів буде занадто багато претензій один до одного. Людина не зможе зберегти стосунки, не дивлячись на бажання і відповідальні дії.
 • Якщо до випадання зуб хворів, людині потрібно пройти випробування. Він не зможе вчасно розібратися з труднощами, з-за чого втратить безліч можливостей. Щоб знову отримати шанс розвитку і самореалізації, доведеться старанно попрацювати.
  Зрозуміти, до чого випав прогнилий зуб, можна за місцем, де сталася ця подія.
 • Якщо зуб випав будинку, то людину чекає вирішення конфліктів з оточуючими. За короткий термін вийде помиритися з кількома людьми. Це вплине не тільки на взаємовідносини людини з приятелями, але і на його власні почуття. Він стане більш впевненим у собі, зможе зважитися на несподівані і ризиковані вчинки.
 • Випали у стоматолога гнилі зубки вказують на зустріч з суперником. Людині доведеться докласти всіх зусиль, щоб здобути перемогу. Надалі буде потрібно підтвердити першість, знову залишивши противника позаду. Однак з кожним разом зіткнення будуть більш жорстокими, ніж раніше.
 • Зуб, що випав у громадському місці – прикмети вказують на поганий знак, зрада другої половинки. Чоловік вже неодноразово буде отримувати звістки про невірність партнера, однак, він не буде вірити цьому. Лише через деякий час, коли супутник життя сам розкриє свою невірність, людина визнає правоту оточуючих.
 • Якщо зуб випав на станції метро або на автобусній зупинці, варто чекати добрих звісток від родичів. Повідомлення зблизить членів сім’ї, завдяки чому у них з’явиться надійна опора в моменти труднощів. Проте з часом рідню роз’єднають конфлікти, що стане причиною повторного ослаблення зв’язку.
 • Випав на вокзалі або в аеропорту – передвістя підвищення. Кар’єрний ріст буде обумовлений старанною працею або хорошим ставленням з начальством. Причиною професійних успіхів стане прихильність начальства і перспективність людини в порівнянні з іншим колективом.
 • 1ddfaa00216d663765a00cb8e3c5d7a1 Прикмета: відколовся зуб, що зламався або випав шматочок  що очікувати?

  Що вас чекає в найближче майбутнє

  Щоб зрозуміти, що чекає людини в майбутньому, досить згадати, який зламався зуб.

  • За прикметою, якщо випав дальній зуб на верхній щелепі, то людині належить довести своє право на загальну повагу. Йому доведеться підтвердити це з допомогою наполегливої праці та високих результатів, не вдаючись при цьому до зв’язків або положенню в суспільстві.
  • Відколовся передній зуб верхньої щелепи – передвістя невдалої зустрічі зі старим знайомим. Людина не зможе підтримати розмову, так як його інтереси за останній час сильно зміняться. Незважаючи на те що у розмовляють буде чимало спільних тем, приятель припинить спілкування, подумавши, що розлука згубила відносини.
  • Якщо вилетів шматок переднього зуба нижньої щелепи, то людину чекає доленосна зустріч. Індивід познайомиться з тим, хто стане причиною професійних невдач. Зовсім скоро новий приятель стане серйозним суперником і здобуде перемогу в боротьбі за престижне місце.
  • Як свідчать забобони, зламаний задній зуб нижньої щелепи – поганий знак. Людині доведеться розірвати відносини з другою половинкою і приятелями, так як цього будуть вимагати обставини. За час розлуки кращі моменти забудуться, з-за чого довірчі відносини будуть неможливі.
  • Якщо зламався ікло або відкололася його частина, прикмета вказує що збудеться мрія людини. Завдяки випадковому збігу обставин, бажане стане дійсністю. Подія залишиться в пам’яті на довгий час і буде зігрівати душу у важкі дні.

  Вилетів або зламаний зуб – неприємне явище. Незважаючи на це, прикмети можуть вказувати і на позитивні, і негативні події. Подібна подія може вказувати і на кар’єрне зростання, і на професійні невдачі. Тлумачення залежить від деталей.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради