Як вибрати розкішний кулон: професійні рекомендації

Самими бажаними прикрасами вважаються вироби з дорогоцінним камінням. Кожна представниця прекрасної статі особливо трепетно відноситься до діаманту, який не одне століття будоражить серця красунь. Мінерал приваблює не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й універсальністю, адже він підходить всім дамам незалежно від віку та стилю.

1 1 Як вибрати розкішний кулон: професійні рекомендації

Особливе місце в ювелірному гардеробі займає підвіска з діамантом. Стилісти Укрзолото рекомендують купувати дорогоцінність тільки в спеціалізованих місцях – наявність сертифікатів гарантує «справжність каменів та сплаву».

Критерії вибору кулончика

Сучасні майстри постійно створюють ювелірні шедеври, вражаючи прихильниць бездоганним виконанням та неперевершеним дизайном. На офіційному сайті представлені недорого прості моделі та неймовірно розкішні прикраси. Купити любий виріб на офіційному сайті можна зі знижкою. Щоб підібрати кулон з діамантом професіонали рекомендують:

  • Врахувати вік красуні. Якщо мінерали ще декілька років назад носили тільки благородні леді, то сьогодні ювеліри створюють кулони з діамантами для представниць різного віку. При виборі прикраси потрібно врахувати форму аксесуару та величину каменю.
  • Визначити призначення дорогоцінності. Стилісти рекомендують зрозуміти буде це елемент для повсякденного гардеробу чи розкішне доповнення вечірньої сукні. Для носіння в офіс чи на прогулянку слід обирати максимально прості моделі, а для світських заходів уже можна не обмежувати себе в виборі.
  • Підібрати колір благородного металу. В інтернет магазині можна замовити вироби із білого, рожевого, червоного золота. Кожен сплав має свої особливості та шикарно комбінується з прозорим мінералом. Варто пам’ятати, що кулон з діамантом та ланцюжок повинні бути виготовлені із однакового сплаву, а тому краще купувати два вироби одночасно. Тим більше, що на сайті можна замовити прикраси зі знижкою.
  • Звертати увагу на мінерал. Найчастіше зустрічають прозорі діаманти, але рекомендується пам’ятати, що в гіпермаркеті можна вибрати і кулони з кольоровим самоцвітом. Оригінально виглядає комбінація двох і більше різних каменів – сапфіри, смарагди, рубіни елегантно виглядають разом з діамантом.

2 Як вибрати розкішний кулон: професійні рекомендації

Не слід спішити з покупкою підвіска з діамантом. Стилісти Ukrzoloto рекомендують переглянути різні варіанти прикрас і підібрати ту, яка бентежить та змушує серце битися частіше. Ювелірний бутік допомагає здійснюватись бажанням, пропонуючи великий асортимент стильних, елегантних, чарівних виробів на кожен день та особливий захід.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради