Конюшина четирехлістний: значення талісмана у вигляді браслета, підвіски, кулони

Багато людей, навіть ті, хто нічого не розуміє в езотериці, розуміють, що у талісмана четирехлістний конюшина позитивне значення. Цей оберіг сприймається як щасливий знак для поліпшень в житті.

f05d5b371c1bcd74d2ef3c583ac097e2 Конюшина четирехлістний: значення талісмана у вигляді браслета, підвіски, кулони

Що означає символ конюшина у різних народів

Талісман конюшина має різне значення для різних народів світу. Відома приказка свідчить, що людина, що знайшов чотирилисник, стає щасливчиком. Його чекає успіх у багатьох справах.

У християнських віруваннях

Це рослина бере початок з часів створення світу. Існує чудова легенда про нього. Коли Бог вигнав перших людей з Едему, на прощання Єва зірвала листочок конюшини як нагадування про щасливого і спокійного життя. З тих пір райське диво несе людині відчуття тепла і гармонії.

Християни ще асоціюють конюшина з хрестом, на якому розіп’яли Ісуса. Через смерть і воскресіння Сина Божого в світ прийшло прощення, умиротворення і радість. Чотири частини листочки символізують Новий Завіт з чотирьох книг.

У слов’ян

Талісман конюшина у слов’янського народу був глибоко шанованим. Він брав участь у багатьох язичницьких обрядах. Древній народ свято вірив, що рослина наповниться могутньою силою, якщо людина виявить його в день Сонцестояння, а також на свято Івана Купала.

Щасливчик, який знайшов листок, стане володарем сильної оберега, який наповнить його життя радістю, приємними подіями та добробутом.

Якщо хлопець і дівчина зривали чотирилисник, ділили навпіл і з’їдали половинки, їх почуття ставали сильнішими і пов’язували пару на довгі роки.

d352aa802932d0353c3c51b4c6e9cffd Конюшина четирехлістний: значення талісмана у вигляді браслета, підвіски, кулони

У Стародавньому Єгипті

Єгиптяни з особливим трепетом ставилися до четырехлистнику. Вони боялися впливу темних сил і різної нечисті. Люди вірили, що через відбивну поверхню дзеркала в приміщення проникають чорні духи. До нього кріпили листочок рослини, яке, згідно з повір’ям, відлякує нечисть і темних магів.

В Індії

В Індії до конюшині ставилися як до важливого оберегу, який несе захист будинку і його мешканцям. Зображення листочка наносили на будівлю яскравими фарбами. Вставляли орнаменти в одяг, що передають малюнок конюшини.

Мисливці, виходячи на ловлю звірів, наносили зображення чотирилистої дару природи на стовбур дерева. Позначена територія позначала вдале полювання в цих краях.

Що символізує четирехлістний конюшина

Четырехлистники приносять удачу кожному, хто виявить це дарування флори. У будь-яких сферах життя, будь то робота, любов, матеріальна сторона або творчість, людину чекає успіх.

Любов, натхнення, радість – плоди, які приносить знайдений конюшина.

Серед ювелірних прикрас зображення культури використовується в якості складних орнаментів. Малюнок листочка викладають яскравими камінцями на текстильних матеріалах. Любителі тату нерідко вибирають конюшина, щоб зафіксувати його на своєму тілі.

Значення пелюсток і кольору чотирьохлистника

Повір’я друїдів свідчили, що листочки рослини характеризують чотири стихії:

 • Один пелюстка позначає вогонь, що несе людині впевненість, твердість, енергію і життєлюбність.
 • Другий – це вода, яка відповідає за фінансове благополуччя і процвітання.
 • Третя частина листочка свідчить про стихії повітря. Вона відповідає за любов, віру, сімейний спокій і щастя на довгі роки.
 • Четвертий говорить про землю. Він піклується про душевну рівновагу, міцне здоров’я та гарне самопочуття.

Стародавні жерці стверджували, що спеціально розшукувати конюшина не можна. Оберіг «підлаштувати випадкову зустріч» з людиною, якій він необхідний.

6ddeab18099b08959c97c72c00cdd657 Конюшина четирехлістний: значення талісмана у вигляді браслета, підвіски, кулони

Значення для чоловіків і жінок

Представникам сильної половини людства попадається конюшина на удачу. Талісман благотворно впливає на їх життя і робочу сферу. Знахідка приносить просування по кар’єрних сходах, винагороду і похвалу від начальства, успіх у будь-яких починаннях.

Дар природи притягує удачу, грошове поповнення і процвітання в справах. При нерозділеного кохання знайдений конюшина допомагає кавалеру зачарувати кохану і пробудити палкі почуття в її серці. Оберіг обіцяє довге і щасливе життя парі, у злагоді і гармонії.

Для жінок велике значення має чотирилисник в галузі особистого життя. Він виконує таємні бажання дами, привертає увагу сильної статі і особливо впливає на того хлопця, про якого дівиця млосно зітхає по ночах.

Коханий неодмінно відповість взаємністю жінці, якій пощастить знайти чудодійна рослина.

Що подарує талісман з зображенням

Щоб придбати вдалу знахідку у виді чотирьохлистника, необов’язково відправлятися в ліси і поля. Можна купити браслет конюшина, підвіску або інші амулети із зображенням заповітного листочка.

Багато створюють обереги власноруч або купують відповідні прикраси. Конюшина – популярний символ, який часто красується на біжутерії та ювелірних виробах з домішкою дорогоцінних каменів. Власнику таких амулетів буде допомагати чудодійна сила рослини. Їм супроводжує постійне везіння і успіх у будь-яких сферах життя.

В якому вигляді виконання талісман сильніше

Найпопулярнішою річчю вважається підвіска з конюшиною, заряджена на щасливу долю. Талісман в буквальному сенсі «вистачає удачу за хвіст» і тримає її в міцних руках. Власнику магічної речі супроводжує колосальний успіх, його очікують радісні сюрпризи і зміни на краще при кожному життєвому аспекті.

Оберіг не можна передаровувати і давати в руки іншої людини. Під час весілля наречені кріплять листочок конюшини до сукні, щоб у сімейному житті вічно панували любов і процвітання.

40a2fa010991cea50b8d149c7408b280 Конюшина четирехлістний: значення талісмана у вигляді браслета, підвіски, кулони

Кому і як потрібно носити четирехлістний конюшина

Такий оберіг можна носити і використовувати по-різному:

 • Амулет ховають під килимок біля вхідних дверей. Таким чином, в будинок приходять виключно хороші новини і бажані гості.
 • Викликати у начальства повагу до себе легко за допомогою сухого чотирьохлистника, покладеного на робочий стіл.
 • Якщо зберігати чудовий дар флори під подушкою, то можна побачити пророчі сни.
 • Засушену гілку з листочками рослини необхідно повісити в передпокої. Це вбереже дім і родину від заздрісників, пристріту, псування і негативного впливу.
 • Талісман, який завжди знаходиться при людині, оберігає господаря від сумних думок і гноблення, поганого настрою і стресу.
 • Оберіг, який зберігається в гаманці, збільшить сімейний бюджет у кілька разів, принесе несподіваний дохід і вбереже від непотрібних витрат.
 • Щоб знайти свою любов, хлопці і дівчата кладуть листочок у взуття, яке носять. Ноги самі понесуть особу назустріч другій половинці.

Великий вплив на життя людини надає підвіска, виточена з каменю, придатного за знаком зодіаку. Такий оберіг наповнений потужною силою і позитивною енергією, спрямованої на свого володаря.

Пятилистный конюшина в якості талісмана теж має позитивне значення. Він благотворно впливає на роботу організму, зцілює від легких нездужань, покращує самопочуття.

Якщо людина знайшла пятилистный конюшина, його необхідно висушити і в якості відвару піднести хворому. Через якийсь час захворавшая особа відчує явне полегшення. Рослина корисно додавати в їжу і питво. А зображення диво-культури з п’яти пелюсток потрібно постійно носити з собою.

9499e1d96a5f77d0c4c1e5461ce832e5 Конюшина четирехлістний: значення талісмана у вигляді браслета, підвіски, кулони

Як зарядити і очистити оберіг

Перед використанням амулета йому необхідно провести ритуал очищення і зарядження енергією. Для цього виконують такі дії:

 1. Окурюють приміщення вербеною.
 2. Оберіг промивають проточною водою, промовляючи спеціальний змова.
 3. Амулет загортають у шматок натуральної тканини і кладуть під подушку. Перед сном дістають талісман і читають молитву. Так повторюють протягом 7 днів.
 4. Після закінчення тижня через конюшина пропускають нитка, отриманий кулон постійно носять на тілі.

Якщо талісман був принесений в подарунок, його попередньо тримають в солоній воді протягом 3 ночей.

Амулет своїми руками

Талісман можна виготовити і самостійно. Його вишивають на одязі, роблять орігамі, виконують з підручних матеріалів. Але велику силу несе символ, створений з справжнього листочка:

 1. Знайдений листочок зривають не відразу, а позначають місце, в якому росте дар природи.
 2. Конюшина потрібно зірвати на світанку, піднятися на височину і розкидати по пелюстці в різні боки: на північ, південь, захід, схід, тихим голосом закликаючи енергію чотирьох стихій.
 3. Можна загадати заповітне бажання, повертаючись до рослини і не обертаючись до місця, на якому проводився простий ритуал.
 4. Наступним етапом необхідно зірвати інший листочок, принести його додому і засушити в затишному місці, нікому не показуючи. Талісман готовий.

В магазинах є великий вибір амулетів з конюшиною. Їх можна купити і носити після проведеної очищення. Самостійно намальований квітка підвішують в будь-якому місці квартири, там, де потрібна удача або підтримка.

88d2a1b854f4ecc8f8c42ca103131ee9 Конюшина четирехлістний: значення талісмана у вигляді браслета, підвіски, кулони

Талісман-монета

Сила талісмана, зображеного на монетці, досить велика. Допускається самостійне виготовлення такого оберега.

Для цього роблять наступне:

 1. Зображення чотирьохлистника отчеканивают на аверсі монети. Можна прикласти до монеті листочок, обвести маркером, а потім стерти сліди спиртом з ваткою.
 2. У монетці свердлять отвір і протягують нитку або ланцюжок.
 3. Амулет-кулон, приносить матеріальне процвітання, готовий.

Талісман приносить удачу, грошові надходження і відводить від шахраїв і дурних розтрат.

Чотирилисник в мішечку

Сухий чотирилисник носять в маленькому мішечку, зшитому з блакитної чи червоної тканини. Щоб не травмувати тендітні пелюстки висушеного рослини, символ конюшини вирізають із зелених клаптиків. Важливо, щоб виріб в точності повторював оригінал.

Татуювання у вигляді конюшини

Малюнок конюшини, перенесений на шкіру, дарує власникові гармонію і зміни на краще. Ескізи природного дива наносять як самостійне «прикраса», так і в компанії з підковою або написом.

Татуювання з енергією флори дарує власникові наступні якості:

 • благородство;
 • цілеспрямованість;
 • вірність;
 • чесність;
 • пристрасність;
 • повага до оточуючих.


Тату конюшини несе людині лише позитивне значення: успіх у справах, щасливе сімейне життя, виконання заповітних бажань. Той, у кого на тілі зображення цього дару флори, знаходить повагу оточуючих, мирно вирішує конфлікти, знаходить вихід з різних ситуацій, стає відданим другом і темпераментним коханцем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!