Прикмета – птах вдарилася в вікно і відлетіла, б’ється, розбилася

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas 463ddaf Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

З давніх-давен вважалося, що якщо птах вдарилася в вікно – прикмета дуже нехороша. Люди думали, що ця подія несе загрозу для мешканців будинку, аж до їх смерті. Але при ближчому знайомстві з народними повір’ями виявилося, що це не зовсім так, і деякі птахи приносять на своїх крилах щастя. Існує безліч уточнень з приводу того, як саме і яка конкретно птах стукнула в вікно. Прикмета також по-різному тлумачиться в залежності від того, де це сталося (вдома, на роботі, в машині), а також, чим закінчилося зіткнення. Розберемося, що означає прикмета саме в вашому, конкретному, випадку.

Види зіткнень птиці з вікном

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas 1f0dc69 Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

Причини зіткнення птахи зі склом можуть бути різними. Вона може не розрахувати траєкторію, і просто врізатися в ваше вікно. Після чого, негайно полетіти подалі. Може сісти на водовідлив, і легенько стукати по склу, нібито проситися всередину. Найстрашніше, звичайно, це коли птах несамовито, раз по раз, б’ється об скло, і так до тих пір, поки сили її не залишать.

Що за прикмета коли птах вдарилася в вікно і відлетіла

Отже, що думати, якщо птах у вікно врізалася? Прикмету однозначно можна розтлумачити як знак «Увага!» Якщо узагальнити значення цієї прикмети, не розглядаючи детально вид птиці та обставини зіткнення, то вона говорить нам про те, що ваше життя вийде на якийсь новий рівень – або на щабель вище, або, на жаль, на щабель нижче. Якщо у вас все в житті радісно і гармонійно – продовжуйте в тому ж дусі, буде ще краще. Одним словом, чекайте прекрасних новин, які найкращим чином вплинуть на ваше життя. Якщо ж неприємності оточують вас з усіх боків, ви пригнічені і розбиті, чекайте нової біди. У цій прикмети є два винятки. Якщо у вас вдома є хвора людина – цей знак виключно для нього. Він видужає. А для незаміжньої дівчини або жінки така подія означає, що на горизонті весілля. Якщо відразу кілька птахів стукнулися в вікно і полетіли – прикмета повідомляє про те, що передбачувані події відбудуться дуже скоро.

Наполегливий стукіт у вікно – чого хоче птах

Птах стукає у вікно – прикмета підозріла. Наші предки вірили, що з птахами прилітають душі померлих людей, а стукіт по склу – ні що інше, як звісточка з потойбічного світу. Значить, або птах прилетів за кимось, або принесла погані вісті про те, що вас чекає щось погане. Якщо в будинку є діти, по їх реакції ви зможете визначити, чого чекати від незваної гості. Раніше вважалося, що діти вміють бачити мертвих і добре відчувають тонкі матерії. Якщо малюк злякався, плаче або сердиться – варто дійсно насторожитися. Якщо пташка потішила дитини, і навіть розсмішила, можна розслабитися. Швидше за все, вона просто зацікавилася поверхнею скла, або своїм відображенням. Якщо ж ситуація зі стуком повторюється регулярно, неважливо, одна і та ж прилітає птиця, або різні – радимо вам звернутися до екстрасенса, чи хоча б поставити свічки в церкві за рідних і близьких. Такий наполегливий стукіт явно неспроста.

Що думати, якщо птах б’ється в скло

Відразу обмовимося, що якщо біля вашого будинку, не дай Бог, відбувається якесь лихо, як ураган або пожежі, а може просто поруч вирубують ліс, то таке пташине поведінка цілком закономірно, і коштує не шукати в цьому прихований сенс. Але якщо обстановка навколо нормальна, нічого страшного не відбувається, тоді, звичайно, дивно, чому раптом птах б’ється в вікно. Прикмета ця негативна. Дійсно існує ймовірність того, що помре хтось із близьких. Вважається, що якщо ви не пустили птицю всередину, то цим самим більш-менш захистилися від поганих ознак. Хоча, як знати, можливо птаха шукала притулку, а ви не захотіли їй допомогти. Однозначно сказати можна тільки одне – в такому випадку дійте за велінням серця. Якщо після птиці на склі залишилося перо або тріщина, знак тим більше поганий. Нижче ми опишемо дії, за допомогою яких ви легко нейтралізуєте погану прикмету.

Чого очікувати, якщо птах розбилася

Одна справа, якщо у вашому випадку діє прикмета «Птах вдарилася в вікно і відлетіла», і зовсім інша ситуація виникає, коли птах розбилася об вікно. Прикмета обіцяє нещастя, за винятком тих випадків, коли нещастя вже відбувається, мається на увазі якесь лихо, як описано вище – на зразок урагану або пожежі. Але в цьому випадку така подія цілком закономірно. Якщо ніяких лих не відбувається, а птах ні з того, ні з сього раптом розбивається об ваше вікно – однозначно чекайте біди.

Де саме сталося зіткнення

Має значення і те, де конкретно птах вдарилася в вікно. Трактуванні піддаються три випадки, а саме:

 • На роботі – попередження не особисто вам, а організації, співробітником якої ви є. Така ж ситуація стосується магазину, де ви щось купуєте – знак призначений колективу цього магазину. Знак поганий, може обіцяти як фінансові неприємності, так і повне розорення.
 • Птах влетіла у вікно вашої машини – теж небезпечний сигнал. Попереду можлива аварія з вашою участю, зменшіть обороти. Якщо ви вчасно прислухалися до цього попередження, ймовірно біди вдасться уникнути.
 • І найпоширеніший випадок – це удар об вікно вашого будинку. Тут попередження стосується саме вас і вашої родини, тому важливо запам’ятати всі деталі цього зіткнення, щоб знати, до чого готуватися.

Яка птах вдарилася в вікно

Бажано звернути увагу, що за птиця завітала до вашого вікна. Для того, щоб правильно розтлумачити подія, вірніше за все орієнтуватиметься на вигляд пернатого гостя.

голуб

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas dfca612 Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

Один з найбільш численних міських видів птахів – це голуб. Голуби, на жаль вважаються вісниками поганих подій. Цим птахам найчастіше приписують роль листоноші від померлих родичів. Голуб напевно попереджає вас про щось серйозне, і все, що ви можете зробити – це бути обережніше і уважніше. Якщо голуб легенько тюкнув дзьобом по склу та полетів далі, швидше за все, хтось із близьких з того світла просто нагадує вам про себе. Якщо голуб влетів у вікно вже в сутінках, тоді точно варто чекати неприємностей. А ось якщо птах вдарилася в вікно і розбилася – прикмета сумна. Мертвий голуб під вікном напевно означає смерть. Нижче ви прочитаєте, як нейтралізувати негативний прогноз.

Воробей

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas dbe4a62 Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

Воробей найчастіше символізує новини, і зовсім не обов’язково, що погані; швидше за все вони просто будуть значущими для вас. Деякі трактують поява горобця як загрозу крадіжки, або обману з грошима, але це не так. Образ горобця не несе в собі негативної енергетики.

синиця

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas 7faeef3 Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

Як і всі маленькі пташки, синиця віщує добрі вісті. З давніх-давен люди думали, що вона приносить щастя, тому можете спокійно очікувати радісних подій. Навіть якщо вона постукала до вас у вікно, нічого страшного, пташка всього лише хоче повідомити вам гарні новини.

Ластівка

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas b5e4d23 Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

Ластівка – нечастий гість у великих містах. Якщо до вашого вікна прилетіла саме ця красуня, то це добрий знак. Воно обіцяє несподівану радість для сімейного життя. Це може бути звістка про вагітність, про переїзд на нову квартиру, і інші, не менш приємні, речі. На питання «До чого птах вдарилася в вікно і відлетіла?», Прикмета про ластівку однозначно відповідає: «Тільки на щастя!»

плиска

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas cdf9031 Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

Ця пташка зазвичай віщує сльози. Не будемо розписувати, від чого вони можуть виникнути, причин занадто багато. Залишається лише сподіватися, що це будуть сльози радості. Поганий знак для вагітних жінок, майбутній мамі слід якомога дбайливіше ставитися до свого здоров’я і уважно стежити за своїм самопочуттям.

сорока

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas cbeb05d Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

Сорока приносить хороші новини для хворої людини, його однозначно чекає швидке одужання. Вона взагалі символізує здоров’я і відновлення сил в цілому. Якщо ви виснажені численними турботами, постійно не висипаєтеся і про все турбуєтеся, сорока обіцяє вам довгоочікуваний відпочинок. Можливо, це буде приємна відрядження в теплу країну, або подарунковий сертифікат в спа-салон, складно передбачити, що саме. Але гарантовано – це буде щось, що самим позитивним чином вплине на ваше самопочуття.

Ворона

primeta ptica udarilas v okno i uletela betsja razbilas 2ef1f98 Прикмета  птах вдарилася в вікно і відлетіла, бється, розбилася

Ворона – птах, що несе негатив. Якщо птах у вікно врізалася і полетіла – прикмета не така страшна. А ось якщо ворона наполегливо окупує ваше вікно, справи кепські. Птах каже про неприємності і невдачі.

Як нейтралізувати негативну дію поганий прикмети

 • По-перше, не панікуйте. Якщо ви помітили погана прикмета, перш за все необхідно очистити будинок. Якщо звернутися до фахівця немає можливості, поговоріть зі знайомими. Ви здивуєтеся, скільки людей зберігають в пам’яті сімейні ритуали по очищенню будинку. Також цю інформацію можна пошукати за допомогою інтернету. В крайньому випадку хоча б обійдіть свою квартиру з запаленою свічкою (обов’язково церковної), аж до найпотаємніших закутків і комор. При цьому не переставайте читати «Отче наш»
 • Якщо є можливість (наприклад, відкрита кватирка) киньте пташці хлібних крихт. При цьому повторіть три рази: «Прилітай за їжею, не прилітай за душею» Якщо цей маневр вдався, слід поставити свічки за упокій недавно померлих рідних і близьких, за всіх, хто до сих пір живе у вашому серці. І чим раніше ви підете для цього до церкви – тим краще, не потрібно тягнути.
 • При найнеприємніше розкладі, якщо птах розбилася на смерть, вам доведеться поховати бездиханне створення. Після цього зібрати весь в будинку хліб і віднести його до найближчої церкви. Там щедро погодувати місцевих птахів, і тоді можна вважати, що ви відкупилися. Якщо у вас не знайшлося ні шматочка хліба, доведеться його купити. Але після покупки він повинен якийсь час полежати у вас вдома.
 • А ось якщо пташка подає ознаки життя після травми, вам доведеться віднести її до ветеринара, і взагалі всіляко сприяти тому, щоб вона вижила.
 • Існує ще один спосіб змити темну енергетику. Але він підходить лише для тих, у кого є діти від семи до дванадцяти років. Потрібно зібрати весь дріб’язок, яку зможете знайти вдома (крім тієї, що зберігається в скарбничці), і віддати її дитині, якому належить віднести цю дрібницю на будь-який найближчий перехрестя. Ви повинні піти разом з ним, щоб прочитати такий текст: «Біда, відкуп візьми, по п’ятах за нами не ходи, нікого не чіпай, йди своєю дорогою» Текст потрібно читати, коли дитина покладе дрібниця на землю на будь-якій стороні перехрестя. Після цього – йдіть додому, і не обертатися.
 • Деякі люди вірять в будинкового. Погана прикмета – це привід попросити його про допомогу. Три дні поспіль залишайте йому їжу на блюдечку. Залишаючи їжу, просите його захистити ваш будинок.

Звичайно, прикмета не дуже сприятлива. Головне, щоб ви вчасно змогли її розпізнати, і прийняти певні заходи. А найважливіше – ніколи не заподіювати такої птиці навмисний шкоду, так ви зробите собі тільки гірше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради