Королева ринку – великоплідний урожайний томат. Характеристики сорту, відгуки садівників

Великоплідний томат Королева ринку відповідає всім сучасним вимогам, що пред’являються овочівниками до помідорним сортам. Судячи з опису, він дійсно урожайний, смачний, болезнеустойчивый і досить невибагливий у догляді, що підтверджується відгуками і практикуючих садівників.

koroleva rynka – krupnoplodnyjj urozhajjnyjj tomat kharakteristiki sorta, otzyvy sadovodov20 Королева ринку – великоплідний урожайний томат. Характеристики сорту, відгуки садівників

Опис сорту

Помідори під назвою «Королева ринку» – це середньоранній томатний сорт, який був виведений селекціонерами з Сибіру. Підходить для вирощування в різних кліматичних зонах. Призначений для стаціонарних теплиць різного типу, може оброблятися під плівковим укриттям.

Рослина високоросла, індетермінантна. Кущ у зростанні не обмежений, може досягати у висоту 2 м. Під час наливання плодів виглядає дуже привабливо, в чому можна переконатися, подивившись фото. Плоди великі, яскраво-червоного забарвлення, матові. Помідори красиві зовні і дуже смачні. Урожай використовується для свіжого споживання, підходить для консервації, переробки на пасту, сік.

В розміщеній нижче таблиці можна подивитися основні характеристики цього томату.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-ранній (100-110 днів) Индетерми-нантный (170-200 см) Універсальний Для теплиць і плівкових укриттів 180-250 Теплиця – до 18 кг Червоний. Плоско, щільний, м’ясистий. В кисті по 5-7 штук

Переваги і недоліки

До безперечних достоїнств сорту відносять такі якості:

 • великоплідність – помідори досягають ваги до 250 г і більше;
 • відмінні показники врожайності – з 1 м2 тепличної площі збирають до 18 кг добірних плодів;
 • висока товарність;
 • транспортабельність, можливість перевезення навіть на великі відстані;
 • тривалий період зберігання зібраного врожаю – до 2-х місяців;
 • стійкість рослин до основних хвороб.

Рада. Профілактичні обробки від вірусів і інших недуг культури рекомендується додатково проводити навіть при вирощуванні хворобостійких помідорів.

До переваг томату відносять і хорошу здатність до дозариванию. При необхідності помідори можна зібрати зеленими, поступово вони дозріють.

Якщо ж говорити про недоліки, серед мінусів цього томату можна відзначити необхідність підв’язки високих кущів та проведенні регулярного пасинкування.

Особливості агротехніки та відгуки

Сорт вирощується через розсаду. Насіння висівають приблизно через 60-65 днів до передбачуваної пересадки молодих кущиків в тепличне споруда. Краще дотримуватися рекомендацій виробника і вирощувати рослини в закритому грунті, так як при культивуванні таких високорослих томатів просто на грядці в саду складніше забезпечити їм захист від негоди.

koroleva rynka – krupnoplodnyjj urozhajjnyjj tomat kharakteristiki sorta, otzyvy sadovodov21 Королева ринку – великоплідний урожайний томат. Характеристики сорту, відгуки садівників

Формування томату проводиться в 1 або 2 ствола. У першому випадку всі пасинки обов’язково видаляють, а в другому – ще один стебло ведуть з-під самої нижньої квіткової кисті, прибираючи інші відростки. Рослини підв’язують до шпалери або встановленим поруч з кущем кілочка. На 1 м2 розміщують 3-4 томати. Догляд за висадженими помідорами стандартний: своєчасні поливи, розпушування грунту з очищенням від бур’янів, підживлення.

Увага! Цей сорт томатів дуже любить вологу і живильний грунт. Тому поливу і внесення підгодівлі потрібно приділити особливу увагу.

Відгуки томатоводов:

 • Наталі з Сєвєробайкальська томат сподобався. Помідори зросли щільними і смачними.
 • Високо оцінила сорт і Катерина з Вологди. Особливо їй сподобалося те, що саме ці помідори у не хворіли, хоча інші були вражені кладоспориозом.
 • А Тетяна Василівна вирощувала цей томат не тільки в теплиці, але і на відкритій грядці. В обох випадках сорт не приніс їй розчарувань.

Королева ринку – непоганий вибір для городника серед інших томатних сортів і гібридів. Навіть при мінімальному догляді томат порадує відмінною врожайністю і смачними плодами універсального призначення.

Сорти для теплиць: відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради