До чого сняться мертві тварини домашні ?

Сон, у якому фігурують мертві тварини, викликає неприємні емоції. Зазвичай він пророкує значущі події в житті, найчастіше негативного характеру. Однак зі сну издохшие звірі можуть обіцяти і позитивні зміни. Точна розшифровка залежить від сюжетних деталей сновидіння: видовий приналежності тварини, довкілля, дій сновидця.

29156fe5ec66197f33353480e3d79d56 До чого сняться мертві тварини домашні ?

До чого сняться мертві тварини – загальне тлумачення

Мертву тварину – попередження про підступний задум з боку оточуючих людей, про який сновидець навіть не здогадується. Але якщо приснилося закривавлене істота, то в реальності вдасться вирахувати недоброзичливця серед оточення, розгадати його злі задуми.

Сон, у якому фігурує кров або відрізана голова тварини, пророкує вкрай негативні події. До лиха слід морально і матеріально підготуватися. Причому провокатором біди може виявитися будь-фактор: починаючи від соціальних і фінансових проблем, закінчуючи кліматичними аномаліями.

Сновидіння несе позитивний сенс, якщо спящему вдалося здолати агресивного, лютого звіра, вбити його, залишившись цілим і здоровим. Такий сюжет вказує на наявність внутрішніх сил, достатніх для того, щоб чинити опір ударам долі, не здаватися під натиском проблем і неприємностей.

Розшифровуючи сон, потрібно згадати, яким було мертву тварину – домашнім або диким, издохло він сам або його вбили.

Домашні

У сновидіннях домашні тварини зазвичай відображають риси характеру і звички сплячого, а також оточуючих людей. Тому побачений мертвий вихованець сигналізує про зміну як самої натури людини, так і способу його життя. Ці зміни можуть бути і позитивними, і негативними.

Щоб точно з’ясувати, якими вони будуть, потрібно згадати деталі сюжету, яка саме тварина приснилося:

 1. Издохшая собака – негативний сон для сімейної людини. Він передбачає конфлікти, сварки. Висока ймовірність розлучення. Але уникнути сімейних проблем можна, якщо подружжя почнуть слухати один одного, враховувати думку і бажання з обох сторін, проявляти терпимість і чуйність.
 2. Дохлі кішки – вкрай несприятливий образ. Бізнесмена сон попереджає про розірвання вигідного договору, про втрату значної частини капіталу. Для незаміжньої дівчини це передвістя самотнього періоду життя або неприємних подій, пов’язаних з хлопцями. Заміжній жінці образ пророкує зради з боку чоловіка, які з високою ймовірністю призведуть до розлучення.
 3. Зарізані вівці і барани обіцяють отримання несподіваної новини. Якою вона буде – позитивною або негативною, залежить від нинішніх життєвих обставин. Якщо в житті все нормально, то і звістка буде хорошим. Якщо настала чорна смуга, то слід готуватися до невдач.
 4. Мертва коза вказує на те, що потрібно контролювати свої слова і дії. Достатньо однієї незручної фрази, щоб зруйнувати своє положення на робочому місці, погіршити сімейні відносини.
 5. Издохшая кінь – попередження про неприємної новини. Іноді сон сигналізує про виснаження, брак моральних і фізичних сил. Сновидець більше не може наодинці вирішувати проблеми, що потребує підтримки близьких людей.
 6. Туші великої рогатої худоби вказують на те, що режим не здатний розставляти пріоритети, через що регулярно виникають проблеми в бізнесі.
 7. Сновидець купує тушу порося – наяву буде обдурений колегою або рідною людиною.

Якщо сниться власне померле домашня тварина, якого давно немає в реальному житті, то близька людина потребує допомоги. Ще сон може означати, що сновидець нестерпно втомився, знаходиться в стані нервового виснаження, яке загрожує стати серйозним розладом.

Якщо приснився мертвим вихованець, який насправді живий, то в реальності сновидець перебуває в стані хронічного занепокоєння. Причиною патологічного стану може бути важке захворювання домашнього улюбленця, нестабільні особисті відносини, соціальні проблеми, депресія, психічні розлади.

Дикі

Смерть дикого тваринного уві сні – сигнал про те, що сплячий в реальності намагається адаптуватися до складних обставин. Закривавлений звір вказує на наявність пригнічуваних фобій, готових проявитися в повну міру.

При розшифровці сну враховують видову приналежність мертвого звіра:

 1. Великий мертвий ведмідь – вказівка на сильний страх, на невпевненість, що заважає досягти поставлених цілей. Сновидець взявся за виконання відповідального завдання, але нерішучість, моральна слабкість, страх відповідальності заважають йому виконати справу в кращому вигляді.
 2. Мертвий кабан, що лежить на шляху, вказує на наполегливість і рішучість сплячого. Такі риси характеру допомагають долати труднощі, підтримувати міцні відносини з начальством, легко вирішувати проблеми, з якими звертаються близькі люди.
 3. Издохший лев попереджає сновидця про те, що той втратить повагу до рідної людини. Така обставина з високою вірогідністю призведе до розриву відносин.
 4. Сновидець здолав вовка, забруднився в його крові – наяву буде брати участь в сумнівному підприємстві, в результаті знайде тільки великі проблеми.
 5. Мертвий лелека – негативний образ для жінки, яка мріє про поповнення в родині. Висока вірогідність безпліддя.
 6. Мертві птахи символізують надію на наступ світлої смуги в житті. Сновидінню вдалося впоратися з багатьма бідами і проблемами, залишилося почекати зовсім небагато, і життя зміниться в кращу сторону.
 7. Вбита змія символізує моральну зростання, позбавлення від сексуальних слабкостей, що призводять до проблем. Чоловікові сон обіцяє безболісне завершення стосунків з підступною, розумною і розважливою жінкою, націленої тільки на гроші. Для жінки мертва рептилія – вказівка на те, що потрібно поміняти спосіб життя, позбутися негативних рис характеру та шкідливих звичок.
 8. Розтоптана метелик на землі означає, що сновидінню належить пройти шлях смутку і страждань, щоб вирости над собою, стати зрілою людиною.
 9. Екзотичний звір обіцяє успіх у всіх розпочатих справах. Фортуна посміхнулася спить, треба ловити момент, щоб встигнути все задумане.

Сдохшие

Сняться мертві дикі або домашні тварини, смерть яких настала природним шляхом, від старості чи хвороби, – попереду неспокою, тривоги, руйнування планів через безглуздих випадковостей. Іноді сон має позитивний сенс – в реальності вдасться вирахувати серед близького оточення пліткаря і недоброзичливця.

Убиті

За сонником, трупи вбитих тварин вказують на те, що в реальному житті сновидець знаходиться під тиском рідних людей, не може вільно розпоряджатися своїм життям.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЕсли сплячий сам вбив звіра, то в реальності здобуде перемогу у важливій справі або конфліктної ситуації. Сниться момент вбивства невинної істоти своїми руками – слід готуватися до втрати грошей, і це буде пов’язано з крадіжкою або бездумними витратами.

Позитивне значення має сон, в якому доводиться вбити кішку власними руками. Попереду благополучне сімейне життя. Якщо сплячий задавив кішку на машині, то наяву можна сподіватися на вдалий збіг обставин або підйом по кар’єрних сходах.

Багато

Негативне значення має сон, в якому фігурує велика кількість мертвих тварин. Це попередження про присутність в оточенні недоброзичливців.

Ці люди потай пліткують про сновидце, намагаються його підставити, нещадно псують його репутацію. Обчислити недругів складно, але доведеться це зробити, аби не вляпатися у підлаштовані ними неприємності.

Якщо сплячий бачить цілу купу різних мертвих тварин, при цьому не відчуває дискомфорту і відрази, то в реальності він веде себе занадто суворо і байдуже. Сон підказує, що потрібно активніше проявляти себе в суспільному житті, обзавестися друзями.

Багато мертвих птахів – передвістя моральних страждань, печалі.

До чого сняться трупи тварин

За сонником Фрейда, мертві тварини відображають ступінь сексуальної активності людини. При розшифровці сюжету потрібно враховувати статеву приналежність сплячого.

Жінки

Заміжню сновидицу мертві звірі попереджають про розвиток патологій репродуктивної системи. Можливо, сон відображає той факт, що в реальності жінка ніяк не може завагітніти.

Дівчині

Для незаміжньої дівчини сон несприятливий. Висока ймовірність розладу з хлопцем. У любовних стосунках немає довіри і гармонії, все будується лише на сексуальної складової. З-за цього сновидица відчуває сильний моральний дискомфорт.

Чоловікові

У чоловіка, часто бачить уві сні мертвих тварин, в реальності не складаються стосунки з жінками. Причина – надто брутальне, відразливе поведінка, грубість, дратівливість, схильність до показовості. Сон підказує, що необхідно змінити поведінку, навчитися терпінню і турботи, і тоді відносини з протилежною статтю налагодяться.

Іноді сон попереджає чоловіка про розвиток тяжких запальних патологій сечостатевих органів.

Приснилися оброблені туші мертвих тварин – чоловік надмірно проявляє сексуальність. У реальному житті він прагне обзавестися декількома сексуальними партнерками, не знає міри в інтимних відносинах. Сон попереджає, що такий спосіб життя погано закінчиться.

До чого сняться померлі тварини

При розшифровці сну потрібно враховувати, в якому місці знаходилися мертві тварини.

На дорозі

Збитий автомобілем звір помирає на дорозі – попереду позитивні зміни. Сновидінню вдасться поквитатися з ворогами, запобігти їх спроби зашкодити бізнесу або сімейним відносинам.

Іноді сон, в якому мертва тварина лежить на дорозі, обіцяє швидкий приїзд в гості довгоочікуваних родичів.

906cbd71471d209bcb6902f42a0081db До чого сняться мертві тварини домашні ?

У воді

Найчастіше сон попереджає про тривоги, пов’язаних з рідними людьми.

Якщо у водоймі знаходиться тушка звірка з білою шерстю, то в реальності належить приємно проводити час в доброзичливої компанії. Від пропозиції взяти участь у дружніх посиденьках не варто відмовлятися, тому що з-за роботи і турбот інший такий шанс випаде нескоро.

Багато різних мертвих тварин пливе по воді – в реальності доведеться познайомитися з приємною людиною, зануритися в любовні відносини, які з високою ймовірністю переростуть в міцний шлюбний союз.

fc924cdeac27121aabaf38c880e4c6d6 До чого сняться мертві тварини домашні ?

У лісі

Тушка звіра лежить серед лісу – в реальному житті сновидець витрачає час і сили на порожні справи. З-за цього погіршуються відносини з членами сім’ї і колективом.

Невміння планувати життя загрожує втратою орієнтирів, розчаруванням. Вже зараз сновидець готовий розлучитися з мрією. Сновидіння підказує, що не все втрачено, потрібно взяти себе в руки, йти вперед, чітко ставлячи цілі, плануючи кожен день.

Разлагающееся, неприємно пахне, покійне тварина серед заростей сигналізує про проблеми з організмом. Пора навідатися в медичний заклад, пройти повне обстеження. Небезпечне захворювання розвивається непомітно, але може привести до серйозних ускладнень.

Сон, у якому фігурують мертві тварини, трактується неоднозначно. Неприємний образ завжди передбачає зміни, але якими вони будуть позитивними або негативними, пов’язаними з діловою сферою або сімейним життям, залежить від сюжетних деталей.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради