Манікюр з бульбашками повітря, мильними, об’ємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

З’явився в минулому році, манікюр з пінними бульбашками підкорив майстрів і представниць прекрасної статі. Пінний манікюр (bubbles nails) створює дивовижну і неповторну фактуру, гармонійно поєднується з іншими видами технік. Завдяки поєднанню ефектності і простоти виконання, дизайн став популярним трендом 2020 року.

8ed6e80e0ea965f2fbc80997a4975438 Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Манікюр в техніці bubbles унікальний широким діапазоном фактур, схожих з натуральними.

Застосовуючи даний метод, можна отримати різні візуальні ефекти на нігтях:

 • мінерал;78249212069e6ba0cbe8607633232f89 Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails
 • шкіра рептилії;
 • морська піна;
 • місячна поверхня;
 • луска риби;
 • мильні або повітряні бульбашки.

Для створення кожного ефекту необхідний свій набір матеріалів і колірна палітра гель-лаку. Об’єднує їх використання звичайної мильної піни.

Однотонний пінний манікюр – бульбашки на нігтях

Манікюр з бульбашками можна виконати тільки із застосуванням матеріалів, що вимагають полімеризації в ультрафіолетових і світлодіодних лампах. Сушка гель-лаку відбувається за рахунок впливу світла лампи з виділенням тепла. Звичайні лаки висихають на відкритому повітрі при випаровуванні вологи з матеріалу. Нанесення піни на цей вид покриття не дає можливості йому просохнути.

6861158c76f3272d1c26c5e822cc8420 Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Під однотонним манікюром, як правило, розуміють покриття нігтьової пластини гель-лаком одного відтінку або схожих за тону відтінків. Пастельні кольори ідеальні для повсякденного носіння, а яскраві додадуть образу індивідуальність. Подібні дизайни вважаються найбільш простими, отже, підійдуть навіть новачкам.

9af664c65eab2dc1192d6a41fa5d87d4 Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nailsBubbles nails — стильний і незвичайний манікюр.

Створення пухирчастої фактури проходить у кілька етапів:

 1. На заздалегідь підготовлену поверхню натурального або змодельованого нігтя (виконаного з штучних матеріалів) наносять перший шар кольорового покриття і просушують в лампі.
 2. Використовуючи топ без липкого шару, перекривають кольорове покриття і запікають у лампі. Цей етап необхідний для додання поверхні блиску. Він забезпечує легке розподіл піни для формування чіткого візерунку.
 3. Для створення пухирчастої поверхні необхідно пофарбувати ніготь другим шаром кольорового покриття. Рекомендується віджати кисть для нанесення тонким шаром.
 4. Заздалегідь збитою піною покривається ще вологий ніготь, і тільки після цього відправляється в лампу на просушку.
 5. Безворсовою серветкою, змоченою в рідині для зняття липкості, видаляють залишки піни з поверхні.

Майстри нігтьового сервісу рекомендують використовувати щільні гель-лаки для пінної техніки. Від цієї характеристики матеріалу залежить вираженість ефекту. Замість другого шару кольорового покриття можна використовувати топ. Прозорість фінішного покриття дозволяє створити бульбашковий візерунок, не спотворюючи відтінки лаку.

Для створення піни рекомендується використовувати мильні склади, які не залишають жирного або вапняного сліду. Найчастіше майстри використовують миючий засіб для посуду або шампунь. Від інтенсивності збивання розчину залежить розмір бульбашок. Щільно збита консистенція залишає дрібнозернистий слід, що нагадує мінерал (пемзу), морську піну. В легкій (напівпрозорої) піні переважають великі бульбашки. Вони залишають фактуру, що нагадує місячні кратери, шкіру рептилії, луску.

Пінний манікюр з втиркой

Застосування втирки — найбільш поширений варіант дизайну в пінному манікюрі. Особливо стильно виглядає манікюр, виконаний в техніці градієнт, з плавним переходом кольорів. Для цього використовують два і більше відтінку цієї пудри зі схожими характеристиками щільності.

Неймовірно широкий вибір палітри матеріалів дозволяє експериментувати з різними поєднаннями. Ефект зміїної шкіри досягається завдяки поєднанню чорного лаку, втирки хром і піни з великими бульбашками. При використанні в якості основи лаку білого кольору і пудри дрібнодисперсного помелу «Єдиноріг», кінцевий результат буде нагадувати хвіст русалки (луску риби), морську піну. Існує два способу її нанесення.fc85dcaa29f64cec747ec9a54c327121 Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Покрокова інструкція першого способу:

 1. Нанесення основного кольорового покриття.
 2. Перекриття топом без липкого шару.
 3. Нанесення втирки аплікатор для тіней (за відсутності — пальцем руки).
 4. Закріплення топовим покриттям.
 5. Фарбування тонким шаром лаку (топ), нанесення піни.

c151c86c0d24ff5569dc4f29b19ac084 Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Манікюр другим способом передбачає нанесення втирки після створення шару з бульбашками. Виконується за наступною схемою:

 1. Кольорове покриття з просушуванням.
 2. Створення глянцю топом.
 3. Нанесення другого шару гель-лаку (топ) без просушування.
 4. Формування пінного фактури, полімеризація.
 5. Нанесення втирки поверх текстури.
 6. Закріплення фінішним покриттям, просушування.

Останній пункт необхідний для закріплення втирки на поверхні нігтя і захисту від стирання.

Найбільш ефектно такі дизайни виглядають на середніх і довгих нігтях. Коротка нігтьова пластина не дозволяє відобразити всі переливи і красу отриманого результату. Схожу фактуру можна створити з використанням гель-лаку котяче око різних відтінків. Його наносять на чорну основу і, використовуючи магніти, формують блик. Для додання бульбашкового візерунка поверхню покривають прозорим топом без липкості.

Фактурний пінний манікюр з текстурою

Манікюр з бульбашками створює на поверхні нігтя шорстку поверхню. Заглиблення від бульбашок можуть чіплятися за волосся, забиватися кремом або милом. Більшість жінок воліють не тільки красиві, але і максимально практичні дизайни.

326955b9233942d31b1efc1565b5b445 Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

 

Якщо дизайн вийшов занадто шорстким можна акуратно згладити поверхню дрібнозернистим бафом. Після чого нанести шар фінішного покриття. Кількість шарів залежить від бажаного ефекту.

Додати протилежний ефект можна за допомогою гель-фарби без липкого шару. Цей матеріал має більш густу консистенцію, ніж гель-лак, не вимагає закріплення топом, стійкий до стирання. Сліди від бульбашок (кратери) будуть мати яскраво виражену і окреслену фактуру. Даний матеріал виготовляється в широкій колірній гамі.

Пінний манікюр зі стразами

Найбільш легким способом урізноманітнити пінний дизайн є використання бульонок, страз, каменів. Цей вид декору легкодоступний, простий у використанні, має широкий вибір форм та кольорів. Розташування страз або цілої композиції залежить від загальної ідеї манікюру і індивідуальних переваг. Манікюр, виконаний з бульбашками по всій площині нігтя, можна доповнити поодинокими стразами різного розміру, розташованими в хаотичному порядку.

При попаданні сонячних променів їх заломлення буде створювати ефект постійного мерехтіння. Композиція, що складається з набору страз, каменів і бульонок, доречна в дизайнах, де бульбашковим візерунком зайнята лише частина нігтя, або на нігті, зовсім вільному від шорсткості. Майстри часто застосовують такий хід, залишаючи один два нігтя однієї руки для створення акценту.fde242faf8412cbb2aa0056b6ac0d1fc Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Таблиця матеріалів, що застосовуються для кріплення декору:

Матеріал Властивості Застосування
Топ без липкості Має рідку консистенцію, надає глянець. Низька ступінь міцності. Плоскі і дрібні стрази.
Базове покриття Консистенція має середню густину. Забезпечує більш міцне зчеплення декору з поверхнею. Великі стрази, композиції, бульонки, декоративні камені середнього розміру.
Гель, що конструює Густота забезпечує надійне кріплення. Композиції з страз, каменів різного розміру.

52b3e880630c37a3232622811ea0ce7f Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Замінити густий гель можна сумішшю акрилової пудри і базового покриття. Нарівні з гелями подібний склад здатний якісно фіксувати масивні конструкції. Ніготь має арочну архітектуру, тому рідкої консистенцією складніше утримувати композицію. Майстри нігтьового сервісу рекомендують проводити процедуру декорування поетапно. Перш за все, на передбачуване місце розташування декору наносять обраний для кріплення матеріал.

Виконавши розкладку декількох елементів можна прихопити результат в лампі проміжним просушуванням. Варто врахувати, що сяйво страз і каменів тьмяніє при попаданні фіксуючих розчинів на їх поверхню. Тому необхідно працювати з великою акуратністю і точністю. Бульонки ж повністю просочують складом (прозорим) перед нанесенням.

Яскравий манікюр з пухирцями

Манікюр з бульбашками є досить простим у виконанні. Існує помилкова думка, що всі прості дизайни не можуть бути стильними та яскравими. Однак велика кількість фото неймовірно строкатих бульбашкових дизайнів розвінчують цей міф.

8dc264c69b37e71373e7691212b3881b Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Великою популярністю користуються техніки, засновані на контрасті гель-лаків. Візерунок, створюваний піною, буде проявлятися набагато виразніше, якщо колір основного покриття діаметрально протилежний. В домашніх умовах цей спосіб дає можливість значно розширити арсенал дизайнів. Він дозволяє складати різні варіації пінного манікюру, маючи в запасі невелику палітру відтінків. В описану техніку відмінно вписується втирка. Вона наноситься втирающими рухами на основний шар лаку і закріплюється топовим покриттям без липкості.

Найбільш яскраві (неонові кольори можна створювати з використанням пігментів. Цей матеріал схожий за властивостями на згаданий раніше. Він являє собою дрібнодисперсний порошок.

d2989fe5c9e31229a5dd9f639e33f10d Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Техніка застосування відрізняється і складається з наступних етапів:

 1. Нанесення базового кольору.
 2. Просушка в лампі (Led – 20 сек., UV – 1 хв.).
 3. Нанесення пігменту з використанням кисті (віяло).
 4. Повний цикл полімеризації.
 5. Покриття фінішним покриттям з липким шаром.
 6. Зняття липкості знежирюючим засобом.

Найяскравіше пігмент проявляється на гель-лаку білого кольору. Обов’язковою умовою є наявність у матеріалу липкого шару після просушування. Порошок не втирають, а наносять пензлем і розподіляють по поверхні. Залишки прибирають легкими сметывающими рухами. Повторна просушування необхідна для закріплення пігменту на липкому шарі. При відсутності лаку з необхідними характеристиками можна перекрити його топом з адгезією. Використання таких складів забезпечує запечатування матеріалу між шарами, запобігає відшарування і відколи.

Ідеї дизайну

Манікюр з бульбашками в 2020 році став окремим напрямком в індустрії нейл-арту. Як вже згадувалося раніше, існує ряд варіантів, в яких він може виступати як самостійний повноцінний дизайн в різних версіях. Так, наприклад, візерунок може бути присутнім на всіх 10 пальцях руки або тільки на деяких, що створюють акцент. Пінний дизайн може покривати всю поверхню нігтя, мати хаотичний або геометричне розташування.

На сьогоднішній день майстри нігтьового сервісу пропонують масу ідей комбінування піни та інших існуючих технік, а саме:

 • градієнт;
 • акваріум;
 • френч;
 • стемпинг;
 • візерунки;
 • мармур.24d4a4fd3986d4682b62e87fd7208e9b Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Градієнт може виконуватися втиркой, пігментами або гель-лаками різних відтінків. У акваріумний техніці створюється ефект газованої води з бульбашками. Для цього при моделюванні нігтя на першому шарі матеріалу створюється пінний візерунок. Потім на підкладку наносять прозорий гель, що конструює для створення архітектури. У такій техніці часто застосовують декор фімо, форма якого нагадує фрукти.

Класичний варіант френча можна доповнити кількома нігтями з бульбашковим дизайном. Більш оригінально виглядає дизайн, в якому пінний візерунок повторює лінію посмішки. При комбінуванні таких технік як стемпинг, візерунки (вензелі, геометрія, малюнки), промальовування мармуру, візерунок з бульбашок наноситься на ніготь фрагментарно.

Розташування залежить від задумки і індивідуальних переваг:

 • горизонтально;
 • вертикально;
 • по діагоналі;
 • по лінії посмішки;
 • хаотично.f04f50e7785763ea1637c1ec8d0e9ed1 Манікюр з бульбашками повітря, мильними, обємними. Фото дизайн нігтів, як робити пінний манікюр bubbles nails

Майстри нігтьового сервісу продовжують експериментувати з варіаціями пінного манікюру, тому цей список постійно поповнюється новими позиціями. Не кожна жінка володіє навичками виконання перерахованих раніше технік.

Для таких випадків виробники товарів для нейл-арту розробили різний декор:

 • стрази, камені, бульонки;
 • блискітки різного розміру;
 • мармелад для нігтів, оксамитовий пісок;
 • слайдери, наклейки;
 • фольга (поталь, відривна, перекладна);
 • павутинка;
 • сухоцвіт.

Застосування перерахованих виробів суттєво скорочує час на виконання манікюру. Величезним плюсом їх використання є можливість створення оригінального дизайну при мінімальних навичках.

За останні 10 років можливості нігтьового сервісу істотно просунулися. Враховуючи побажання споживачів, виробники постійно поліпшували продукцію і розробляли нові матеріали. А майстри експериментували з новими техніками їх застосування. Так виникла велика кількість популярних технік манікюру. Дизайни з бульбашками стали популярними завдяки легкості виконання, можливості втілення фантазій і неповторності.

Відео про пенном манікюрі

Всі нюанси виконання:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради