Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб-каре, градуированное, модні тенденції. Фото

Стрижка каре вже давно стала класикою. З кожним роком з’являється все більше варіантів цієї зачіски. Наприклад, з чубком (косий чи прямий), без чубчика, видовжене, короткий і багато інших. Залишається тільки підібрати найбільш підходящий і актуальний варіант.

Переваги подовженого каре з косою чубчиком

Цей варіант підійде багатьом дівчатами, які хочуть підкреслити свою індивідуальність.

a9ae280f07e4090aa7d117392fe337eb Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. ФотоПодовжене каре з косою чубчиком має багато переваг, завдяки чому користується популярністю у жінок.

У подовженого каре є такі чесноти, як:

 • приховує недоліки обличчя, наприклад, широкі вилиці або квадратну форму обличчя;
 • можна не ризикувати довгим волоссям. Допустима довжина до ключиці;
 • можливість щодня виглядати по-різному. Зробити кучері або кучеряве кінчики, а чубок можна зробити рваною або профілювати;
 • легка укладання зачіски;
 • підходить до всіх типів обличчя. Варто тільки підібрати кращий варіант.

Кому підходить

Незважаючи на переваги стрижки, вона підходить не всім.

Найкраще подовжене каре з косою чубчиком підійде:

 • широколицым дівчатам, так як вона допомагає приховати масивні вилиці;
 • круглолицим надає пропорційність;8bdad9a137b1a2dd5908a1f975c89c38 Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. ФотоПодовжене каре з косою чубчиком чудово підходить овального і круглого типу обличчя.
 • цей тип стрижки краще вибирати власницям довгій шиї;
 • найкраще зачіска приймає природний вигляд на густих волоссі, але це не говорить про те, що власницям тонкого волосся вона не до лиця, наприклад, якщо створити об’єм на волоссі або зробити хвилі, то це буде безпрограшний варіант;
 • мініатюрним жінкам така зачіска підійде краще, ніж повним;
 • колір волосся можна вибирати будь, також актуальні омбре, мелірування, шатуш, брондірованіе, балаяж і растрові фарбування.

Різновиди стрижки

 • Косий довге каре виглядає чарівно і модно. З гострим кутом пасма спереду можуть досягати ключиць, ззаду бути коротко пострижені.02b6779b46633f9e4123b35a3597c568 Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. Фото
 • У класичного каре зазвичай невеликий зріз і непомітна різниця в довжині бічних і потиличних пасм.
 • Градуированное каре. Характеризується певним безладом з об’ємом біля коренів. Актуальна асиметрія.
 • Каре на ніжці. Стрижка бере свій початок ще в 60-ті роки. Відрізняється коротким потилицею і довгими пасмами.
 • Стрижка боб дозволяє створити різні укладання, наприклад, пишні, об’ємні, недбалі. Багатоступенева стрижка відрізняється легкістю, що дозволяє створити витончений, зручний і природний спосіб.
 • Каре з більш довгими передніми пасмами підійдуть багатьом жінкам, незважаючи на необхідність щоденної укладки.

Варіації чубчика

Чубчик допомагає підкреслити або приховати особливості обличчя.

Їх відрізняють по довжині:

 • Короткі – креативний модний тренд. Часто зустрічається у молоденьких дівчат, які віддають перевагу відкрите обличчя, особливо з яскравим макіяжем. Ідеальним вважається проста стрижка з однією довжиною волосся. З короткою чілкою можна звузити кругле обличчя, а також розширити вузький лоб. При трикутній формі обличчя підійде заокруглена чубчик, але вона вимагає щоденного догляду. З хвилястим волоссям потрібно ще й випрямлення.
 • Довгі чубчики вже давно в пріоритеті у жінок будь-якого віку. Як правило, її отстригают за брови. Яка чубчик буде – густа або рідка, все залежить від уподобань і від структури волосся. Чубок можна робити з рівними і трохи закругленими краями. З рівними краями підійде обличчю з вузькою витягнутою формою. А чубчик у формі арки робить обличчя візуально менше. Переважно такий варіант підходить краще жінкам з витягнутою формою обличчя і широкими вилицями. Поєднується краще з простою стрижкою, наприклад, прямі волосся або каскад.

d8675b0f70d0d5b5917b964248443852 Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. Фото

За формою:

 • Косі чубчика чудово поєднуються з каскадом, так і особливого догляду не потребують. Підходять власницям всіх віків, надають стильність будь зовнішності. По густоті і нахилу вибираються, виходячи з особливостей обличчя. Можна створювати різні образи, наприклад, зачесати назад або укласти волосся набік. Дівчатам з широкими випнутими вилицями підійде коса чілка однозначно, особливо довжиною до середини вух. Якщо довжина буде до підборіддя у круглолицьою або у жінки з квадратною формою обличчя, то, можливо, його візуальне звуження.
 • Прямі чубчики краще підійдуть власницям овального або круглого обличчя. Вони допомагає звузити круглу форму і підкреслити правильну овальну форму. Також роблять акцент на очі і омолоджують свою господиню. Тим, у кого квадратне або трикутне обличчя, рекомендується відмовитися від вибору прямий чубчик. Але якщо вона буде з рваними кінцями, то цілком підійде цим формам обличчя. Також не рекомендується при тонких волоссі, так як форма чубчика буде не чітка

По текстурі:

 • Густа чубчик робить обличчя більш яскравим. Популярна серед зірок, оскільки естетично виглядає. Але зовсім недавно вона використовувалася тільки у дітей та молоді. Зараз пряма чубчик в тренді в незалежності від віку. Добре йде зі стрижкою «шапочка». Довжина зазвичай сягає середини лоба або брів
 • Рвана чолка актуальна зі стрижкою драбинка або каскадом. Для створення сміливого індивідуально образу можна тонувати або кольорувати пасма волосся. Для цього типу чубчика потрібно щоденний догляд, інакше образ буде виглядати неохайно.

Стрижка в залежності від типу обличчя

Основним показником, що впливає на вибір стрижки, є пропорції обличчя, яке буває:

e2ef14c792683f8785359ebb7c05556a Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. Фото

 • Овальне. Відрізняється закругленими лініями обличчя. Ширина чола і підборіддя пропорційна. Рекомендуються зачіски з великими локонами. Чубчика прямо чи криво стрижені будуть хорошим доповненням
 • Квадратне. Відзначаються рівні показники висоти і широти обличчя з вузьким чолом і широкою нижньою щелепою з різкими лініями. Найкращими стануть варіанти, які приховують різкі лінії. Підійдуть кучері і локони, чубчик несиметричної форми. Перукарі радять робити прикореневій обсяг.
 • Кругле. Характерний вузький або середніх розмірів лоб. Від широких скул плавно йдуть лінії до підборіддя. Короткостриженные зачіски відмінно виглядають на прямих волоссі з прикореневим об’ємом. Кучерявому жіночого образу або тонковолосому підійдуть довгі стрижки або подовжене каре. Зробить обличчя овальним хвіст на маківці.
 • Трикутна форма серця). Спостерігається звуження скул різко вниз до загостреного підборіддя з незграбними лініями. Характерна для слов’янської зовнішності. Актуальні стрижки, дозволяють розширити підборіддя візуально, наприклад, з накрученими назовні кінчиками, подовжений варіант каре.
 • Ромбовидное. Для широко розставлених скул, вузького лоба і підборіддя підходить подовжене каре з кучерями або великими хвилями.
 • Прямокутне. Витягнутий тип обличчя, причому ширина лоба, підборіддя і скул приблизно рівні за значенням. З такими особливостями рис обличчя будуть відмінно виглядати об’ємні кучері і стрижки з чубчиком будь варіації.

ccce0e5fc31478786ad0ed1daec1c91d Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. ФотоЯкого типу обличчя краще всього підходить подовжене каре з косою чубчиком.

На думку перукарів і стилістів, краще всього стрижка підходить для овального і круглого обличчя.

Подовжене каре на кучеряве волосся нижче плечей

Деякі помилково думають, що в’юнким волоссям не потрібне укладання. Насправді за ними догляд ретельніший, ніж за прямими. Подовжене каре краще виглядає з косою чубчиком на дрібних кучерях, ніж на великих хвилях.

9238030fe632dbb19956a0aba97644f0 Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. Фото

Кучерявим жінкам підходять стрижки за плечі, наприклад, паж, боб або каре.

Як правило, подовжене каре підходить більше круглолицим жінкам. З прямокутною формою актуально будуть виглядати асиметричні варіанти. З повним обличчям залишається також асиметрія і плюс коса чілка.

Як подовжене каре додає об’єм тонкому волоссю

 • Щоб укласти волосся, можна використовувати круглий гребінець. З її допомогою, треба закрутити локони і всередину і назовні. Цей спосіб надає обсяг кінчиків.
 • Округла форма допоможе візуально додати об’єм волоссю. Можна використовувати круглу натуральну щітку.8b79f7a88b18c6975267a2bf2fc0ba6d Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. Фото
 • Волосся рекомендується сушити теплим або холодним повітрям, щоб волосся не стали ще рідше. Якщо витягати волосся в верх і таким чином висушувати, можна отримати об’ємність.
 • Можна домогтися бажаного обсягу з допомогою фарбування, наприклад, двоколірного. Практично всі сучасні креативні способи фарбування надають об’ємності, до них відносять колорування, 3-D фарбування, брондірованіе і т. д.
 • Хна допомагає ущільнити структуру волоса. Може бути і безбарвною.
 • Для укладки краще використовувати спреї. Краще відмовитися від пінок, мусів, гелів.

Варіанти укладок каре

Щоб укласти подовжене каре з косою чубчиком, можна використовувати пінки, лаки, спреї, муси:

 • Косий каре слід укладати праскою, попередньо скориставшись пінкою і розділивши волосся на пасма.2cbb7c4f2140c4b4462b936d9854ca0e Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. Фото
 • Можна зробити укладку з проділом на боці, зафіксувавши його лаком.
 • Зачес тому робиться з допомогою пінки для волосся і круглої гребінця.
 • Чубок можна заколоти невидимками, шпильками або заплести трохи на боці.
 • Прибрати в грецький обідок або забрати звичайним обідком.
 • Французький водоспад для чубчика починають від скронь, не відводячи назад, а плетуть біля лінії росту волосся, зібравши пасма з боків, залишивши вільні пасма ззаду.c0fba177d0d9d54f2d71fedc8d3887d5 Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. Фото
 • За допомогою зигзагоподібного проділу можна надати зачісці об’ємний вигляд, навіть у тому випадку, якщо волосся від природи не густі. Для цього волосся слід спочатку зачесати на одну сторону, гарненько просушити феном. І по мірі висихання перекладати пасма на протилежну сторону. На завершення потрібно нахилитися вперед, а потім різко випростатися. Гребінцем зробити зигзагоподібний проділ і зафіксувати.

Секрети укладання

Для простої укладання подовженого каре з прямою або косою чубчиком потрібно:9b39b983f934f035a620285ba1f3d9d6 Подовжене каре з косою чубчиком на волосся нижче плечей, тонкі, для круглого обличчя, боб каре, градуированное, модні тенденції. Фото

 • Вимити волосся або просто намочити, якщо вони чисті.
 • Просушити рушником.
 • Скористатися мусом по всій довжині волосся.
 • Зробити проділ будь варіації.
 • Висушити волосся феном, хапаючи прядку зверху круглою щіткою і плавно розчісуючи вниз, направивши струмінь повітря на щітку.
 • Починають з передніх пасом і чубчика, а закінчують задніми пасмами.
 • Фіксують зачіску лаком.

Схема будь-укладання приблизно однакова. Роблячи кучеряві локони, для зручності процесу, необхідно озброїтися шпильками. Засоби для укладання підбирають виходячи від типу волосся і ступеня фіксації.

Каре стало найпоширенішою зачіскою нашого століття. Жінки придумали масу варіантів цієї стрижки, починаючи від боба, закінчуючи подовженим каре. Чубчик стала невід’ємною частиною цієї зачіски, радує око більш сучасний варіант з косою чубчиком.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради