Прикмета: голуб сів на підвіконня за вікном – до чого вони сідають?

Голуби – символ миру, чистоти, добра, любові. Ці птахи вважаються посланцями небес, допомагають людині жити в злагоді з самим собою та гармонії з оточуючими. Пернаті подають знаки, щоб люди могли підготуватися до майбутніх подій. Голуб на вікні віщує різні корективи долі. Знання народних прикмет допоможе правильно витлумачити нюанси поведінки птиці, передбачити майбутнє, наповнити життя новими барвами.

ed077278553a178779207bd6ae489b17 Прикмета: голуб сів на підвіконня за вікном  до чого вони сідають?

Голуб як знамення для дівчини

У людей неоднакове ставлення до голубів. Власники дорогих машин відчувають до цих товариським пернатим швидше неприязнь, ніж любов. Незважаючи на прикмети про матеріальну прибутку, пташиний послід на капоті, подряпини від лап на дорогому покритті викликають досаду, а не радість.

Зовсім інша справа, коли птахи світу з’являються на підвіконні у панянки. Воркування голубков з ранку створює гарний настрій, наповнює душу ніжними почуттями і думками про майбутні приємні зміни в житті.

Прикмета: голуб сів на карниз і дивиться в вікно – хтось з оточення дівчини зацікавлений в ній, але поки не подає виду.

Перната сіла поруч з молодою жінкою – свідоцтво вагітності дівчини. Можна чекати малюка.

Два голуби посідали на підвіконня, ніжно воркують, цілуються – до великої радості, панночку очікує приємне знайомство або романтичне побачення.

Якщо птахи звили на карнизі гніздо – на щастя.

Птах, сіла на вікно, потім облетіла навколо будинку – ознака сватання або весілля.

Рудий голуб на підвіконні незаміжньої дівчини – гарний знак. Наречений вже збирається зробити пропозицію, весілля буде пишне, а шлюб щасливим.

Голуб як знамення для хлопця

У житті часто трапляється так, що молоді люди затягують з вибором судженої, перебирають дівчатами. Вічно так тривати не може. Вищі сили дають знак, особа, з якою зустрічається зараз хлопець – любов всього його життя, потрібно купувати обручки – ось до чого на підвіконня хлопця сів голуб, це сигнал, що пора створити сім’ю.

256e1542ab876902215eac49417cd2b8 Прикмета: голуб сів на підвіконня за вікном  до чого вони сідають?

Пара голубів перед вікном молодої людини, важливі забобони на цей рахунок:

 • Якщо злегка нахохлившиеся пернаті сидять мирно – очікується спокійне розмірене сімейне життя, як протягом рівнинній повноводної річки.
 • Воркування голубів схоже на крик – передвістя невдалих відносин. Можливо, шлюб буде нетривалим.
 • Одна птах б’є крилом іншу, щипає її – попередження про неприємні моменти. Сімейне життя не обійдеться без суперечок, сварок, конфліктів.

Прикмети про поведінку голуба

Птахи не відрізняються підвищеною довірливістю. Тому підлетів до людини або житла голуб є знаком того, індивідуум є щиро добрим, володіє позитивною енергетикою.

Годувати голубів – на щастя.

Але не так вже просто прикормити гордих диких птахів. Вони не наблизяться до вас, якщо відчують підступ. А на ручних домашніх пернатих прикмети не поширюються, вони просто втрачають свій сенс і силу.

Якщо голуб сів на підвіконня і звив гніздо за вікном – прикмета говорить про те, що вашому будинку нічого не загрожує. Адже птахи чутливіші людей до всяких катаклізмів різного масштабу. Поки птах гніздиться поблизу, можна не боятися повеней і пожеж або інших неприємностей.

Якщо ваш пернатий друг зникне (перестане прилетіти до вас), то варто насторожитися. Напевно наближається лихо. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, звертайте увагу на наявність або відсутність запаху газу, стан кранів і інші моменти, що гарантують безпеку житла.

ae80fdffb02794053bb19d8a0b54f141 Прикмета: голуб сів на підвіконня за вікном  до чого вони сідають?

Якщо поведінку птиці, при спробі проникнути в приміщення, викликає у вас тривогу, не пускайте пернату всередину.

Якщо голубок махає крилами перед вашим вікном – є ймовірність пожежі.

Існує давнє повір’я, що пояснює, чому птах сідає на підвіконня. Вважається, що в голубів переселяються душі померлих людей, які потім прилітають до родичів, щоб відвідати їх або попередити про небезпеку або радісну подію. У цьому випадку перната приземляється на підвіконня, ходить по ньому, стукає дзьобом по склу. Поведінку птиці має різні тлумачення.

Стук голуба про вікно

Якщо подлетевшая до вікна птах вдарилася об скло – це погана ознака. Причому, чим більший переляк охопив вас в результаті того, що сталося, тим гірше прогноз.

Об’єктивно перната могла летіти до вас з будь-якою новиною, хорошою або поганою, але не помітила скла, і врізалася в нього. Однак уяву і забобони викликають тривожний трепет. При цьому мають значення подробиці:

 • Якщо голуб після удару впав замертво – це передвіщає серйозні проблеми: важку хворобу чи загибель людини з вашого близького оточення.
 • Якщо птах оговталася і полетіла – все обійдеться.
 • Якщо голуб поранився – потрібно надати йому допомогу. Так ви відведете біду від своєї сім’ї.

Коли голуб просто стукає дзьобом об скло або підвіконня – це означає, що вищі сили намагаються привернути вашу увагу, спрямувати хід ваших думок в інше русло.

Якщо птаху після стуку вдалося опинитися в кімнаті – це означає, що ви не помічаєте навколо себе щось важливе. Треба одуматися, щоб уникнути великих втрат.

Якщо крилатий візитер після стуку спокійно походжає по підвіконню – це віщує швидке отримання звісток.

Не поспішає летіти

Якщо голуб прилетів і сів на карниз, не збирається відлітати – це означає, що вашому житлу потрібен оберіг. Голуб намагається відвести від вас тривогу та смуток. Не проганяйте птицю, яка не бажає відлітати від вас. Вона буде охороняти ваше благополуччя.

Якщо пернатий тривожиться, літає туди-сюди, повертається знову, коли ви відганяєте – приготуйтеся до того, що справи підуть не так, як ви планували, або захворіє хтось із близького оточення.

Голуб з підвіконня розглядає мене

Для тих, у кого кохана людина далеко – птиця «принесла привіт» від нього, повідомляє про бажання коханого скоріше побачитися.

В інших випадках увагу птиці означає, що з вами хоче зустрітися хтось з близьких родичів. Подумайте про тих, з ким вже довго не спілкувалися, але хотіли б поговорити.

Якщо голуб часто проявляє до вас увагу, довго на вас дивиться то правим, то лівим оком – це сигнал про те, що хто-то у вас дуже потребує. Ви повинні поквапитися з ухваленням рішення.

Прилетів і полетів

Прилетавшая ненадовго птах світу – передвістя новин. Приготуйтеся отримати квитанцію, запрошення або інші вісті. Можливо, це будуть новини, за які доведеться відправитися в подорож. Швидше за все, поїздка виявиться приємною.

Воркує або танцює на підвіконні

Така поведінка птиці під вікном – передвістя швидкого приходу гостей. Поспостерігайте за нею:

 • До пернатої приєдналися інші голуби – готуйтеся до приходу галасливій компанії і бурхливим веселощам.
 • Крилатий візитер гордо крокує перед вікном – серед гостей буде важлива впливова персона.
 • Ця людина може допомогти вам в справах, якщо ви приймете його гідно.
 • Птах голосно воркує – хто з оточуючих намагатиметься привернути до себе вашу увагу.
 • Воркування голубів вранці – ознака спілкування з приємними людьми і майбутніх сюрпризів.

Прикмети за кольором

Крилатий гість білосніжного забарвлення – посланець небес, символізує найчастіше тільки хороше: світ, добро, любов.

Поява білого голуба на підвіконні віщує:

 • Вільним молодим людям – сватання (гарантоване, якщо птах кинула перо, коли відлітала).
 • Сімейній парі – удачу в справах.
 • Всім – захист від неприємних подій, якщо пернатий неодноразово повертається, і веде себе спокійно.
 • Якщо птаха в дзьобі що-небудь принесла – можна розраховувати на отримання прибутку.

Годувати білого голуба – дуже хороша прикмета. Сита птах стане носієм тільки добрих новин.

5bbc8d67225f324c1804929305537914 Прикмета: голуб сів на підвіконня за вікном  до чого вони сідають?

Якщо під віконцем відразу два білих голубів – передвістя швидкої весілля для наречених), або зустріч кохання всього життя (для тих, у кого ще немає коханого). Тлумачення прикмети змінюється в залежності від їх поведінки «гостей»:

 • Голуби сидять поруч, туляться один до одного, ніжно воркують – передвістя щасливого подружнього життя.
 • Кричать, «перемовляються» (ніби сваряться) – нерозуміння в сім’ї.
 • Конфліктуюча пара птахів помирилася – і в родині буде досягнуто взаєморозуміння.
 • Пара розпалася, птахи розлетілися в різні сторони – справа закінчиться розлученням.

Білі голуби можуть приносити погані вісті, прикмети:

 • Білосніжна голубка кружляє біля вікон будинку, де є тяжкохворий – передвістя швидкої смерті цієї людини.
 • Якщо голуб білого забарвлення приземлився на підвіконня до дівчини, та ще і стукає у вікно – повідомлення про те, що з її хлопцем, який знаходиться далеко, трапилася біда.

Є і загальна прикмета, до чого прилітає білий голуб – це означає, що будинок відвідує душа померлого родича, який турбується про близьких. Якщо птах залітає в приміщення – бути біді, залишається зовні і поглядає в кімнату – передвістя щасливих подій у сім’ї.

Прикмети про чорних голубів:

 • Якщо така птиця невідомо, як проникла в будинок (при закритих дверях і кватирках) – передвістя загибелі когось з друзів або члена сім’ї.
 • Пернатий чорного забарвлення оселився на карнизі і намагається звити гніздо – це необов’язково обіцяє неприємності. Але забобонні люди вважають за краще не годувати таких новоявлених «сусідів».

Поведінка птахів, передвіщає удачу в справах і грошову прибуток

Прикмети про голубів на підвіконні не обмежуються передбаченнями про зміни в особистому житті, повір’я часто обіцяють удачу в матеріальній сфері та кар’єрне зростання.

Якщо під ваші вікна прилетіла зграя пернатих, але голуб на підвіконня приземлився тільки один – це ознака змін у житті, просування по кар’єрних сходах. Поспостерігайте за крилатим гостем:

 • Коли зграя відлітала, «голуб» був останнім – буде важко втілити в життя амбітні плани. Потрібно докласти більше зусиль, щоб отримати позитивний результат.
 • «Ваш пернатий» очолив зграю – вас очікує запаморочливий успіх.
 • Голуб довго сидів на підвіконні майже не ворушився, але потім все одно полетів – будьте готові, незабаром дізнатися щось несподіване для себе.

Зате у прикмети про голубиному посліді є тільки одне тлумачення. Якщо пташка підлетіла близько до вікна і напаскудила на скло або підвіконня – це віщує отримання великого прибутку. Нюанси:

 • Голуб позначив вікно і одразу ж полетів – ознака отримання грошей найближчим часом.
 • Птах перш ніж напаскудити, спочатку важливо походжала по підвіконню – вас очікує винагороду від високопоставленого особи.
 • Голуб збирався залишити позначку на вашій території (прикмета стосується не тільки вікна, але ви його випадково або навмисно злякали, птах полетів геть – готуйтеся до тимчасового безгрошів’я.

Птах поклала на підвіконня листочок, пір’їнка, будь-який інший предмет – скоро отримаєте прибуток або дорогий подарунок. Не збирайте та не викидаєте «дари» посланника небес поки його прогнози не справдяться. Чого чекати:

 • Премію за роботу.
 • Підвищення зарплати.
 • Випадково знайдену на вулиці пристойну суму. Будьте уважні.
 • Виграш в лотерею. Отримавши сигнал від пернатого, сміливо купуйте лотерейний квиток (навіть якщо вам раніше зовсім не щастило).

Пара голубів передбачить майбутнє

Пара голубів прилетіла на підвіконня – це прикмета про чистих, світлих, справжніх почуттях. Подія може стати ознакою зародження нової дружби і любові.

Якщо птахи воркують і сидять поруч – скоро весілля.

У голубка в дзьобі щось є – у молодят швидко з’явиться дитина.

На вікні 2 воркующих голуба – добрий знак:

 • сімейне благополуччя;
 • послух батькам дітей;
 • щедре вираження любові мами і тата до своєї дитини.

Якщо прилетіла ціла зграя птахів – очікується яскрава весела вечірка.

Передбачення погоди і вказати в церковні свята

Спостережливі люди давно помітили здатність птахів і тварин вловлювати зміни погоди. Голуби – найбільш «метеозависимые» створення серед інших різновидів представників фауни:

 • У жарку пору пернатий намагається розміститися на підвіконні в тіні – передвістя дощу чи грози протягом дня.
 • Пташка чистить пір’ячко – очікується зміна погоди на протилежну.
 • Голуби хлюпочуться в калюжці – передвістя тривалої посухи.
 • Пернаті купаються в калюжах навесні – наближається літо, тепла погода.
 • Птахи хлюпочуться у воді восени очікується потепління.
 • Гуляючі навколо калюжі голубки, які не вирішуються зайти в неї – ознака швидкого дощу.
 • У жаркий день птиці тільки мочать лапи – очікується дощова прохолодна тиждень.
 • Нахохлившиеся взимку голуби сидять на горищі – передвістя лютих морозів.
 • Згідно з переказами голуби – посланці бога. Є низка прикмет про поведінку голубів в дні релігійних свят:

  • Птах постукала у віконце на Благовіщення – ознака поповнення в сімействі.
  • Пташиний стукіт під час Спаса – передвістя багатого врожаю та божої благодаті.
  • Голуб відвідав вас у Вербну неділю – обіцяє підвищення добробуту і поліпшення здоров’я.

  Не має великого значення, забобонні ви чи ні. Можна не замислюватися над тим, до чого прилітають голуби на підвіконня. У будь-якому випадку – ваша доля залежить тільки від вас. Але якщо ви вмієте орієнтуватися, в пташиних ознаки, можна передбачити події, і відвести біду від себе або близьких.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради