Як позбутися від цвілі в пральній машині: кошти

Поганий запах після прання може виникнути із-за того, що в машинці з’явився грибок. Чистка пральної машини від цвілі необхідна при таких обставинах. Для цього існують спеціальні магазинні хозсредства. Також є народні методи, для яких потрібні звичайні продукти. Їх господині використовують кожен день.

kak izbavitsya ot pleseni v stiralnojj mashine: sredstva20 Як позбутися від цвілі в пральній машині: кошти

Причини виникнення цвілеві нальоту

Цвіль в пристрої для прання з’являється, коли усередині нього починає розмножуватися грибки. Вони провокують неприємні запахи від самої машинки і випраної в ній білизни, при цьому на стінках деталей видно плями коричнювато-зеленого кольору. Причини, по яким в пристрої утворюються колонії цвілі, представлені в таблиці:

ПричинаОписание
Температура води При 60 градусах грибки не вмирають
Прання в швидкому режимі Недлительная циркуляція не повністю видаляє залишки миючих зі стінок
Антиалергічні порошки Мають невисоку хімічну активність, тому не впливають на цвіль
Використання кондиціонерів без подвійного полоскання Речовина не повністю усувається зі стінок машинки, що дозволяє грибку активно розвиватися

Як позбутися?

Магазинні засоби

kak izbavitsya ot pleseni v stiralnojj mashine: sredstva21 Як позбутися від цвілі в пральній машині: коштиПрибрати цвіль можна засобом для чищення унітазу Доместос, який наноситься на місце ураження і змивається губкою.

Існує багато різних методів, які допоможуть почистити пральну машину. Хімічні речовини виробляються у вигляді порошку, пасти або рідини. При їх застосуванні дотримуються інструкції, яка додається до продукту. В цілях очищення від цвілі використовують рідини для унітазів. Самим ефективним продуктом проти цвілевих нальоту вважається «Доместос». При використанні дотримуються такої стандартної послідовності:

 • Засіб наносять на стінки пристрою на 10 хвилин.
 • Відмивають губкою потемніння.
 • Встановлюють коротку прання.
 • Після закінчення залишають дверцята відкритими.
 • Підручні помічники

  Білизна проти грибка

  Ця речовина здатна ефективно видалити цвіль. Його використовують тільки для очищення, в профілактичних цілях його застосовувати не можна, так як воно шкодить деталей пристрою. У відділ для порошку поміщають засіб (1 л) та включають машину, встановлюючи найбільшу тривалість і температуру. Після того як вода набереться і нагріється, потрібно поставити на паузу на 1 годину, а потім зняти. Далі слід в ємність для порошку залити оцет (500 мл) та запустити на полоскання. Це допоможе прибрати залишки кошти і цвілі з деталей пристрою.

  Харчова сода, як дієвий засіб від грибкової цвілі

  Такий продукт допомагає позбутися від грибка в пральній машинці на його початковій стадії. Для приготування речовини соду перемішують з теплою водою. Пензлем або губкою приготовану суміш наносять на гумову манжету і на плями цвілі усередині машини. Кашку залишають на 1 годину. Далі засипають порошок і встановлюють прання на мінімальний термін. Після закінчення витягують і за допомогою губки протирають фільтр, бункери для порошку і всі інші деталі. Потім відкривають дверцята пристрою і залишають, поки все не висохне.

  Харчовий оцет kak izbavitsya ot pleseni v stiralnojj mashine: sredstva22 Як позбутися від цвілі в пральній машині: коштиЗапуск пристрою на максимальній температурі з додаванням оцту допоможе усунути відкладення солі.

  Він здатний почистити пристрій і усунути грибок, відкладення солей з деталей. Для цього у відділ наливають оцет 9% і включають пристрій з температурою 95 градусів. Після того як вода набереться і прогріється, машину ставлять на паузу. Для знищення цвілі залишають на півгодини, нальоту солей — 1, 5 години. Після цього пристрою включають і закінчують прання. Далі слід розвести 50 мл речовини у теплій воді (1000 мл) і протерти всі деталі пристрою, очистити фільтр. Машину повторно запускають на коротку прання, а після її закінчення дверцята залишають відкритою.

  При використанні оцту слід бути обережним. Людям, у яких підвищена чутливість шкірного покриву і слизових оболонок, потрібно надіти рукавички і захисну маску.

  Лимонна кислота

  Цей продукт безпечний для здоров’я людини і деталей пристрою. Для того щоб вивести грибок, потрібно добре відмити відділ для порошку, прибрати залишки речовини і все насухо витерти. Потім засипають лимонну кислоту (250 г) та включають прання на найбільшу тривалість і температуру. Після того, як вона завершиться, потрібно помити вихідний фільтр і витерти його, а також деталі машинки. Дверцята залишають відкритим до повного висихання пристрою.

  Профілактика появи

  kak izbavitsya ot pleseni v stiralnojj mashine: sredstva23 Як позбутися від цвілі в пральній машині: коштиДля профілактики утворення цвілі рекомендовано після кожного прання залишати дверцята і відсік для порошку відкритими.

  Для того щоб автомат не загрязнялся і не виникала цвіль в пральній машині слід дотримуватися профілактичні заходи. Після кожного прання порошкоприемник і дверцята машини потрібно залишати відкритими. Краще використовувати лише порошки, так як різні гелевидні речовини залишаються на стінках пристрою, що призводить до розвитку цвілі. Важливими правилами є:

  • Контролювати, щоб вода повністю йшла з барабана після прання.
  • Не менше 1 разу на 7 днів стирати з водою високої температури.
  • Стежити за вентиляцією приміщення, в якому знаходиться пристрій.

  Дуже важливо, щоб проводилася профілактична очищення 1 раз у півроку. Для такої процедури слід включати прання на максимальну температуру без речей. При цьому в порошкоприемник додають оцет (1 л) і лимонну кислоту (400 г). Це допоможе усунути начинающеюся грибкову цвіль. Якщо все ж вона вразила пристрій, то цей традиційний метод допоможе позбутися від неї.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради