До чого свербить спина (у верхній частині, в районі хребта й лопаток, крижі і куприк) – прикмети для дівчат і чоловіків

Свербіж в області спини пояснимо не тільки з медичної точки зору. Народні прикмети обіцяють безліч життєвих негараздів і перешкод. Якщо знати, до чого свербить спина, можна спробувати запобігти негативний прогноз.

02b578e5587420e8f88178f06462758b До чого свербить спина (у верхній частині, в районі хребта й лопаток, крижі і куприк) – прикмети для дівчат і чоловіків

Чому може свербіти спина

Згідно з повір’ями, спина може свербіти як попередження про злих людей поруч. Якщо виник свербіж, прикмета обіцяє наступне:

 • Неприємні зустрічі.
 • Сумні вісті.
 • Матеріальні труднощі.
 • Тривалі поїздки.
 • Погіршення самопочуття.
 • У дівчини нижня частина спини свербить до майбутньої зустрічі, романтичного побачення.

  Якщо спина свербить у визначеному місці

  Тлумачення свербежу спини може змінюватись, в залежності від місця розташування турбуючого ділянки.

  36e3f91396ca5c53181a1851270dba21 До чого свербить спина (у верхній частині, в районі хребта й лопаток, крижі і куприк) – прикмети для дівчат і чоловіків

  У верхній частині

  Свербіж цій області не обіцяє нічого хорошого. Варто підготуватися до складнощів на роботі, фінансових труднощів. Більш детальна трактування така:

 • Доведеться докладати більше зусиль. Зросте кількість робочих обов’язків, можуть виникнути труднощі у близьких людей. Часто неприємності мають фінансового підґрунтя.
 • Виникнення нових, несподіваних проблем і складнощів. Розбиратися з усіма питаннями доведеться самостійно, оскільки у близьких не буде часу та бажання вникати в чужі турботи.
 • Неприємності в поїздці. Якщо заплановано далеку подорож, доведеться запастися великою кількістю нервів. Коли свербить спина у верхній частині, марновірство віщує зайві витрати, можливі затримки транспорту, складності з розміщенням в готелі. Однак незважаючи на всі дротики, поїздка залишить багато позитивних вражень.
 • За іншою версією, повір’я про чесання спини в цій області віщує швидке застілля. Причому його масштаби будуть вражаючі. Головне, не переборщити з алкоголем.

  В районі хребта й лопаток

  Якщо свербить спина в районі лопаток, це може передвіщати швидке знайомство, результатом якого стануть романтичні відносини. Свербіж як би символізує прорізування крил, які виростають з новою закоханістю. Щоб повір’я збулося, свербіти повинні обидві лопатки і спина між ними.

  Якщо свербіж турбує тільки одну з лопаток, варто чекати погіршення погодних умов. Таке ж тлумачення отримала прикмета, коли свербить тільки хребет.

  7b34f1859e4204eb6f181b3d8f364696 До чого свербить спина (у верхній частині, в районі хребта й лопаток, крижі і куприк) – прикмети для дівчат і чоловіків

  Крижі і куприк

  Найбільш негативні ознаки несуть повір’я щодо свербежу цієї частини тіла.

 • Якщо вірити прикметам, поперек може турбувати до погіршення якості життя. Причому зміни торкнуться як робочу сферу, так і романтичні відносини. Прикмета не торкнеться тільки тих, у кого на цій ділянці є родима пляма. Така ознака вважається своєрідним щитом від усіх негативних прогнозів.
 • Якщо свербить куприк, прикмета обіцяє горе і сльози. Не змусять себе чекати хвороби, фінансові неприємності. Під час заходу не рекомендується чіпати свербіння область, оскільки це тягне виконання всіх ознак.
 • Поперек може свербіти і до зміни погоди. В залежності від поточного місяця, варто чекати дощів, снігопадів або різкого зниження температури.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради