Чому не можна дивитися в розбите дзеркало, що буде, прикмети

Вважається, що дзеркала не розбиваються просто так. Існує безліч інтерпретацій прикмети, за якими людину почнуть переслідувати невдачі, якщо він подивиться на себе через осколки. Але є і позитивні моменти, на які варто звернути увагу.

4b468e3028241676e5d63d1dc61bbe85 Чому не можна дивитися в розбите дзеркало, що буде, прикмети

Містичне задзеркаллі

Даний предмет інтер’єру завжди вважався магічним, наділявся сверхсилами, використовувався при проведенні ворожінь, приворотів і одворотів, пристріту, прокльонів. Є припущення про існування задзеркального двійника людини, часто баченого у аксесуар. Саме його загибель і призводить до переслідує згодом невдач.

Інша інтерпретація прикмети заснована на вивільнення накопиченої енергії. Саме це пояснює суперечливість у тлумаченні ознаки. Справа в тому, що при порушенні цілісності відбиваючої поверхні відбувається вивільнення енергетики. Позитивною чи негативною вона виявиться, залежить від того, що дзеркало відображало, з яким настроєм і емоціями в нього виглядали.

Основні тлумачення прикмети:

 1. Впало з невідомих причин і розбилося – початок чорної смуги, дрібні неприємності, порожні турботи, хвороба.
 2. Впало і тріснуло або розлетілося на кілька шматочків кишенькове дзеркальце на роботі – складності з начальством, непорозуміння та конфлікти з колегами, затримка заробітної плати.
 3. Непарна кількість великих осколків – щастя, удача, доленосне знайомство, весілля.
 4. Розбилося на дрібні шматочки – до хвороби.
 5. Спеціально можна розбити дзеркало, яке належить важко хворій людині. За повір’ями це знищить захворювання і допоможе одужати.

Чому не можна виглядати в розбите дзеркало

Саме по собі подія вважається не настільки страшним, оскільки причин, щоб впасти і розбитися, є безліч. Часто вони зовсім не пов’язані з містичними смислами.

Випадково подивитися в розбите дзеркало завжди вважалося поганим знаком. Невдачі після цього здатні проявитися в будь-якій із сфер життя – здоров’я, сім’я, дружба, робота, навчання.

Тлумачення прикмети, чому не можна виглядати в розбите дзеркало:

 1. Існує думка, що якщо порушити заборону, з’явиться слабкість, відчуття тяжкості і втрати енергії. Можливе погіршення самопочуття, загострення хронічних захворювань.
 2. За іншим тлумаченням посмотревшему на себе в тріснуте або розбите дзеркало слід чекати великої сварки в сім’ї або з коханою людиною, фінансових складнощів, проблем на роботі.
 3. Вважається, що через тріщини здатні переходити в наш світ різні темні сутності, негативна і руйнівна енергетика.
 4. Виглядати в осколки – передчасно постаріти, втратити здоров’я.
 5. Побачити розбите люстерко – до невдач, чорну смугу в житті, нещасних випадків.

Як правильно позбутися тріснув предмета

Коли людина бачить, як розбивається даний елемент інтер’єру або особистий аксесуар, нічого страшного не відбувається. Згідно з народним забобонам небезпечно дивитися на себе або інших людей через пошкоджену поверхню, що відбиває. Також неприємності будуть переслідувати, якщо доторкнутися до осколків голими руками.

d9fff4abbcb5c060f9d723ca9dbf36fb Чому не можна дивитися в розбите дзеркало, що буде, прикмети

З цих причин важливо правильно прибрати пошкоджений предмет з підлоги і утилізувати:

 1. В першу чергу слід надіти щільні рукавички для господарських робіт.
 2. Бажано збирати залишки на білу папір таким же чистим аркушем. Якщо аксесуар був досить великим, краще скористатися віником і совком.
 3. Великі осколки акуратно взяти рукою і скласти на щільну темну тканину. Не дивитися в них, не підпускати дітей і домашніх тварин.
 4. Дрібні частини змести віником і висипати до більш великим шматочках.
 5. Акуратно прибрати раму, по можливості також замотавши в бавовняну непрозору матерію.
 6. Скло окропити святою водою або посипати четвергової сіллю. Цими ж речовинами обробити після збирання місце, на якому дзеркало висіло і де розбилося.
 7. Підлогу обов’язково помити чистою ганчіркою, пильно видивляючись і збираючи отлетевшие шматочки.
 8. Бажано залишки крім тканини додатково запакувати в коробку, щоб ніхто не порізався.
 9. Туди ж покласти папір, якщо їй користувалися, ганчірку, якою мили підлогу.
 10. Совок помити під проточною водою.
 11. З віником вийти на вулицю і 3 рази підкинути у відлюдному місці так, щоб він упав на землю.

Вважається, що з допомогою таких простих дій нейтралізується вся накопичена негативна енергія.

При утилізації дзеркала необхідно мовчати і все робити на самоті. В будинку зберігати нічого не потрібно, рекомендується відразу винести і викинути в сміттєвий бак.

Що робити, якщо подивився в розбите дзеркало

Якщо не вийшло уникнути самого неприємного, і людина побачила своє відображення в пошкодженому предмет, руйнівного впливу прикмети можна уникнути. Часто достатньо почитати відомі молитви, найбільш поширена «Отче наш». При зборі осколків – збризнути їх святою водою і перехрестити.

Надміру забобонним рекомендується додатково почитати змови або перешіптування. Можна скористатися такими словами або придумати власні: «Куди осколочки, туди і біди. Хай буде так! Амінь». Після цього сходити в церкву, помолитися, поставити свічки за здравіє.

Дзеркало іноді розбивається, переживати з цього приводу не слід. Причина часто в необережному поводженні або ненадійному кріпленні. Не потрібно шукати у всьому таємний сенс і придумувати майбутню низку невдач. Якщо на душі неспокійно, рекомендується провести прості ритуали по нейтралізації негативного тлумачення прикмети. Найчастіше ж досить правильно прибрати осколки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради