Прикмета: розбити кухоль, чашку, стакан, бокал

Коли розбивається гуртка, люди кажуть, що це на щастя. Але не завжди ця прикмета спрацьовує. А причина в нюансах події. Важливо знати не тільки коли, але і хто скоїв діяння. Також враховується найменування предмета, який вислизнув з рук. Рюмка, бокал, фужер – абсолютно різні прилади.

66531f5aaf7837b7e760f78576b92c80 Прикмета: розбити кухоль, чашку, стакан, бокал

До чого розбити кухоль

Вивчення прикмети, коли розбилася чашка або гуртка, варто почати з моменту події. Будь столовий прилад, який розлетівся вщент на весіллі – свідоцтво багатою життя молодят. Навіть є традиція: після випитого шампанського подружжя зобов’язана з силою кинути келихи. Чим більше осколків, тим менше проблем в сімейному житті.

Абсолютно протилежне значення має впала гуртка на поминках. Це передвістя тривалої душевної хвороби. Якщо при цьому чашка розбилася або надкололась, родичам покійного варто побоюватися нових неприємностей у вигляді серйозного захворювання одного з членів сім’ї. Найбільш ймовірно, що постраждає той, хто був ближче до померлого.

За умови, що скляний посуд б’ють в будинку регулярно абсолютно випадково, народне повір’я вказує на необхідність термінової енергетичної чищення житла. Негативу накопичилося стільки, що домового нічого не залишається, як бити тривогу. А це виражається саме в такій формі.

Але і це далеко не всі тлумачення прикмети. Додаткові відомості про майбутньому отримують за того, хто примудрився розбити чашку:

 • неодружений хлопець – до швидкого обручению;
 • дитина – пристріт, псування (чим більше осколків, тим імовірніше впливу темних сил);
 • самотня жінка – бути зустрічі з майбутнім чоловіком;
 • для заміжніх/одружених розбити кухоль – прикмета несприятлива: сварка, розрив з коханою;
 • для тих, хто зустрічається і всерйоз задумався про весілля – народний прогноз вказує на суперницю, обман з боку партнера.

Випадково чи навмисно розбите виріб

По тому, як розбилася чашка (сама по собі або спеціально), можна будувати плани. Навмисно знищувати гарний посуд не можна. Такі дії не притягнуть удачу і щастя. А от проблеми в сімейному житті і образу зберігача будинку цілком варто очікувати.

 1. Якщо кухоль кинули в пориві гніву, в процесі сімейної сварки – тлумачення не принесе позитивних життєвих змін. Неприємний осад або фізична біль буде нагадувати про інцидент ще довго.
 2. Знайшли розбитий стакан після гри з домашнім вихованцем: переживати не потрібно – це ні добре, ні погано. Слід спокійно зібрати осколки, викинути в сміття.
 3. Під час прибирання, миття посуду вислизнула гуртка – провісник настання білої смуги в житті.

a017f4a6c12e0d6f10801a9e09ea40e8 Прикмета: розбити кухоль, чашку, стакан, бокал

Для уточнення і конкретизації, в якій сфері діяльності чекати удачі, звертають увагу на обставини, за яких все сталося. Велику роль відіграють осколки, наявність тріщин на посуді.

Обставини

В залежності від того, що сталося внаслідок падіння з чашкою або келихом можна припустити наскільки приємними або негативними будуть наслідки.

З напоєм

Коли роняють чашку з напоєм, то забобон знаходить пояснення. Тлумачення говорить:

 • про сім’ю підуть злі чутки;
 • будинок тепер назвати «повною чашею» довго не вийде;
 • людини, який впустив предмет, очікує хвороба.

Але є застереження: за умови, що інцидент у вигляді падіння чашки з чаєм або кавою стався з чоловіком, прикмета передрікає прибуток. Дитячий вік не беруть до уваги, так як малюки завжди що-небудь роняють.

Для жінок упустити з рук повну склянку – символ втрат, скрутного становища. В залежності від того, скільки в ньому було напою, судять про масштабність проблем.

Якщо рідини незначна кількість – провісник сварок, нерозуміння близьких людей, розчарування.

В межах будинку

Домашній побут передбачає регулярне оновлення посуду. Причин для цього багато, як і ситуацій, що сприяють розбивання чашок, чарок або келихів. Якщо за короткий відрізок часу збиток становить кілька ємностей, то це явне вказівку на велике скупчення негативної енергії. Для ліквідації втрат рекомендують провести тотальну прибирання приміщення, задобрити домовика. Якщо і це не допомогло: запросіть священика.

Якщо вдома розбити чашку, прикмета з негативним значенням ліквідується при невеличкий нюанс: господиня під час миття посуду може допустити помилку. Але це принесе благополуччя, достаток.

На роботі

Найгіршими значеннями має прикмета, коли гуртки б’ються на робочому місці:

 • порожня розлетілася на скалки: чи варто чекати звільнення. Якщо шукали нову роботу, то це передвістя хорошої пропозиції;
 • чашка впала, але відколу немає. Максимальні пошкодження, що відвалилася ручка, з’явилася тріщина: колеги намагаються нашкодити, обмовити перед начальством;
 • тріщина пішла поки наливали окріп або пили чай: доля прихильна до людини. Начальство заохотить або запропонує підвищення.

Погане знамення, якщо розбили чужу кухоль на роботі. Чорна смуга буде переслідувати винуватця досить довго.

07b3f01c0c58c5ae9d9773a3a30a5724 Прикмета: розбити кухоль, чашку, стакан, бокал

Скло або фарфор

З одного боку здається, що втрата у вигляді ще одного столового предмета – сумна подія. Але пращури слідкували за подіями, які чекають людину. Помітили ряд змін в трактуваннях, якщо матеріал виробу тонкий, а пошкоджень не знайшлося. Якщо порцелянова чашка не розбилася, то провидіння відвело серйозні біди, проблеми. За умови, що товсте скло лопнуло – не треба думати, що сила волі або стійкість до неприємностей безмежна. Іноді навіть камінь не встоїть перед натиском води.

Впала, але вціліла

Радіти впала, але не розбилася чашці рано. Прикмета не обіцяє доброго чи поганого доленосної події. Але кваліфікується як знак для термінового аналізу своєї поведінки. Якщо людина забуває про важливість сім’ї, то сам на себе притягує серйозні неприємності.

Тріснула або розкололася

Зовнішній вид впав вироби – додаткова інформація для передбачення. Матеріал має значення, але після падіння келих з тонкого скла може залишитися цілим, а кухоль з фаянсу розлетітися на друзки. Буває, що на посуді залишаються незначні тріщини. Тлумачення таких ситуацій наступні:

 • з’явилася тріщина: готуйтеся до краху в проектах і починаннях. Нова справа не принесе плодів, а тільки засмучення, ускладнення і фінансові втрати;
 • якщо розбилася гуртка на дрібні шматочки, а винуватцем трагедії став господар будинку: смуга удач, прибуток, успіх буде супроводжувати всім членам сім’ї;
 • розбили чужу чашку: тепер варто бути уважним і акуратним. Низка прикростей, напастей винуватця чекає пригода.

Відбилася ручка або відколовся шматок

Якщо після падіння улюблена гуртка вціліла не повністю, а відколовся шматочок від краю, відвалилася ручка, то пора переглянути своє ставлення до оточуючих. Особливо до рідним і близьким. Ознака вказує на необхідність аналізу дій, вчинків. Провидіння підказує: найболючіше людина робить тим, хто його любить.

Відпали шматок великого розміру, що знаходиться в середині або пошкоджено дно: на особистому фронті чекають неприємності, а з друзями проблеми.

e5eeab7c3bdcd0f5fd0338c8a1060251 Прикмета: розбити кухоль, чашку, стакан, бокал

День тижня

Нерідко сумну трактування розшифровують в іншому варіанті. На це здатне вплинути пророцтво, зроблене по днях тижня:

 • якщо неприємність відбулася в неділю, то погані значення повністю ліквідуються. Це знак добробуту, вдалих звершень;
 • також розбити склянку або чашку в суботу, значить, будуть гарні звістки, збільшення фінансів, успіх;
 • п’ятнична аварія обіцяє нові знайомства. Особливо це стосується самотніх хлопців та дівчат;
 • якщо випала чашка в четвер – готуйтеся зустрічати гостей. Але з добром або злом вони прийдуть передбачити не можна;
 • середа: фінансовий дохід збільшиться. Прибуток гарантується для всіх без винятку;
 • у вівторок розбитий посуд вказує на веселе проведення часу в колі рідних, близьких, друзів;
 • світла смуга в житті настає, коли чашка падає в понеділок.

Чому не можна пити з розбитої коновки

Головною радою від предків при ситуаціях, коли на предметі залишився незначний дефект після падіння: ні при яких умовах з нього не можна пити. Неважливо скільки коштує, і хто подарував виріб. У будь-якому випадку, марновірство забороняє користуватися чашкою, зберігати її на полиці. Віщує:

 • самотність і розставання з коханими;
 • фінансові втрати, крадіжки;
 • невдачі і проблеми.

Для нейтралізації негативу потрібно провести ряд маніпуляцій:

 1. Загорнути у світлу тканину. Щільно зав’язати, зафіксувати краю.
 2. Сховати в темне місце до появи молодого місяця.
 3. Віднесіть подалі від будинку. Якщо є можливість – закапайте.
 4. Йдіть з того місця, де залишили осколки, не обертаючись.

5a7ee0c0bd4bad2ec8813e9d70e351c4 Прикмета: розбити кухоль, чашку, стакан, бокал

До чого б’ється інша посуд

Цікаві прикмети стосуються моментів, коли падає на підлогу не кавова кухлик, а келих або чарка. Для розшифрування використовується додаткова інформація: хто розбив, за яких обставин сталося. А також за основу беруть призначення ємності.

Чарка

Упустити і розбити чарку під час застілля – пора припиняти бенкет. Знак вказує на надлишок емоцій, які можуть стати причиною сварок, бійок, образ.

Келих або фужер

Кілька тлумачень має розбитий келих:

 • на весіллі віщує вдале заміжжя;
 • під час любовного побачення – швидке розставання з коханою;
 • коли мили або протирали – нову любовну пригоду;
 • наповнений келих розбивається як покажчик на швидке пропозицію руки серця;
 • порожній – з’явилося багато недоброзичливців.

50859fd594b6a219e147060556d90ff2 Прикмета: розбити кухоль, чашку, стакан, бокал

Стакан

Якщо розбити склянку, прикмета стане підказкою. Чоловік, який втратив ємність, повинен придивитися до друзів і родичів. Його благополуччя сильно дратує оточуючих. Тому зловтіхи, недобрих поглядів треба остерегтися.

За умови, що стакан був наповнений: наклеп, промахи і помилки отримають розголосу. Це може призвести до додаткових скандалів, розбірок з друзями, сусідами чи колегами.

Проконтролювати, що відбувається навколо не під силу людям. Биття посуду, якраз зі списку не підвладних ситуацій. Від того, як поведе себе винуватець трагедії, теж багато що залежить. Можна посміхнутися над подією і побажати собі удачі однією фразою, або ж налаштувати на низку проблем у всіх сферах життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради