Чи можна носити чужі годинник – прикмети і забобони

З давніх часів годинники були символом відліку часу і, відповідно, життя і смерті. Раніше цей аксесуар дозволяли собі тільки заможні люди. Вручалися годинник за особливі заслуги і передавалися у спадок. Щогодини надають містичне значення і пов’язують з ними безліч прикмет і забобонів.

bf0a02905404f8862ac0082c9a2a2aca Чи можна носити чужі годинник – прикмети і забобони

Чому не можна носити чужі годинник

Годинник ніби копіюють життя свого господаря – з усіма успіхами і невдачами, радістю і сумом. Хронометр відраховує кожну секунду життя людини, що носить його. Тому прикмети забороняють носити чужі годинник, так як доля колишнього власника перейде до нового господаря.

Чи варто жити чужим життям, якою б гарною вона не здавалася? Особливо, якщо людина не входить у коло найближчих. Адже про проблеми і якісь побутові складнощі люди не поширюються. Тому краще всього купувати собі нові аксесуари і не користуватися чужими речами.

Можна приміряти чужі аксесуари

Годинник належать до предметів особистого використання. Вони не просто здатні накопичувати енергетику свого власника, але і щедро діляться нею, з усім негативом і позитивом. Тому рекомендується не тільки не носити належать іншим наручний годинник, але і навіть ні в якому разі не приміряти їх.

Коли небезпечно носити чужі годинник

Раніше було прийнято передавати аксесуар у спадок. Деякі дотримуються цієї традиції досі. Але чи можна носити чужі години в подібній ситуації?

Якщо передача предмета здійснювалася по своїй волі і від чистого серця, то він може стати сильним оберегом. Однак варто врахувати особу людини, з якою прилад належав раніше. Якщо колишній власник вів гідне життя, він не був поганим людиною, у нього не було серйозних проблем зі здоров’ям, то прийняти цю сімейну реліквію можна і після носити із задоволенням. Якщо ж господар годин не був прикладом для наслідування, мав важкі хвороби, то від такої спадщини краще відмовитися або прийняти, але зберігати як пам’ять.

Іноді хронометрами обмінюються на знак вічної дружби. Одягати годинник стоїть тільки тоді, коли є довіра між людьми і впевненість, що вчинок не вчиняється з злого умислу.

Можна вішати чужі настінні годинники в будинку

Настінні моделі виконують практично ті ж функції, що і наручні. Особливої різниці в питанні накопичення енергетики немає. Тому нести в будинок чужі настінні годинники, а також і інші предмети, які були в особистому користуванні, не варто. Особливо якщо про колишнього господаря нічого не відомо. Занісши предмет до дому, можна захламить його, причому в плані енергетики в першу чергу.

f54b8351b49d7dffe10a82a7160878b1 Чи можна носити чужі годинник – прикмети і забобони

Якщо предмет дуже сподобався, і бажання повісити його у своєму будинку велика, є кілька рекомендацій, дотримання яких зменшить ризик негативних наслідків:

  1. Брати річ краще у людей, з якими добре знайомі, відома їхня доля. Краще, якщо сім’я живе щасливо; якщо ж у будинку колишніх господарів постійно присутній негатив, сварки, суперечки, то варто відмовитися від ідеї або усвідомлено прийняти, що з чужими годинами в будинок потрапить і частина негативу старих власників.
  2. Купувати або брати необхідно тільки робочі прилади.
  3. Хронометри, які мають механічні пошкодження, не рекомендується приймати в якості презенту.
  4. Якщо колишні господарі живуть в достатку, їм щастить, і вони щасливі – прикмети допускають повісити чужі годинник на стіну.

Чи можна купувати з рук

Купуючи речі, що були у вживанні, вдається добре виграти на вартості. Але варто чи та сума наслідків, які можуть виникнути?

Міркуючи логічно, більшість продає свої речі з-за необхідності, не маючи прихованого недоброго наміру. Однак, згідно з деякими повір’ями, таке придбання може стати джерелом раптового негативу в житті, важких хвороб, низки невдач.

Носити чужі годинник можна, якщо не випробовуються неприємні відчуття. Якщо ж здалося, що годинник стали причиною проблем, щоб захистити себе від дії негативу, слід провести обряд очищення.

Нейтралізація негативної енергетики

Тільки одиниці пам’ятають про унікальні властивості води. Вона всюдисуща, тому стала сприйматися як щось звичайне. У давні часи люди поклонялися водоймищ, а в середньовіччі використовували воду для зняття негативного впливу, лікування хвороб душі і тіла. Люди вірили, що якщо належним методом заговорити, зарядити сріблом або освятити, вода благотворно впливає на здоров’я і молодість.

Для очищення годин від фізичної та енергетичної грязі, занурюють в ємність з водою на три доби. Кожен день воду необхідно змінювати на свіжий. У ємність можна додавати освячену сіль. Також не обійтися без читання молитви «Отче наш». Допускається використання проточної води. В ній предмет витримується близько тридцяти хвилин. Після проведеного ритуалу можна надягати чужі годинник, негативна енергетика з них піде.

Таким чином очищаються не тільки години, але і обереги, амулети, інші цінні вироби з ломбардів.

Людина має самостійно визначитися: чи купувати годинники з рук, користуватися чужими речами, піднімати чи подібну знахідку. Тому, хто схильний до забобонів, краще пройти повз, адже ці прикмети можуть збутися. Іншим же рекомендується обдумати всі «за» і «проти» і прийняти зважене рішення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради