Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

Спортивні годинник набирають все більшої популярності, причому не тільки серед спортсменів, але і серед звичайних обивателів. Годинник з пульсометром і крокоміром спрощують заняття спортом, допомагають відчути свій організм і поліпшити якість навантажень. Для тих, хто бажає скинути зайву вагу, такий девайс продемонструє кількість витрачених калорій.

Критерії вибору спортивних годин

Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром представлені величезним асортиментом, тому людині, яка не має знань в цій області, досить складно зробити правильний вибір.

Перед покупкою рекомендується звернути увагу на наступні критерії:

 • Час роботи. Залежить від того, наскільки великий функціонал у годин. Чим більше завдань вони виконують, чим частіше вимагають підзарядки.
 • Спосіб оповіщення. Годинники можуть сигналізувати, коли показники наближаються до критичної точки. Найкраще вибирати такі години, які оснащені вібросигналом.
 • Можливість синхронізації. Багато години мають можливість підключатися до мобільних пристроїв, це дозволяє вести облік тренувань і зберігати отримані результати.
 • Точність відображення даних на дисплеї.
 • Зовнішній вигляд пристрою.
 • Міцність і водонепроникність.0fd9911e3a7fab92ef0d3be18a61c911 Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих
 • Також багато людей звертають увагу на вартість годинника. В даний час є моделі практично з будь-якої цінової категорії. Висока ціна не завжди говорить про великому функціоналі, найчастіше вартість обумовлена популярністю бренду, який випускає годинник.

  Час роботи батареї

  В якості харчування в спортивних години може бути використана не тільки батарейка, але і акумулятор. Час дії в кожних годин індивідуально, в середньому воно складає 12 годин. Енергоємність батареї вимірна мА-ч, а саме в міліампер-годин.8717985dfe3d342080654b62fe7d0429 Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Рекомендується віддавати перевагу тим годинах, де показники батареї знаходяться в межах 300-500 мА-ч. Такі пристрої тримають заряд в середньому 16 годин, не вимагаючи підзарядки. При цьому вони відрізняються швидкою роботою.

  Розташування датчиків

  У спортивних годин датчики розташовані на пульсі. Таке розташування датчика на зап’ясті здатне видавати певні похибки. Розбіжності з реальними показниками не значні і не впливають на загальну картину. Для точності даних у спортсменів спеціальні датчики розміщують на грудній клітці в якості пульсометра.

  Саме при такому розташуванні можна отримати максимально точні дані про пульс. Крокомір переважно повинен розміщуватися на поясі. Такі місця досить незручні, розміщення на них датчиків може заважати процесу тренування, тому найчастіше датчики розміщуються на зап’ясті за допомогою спортивних годин.

  Передача сигналу

  Практично всі моделі спортивних годин оснащені функцією передачі сигналу та інформації.

  d84490a2d56f64e714112fd439bec05d Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Інформація може передаватися кількома способами:

  • По USB-кабелю на ноутбук або комп’ютер.
  • Через Bluetooth на будь-який мобільний пристрій або тренажери, які оснащені такою ж функцією.

  Передача сигналу спрямована на те, щоб попередити людину, що його пульс вийшов за межі норми. У цьому випадку годинники допомагають зупинити тренування і як можна краще стежити за своїм самопочуттям. Також годинник можуть сигналізувати про який-небудь виконане завдання.

  Якщо людина встановить в них певну кількість кроків, годинник проінформують, коли цей показник буде досягнутий. Сигналізувати годинник можуть характерним звуком, або вібросигналом.

  Додаткові параметри

  До додаткових параметрів можна віднести такі показники, як зручність використання, міцність і водонепроникність. Також при виборі спортивних годин багато людей звертають увагу на їх додаткові функції. Багато спортивні годинники мають можливість моніторингу сну.

  Просунуті моделі годин дозволяють контролювати не тільки тривалість сну, але і його фази, а також безперервність. Вони оснащені функцією розумного будильника – здатні розбудити в найбільш оптимальну фазу сну. Також багато моделей способи вести моніторинг активності людини.

  Ця функція є корисною для тих, хто веде малорухливий спосіб життя. Спеціальні датчики допоможуть розрахувати, скільки саме необхідно активного проведення часу конкретній людині.

  Переваги спортивних годин

  Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром мають масу позитивних якостей.

  225652a2a5b60c460d9b0cc7a7fd6229 Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  До них відносяться:

  • Можливість відстежувати стан пульсу, що дозволяє контролювати інтенсивність тренування.
  • Сигнал про те, що тренування рекомендується зупинити.
  • Інформація про витрачені за день калорій, що дозволяє більш ефективно займатися процесом схуднення.
  • Синхронізація з ПК або мобільним пристроєм. Це допоможе грамотно вести щоденник тренувань.

  Переваги годин також залежать від конкретно взятої моделі. Деякі з них відрізняються тривалим зарядом батареї, що дозволяє використовувати годинник на протязі довгого часу без необхідності підзарядки. Також до переваг можна віднести ряд додаткових функцій, які є в багатьох годинах.

  Наприклад, до них відносяться моніторинг сну і рівня активності людини. Деякі моделі оснащені функцією дзвінка. З них можна відповідати на дзвінки, не знімаючи годинник з зап’ястя.

  Недоліки

  Якщо не правильно вибрати спортивні годинник, то можна зіткнутися з наступними недоліками:

  • Низький заряд батареї, тому пристрій дуже швидко розряджається. Деякі з них навіть не дозволяють повністю завершити тренування.51392d09d3ef177803300f7b4a250741 Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих
  • Неякісний матеріал виготовлення. Особливо це стосується зовнішнього корпусу. Якщо він виконаний з дешевого пластику, то такі годинники дуже швидко зламаються від будь-якого незначного удару.
  • Низький функціонал. Деякі з годин здатні лише стежити за пульсом, або вважати кількість пройдених кроків. Інші функції їм не доступні. Такі годинники коштують зовсім недорого, але не досить інформативні.

  До мінусів практично всіх годин можна віднести невеликі відхилення в показниках пульсу і кроків. У якісних пристроїв ці розбіжності незначні і не впливають на загальну картину.

  Ступінь точності даних у спортивних гаджетів

  Ніхто з виробників не обіцяє того, що інформація, представлена на годиннику, буде мати 100% точність. Навіть найдорожчі моделі мають невеликі похибки. Будь-який пристрій, розміщене на зап’ясті, не представляє точної інформації. Неточність даних обумовлюється місцем розташування будь-яких спортивних годин.

  Деякі виробники використовують тільки вдосконалені датчики, вони дозволяють отримати інформацію з мінімальною похибкою.

  Відрізняються годинник лише ступенем своєї неточності. У якісних моделей показники практично не відрізняються від реальності, тому на їх підставі легко зробити правильний висновок про результати тренувань і стан здоров’я.

  Найдорожчі моделі можуть мати сильні розбіжності, найчастіше вони показують лише приблизні показники пульсу. Кількість кроків, пройдених людиною, яка також може відрізнятися.

  Рейтинг кращих виробників спортивних годин для чоловіків і жінок

  Спортивні годинник виробляються багатьма брендами. Пристрої з пульсометром і крокоміром випускаються не тільки дорогими фірмами, але і маловідомими. Ціна на них у кілька разів нижче, при цьому якість не завжди гірша, ніж у дорогого аналога.

  Найбільш відомі наступні виробники:

  • Apple.
  • Samsung.
  • Xiaomi.
  • Garmin.
  • Polar.
  • Herzband.
  • Саѕіо.
   0ec51ed5576ffdc2af6301822dec2cab Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Також існують і маловідомі марки, ціна на їхні товари нижче приблизно в 1,5-2 рази. Їх товар переважно розміщений на китайських торгових майданчиках.

  Огляд популярних моделей гаджетів

  Так як спортивні годинник представлені величезним асортиментом, рекомендується заздалегідь ознайомитися з усіма характеристиками бажаного устрою. Короткий аналіз годин допоможе правильно розставити пріоритети і підібрати найбільш підходящу модель. В першу чергу рекомендується звертати увагу на співвідношення ціни та якості.

  Не обов’язково вибирати дорогу модель, оснащену безліччю функцій, так як багато з них виявляться абсолютно непотрібними, тому переплачувати за них не доцільно.

  Apple Watch Series 2

  Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром Apple Watch Series 2 вважаються однією з найпопулярніших моделей. Незважаючи на високу вартість, вони користуються величезним попитом. Від своєї попередньої версії Apple Watch Series 2 відрізняється тим, що має більш широкий екран. Крім цього, він виготовляється з іншого матеріалу – нержавіючої сталі.

  2b39d0ffa5a621c53dda4080509e60b5 Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращихСпортивні годинник з пульсометром і крокоміром для чоловіків які ведуть активний спосіб життя.

  Такий матеріал робить пристрій дуже міцним. Дослідження показали, що ці години не травмуються від ударів легкої і середньої тяжкості. Щоб розбити такий девайс, доведеться дійсно постаратися. Також є корпус, виготовлений з алюмінію. Покупець сам може вибирати найбільш підходящий для нього матеріал.

  Компанія Apple порадувала своїх клієнтів тим, що в новій версії годин покупці зможуть самі вибирати ремінці і часто їх міняти. Ремінці представлені широким асортиментом на будь-який смак. Apple Watch Series 2 має захист від бризок води, тому така модель рекомендована для тих, хто займається плаванням.

  Крім цього, пристрій має кілька варіантів синхронізації – Wi-fi, Bluetooth і GPS. Пристрій оснащений вбудованим динаміком, його можна використовувати для того, щоб відповідати на дзвінки. Воно точно сигналізує про те, що тренування необхідно припинити. Середня вартість такого годинника складає 23000 руб.

  Garmin ForeRunner 235

  Garmin ForeRunner 235 визнані кращими водонепроникними годинами. Багатьох покупців приваблює стильний вигляд – пристрій має матовий дисплей, який дуже зручний у застосуванні. Ліворуч знаходяться кнопки управління підсвічуванням і навігацією, праворуч розташовані кнопки меню.
  8f8fa440ed460a10bf053d8d01eec26e Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Ремінець виконаний з м’якого матеріалу, який надійно фіксує руку, але не здавлює її. Також на ньому є спеціальна перфорація, яка захищає від вологи. Вони не створюють незручності на руці, так як мають дуже легкий вага – всього лише 42 гр. Їх легко можна носити протягом доби і не знімати.

  Garmin ForeRunner 235 володіє функцією контролю сну, а також він оснащений розумним будильником.

  Враховуючи фази сну, він самостійно підбере найкращий час для пробудження. Дана модель має датчик, який здатний максимально точно визначати пульс. Похибки мінімальні, тому дані годинник рекомендують для професійних спортсменів. Крім цього, є можливість синхронізації і кілька режимів роботи. Середня вартість 21000 руб.

  Polar M430

  Polar M430 називають універсальною моделлю, так як вони підходять для заняття будь-яким видом спорту – бігом, велосипедної їздою або плаванням. Годинник оснащені точним оптичним датчиком, що складається з 6 діодів. Це дозволяє не тільки контролювати кількість серцевих скорочень, але і стежити за пульсовими хвилями.

  0fbcfcef42d6f842b71c36e7c9136dc6 Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Виробник збільшив об’єм акумулятора, завдяки цьому Polar M430 вистачає на 8 годин роботи в автономному режимі. Також є режим енергозбереження, який дозволить збільшити час роботи до 30 годин. Браслет за допомогою вібросигналу самостійно повідомляє про початок і закінчення тренування.

  Варто гаджет дешевше, ніж два представлених вище, при цьому по своєму функціоналу він не поступається. Середня ціна складає 14000 крб.

  Samsung Gear S3 Frontier

  «Розумні» годинник поєднали в собі надійність і неперевершений стиль. Виконані з нержавіючої сталі високої якості, тому є ударостійкими. Годинник Samsung Gear S3 Frontier здатні працювати абсолютно в будь-яких погодних умов, навіть при сильних морозах.

  Їх технічні характеристики будуть представлені в іншій таблиці:

  Ремінець Може бути виконаний з шкіри або силікону, знімається, має зручну регулювання
  Зв’язок Wi-fi, Bluetooth, LTE, 3G
  Сумісність Легко поєднується з пристроями на базі Android, IOS
  Ємність акумулятора 380
  Операційна система Tizen
  Мікрофон Є

  56a9e1fb1370db9b2e14720d075ea40d Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Екран цього пристрою відрізняється високою стійкістю до утворення подряпин, також на дисплеї є покриття, що відштовхує жир. Завдяки цьому сліди від пальців практично не залишаються. Годинники мають 14 варіантів циферблата, які можна легко міняти самостійно.

  Herzband Elegance

  Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром Herzband Elegance мають вбудований тонометр, при цьому вони вважаються однією з самих бюджетних моделей серед аналогів. Їх ціна не перевищує 5000 руб. Вони здатні стежити за всіма показниками здоров’я, при цьому володіють високою точністю.

  Девайс має такі позитивні сторони:

  • З мінімальною похибкою підраховує кількість пройдених кроків.
  • Здатні правильно визначати фази сну.
  • Мають функцію розумного будильника, що надає можливість прокидатися в найбільш відповідну фазу.
  • Правильно вимірюють серцеві удари.
  • Ведуть підрахунок калорій, які були витрачені за день.
  • Синхронізуються із будь-яким мобільним пристроєм.
  • Зберігають в пам’яті інформацію про проведені тренуваннях.

  Єдиний мінус – незнімний ремінець, у разі пошкоджень замінити на новий не вийде.

  Casio

  be33d9fdb28bb22c299892593139444d Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Годинник цього виробника представлені в декількох колекціях. Є як жіночі, так і чоловічі. Вартість їх варіюється від 4000 до 30000 руб.

  Пристрій відрізняється стильним дизайном, що поєднує в собі спорт і елегантність. В залежності від комплектації має широкий функціонал.

  У самих недорогих версіях відсутній моніторинг сну і рухів, але годинник відмінно справляються зі своїм основним завданням.

  Виробники стверджують, що пристрій володіє високою точністю, і у нього практично відсутні похибки.

  У годиннику є вбудований вибродатчик, який завжди своєчасно повідомляє про закінчення заняття. Ця функція присутня навіть в самих недорогих версіях.

  Beurer

  Beurer – маловідомий бренд, що випускає величезний асортимент спортивних годин. Ціна на ці моделі не висока – в середньому вона становить 3000-6000 руб. Є і більш дорогі варіанти, вони наділені безліччю різних функцій. Виробник запевняє, що вимірювання пульсу за допомогою даних годин повністю відповідають результатами ЕКГ.

  Також є можливість налаштування індивідуальної зони тренування, враховуючи особисті потреби. Зона може бути спрямована на підвищення витривалості, зміцнення здоров’я і на спалювання жиру. Від обраного варіанту залежать інформація, яка буде відображатися на дисплеї.

  Пристрій відрізняється тим, що воно здатне підраховувати не тільки витрачені калорії, але і грами спаленого жиру під час заняття. Є таймер, календар і будильник.

  Xiaomi AmazFit Pace

  Xiaomi останнім часом став займати лідируючі позиції у виробництві не тільки мобільних телефонів, але і спортивних годин. Цей бренд відрізняється тим, що продукцію хорошої якості з багатим функціоналом можна придбати за доступною ціною.

  faebf0995787f02ed6315b173e65be7f Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Корпус пристрою ідеально відполірований кнопки практично не виступають, тому випадкове натискання виключається. Ремінець зроблений з якісного силікону, він надійно фіксується на зап’ясті. Виробник стверджує, що матеріал використовувався гіпоалергенний. Годинники мають невелику вагу, тому на руці залишаються практично невагомими.

  Пристрій має сенсорний дисплей, який починає реагувати на натискання тільки після активації кнопки управління, це захищає від випадкових натискань.

  Дисплей створений із застосуванням нових технологій, тому вся інформація на ньому легко читається навіть при недостатньому освітленні. Працюють годинник на операційній системі власного виробництва.

  Перед початком використання в установках необхідно встановити тип активності, саме від нього залежить, яким алгоритмом будуть розраховуватися кроки. Для вуличних тренувань потрібно підключити модуль GPS.

  Jet Sport

  Jet Sport – один із самих недорогих варіантів фітнес-браслета. Його орієнтовна вартість становить 1900 руб. Обіцяний виробником термін служби – 5 років. Ємність акумулятора становить лише 150 мАч, тому роботи пристрою в середньому вистачає на 4-5 годин. Має можливість зв’язку з персональним комп’ютером, для цього використовується кабель USB.

  Вага пристрою – всього лише 10 гр, тому на зап’ясті він абсолютно не відчувається. При бажанні його легко можна носити цілодобово. З недоліків варто відзначити, що годинник не є водонепроникними, а також можуть легко постраждати від різних ударів.

  47e449263477764e7e712a95249556c1 Спортивні годинник з пульсометром і крокоміром, тонометром, підрахунком калорій, GPS, жіночі, чоловічі. Рейтинг кращих

  Має наступні функції:

 • Розумний будильник та облік фази сну.
 • Розрахунок витрачених за певний час калорій.
 • Наявність можливості вібросигналу.
 • Моніторинг числа серцевих скорочень. Виробник стверджує, що, незважаючи на низьку вартість, що пристрій з високою точністю контролює пульс людини.
 • Повідомлення на дисплеї про різної інформації.
 • Розрахунок пройдених за день кроків.
 • Спортивні годинник Jet Sport є дуже популярними серед годин з пульсометром і крокоміром.

  Такий високий попит на цей пристрій обумовлюється його дуже низькою вартістю. При цьому на якості це ніяк не відобразилося. Годинники мають багатий функціонал, а також відрізняються стильним дизайном і компактними розмірами.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про спортивні годинах для чоловіків

  Як правильно вибрати годинник:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради