Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фото

Більшість дизайнів нігтів включають в себе геометрію. Це можуть бути складні кольорові поєднання фігур або прості акценти у вигляді прямих ліній в стилі мінімалізму.

Якщо використовувати нескладні візерунки, то їх декорують всі пальці рук. Поєднання флористики на безіменному і середньому пальці добре поєднується з геометрією на інших нігтях. Такі дизайни трансформуються з року в рік, але не виходять з моди.

Загальні рекомендації

Геометричні візерунки – невід’ємна частина багатьох дизайнів нігтів. Такі малюнки можна декорувати стразами і блискітками. Створювати різнобарвну геометрію в стилі вітражних вікон з допомогою реверсивного стемпинга. Геометрія на нігтях – дизайни, які складаються з тонких прямих ліній і фігур.

Для прикраси стразами часто використовують фігури у вигляді кола або квадрата, розташовані біля основи нігтя (нігтьової лунки). Варіації класичного місячного манікюру. Прямі рівні лінії самостійно можна намалювати довгою тонкою лінеарному пензлем. Довжина ворсу забезпечує рівне нанесення довгих ліній.

196a6fbfa2b53c53cf3469ab76b2a5f7 Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фото

Короткі лінії зручно малювати дотсом, який може створювати не тільки точки. Володіючи цими інструментами можна малювати складні геометричні візерунки.

Для майстрів, які не володіють технікою малювання, на допомогу приходять слайдери. З їх допомогою, можливо, відтворити геометрію будь-якої складності. Дрібні геометричні фігури переносяться на ніготь за допомогою пінцета, а великі візерунки легко розподілити по поверхні нігтя силіконової пензлем для ліплення (ще її називають «силіконовий пушер»).

Техніки і методи

Незважаючи на складність деяких геометричних візерунків, які складаються з безлічі тонких ліній, їх нескладно отримати, використовуючи слайдери або стемпинг. Щоб декорувати геометричними дизайнами всі пальці рук, не обов’язково вміти малювати. Володіючи такими техніками можна відтворити візерунок самостійно як на лівому, так і на правій руці.

b05be8c95aa93c926d12130017b17a39 Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фотоНа фото представлено покрокове створення дизайну «Геометрія» на нігтях.

Які методи використовують для створення геометричних візерунків:

Назва Опис Інструменти
Малювання на просушеної фоновому покритті за допомогою тонкої кисті малюють геометричні візерунки. Складна геометрія вимагає проміжного просушування частини малюнка в лампі. сильно пігментовані гель-фарби для малювання, тонка линеарная кисть (довжина ворсу від 0,7 см)
Слайдери в залежності від виду слайдера малюнок знімається з підкладки за допомогою води або пінцетом з клейової основи. Переноситься на ніготь, покритий кольоровим гель-лаком. Зверху перекривається 2 шарами топа. набір слайдерів з геометричними візерунками, пінцет, ємність з водою
Стемпинг з допомогою штампа з пластини з гравіровкою малюнок переноситься на ніготь. Покривається шаром топа пластина з малюнками, штамп, скребок, гель-фарби для стемпинга
Голографічна фольга на липкий шар (після прсушивания гель-лаку або спеціальний клей) переводять голографічний геометричний візерунок. Перекривають зверху 2 шарами топа Фольга з малюнком, спеціальний клей, силіконова щіточка для притиску фольги до нігтя

Для створення складних дизайнів, які складаються з декількох шарів, необхідно придбати потужну лампу для полімеризації матеріалу. Кожен шар дизайну в сучасних ЛІД лампах просушується не менше 10 сек.

Фінішне покриття рекомендується полимеризовать не менше 60 сек. Чим потужніший лампа буде, тим якісніше будуть закріплюватися матеріали. Потужність лампи в домашніх умовах для роботи з сучасними гелями для нарощування і топовими покриттями повинна бути не менше 48 Вт.

Ідеї для однотонного манікюру

Геометрія на нігтях – дизайни, які не тільки представляють собою перетин прямих ліній. До розряду складній геометрії належать етнічні мотиви в стилі мехенді – мандали. Це симетрично повторюються малюнки, як правило, круглої форми. Їх використовують в Індії для розпису тіла хною.

В нігтьовому дизайні для відтворення мандали на нігті застосовують стемпинг. Для цього необхідно мати в арсеналі майстра тематичну пластину з набором гравіювань малюнка і добре пігментовану гель-фарбу для стемпинга, яка зможе передрукувати тонкі лінії мандали.

Основні композиції геометрії на нігтях:

 • мандали – малюнки в стилі індійської розпису мехенді;
 • мінімалізм – прямі горизонтальні або вертикальні лінії;
 • композиції з переплетення круглих і прямокутних форм;
 • імітація мазків малярським пензлем.

b7b88859a450272ec833d653101796f6 Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фото

Універсальність дизайну в тому, що його можна нанести на будь-яке кольорове покриття.

Основні кольори геометрії:

 • чорний;
 • білий;
 • золотий;
 • срібний.
 • Лінії, виконані в таких кольорах, гармонійно поєднуються з будь-яким стилем манікюру. Часто наносяться поверх топового шару гель-фарбою без залишкової липкості і не перекриваються фінішним покриттям. Якість виконаного манікюру визначається ідеально рівною поверхнею нігтя.

  В разі поганого вирівнювання нігтьової пластини, нанесення геометричного візерунка тільки підкреслить западини, і нігті будуть виглядати неохайно. Тому поверхню рекомендується вирівнювати під час нанесення базового шару. Відкоригувати похибки можна під час нанесення топа, перед створенням малюнка.

  Техніка вирівнювання нігтя за допомогою бази:

 • Виконати манікюр – підняти кутикулу апельсиновою паличкою або пушер (видалити її), почистити наросшую шкірку біля кутикули та бокових валиків (птеригий).
 • Опрацювати бафом поверхню нігтя, шліфуючи його в одному напрямку, щоб якісно підняти лусочки з кісткової поверхні.
 • Прибрати пил щіткою.
 • Продезінфікувати руки і пальці спиртовмісної рідиною, приділяючи особливу увагу зоні біля кутикули і внутрішній стороні нігтя біля торця.
 • На натуральний ніготь напівсухий пензлем нанести праймер, не підходити рідиною до шкіри по периметру нігтя, висушити на повітрі.
 • Нанести тонкий шар базової рідини, проробляючи пензлем прихлопывающие руху, як би забиваючи рідину на поверхню, просушити 10 сек в ЛІД лампі.
 • Набрати краплю бази і поставити її в зоні апекса(частину на ділянці 1/3 довжини нігтя відступаючи від кутикули).
 • При розподілі краплі можна використовувати тонку кисть для малювання або кисть з флакона, якщо вона не дуже пухнаста. На цьому етапі необхідно підштовхнути краю краплі до кутикули та бокових сторонах нігтя і плавно розтягнути її до торця, залишаючи при цьому більшу частину краплі у апекса. При роботі пензлем на неї не можна натискати, легко стягуючи рідина не придавлюючи.
 • Перевернути руку долонею вгору, при цьому уважно слідкувати за положенням пальця з базою. Він повинен бути строго паралельна підлозі. За законами фізики рідкий матеріал стече по округлої поверхні нігтя і сформує рівний блик. Руку тримати в такому положенні не менше 30 сек. Це дозволить уникнути набряків під бічні валики, які можуть утворитися при використанні рідкого засобу або повільної роботи з розподілом краплі.
 • Помістити руку в лампу на 30 сек, при цьому палець має лежати рівно, щоб база не скла до кутикули або торця.
 • 6e86204a949f68fb9fc2219737f5b369 Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фото

  Після виконання таких маніпуляцій ніготь буде готовий до нанесення однорідного покриття навіть самих світлих тонів, які підкреслюють всі нерівності поверхні. Прийом з перевертанням руки можна використовувати і при покриття гель-лаком, що дасть можливість рідини самостійно вирівнятися.

  Варіанти в різних відтінках

  Геометрія на нігтях (дизайни на фото майстрів наведено нижче) може бути виконана в стилі мінімалізму або складатися з поєднання різнокольорових геометричних фігур в стилі кубізму.

  Як створити дизайн нігтів з різнокольорових фігур:

 • необхідно попередньо провести розмітку на площині нігтя, промальовуючи лінії тонким маркером або простим олівцем з м’яким грифелем;
 • на палітру викласти кольору, які будуть використовуватися в дизайні;
 • тонким пензлем у межах розмітки намалювати геометричну фігуру;
 • просушити фрагмент дизайну в ЛІД лампі для закріплення кольору близько 10 сек;
 • приступити до промальовуванні наступної фігури з проміжним просушуванням;
 • повторювати дії до повного покриття нігтя малюнком, перекрити топом без липкого шару, просушити 30 сек;
 • тонким пензлем білої або чорної гель-фарбою без залишкової липкості промальовувати межі з’єднання геометричних фігур, не перекривати згори топом.
 • Малюнки можна створювати з яскравих неонових фрагментів або, використовуючи ніжні пастельні тони, в залежності від стилю дизайну. Універсальність дизайнів з використанням геометрії на нігтях в тому, що вони підходять до будь-якого образу. Неонові малюнки підходять для літньої відпустки, а такий же геометричний візерунок, виконаний в спокійних тонах, буде доречна в офісі.

  988d4d1a9e04376e46fe8205b6301c2d Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фото

  Різнобарвний геометричний візерунок можна швидко створити з використанням техніки реверсивного стемпинга:

 • обробити поверхню пластини спиртовмісної рідиною для знежирення, а штамп очистити від пилу за допомогою липкої боку скотчу;
 • нанести спеціальну гель-фарбу для стемпинга на частину малюнка на пластині;
 • шкребком (скрабером) розподілити фарбу так, щоб вона заповнила всі борозни в гравірування малюнка;
 • на штамп (з гумовою або прозорої силіконової подушкою) перенести з пластини малюнок;
 • просушити поверхню штампа з малюнком у ЛІД лампі 10 сек;
 • прикрасити малюнок поверх основних ліній кольоровими гель-фарбами, прихопити в лампі 10 сек;
 • поверх візерунка нанести тонким шаром топ, просушити 30 сек;
 • пінцетом підчепити край плівки, що утворилася і зняти її з поверхні штампа;
 • перенести саморобний слайдер на ніготь, розподілити по поверхні за допомогою силіконової кисті;
 • перекрити 2 шарами топа, просушуючи кожен шар не менше 30 сек.
 • Таким методом можна в домашніх умовах створювати унікальні геометричні дизайни в поєднанні різних кольорів.

  Матовий манікюр

  З допомогою спеціального топового покриття створюється матовий ефект основного тону. На такому тлі красиво виглядають малювання геометричних ліній, які виконуються глянцевою гель-фарбою. Модно використовувати тонкі лінії, прикрашені точками за допомогою дотса. Створюючи узори з тонких прямих і дрібних точок різного діаметра.

  В такі візерунки на матовому тлі органічно вписуються дрібні стрази і кристали Пікс.

  Матові манікюри складно використовувати в повсякденному житті, оскільки поверхня стирається і набуває глянець. При нанесенні зверху малюнка, він оберігає матову поверхню, і вона довше збереже свої властивості.

  ec7176d1022ca51c38bb32848c0a49f6 Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фото

  Візерунок завжди можна декорувати кольоровий акриловою пудрою або глітером. Матова поверхня не має залишкової липкості і виконавши по ній промальовування гелем з дисперсією, можна домогтися міцного закріплення блискіток або піску.

  Як отримати оксамитовий геометричний малюнок:

 • На ніготь після манікюру і вирівнювання базою нанести основний колір, просушити в лампі.
 • Перекрити ніготь спеціальним фінішним лаком з матуючим ефектом, просушити ЛІД лампі 30 сек.
 • Намалювати за допомогою білої або чорної гель фарби із залишковою липкість малюнок або передрукувати його штампом з пластини (стемпинг).
 • На непросушенний візерунок посыпат зверху гліттер чи кольорову акрилову пудру, просушити в лампі 60 сек.
 • Очистити поверхню м’якої пухнастої пензлем або щіткою від надлишків сипучого матеріалу (очищення можна проводити енергійно, оскільки основна частина пудри висохла і заполемеризовалась);
 • Не перекривати візерунок зверху нічим.
 • При виконанні таких дизайнів слід пам’ятати, що сипучий матеріал потрібно рясно посипати на ніготь, а не прибивати пензлем або губкою, які здатні розмазати непросохлу фарбу в велику пляму.

  Ідеї з декором

  Геометрія на нігтях (дизайни модного манікюру) представлена на сторінках багатьох каталогів міжнародних конкурсів з нейл-арту. Особливостями дизайнів вважається або прагнення до мінімалізму, або багате декорування за допомогою страз і фольги.

  Найпоширеніший вид декору при створенні дизайнів в стилі мінімалізму – самоклеючі стрічки. Вони виробляються в різних кольорах і відрізняються товщиною. В одному дизайні можна використовувати смужки різної товщини, приклеюючи їх по горизонталі або вертикалі.

  4d1da96e03fb3e4dac832c5bab1e73a3 Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фото

  Геометричні візерунки декорують дрібними (ss3) стразами. Для їх кріплення вздовж прямих ліній дизайну використовується спеціальний клей або прозорий гель. Вони за допомогою тонкої кисті наносяться точково в місцях кріплення каменів. На рідкі краплі клею встановлюються стрази і просушуються у ЛІД лампі 60 сек.

  Після просушування рекомендується обвести стрази по периметру ще раз клеєм або гелем і просушити. Дизайн не перекривається топом поверх кристалів, тому основне покриття кольоровим гель-лаком під дизайн має бути перекрито топом без липкого шару (якщо такого топа немає, то дисперсію слід прибрати безворсовою серветкою, змоченою в спирті).

  Модні тенденції в 2019 році

  Мода в нейл-арте не диктує строгих канонів з приводу дизайнів та форми. Тенденції лише рекомендують той чи інший колір і декор. Практичність у повсякденному носінні диктує свої правила і техніки виконання дизайнів. Все частіше в салонах клієнтки просять красиві короткі нігті.

  Форми «пайп» і «стилет» виконуються на урочисті заходи і не припускають використання в офісі. Щоденне спілкування з клавіатурою комп’ютера диктує вимоги про стійку і практичною формою нігтя. Це залишає геометрію в ряду трендових дизайнів, так як вона органічно виглядає на будь-якій довжині нігтя.

  Основні напрямки розвитку геометричних дизайнів в 2019 році:

 • Імітація скошеного френча – в цьому випадку «лінія посмішки» набуває химерні геометричні форми або зміщується в одну із сторін. Як правило, нестандартну форму вільного краю підкреслюю за допомогою геометричних фігур і промальовування тонких ліній. Часто такі дизайни виконуються на довгих нігтях, покритих нюдовым відтінком гель-лаку. Складний геометричний френч не вимагає додаткового декорування нігтьової пластини.
 • Геометрія з негативним простором і фольгою – поєднання непрокрашенних ділянок нігтьової пластини і ділянок декоровані фольгою. Для виконання такого дизайну на ніготь, покритий камуфлирующей базою, друкує відривну фольгу невеликими фрагментами. Поверх прорисовують геометричний візерунок, розділяючи кольоровими лініями ділянки з натуральним тоном і золотистим блиском. У такому рішенні декору на одній поверхні з’єднуються натуральність і пишний штучний блиск, забезпечуючи гру контрастів.
 • Вертикальні смуги – малюються білим або чорним кольором. Простір між ними зафарбовується різними гель-лаками, створюється поєднання різнокольорових смуг. В залежності від обраної колірної гами можна отримати манікюр різному стилі – від ніжного пастельного до річного в з’єднанні неонових смуг.
 • 7bc17e8c842f6a9a16a52f52a8507ac3 Геометрія на нігтях. Дизайни, техніки, ідеї, як зробити покроково з фото

  Як би не використовувалися геометричні елементи в дизайні, вони будуть частиною трендового манікюру в 2019 році. Мода надає можливість поєднувати білі геометричні дизайни з модними кольорами (електрик, охра, сірий), які використовуються в якості фону.

  Оскільки на зміну популярної кілька років формою квадрат приходить класична форма – мігдаль, геометрія не втрачає актуальності. На трендової мигдалеподібної нігтьової пластини будуть добре виглядати як симетричні візерунки, так і ассиметрия.

  Така форма нігтя більш практичні в шкарпетці і має кілька різновидів:

  • класичний мигдаль – більш витончена по відношенню до центральної осі форма, яка просто випилюється з квадрата і овалу;
  • сучасний мигдаль – сильно загострена форма нігтя, виконується на довгих штучних нігтях;
  • «балерина» («пуанти») – складна в побудові форма, яку майстри називають «зрізаний мигдаль», підходить для довгих нігтів зі штучного матеріалу.

  Геометричні дизайни різної складності можна виконувати на нігтях будь-якої довжини і форми. Прості геометричні візерунки за допомогою тонкої кисті і дотса під силу навіть новачкам.

  У цьому стилі можна виконувати як строгі дизайни на нюдовом тлі, які максимально наближені до натуральності, так і яскраву золоту геометрію, прикрашену стразами. Геометричні промальовування відмінно поєднуються з флористикою на сусідніх пальцях однієї руки. Такий манікюр відноситься до розряду вічної класики.

  Автор: Анна Краса

  Корисні відео про створення геометричного дизайну на нігтях

  Відео-урок з малювання геометрії:

  Геометричний дизайн з блискітками:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради