Використовуйте ці 9 хитрощів, і ви забудете, що таке бритва

Бритва – самий простий, дешевий і безболісний спосіб позбавитися від зайвої рослинності на тілі. На цьому переваги, мабуть, закінчуються! Адже не всі готові терпіти подразнення, свербіж, врослі волосся і порізи. До того ж, бритва дає лише короткочасний ефект. Якщо ви вже вивчаєте групи в пошуках майстра по шугарінгу – не поспішайте. Всі недоліки бритвеного верстата легко нівелювати правильним використанням, яким ми часто нехтуємо.

Ну, а ці хитрощі допоможуть добитися ідеальної гладкості.

Розпарити шкіру

Гаряча вода і пар зроблять все, що потрібно для легкого гоління без негативних наслідків. Вони пом’якшують волосся і відкривають пори. За рахунок цього шкіра стає гладкою і ніжною.

Не забувайте про скраби

Відлущує ніжки за кілька годин до процедури. Якщо зробити це під час гоління – з’явиться сильне подразнення. Скраб допоможе уникнути врослих волосків, адже він оновлює верхній шар шкіри. Саме відмерлі клітки знижують ефективність вашого гоління, забиваючись в лезо верстата. Пілінг і відлущування – універсальна порада для будь-якого типу епіляції, будь то віск або шугарінг.

 Використовуйте ці 9 хитрощів, і ви забудете, що таке бритва

Правильна бритва

Можливо, і звучить банально, зате працює! Зараз немає жодної проблеми підібрати верстат під свій тип шкіри: для сухої або особливо чутливою. Форма головки теж має значення. Вона повинна бути закругленою для більш щільного прилягання до шкіри. Так ви збриєте навіть самі короткі і недоступні волоски. Добре, якщо головка буде плаваюча. Вона повторює всі вигини вашого тіла, а значить ризик травмування – мінімальний. Зверніть увагу на верстати з 3 лезами – швидко і просто.

 Використовуйте ці 9 хитрощів, і ви забудете, що таке бритва

Грійте лезо

Для легкого ковзання і якісного гоління, опускайте верстат в гарячу воду на 1-2 хвилини.

Короткі руху

Як робите ви? Ведете одним рухом від щиколотки до коліна або до стегна? – Це в корені невірно, адже бритва моментально забивається і вам доводиться проходити одне місце по кілька разів. Якщо ваше гоління виглядає саме так, то порізи ближче, ніж ви думаєте. Вихід є! Проходьте ділянка за ділянкою короткими повільними кроками без натиску на ручку верстата.

Не варто недооцінювати піну

Деякі люди переконані в тому, що піна – маркетинговий хід і без неї можна обійтися. Можна і обійтися, якщо використовувати гель, мус або інші зволожувачі. Невже комусь буде комфортно від гоління сухої шкіри? Піна зволожує шкіру, тому лезо буквально ковзає. Якщо ваш гель закінчився в самий невідповідний момент – не біда. Бальзам для волосся виручить, адже консистенція у них схожа.

 Використовуйте ці 9 хитрощів, і ви забудете, що таке бритва

Не шкодуйте бритву

Купили одноразовий станок, а в підсумку користуєтеся їм другий місяць. Напевно у всіх таке було, але приклад для наслідування поганий і економія сумнівна. Адже з кожним разом він збриває все гірше, а значить проводити процедуру потрібно частіше. Та й пеньки, залишені тупим лезом, виглядають так собі. Якщо вже придбали одноразову бритву, то не зволікайте, і викидайте.

Проти зростання

Гоління проти росту волосся – найефективніший. Воно не залишає непотрібних волосся.

 Використовуйте ці 9 хитрощів, і ви забудете, що таке бритва

Зволоження

Не нехтуйте зволожують і заспокоюють лосьйонами після гоління. Шкіра стане наситила, пружною і ніжною. Звертайте увагу на склад таких засобів. Якщо в ньому присутні спирт або його настоянки – відразу немає, так як роздратування забезпечено.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради