Як скасувати відправлене повідомлення у WhatsApp

kak otmenit otpravlennoe soobshhenie v whatsapp32 Як скасувати відправлене повідомлення у WhatsApp

Багато для спілкування використовують безкоштовний месенджер WhatsApp. Це популярний додаток для миттєвого обміну текстовими повідомленнями, яке так само зручно і для ділової переписки.

Але всі ми в якийсь момент відправляли повідомлення, про який пізніше шкодували. Відразу після того, як ми натиснули кнопку відправки, ми розуміємо, що вчинили жахливу помилку, і тут же виникає питання: «Як скасувати надсилання повідомлення в WhatsApp?»

Зміст

 • Як скасувати повідомлення у WhatsApp
 • Особливості функції скасування відправленого повідомлення
 • Як приховати видалення відправленого повідомлення
 • Як скасувати повідомлення у WhatsApp

  Поспішаю вас обрадувати, друзі мої, розробники WhatsApp почули наші прохання, і з листопада 2017 року в додатку з’явилася функція видалення повідомлення не тільки у себе, але і у співрозмовника.

  Ця функція поступово поширюється серед користувачів по всьому світу. Якщо ви ще не бачите цю опцію у вашому месенджері, почекайте ще кілька днів. Немає потреби оновлювати WhatsApp, якщо ви вже використовуєте останню версію. Якщо ж ви використовуєте VPN для WhatsApp, то це може зайняти трохи більше часу.

  Якщо ви хочете спробувати цю функцію або просто перевірити чи вона працює вже у вас виконайте наступні кроки:

 • Відправте повідомлення
 • Довгий тап на надісланому повідомленні (повідомлення відобразиться) kak otmenit otpravlennoe soobshhenie v whatsapp33 Як скасувати відправлене повідомлення у WhatsApp
 • Щоб видалити повідомлення, виберіть значок «Кошик»
 • І якщо у спливаючому з трьома параметрами меню ви побачите можливість «Видалити у всіх», значить у вашому месенджері ця функція вже працює. Вітаю! kak otmenit otpravlennoe soobshhenie v whatsapp34 Як скасувати відправлене повідомлення у WhatsApp
 • Тепер ви можете вибрати необхідну для вас дію:

  • Видалити у мене
  • Скасування
  • Видалити у всіх

  Особливості функції скасування відправленого повідомлення

  Скористатися цією функцією після відправлення повідомлення можна тільки дуже короткий час. Якщо вам необхідно видалити відправлене повідомлення, ви повинні зробити це протягом семи хвилин. Після чого опцію «Видалити у всіх» стане недоступною.

  kak otmenit otpravlennoe soobshhenie v whatsapp35 Як скасувати відправлене повідомлення у WhatsApp

  Це означає, що ви не зможете видалити вже надіслане вами повідомлення в месенджері WhatsApp.

  Як приховати видалення відправленого повідомлення

  На жаль це не можливо. Коли ви видаляєте повідомлення, то кожному співбесідника в чаті буде видно, що повідомлення було видалено.

  WhatsApp не намагається дати користувачам спосіб приховувати недоречне поведінку. Якщо ви відправляєте образливі повідомлення комусь і розумієте тільки через день або два, що ви, можливо, зробили щось не так, то ця функція не допоможе вам. Можливо, це допоможе уникнути плутанини, якщо, наприклад, ви знаходитесь у груповому чаті і намагаєтеся домовитися про час і місце зустрічі, і, ймовірно, ви захочете видалити всі відхилені варіанти, щоб уникнути плутанини.

  Так що будьте все-одно уважні при натисканні кнопки «надіслати повідомлення», щоб потім не шкодувати.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради