Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 129 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Довге волосся — це не тільки красиво, але і модно. У довговолосих дівчат є широкий вибір як стрижок, так і зачісок. Особливо чудово і стильно виглядають різні стрижки з чубчиком. Визначитися з вибором допоможе професійний майстер, який оцінить форму обличчя і прислухається до побажань клієнтки.

Варіанти стрижок на довге волосся із чубчиком

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 130 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Довгі й гарні волосся — привід для гордості кожної дівчини. Краще поєднувати довжину з чубчиком, форма якої вибирається в залежності від форми обличчя. Головна перевага власниць довгого волосся і чубчика — можливість робити різні зачіски і стрижки.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 131 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Каскад — надзвичайно модна і стильна стрижка. Техніка виконання багатоступенева, тому стрижка додасть об’єм довгим і тонким волоссю. Вона добре виглядає на довговолосих дівчат з чубком.

Плюс стрижки полягає в універсальності і простоті укладання. Вона підходить практично для будь-якої форми обличчя, а зробити на її основі модну зачіску не складе праці.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 132 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Стрижка «драбинка» залишається модною і популярною в усі часи. На довгому волоссі драбинка виглядає жіночно, а в поєднанні з чубчиком навіть сексуально. Стрижка підходить дівчатам з будь-якою формою обличчя. В залежності від уподобань можна поєднувати драбинку як з прямим, так і косою чубчиком.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 133 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Жіночно і ефектно виглядає на володаркою довгого волосся і чубчика стрижка «шапочка». Її особливість полягає у створенні коротких пасом на маківці, що створює об’єм біля коренів. Інші довгі пасма волосся залишаються недоторканими.

Шапочка — це багатоярусна стрижка, де верхній ярус походить більше на каре або боб. Межярусовые переходи можуть бути виконані плавно або різко. Чубчик при цьому робиться густий і об’ємною.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 134 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Стандартної і класичної стрижкою є рівна. При створенні зачіски всі пасма підганяються по довжині один під одного, в результаті чого утворюється рівна лінія. Прямі довге волосся в поєднанні з чубчиком особливо красиво виглядають. Довжина чубчика може бути як ультракороткій, так і середньої.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 135 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Стрижки на власниць довгого волосся вражають своїм різноманіттям. Кожна зачіска буде виглядати ефектно в поєднанні з чубком.

Драбинка з прямою чубчиком

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 136 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Стрижка «драбинка» залишається актуальною і в цьому сезоні. На володаркою довгого волосся і чубчика зачіска заграє новими фарбами. Стрижка досить легка у виконанні і полягає у виконанні плавних горизонтальних зрізів. Така зачіска просто укладається і добре поєднується з різними видами чолок.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 137 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Стрижка «драбинка» підходить для дівчат з формою особи:

 • Квадрат;
 • Трикутник;
 • Коло;
 • Овал.

Пряма чубчик прикрасить не тільки стрижку, але і будь-який жіночий образ. Однак її довжину слід вибирати грунтуючись на формі обличчя. Для власниць трикутної форми підійде середньої довжини чубчик, який знаходиться вище рівня брів. З особою типу «квадрат» краще поєднується коротка пряма чубчик.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 138 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Стрижку «драбинка» краще робити дівчатам, які мають від природи пряме волосся. На кучерявих довгих локонах весь ефект зачіски пропаде. До того ж власниці локонів будуть витрачати більше часу на укладку.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 139 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 140 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Чубчик у доповненні зі стрижкою «драбинка» дозволить приховати зовнішні недоліки зовнішності, наприклад, приховати високий лоб. Відмінно виглядає з зачіскою закруглений варіант чубчика, яка плавно зливається з іншими волоссям.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 141 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Ззаду стрижка «драбинка» виглядає по-різному. Край довгого волосся майстер може зробити рівним, півколом або на подобі «лисячого хвоста». В останньому випадку створюється V-подібний кут, який гармонійно виглядає на володаркою прямих довгих волосся і чубчика.

Градієнт з чубчиком на бік

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 142 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Урізноманітнити звичайну стрижку допоможе чубчик, покладена на бік. Градієнт, виконаний на довге волосся, дозволить внести родзинку у звичний спосіб. Така зачіска підійде власницям овальної, круглої і трикутної форми особи.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 143 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

У поєднанні з довгим волоссям, підстриженими в техніці «градієнт», добре виглядає подовжена чубчик на бік. Її довжина опускається нижче рівня підборіддя. Завдяки такій особливості, підходить для маскування довгого носа або масивного підборіддя. Власницям довгих і густого волосся підходить довга чолка на бік без филировки.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 144 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Зі стрижкою «градієнт» гармонійно виглядає подвійна чубчик на бік. Тут поєднується як пряма, так і коса техніка виконання зачіски. Особливо підходить для власниць довгого носа і круглої форми обличчя.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 145 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Рвана чолка на бік підходить дівчатам з тонкими, але густими довгими волоссям. Стрижка приховає недоліки зовнішності і додасть жіночності дівчині. Зачіска легко піддається укладці і робить погляд більш відкритим.

Градієнт і чубчик на бік виграшно виглядають на дівчатах з будь-яким типом волосся. Однак довгі локони не поєднуються з короткою чілкою.

Прямі довге волосся з рівною гривкою

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 146 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Прямі і довгі волосся в поєднанні з рівною гривкою виглядають дуже гармонійно. Така стрижка є класичною і безумовно підходить для всіх. Прямі лінії додадуть в жіночий образ не тільки суворість, а й жіночності.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 147 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Коротка рівна чолка здатна візуально витягнути форму особи. Однак у поєднанні з довгим волоссям така стрижка може виглядати дуже екстравагантно. Зачіска молодить і дозволяє відкрити погляд.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 148 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Рівна чолка, доходить до рівня брів, вважається класикою. Така довжина підходить будь-якій формі обличчя. На тлі довгих волосся чубчик виглядає особливо добре.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 149 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Власницям довгого прямого волосся йде подовжена рівна чолка. Її довжина дозволяє закрити брови. За допомогою такої стрижки створюється акцент на виразності очей.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 150 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Пряма чубчик незалежно від довжини може бути також густий, широкої або рваною. Власниці довгого волосся при виборі повинні ґрунтуватися на формі обличчя і особистих перевагах.

Ультракороткая чубчик

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 151 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Коротка чубчик і довге волосся не тільки незвичайне, але і модне у 2019 році поєднання. Однак така стрижка не всім підходить. Гармонійно зачіска буде виглядати тільки на володаркою пропорційного особи і густих локонів.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 152 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Пряма, густа, коротка чубчик буде добре виглядати тільки на дівчатах з прямими довгими волоссям від народження. У зворотному випадку потрібно буде витрачати багато часу на укладку. Обов’язкова умова — густі локони.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 153 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Коротка чубчик з рваною окантовкою відмінно виглядає на володаркою круглої форми обличчя. Така стрижка виглядає трохи зухвало, тому в деяких обставинах вона може виглядати недоречно і недбало.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 154 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

При створенні стрижки на довге волосся з ультракороткій чубчиком варто враховувати колір локонів. Світловолосим дівчатам такий тип зачіски не підходить. Також не рекомендується робити стрижку власницям великих рис обличчя.

Шапочка на маківці і чубчик

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 155 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Стрижка «шапочка» не перестає бути популярною і по сьогоднішній день. Додати в образ оригінальності допомагає виконується майстром філіровка в стилі пойнтинг.

Зачіска має 2 яруси: об’ємний верхній і випрямлений нижній. Стрижку по достоїнству оцінять як власниці кучерів, так і прямих пасм.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 156 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

«Шапочка» на довгому волоссі добре поєднується з прямою чубчиком. Вона може бути різної довжини: коротка, середня або видовжена. У цій справі краще радитися з майстром, який підбере найкращий варіант для клієнта.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 157 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Коса чілка є універсальним і модним рішенням. Стрижка «шапочка» у цьому випадку заграє новими фарбами і перетворить жіночий образ. З її допомогою можна приховати видимі недоліки і підкреслити достоїнства.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 158 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 159 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Незрівнянну гідність стрижки «шапочка» є універсальність зачіски для будь-якої форми обличчя. Вона додасть об’єму рідкісним пасмам і освіжить повсякденний образ.

Зачіски на довге волосся із чубчиком

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 160 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Довге волосся в поєднанні з чубчиком не тільки красиво, але ще й модно. При виборі виду чубчика слід ґрунтуватися на формі обличчя. Наприклад, коротка підходить винятково власницям пропорційного чола, а пряму протипоказано робити дівчатам з квадратною формою обличчя.

Довговолосим дівчатам нерідко складно добре укласти локони. Проте при правильному підході до справи зробити укладку буде неважко. Новачкам досить буде кілька разів потренуватися перед дзеркалом, щоб все вийшло ідеально.

У 2019 році при створенні зачіски діє одне правило: чубчик і довге волосся повинні бути однакової фактури. Немодно, наприклад, випрямляти чубок, а довгі накручувати волосся в локони.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 161 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Пряма чубчик і довге волосся відмінно поєднуються з високим хвостом. Додати в зачіску можна яскравий аксесуар: атласну стрічку або шовкову хустку. В останньому випадку можна домогтися образу в стилі «ретро» або «стиляги».

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 162 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Стрижка на довге волосся з косою чубчиком можна укладати по-різному. Непоганим варіантом буде випрямити її праскою, заколоти невидимкою на маківці або завити плойкою. Самі локони пропонується зібрати у пучок. Зачіску можна прикрасити обідком з коси, стрічкою або шарфом.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 163 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Розпущене ідеально прямі довге волосся і чубчик також підійдуть для повсякденного образу. Для створення нехитрою зачіски потрібно мати при собі тільки праску. Можна домогтися ідеальної гладкості з допомогою фена і гребінця.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 164 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Кожен з представлених варіантів зачісок підходить і для вечірнього образу. У деяких випадках зачіску доповнюють косою або красивою шпилькою. Високий хвіст можна доповнити начосом, а саму просту укладку урізноманітнюють елегантні кучері.

Пучок в стилі ретро

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 165 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Власницям довгого волосся і прямий або косий чубчик підійде зачіска у вигляді незвично виконаного пучка. Укладання пасом здійснюється дуже легко, тому такий пучок можна робити кожен день. Проте новачкам потрібно трохи часу для тренування перед дзеркалом, щоб зачіска вийшла ідеально.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 166 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Процес виконання зачіски:

 • Верхню частину волосся від чола відокремлюють від основної маси і роблять начіс;
 • Потім довгі локони збирають у високий хвіст;
 • Кінець хвоста протягуємо в отвір між гумкою і маківкою, затягуємо тугіше;
 • У підстави локони моделюються в красивий півколо;
 • Кінчик хвоста фіксується до резинці невидимками, щоб його не було видно;
 • Укладання чубчика передбачає використання фена або прасування.

Ця універсальна зачіска підійде на всі випадки життя. Її можна використовувати для створення як святкового, так і повсякденного образу.

Кінський хвіст

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 167 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Довге волосся і пряма чубчик ідеально поєднуються з кінським хвостом. Така зачіска підійде власницям овального типу обличчя. Варіації укладання пасом хвіст існує безліч: з начосом і без, гладкий і недбалий. В останньому випадку, щоб не виглядати неохайно, рекомендується зберігати бездоганність в інших елементах образу.

При створенні кінського хвоста пряму чубок слід ідеально випрямити, а косу краще зачесати назад, повністю відкривши обличчя.

Перш ніж почати робити хвіст, довгі волосся слід добре розчесати і випрямити праскою. Це дозволить домогтися необхідної гладкості. Руками збираємо локони разом і фіксуємо їх за допомогою резинки у високий кінський хвіст. При моделюванні зачіски допомагаємо собі гребінцем. Якщо якісь волоски вибилися з основної композиції, використовуємо лак або гель-фіксатор. Чубчик укладається у відповідності зі своєю формою.

Власниці довгого волосся зроблять кінський хвіст легко і швидко. Чубчик при цьому підкреслить красу обличчя і виділить очі.

Бабетта

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 168 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога
Створити красивий і романтичний або ділової образ допоможе зачіска «бабетта». Особливо така укладання пасом підійде власницям довгого волосся і прямий чубчик. Створення зачіски не займе багато часу і її буде легко зробити навіть новачкові.

Пасмо на потилиці середньої товщини відокремлюється від основних локонів, розчісується і скручується в джгут. Одержаний джгут укладається спіраллю і фіксується шпильками або невидимками. Беремо пасмо, розташовану ближче до лоба, і робимо начіс. Опускаємо її на саморобний пучок так, щоб вона повністю закривала. Бічні пасма закріплюємо під начосом за допомогою невидимок. Фіксуємо готову зачіску лаком.

Зачіска «бабетта» особливо добре виглядає на довгому волоссі. А власницям чубчика вона додасть жіночності і привабливості.

Пучок у формі квітки

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 169 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

При поспіху немає часу займатися складною укладанням довгих волосся і чубчика. Зачіска «пучок-квітка» врятує положення. Адже вона нескладна в техніці виконання і підходить для розмаїття повсякденного стилю. Прибрати довге волосся з обличчя і підкреслити форму чубчика можна за допомогою гумки і шпильок.

Можна поєднувати цю зачіску і з розпущеним волоссям, прикрасивши їх на потилиці оригінальним квіткою з пасом.

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 170 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Створюється подібна зачіска в наступній послідовності:

 • Попередньо локони слід розчесати;
 • З верхніх пасом робиться високий хвіст, який згодом поділяється на дві рівні частини;
 • Кожна пасмо скручується в джгут, а потім вони переплітаються між собою. Кінець фіксується резинкою-невидимкою;
 • Вийшла коса укладається навколо підстави на потилиці спіраллю. Надати зачісці стійкості допоможуть шпильки або невидимки;
 • Висять вільно довге волосся випрямляють праскою або закручують плойкою. Чубок досить поправити руками.

Щоб зробити зачіску максимально ідеально, потрібно трохи потренуватися вдома. Вона добре підходить для прогулянки або походу на роботу.

Хвіст навиворіт

kakuyu sdelat chelku, esli dlinnye volosy 171 Який зробити чубок, якщо довге волосся? Корисні поради косметолога

Хвіст навиворіт чудово виглядає на володаркою довгого волосся і чубчика. Зачіска робиться дуже легко і не вимагає особливих навичок. Перш ніж приступати до роботи, слід підготувати інструменти: гумку і петлю для пасм. З допомогою останнього нехитрого пристосування робити зачіску «хвіст навиворіт» набагато зручніше.

Довге волосся розчісують і розплутуються від вузликів. Потім локони збираються в невисокий хвіст. З допомогою пальців рук або петлі протягуємо кінець хвоста в отвір між головою і резинкою. Спочатку гумку не варто сильно затягувати — це призначене для зручності роботи. Чубок розчісуємо і надаємо їй руками закінчену форму.

Така зачіска дуже легка у виконанні і підійде на кожен день.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради