Ластівка залетіла в будинок, вікно – прикмети і забобони

Згідно з прикметами, будь-який птах несе з собою якісь вісті. Хороші або погані новини очікують людини — залежить від виду пернатого гостя і його поведінки. Ластівки живуть поруч з людьми, тому нерідко залітають в квартиру або будинок, віщуючи різні події.

f6ca3dfedffb4c5378980bbf4fd92215 Ластівка залетіла в будинок, вікно – прикмети і забобони

До чого ластівка б’ється у вікно

Птах часто селиться поруч з людьми, але занадто пуглива, тому потрапити в будинок може лише випадково. Якщо ластівка вибрала ваш будинок — скоро і щастя відвідає його. Приліт цієї птиці відноситься до прикмет, несучим добрі і радісні вісті. Такі ж приємні події обіцяє відвідування будинку синицею або голубом. Побачивши цих птахів у вікні, варто чекати приємних змін в житті:

 1. Зустрічати гостю потрібно гостинно і радо, насипавши крихт хліба, і ні в якому разі не проганяти.
 2. Молодим подружжям, згідно приймете, варто очікувати в найближчі час поповнення в родині.
 3. Якщо ластівка затрималася і сіла на підвіконня — скоро в житті настане біла смуга, відкриються нові можливості та горизонти.
 4. Незаміжня молода дівчина після зустрічі з ластівкою може отримати пропозицію руки і серця від коханого чоловіка. Обранець буде гідним, і вона зробить правильний вибір, про який не пошкодує в подальшому житті.
 5. Сумна прикмета — влетіла в будинок і розбилася об скло ластівка. Хтось з близьких людей або родичів раптово помре.

Якщо залетіла в кімнату

Якщо навесні ластівка залетіла у прочинене вікно — всіх мешканців чекають кардинальні зміни в житті. Важливо дотримати ритуал і не намагатися вигнати її через двері, щоб радісні зміни не обійшли будинок стороною. Дбайливо і акуратно ластівку потрібно направити до вікна і простежити, щоб вона успішно полетіла. Ображати птицю можна. Якщо передбачення порушиться, не минути лиха та нещасть.

Залетевшая в хату ластівка намагається про щось застерегти. За допомогою прильоту птахи з нами розмовляють предки: попереджають про те, що на майбутньому важливу подію або в поїздці потрібно бути уважним і обережним, не приймати поспішних рішень.

Літнім людям, зустрівши в своїй кімнаті ластівку, варто очікувати хвороб і хвороб незабаром. Вони не будуть небезпечні для життя, але варто приділити трохи більше уваги своєму здоров’ю.

На балкон

Якщо птах вибрала балкон для облаштування гнізда, значить, в будинку хороша енергетика, панує гармонія і взаєморозуміння. Цей вид розбірливий у виборі місця гніздування: ластівки не оселяться в несприятливому, негативному місці. Ставитися до гнізда потрібно дбайливо, не прибираючи його навіть на зиму. Гостя обов’язково повернеться наступної весни.

e71d4dcbd8e065eb79043caa3bac4211 Ластівка залетіла в будинок, вікно – прикмети і забобони

На робоче місце

У цьому випадку важливу роль відіграє час доби, в який у вікно постукає ластівка. Якщо вона б’ється у вікно офісу в першій половині дня — скоро будуть несподівані фінансові надходження і приємні новини. Якщо стук пролунав після обіду, в колективі назріває сварка і дрібні труднощі.

Прикмета з гнездованием під дахом офісної будівлі не працює. Швидше за все, птиця прилетіла за їжею або сховатися від негоди.

Що робити, якщо не хоче летіти

Виганяти неждану гостю не потрібно, так можна накликати біду. Якщо ластівка веде себе дивно, б’ється про предмети і безладно літає — поводитися з нею треба обережно. Можливо, їй страшно в незнайомому місці. Але й залишати ластівку в будинку без підстав не варто. Це — дика птиця, яка в неволі може загинути. До того ж, ластівка може бути переносником хвороб. При першій можливості слід випустити гостю на волю.

Хворий і ослаблій пташці варто допомогти — нагодувати її і залишити в безпечному, тихому місці. Таке звернення повернеться до господаря дому великою радістю.

Грайлива і співає ластівка в домі — символ щастя і благополуччя. Її також варто нагодувати і випустити на волю.

Якщо залетів пташеня

Пташеня ластівки, мабуть, єдиний символ, який несе погані новини. Його поява в будинку може передвіщати різні події:

 • Якщо пташеня залетів через кватирку — у сім’ї будуть дрібні неприємності і хвороби.
 • Подружжя очікують розбіжності в сім’ї.
 • Батьки повздорят по дрібницях зі своїми дітьми.
 • Майбутній переїзд буде невдалим.
 • Якщо залетів пташеня помре — родину чекають великі неприємності. Малюкові необхідно допомогти і постаратися виходити його.
 • Якщо пташеняті страшно, і він тремтить, то в сім’ї є приховані загрози і страхи. Варто уважно придивитися до своїх думок або до оточення.

b6723f4eb790ca56c0b30f6d59eb738a Ластівка залетіла в будинок, вікно – прикмети і забобони

Що потрібно зробити

Розбилася об скло ластівка обіцяє смерть когось із близьких. Що ж необхідно зробити, щоб уникнути поганого ознаки? По-перше, подбати про здоров’я всіх членів сім’ї, більш уважно поставитися до можливих хвороб. Варто приділити більше уваги безпеці. По-друге, віруючі люди повинні сходити церкви і помолитися за здоров’я своїх близьких, поставити свічки.

Іноді птах, що розбилася об скло, означає, що на сім’ю або житло наведена порча. Для виправлення ситуації необхідно зібрати весь наявний в хаті хліб і згодувати його голубам, що мешкає неподалік від церкви. Ритуал символізує відкуп від усіх негативних прогнозів.

У всіх інших випадках відвідування будинку ластівкою означає лише хороші новини. Щоб підсилити дію прикмети, необхідно провести один з ритуалів:

 • Обов’язково нагодувати залетілу в будинок птицю.
 • Слідом відлітає гості вимовити: «Щасливої дороги, гарної погоди на небі, яскравого сонця, тепер ми прощаємося з тобою».
 • Посипати поріг будинку цукром. Це означає солодке життя для домочадців.
 • Повісити на ручку вікна червону стрічку.
 • Віруючі люди можуть окропити раму святою водою.
 • Забрати всі сліди перебування птиці в будинку: замінити пошкоджене скло, усунути безлад і викинути пір’я.
 • Перед будинком на вулиці насипати зерна і сказати: «Приходь за їжею, а не за душею».

Знання прикмет, пов’язаних з ластівкою, дозволить заздалегідь дізнатися, що чекає в майбутньому — приємна новина або велике горе. Правильна поведінка в такій ситуації може як виправити наближення нещастя, так і посилити значення добрих прикмет.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради