Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

Тонкі волосся позбавлені об’єму, виглядають просто, довгі – плутаються і швидко брудняться. З даною проблемою стикаються багато зірок, публічні люди. Стилісти допомагають підібрати правильну стрижку, завдяки якій зачіска виглядає презентабельно.

Поради щодо вибору стрижки на тонкі довгі волосся, залежно від їх типу

Вибираючи ту чи іншу стрижку, дівчата враховують моду, свої бажання і зовнішні дані. Дуже важливо не залишати без уваги тип і структуру волосся.

Жирне волосся

Стрижки на довге тонке волосся припускають візуальний додатковий обсяг. Жирні волосся швидко брудняться, виглядають як бурульки, втрачають обсяг. Дівчатам категорично заборонено робити гладкі зачіски, де видно коріння волосся. Корисна буде хімічна завивка, яка зменшить сальність і дозволить волоссю виглядати більш об’ємними і свіжими.

1bff01de0b94feac32cb78a13fcb0da3 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

Не рекомендується робити драбинку на довгі жирне волосся, краще вибирати зачіски без додаткових декоративних елементів, прості.

Щоб приховати несвіжі коріння, фахівці радять міняти проділ (наприклад, зробити косою або зигзагоподібним).

Під час укладання волосся категорично заборонено обважнювати. Не варто використовувати віск, лак краще взяти і спрей. Щоб швидко надати волоссю свіжість за короткий час, використовують сухі шампуні.

Сухі волосся

Сухі волосся є протилежністю жирних – вони повітряні, легко плутаються, постійно електризуються, кінці, що січуться. Під час укладання не рекомендується користуватися термоприборами. Якщо без них не можна обійтися, то необхідно використовувати термозахисні засоби, наносячи їх перед укладанням. Під час сушіння феном ставлять самий холодний повітря.

5c93a8e338ea4ae682ed132fd5116160 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

Стрижки на довге тонке волосся при сухому типі повинні бути ступінчастими. Слід уникати рваних решт, так як кінці самі по собі січеться і виглядають неохайно. Щоб додати волоссю додатковий об’єм, сушити феном їх потрібно нахиливши голову вниз. Коли дівчина встає у вихідне положення, волосся виглядають значно більш об’ємними.

Кучеряве волосся

На довгі кучеряве волосся найчастіше роблять стрижки каскад, подовжене каре, гаврош і зачіски з чубчиком. Каскад не рекомендується для дрібних і густих кучериків, так як зачіска буде дуже пухнастою. Каскад прекрасно буде виглядати на довгому волоссі.

Краще робити пасма різної довжини з елементами драбинки близько особи. Проділ можна зробити косим або бічних, не обов’язково рівним. Подовжене каре – це щось середнє між каскадом і каре. Найбільш цікаво виглядає асиметричне каре з нерівними пасмами. Найчастіше таке каре роблять без чубчика з недовгими передніми пасмами.

8504df932a66cac35fc52b88c4325f53 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

У деяких випадках стрижки на кучеряве волосся роблять косою, асиметричної або більш довгою чубчиком. Не рекомендується робити занадто коротку чубчик або сильно її філірувати.

Варіанти стрижок для рідкісних і тонкого волосся

Якщо волосся рідкісні і тонкі рекомендується уникати коротких одноярусних і занадто довгих, прилизаних зачісок. Укладання з використанням стайлингів не завжди буває довготривалою. Вибираючи відповідну стрижку, слід враховувати форму обличчя.

Тип особи Рекомендовані стрижки та зачіски
Овальний Всі зачіски з чубком і без
Круглий Ступінчасті стрижки: необхідно прикривати щоки, не рекомендуються рівні чубчика і проділи
Трикутний Підходять рівні лінії, слід уникати високої чубчика і подовженою зачіски
Квадратний Ефектно виглядають асиметричні деталі і рвані кінці, варто уникати рівних проділів і чубчика
Ромбоподібний Підходять зачіски без чубчика, прикривають вилиці

a90455a407d2498d95d1a72a49ed6273 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

Щоб визначити тип особи, існує досить простий спосіб: потрібно зібрати волосся в кінський хвіст, підійти до дзеркала, намалювати на ньому помадою контури особи і визначити фігуру.

Ступінчасті стрижки на прямі волосся

Стрижки на довге тонке волосся повинні робити зачіску більш об’ємною. Найбільш вдалий спосіб візуально додати обсяг – багаторівневі ступінчасті стрижки. Існує багато видів цієї техніки.

Італійка

Цей вид стрижки підходить всім, незалежно від віку і рис обличчя. Основне її достоїнство – пасма практично завжди лягають як треба, не потребує тривалого часу на укладку. Також відсутня необхідність часто відвідувати перукаря: навіть при відростанні коренів зачіска не втрачає свій початковий вигляд.

Боб

Ця стрижка виграшно виглядає як на густих, так і на тонких волоссі.

Існує кілька її різновидів:

 • короткий боб – робить очі більш виразними, підкреслює шию;
  bbe22ef30e56ed54453e6ab4f426a2f1 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні
 • з чубчиком – підходить подовженому особі, робить образ більш ніжним, жіночним;
 • каре – рекомендується для круглого обличчя, надає пишність;
 • асиметричний боб – ідеальний для будь-якої особи;
 • боб А-форми – підходить для круглого і квадратного особи.

Зачіска виконує відразу кілька функцій: маскує недостатня кількість волосся на потилиці, бічні пасма відволікають увагу від залисин. Головне достоїнство – легка укладка.

Каскад

Стрижки на довге тонке волосся типу каскад дозволяє коригувати різні ділянки, де волосся менш об’ємні.

Виділяють кілька видів:

 • подвійний – пасма стрижуть у кілька шарів по всій довжині, залишаючи межі непомітними;
  b60cc26cd597e86741eb0f38656d7f11 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні
 • градуйований – зістригати кінці волосся таким чином, щоб вони накладалися один на одного, надаючи обсяг всій голові;
 • рваний – кінці зістригати безладно, найбільш ефектно виглядає на рідкісних волоссі; недолік даного виду – потрібна регулярна укладання;
 • застиглий – застосовується, щоб додати густоти знизу, для цього перукар створює рівні.

Стрижка використовується найчастіше при тонких локонах, щоб збільшити їх обсяг.

Подовжене пікс

Піксі вдало виглядає на рідкісних локонах, позбавлених обсягу. Багаторівнева техніка надає пишність. Класичний варіант виграшно виглядає овальної формі і тонкими рисами обличчя, сучасні варіації підходять для будь-якого типу. Головне достоїнство – не вимагає складної укладання, при вмілому виконанні не потрібне використання додаткових укладальних засобів.

Свэг

Дані стрижки є складними, так як застосовується не 1 техніка. Щоб зачіска вийшла красивою, необхідно звернутися до досвідченого майстра. Для стилю свэг характерні яскравий колір волосся (як декоративна фарба в будівельному магазині) на будь-якій довжині і асиметричні зачіски з акцентом на одну половину обличчя.

8cfce79dfb91cb1913e99ca7ca7c27e3 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

Особливо популярними вважаються віскі, зістрижене під нуль.

Стрижка може поєднувати різну довжину волосся в одній зачісці. Головне достоїнство даного стилю – відсутність складної укладання. Досить трохи завити локони або збити пишну копицю. У зачісці може бути не 1, а 2 і більше кольорів. Стрижки на довге тонке волосся стилю свэг зберігають початковий вигляд близько місяця, після чого необхідний похід в салон.

Ступінчасті стрижки на хвилястого і кучерявого волосся

Кучері виглядають одночасно і жіночно і сексуально, і трохи по-хуліганськи. Щоб отримати гармонійний образ, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій. В першу чергу потрібно враховувати пружність локонів і структуру волосся. Жорстким і дрібним завиткам підійде довжина трохи нижче плечей, локонам із середнім діаметром – довгі зачіски.

Також необхідно звертати увагу на форму обличчя.

Круглої і квадратної форми потрібно подовжувати маківку, закривати вилиці, уникати пишних боків, трикутної – надати обсяг на рівні скул і підборіддя, овальної – уникати надмірної пишноти.

Крім того, звертають увагу на тип фігури: повним жінкам роблять більш об’ємні зачіски, худеньким – менш пишні.

Однорівневі стрижки

Однорівневі зачіски є найбільш легкими. важливо пам’ятати, що вони добре виглядають на тонких, але не підійдуть рідким волоссям.

Каре

Це досить відома стрижка виконується з чубком і без, завдяки чому можна йде будь-якій формі обличчя. На круглому і квадратному особі ідеально поєднується з косою, рваної та подовженою чубчиком, а також без неї.

bf088d854135b208202d767b58329da5 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

При довгастої форми не рекомендують робити каре без чубчика. Повним жінкам з круглим обличчям йде довжина нижче підборіддя, яка приховує вилиці й щоки. Чубчик, яка бере свій початок від маківки, робить тонкі пасма гущі.

А-силует

Для стрижки А-силует характерні більш товсті краю. Передні пасма накладаються один на одного, обов’язково присутні довгі пасма з косим зрізом. Така техніка надає відсутньої густоти локонам. Якщо стрижка передбачає наявність чубчика, то вона поступово переходить в основні пасма.

З чілкою або без?

Чубчик додає зачісці візуальний об’єм, робить її більш акуратною, дозволяє приховати недоліки особи. Найбільш популярними техніками є градуювання (з нерівними краями), графичная асиметрія і кольорові вкраплення (легке мелірування або колорування). Чубок бажано укладати поки вона мокра, не варто давати їй висихати розпатланою.

При сушінні феном потрібно направляти струмінь повітря зверху вниз, використовувати брашинг. Не варто наносити велику кількість укладальних засобів на чубку, так як короткі волоски швидко забруднюються.

94f958449e9a56479251b08f0b517ea3 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

До речі, якщо волосся несвіжі, а мити їх немає часу і сил, досить вимити чубок, укласти її. Якщо довге волосся носять без чубчика, то необхідно знайти ідеальний баланс, наприклад, зробити драбинку у особи.

Які стрижки на довге волосся сьогодні в моді

Сьогодні в моді стрижки, які вдасться укласти кількома способами, в залежності від способу (гладкий пучок на роботу, м’які хвилі на побачення). Наймоднішими вважаються рвані кінці, асиметрія. Головні тренди – дві протилежності: каскад на довге волосся і рівний зріз.

Поступово набирає популярність начісування, який використовують для укладання як короткий, так і довгих волосся. Ще одна зачіска з минулого, яка знайшла своїх шанувальників сьогодні, — ірокез. Правда, не варто голити наголо всі волосся: довге досить гладко укласти з боків, а в центрі заплести об’ємну косу з начосом. Останній писк моди – захований орнамент під волоссям.

Поради для укладання тонкого волосся

Довгим і тонким волоссю можна підібрати зачіску, яка дозволить виглядати презентабельно і бездоганно.

6ec792bcab5e93b6e328ec116e821451 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

Важливо пам’ятати про деяких рекомендаціях щодо укладання волосся:

 • Засоби для укладки не повинні склеювати і обважнювати пасма; слід вибирати легку нежирну текстуру. Ідеальний варіант – піна або мус для обсягу, під забороною – гелі і віск. Перед тим, як нанести стайлінгові кошти, волосся необхідно висушити на 80%. На дотик вони повинні бути злегка вологими, не мокрими (не допускається, щоб з волосся капала вода).
 • Категорично заборонено використовувати утюжки і щипці. Фен може завдати шкоди волоссю. Всі ці прилади використовуються в крайніх випадках з обов’язковим застосуванням термозахисних коштів. Під час сушіння феном не можна користуватися круглої гребінцем.
 • Начіс в зачісці використовується тільки в особливих випадках, так як може призвести до сплутування і ламкості. Після заходу волосся ретельно миють із застосуванням бальзаму.
 • Слід уникати засобів і способів укладання, які травмують волосся, сприяють їх випадання.

  Поради по догляду за волоссям истонченными

  У тонких волосся є свої переваги і недоліки. До переваг відносять легкість фарбування і зміни форми; на дотик вони м’які і шовковисте. Для конкурсів зачісок це ідеальний варіант. Основні недоліки: відсутність об’єму, ламкість.

  Володарки тонких волось повинні знати основні правила догляду за ними:

 • Важливо визначити причину тонкого локонів. Якщо це генетична схильність, необхідний дбайливий догляд; якщо причина криється в стресах або агресивних процедурах – необхідне спеціальне лікування, спрямоване на відновлення структури волосся.88d9071ad7f42e0daea0f0e3b9c9dc00 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні
 • Обов’язково слід відвідати трихолога. Він проведе ряд досліджень (комп’ютерну діагностику, спектральний аналіз), виявить причини проблеми і дасть рекомендації щодо догляду.
 • Буде потрібно прийом спеціальних вітамінів і мікроелементів, інших лікарських препаратів.
 • У деяких випадках призначають спеціальні процедури для зміцнення цибулин волосся (мезотерапію, масаж, маски).
  bc919d2bf56d8f38acdb5068b098c704 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні
 • Фахівці дають такі рекомендації по догляду за тонкими волоссям:

  • шампунь слід вибирати з вмістом кератину і протеїну для додання обсягу;
  • сушити волосся феном, направляючи повітря проти росту волосся;
  • стайлінгові засоби наносити виключно на коріння, не зачіпаючи довжину волосся;
  • для додання обсягу рекомендується робити мелірування, колорування, биозавивку, небажаний однотонний колір;
  • бажано регулярно робити ламінування і кератирование, з допомогою яких візуально збільшується обсяг.

  Кожна професійна лінійка випускає засоби для тонких волосся. Фахівець допоможе підібрати серію з урахуванням індивідуальних особливостей. Тонкі довгі волосся можна лікувати народними засобами. Їх використання допоможе зберегти здоров’я, блиск і первісний вид стрижки. В домашніх умовах можна провести салонну процедуру ламінування.

  Для цього знадобиться:

  • упаковка желатину;
  • кип’ячена вода;
  • бальзам для волосся.

  В скляну ємність всипати 1 ст. л. желатину без гірки, 3 ст. л. води (якщо волосся дуже довгі, кількість інгредієнтів можна збільшити), розмішати. Не допускати виникнення грудочок. Накрити кришкою, щоб желатин розбухнув. Поки суміш готується, вимити волосся шампунем, після цього використовувати бальзам на кілька хвилин, змити.

  5535e39fc67a2f442de0d02e78c98d92 Стрижки на довге тонке волосся з чубком і без для жінок, модні і стильні

  Волосся не насухо витерти рушником. Потім слід перевірити желатин: якщо є грудочки – підігріти його на водяній бані, помішуючи, до розчинення грудочок. У суміш додати 1 ч. л. бальзаму або маски, розмішати. Отриману суміш розподілити по довжині волосся, не допускаючи попадання на шкіру голови. Обернути волосся поліетиленом, утеплити рушником або старої шапкою.

  Протягом 15 хвилин голову потрібно гріти гарячим повітрям фена, залишити на півгодини.

  Після цього волосся слід добре промити не гарячою водою без використання шампуню. Дану процедуру рекомендують робити двічі на тиждень. Для жирного типу волосся желатин розводять в лимонному соці. Перед тим, як нанести на волосся, додати збитий жовток. Інша процедура як описано вище.

  Також в залежності від нестачі волосся в суміш для ламінування додають реп’яхову олію, трави, молочні продукти. Тонкі волосся – не вирок. На довгі локони можна підібрати правильну стрижку, яка дозволить зачісці візуально виглядати більш об’ємною.

  Не варто забувати про рекомендації фахівців, щоб не отримати зворотний ефект і не завдати ще більшої шкоди.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про стрижки для тонкого волосся

  Підбірка нових стрижок 2019 року:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради