З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носити

Одним з основних кольорів палітри є жовтий. Поєднання жовтого кольору і його відтінків з іншими кольорами є популярним і актуальним напрямком у сучасній моді. Використовувати жовті відтінки в одязі люблять багато дизайнери та модельєри.

Значення жовтого кольору і його психологічне сприйняття оточуючими

Більшість людей традиційно асоціюють жовтий колір з сонцем. Також нерідко зустрічається асоціація жовтого з золотом. Психологи визначають цей колір, як дуже позитивний, радісний, життєлюбний, що привертає погляди.

У психології жовтий колір є кольором досить позитивним. Людям, що страждають від депресії, схильним до стресових станів, психологи і психотерапевти рекомендують оточувати себе жовтим кольором: вибирати яскраву сонячну одяг. Відомо, що депресивні люди втрачають працездатність, стають млявими і сонливими.

А жовтий колір підвищує концентрацію уваги і сприяє розвитку інтелектуальних здібностей у дітей молодшого шкільного віку. Жовті відтінки навіть підвищують апетит. Більшістю людей жовтий сприймається позитивно, викликаючи відчуття щастя і радості. Точно також і люди, одягнені в жовте, справляють враження життєрадісних і яскравих особистостей.

9740e760a5e63c0834803667a2016770 З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носитиБагатьом модницям цікаво з чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото говорять про те, що цей колір можна комбінувати з іншими відтінками.

Зазвичай жовту одяг воліють носити лідери, впевнені в собі люди і ті, які хочуть привернути до своєї персони увагу. Причому психологи відзначають, що жовті відтінки привертають увагу так само, як і червоні.

Якщо жовтий колір є улюбленим кольором людини, то це означає, що людина володіє легким характером, швидко пристосовується до нових обставин, не відрізняється понад відповідальністю і є волелюбною особистістю.

Кому підходить жовтий колір з кольоротипу зовнішності

Жовтий колір і різноманітні поєднання його з іншими квітами підходять людям практично всіх цветотипов, крім:

 • темної осені (таким представникам більше підходять помаранчеві відтінки);
 • м’якого літа (палітра містить тільки пастельні сірувато-блакитні тони, а також рожевий і червоний);
 • холодної зими (самим яскравим кольором для них є червоний);
 • темної зими (палітра містить в основному глибокі благородні кольори).

Основними цветотипами є: зима, весна, літо і осінь. У свою чергу ці кольоротипи поділяються за типом контрастності зовнішності і кольору шкіри і волосся.

Визначають і підтипи:

 • зима: чиста зима, темна зима, холодна зима;
 • весна: чиста весна, світла весна, тепла весна;
 • літо: світле літо, м’яке літо, холодне літо;
 • осінь: тепла осінь, темна осінь, м’яка осінь.

fe559b204d81fea1f86d9b1b681b895e З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носитиВідмінною рисою зимового кольоротипу є контрастна зовнішність — дуже світла порцеляновий або напівпрозора шкіра, порівнянна за кольором з папером, і темні, чорні, темно-русяве, але обов’язково з холодним відтінком волосся. Колір очей може бути блакитний, сірий або змішаний.

Відтінки жовтого підходять тільки чистою зими і ці отенки приглушені, трохи нагадують помаранчевий або колір пожовклим сторінки.

Кольоротип весна відрізняється досить світлим волоссям русявого, пшеничного, блондинистого кольору і теплою, золотистою шкірою. Риси обличчя чіткі, але не «гострі», на обличчі можуть бути веснянки. Жовтий підходить всім типам весни. Чистої і світлої весни підходить відтінок жовтого, схожий з кольором яєчного жовтка. Тобто досить теплий, м’який і затишний.

А теплій весні підходить персиковий і абрикосовий, лише трохи оранжеватий. Річний кольоротип не такий контрастний, як зимовий. Представники літа мають холодну світлу кожу і світлі попелясте волосся. Світловолосі скандинави, слов’яни-блондини є класичними прикладами.

Жовтий підходить тільки холодного і світлого льоту.

Для холодного літа характерний опаловий, палевий, кремовий, молочний відтінки жовтого і колір шампанського. А для світлого літа — солом’яний або суконний. Кольоротип осінь є неконтрастным типом зовнішності. Представники мають теплу шкіру оливкової, смаглявого, рудуватого відтінку. Нерідко зустрічається і шкіра відтінку слонової кістки.

Волосся зазвичай темнуваті коричневе з рудим відтінком або дуже теплі, а також з махагоновым відливом. Жовтий колір підходить теплою і м’якою осені. Відтінок жовтого — персиковий.

Основні популярні відтінки жовтого кольору

Одним з найбільш актуальних жовтих відтінків є колір оперення іволги. Цей відтінок відрізняється наявністю білого відливу. Колір дуже свіжий, літній. Досить популярні сукні і довгі спідниці, виконані з струмує тканини цього кольору. Даний відтінок добре поєднується з бежевим і чорним.

Досить популярним є лимонний колір. На відміну від «класичного» жовтого він має коричнюватий і сіруватий відтінки. Добре поєднується з смарагдовим, блакитним, сірим, синім, оранжевим, бірюзовим, бордовим, коричневим, горіховим. Часто з тканини лимонного кольору виготовляють легкі літні сукні.73e804baff6c57ddafb25cbccc6837cc З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носити

На піку популярності знаходиться відтінок, званий «лаймовий пунш». Стилісти називають його «зухвалим і насиченим». Відмінною рисою кольору є наявність легкого відтінку сушеної трави. Чудово підходить для теплої пори року. Володіє здатністю «освіжати» зовнішній вигляд.

Відтінок добре поєднується зі світлими пастельними кольорами (пильна троянда, персиковий та інші), з відтінками блакитного і з чорним кольором. Відтінок під назвою «жовта примула» теж є добре відомим. Відмінною його рисою є холодним подтон. Цей квітковий відтінок добре поєднується з ніагарою, лазуритом і відтінком фундука.

Жовтий колір як базовий і як доповнення до інших кольорів

Жовтий колір, на думку багатьох стилістів, може бути використаний у ролі базового і його зовсім не складно поєднувати з іншими квітами. Відмінна риса базових відтінків в тому, що вони нейтральні, поєднані з більшістю інших кольорів і відтінків, мають в основі білий. Тобто базові кольори «розбілені» і пастельні.

До жовтої палітрі відтінків можна віднести:

 • кремовий;
 • персиковий;
 • опаловий;
 • солом’яний;
 • пісочний;
 • блідо-пісочний;
 • світлий гірчичний;
 • опаловий;
 • палевий або шкіра буйвола;
 • грушевий;
 • гуммигут;
 • жовтий Крайола;
 • крайоловый абрикос;
 • червоний пісок;
 • пшеничний;
 • старий льон.

Всі базові відтінки жовтого чудово поєднуються з іншими квітами і є нейтральними. Підбирати базовий колір потрібно виходячи з кольору шкіри, щоб базовий відтінок майже зливався з нею. Поєднання жовтого кольору з іншими квітами найбільш часто застосовується як акцент в образі.

Яскравий і соковитий жовтий добре поєднується з глибокими синіми, зеленими, бордовими відтінками.

Для акцентування необхідно використовувати один, максимум два елементи гардеробу. Досить часто стилісти складають нейтральний образ з акцентом у вигляді жовтої сумки або жовтих туфель.ee61a5180d6eba5c12926192cdfd970a З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носити

Допустимо використовувати два акценту: яскраву блузку і туфлі. Але вони обов’язково повинні доповнювати і підкреслювати один одного. Наприклад, блузка може бути кольору перської бузку, а туфлі – приглушеного жовтого. Або ж яскрава рожева, фіолетова, червона помада і жовті сумочка, браслет або босоніжки.

Важливо пам’ятати, що якщо жінка має холодний кольоротип, то вона може використовувати теплі жовті відтінки, але їх треба розташовувати якомога далі від особи. Наприклад, надягати жовті спідниці, туфлі і додавати в образ жовті клатчі, сумки.

Правила поєднання жовтого з іншими квітами

Вміти правильно поєднувати кольори – це основа основ у стилістиці. Жовтий колір досить складний в поєднанні, тому до нього треба ставитися з певною обережністю. Білий колір є базовим, він досить добре поєднується з жовтим.

Найбільш вдалі дуети становлять пари: білий + канарковий, білий + оливковий, білий + хакі і т. д. Білий може бути використаний у верхній частині тулуба (сорочка, футболка, светр), а відтінок жовтого – в нижній (взуття або штани). В якості стильного акценту до білої сукні рекомендують підбирати сумочку жовтого кольору.2541740f1f07659b2c460e784b5641c9 З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носити

Поєднання жовтого з чорним кольором є неоднозначним. Якщо відтінок жовтого яскравий і насичений, то поєднання одягу такого кольору з чорною одягом вже створює акцент в образі. Варто з обережністю ставитися до поєднання чорних і жовтих смуг, не можна переборщити. Жовтий + чорний – непогане поєднання для тих, хто бажає приховати зайві кг (враховуйте, жовтий – верх, чорний низ).

Яскравий топ і чорна спідниця – те, що треба.

Сірий колір має безліч відтінків поряд з коричневим і бежевим. Для поєднання в одному образі сірого та жовтого кольорів, відтінки жовтого слід вибирати приглушені, наприклад, лимонний або брудно-жовтий. Наряд, що володіє цими квітами, підходить для офісу та ділових зустрічей.

Поєднання жовтого з червоним або помаранчевим приваблює погляди, тому що є занадто яскравим. Не варто носити такі інтенсивні вбрання в офіс або на ділові зустрічі, так як велика ймовірність того, що жінку сприймуть несерйозною. Але це відмінне поєднання для свят, побачень, карнавалів, будь-яких урочистостей та неординарних подій.05971642dc7f29b1e1558f1cd2d9c7aa З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носити

Важливо акуратно ставитися до червоно-жовтого поєднанню, адже якщо не втримати баланс, то зовнішній вигляд вийде химерною. Жовтий і всі відтінки синього і блакитного просто створені один для одного. Насичені жовті (колір оперення іволги, наприклад) підходять до темних і приглушеним синім. А «розбілені» жовті – до пастельним блакитним кольором і деніму.

Поєднання ультрамарину, кобальту або блакиті з жовтим сонячним ідеально підходять для відпускного наряду і літнього гардеробу. Поєднання зеленого з жовтим створює відчуття свіжого лісового ранку. Подібні з’єднання прекрасно підходять блондинкам. Особливо варто відзначити те, що красивим і модним суміщенням є дует смарагдового і золотого кольорів.

До зеленого, схожим на колір листя, стебел, трави підходять неяскраві відтінки жовтого. Фіолетовий і жовтий теж відмінно поєднуються. Для денного образу варто вибирати світлі відтінки фіолетового: блакитний, бузковий, ліловий, відтінки орхідеї, ірису, будяка. Для вечора – лілового відтінку жоржина, сливовий, винний, бузковий, фіалковий.cb676effb7e27fd6ba80e50ebbd2941b З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носити

Жовтий може бути будь-яким, крім неонових відтінків.

Поєднання жовтого з коричневим асоціюються з землею і сонцем, медом і деревиною. До відтінкам коричневого підходять відтінки жовтого, містять відливи охри, зеленого, білого, сірого, бордового. Образи в подібному поєднанні підходять до стилях етно, бохо і миллитари.

Аксесуари та взуття жовтого кольору

Якщо образ містить одяг жовтого кольору, то вибір жовтої взуття або аксесуарів є непростимою помилкою. У цьому випадку взуття може бути якою завгодно, але тільки не жовтого.

До аксесуарів, які можливі жовтого кольору, відносяться:

 • сумочки;
 • шарфи, палантини;
 • шовкові хустки;
 • наручний годинник;
 • сережки;
 • оправа окулярів;
 • капелюхи;
 • рукавички.

Всі ці аксесуари необхідні, якщо в образі не вистачає соковитості, яскравості, акценту на деталях. Наприклад, до темно-синього жакету, білій сорочці та темних штанів можна підібрати годинник із золотим або жовтим ремінцем і клатч. Для повсякденного образу, що складається з денимовых штанів, сорочки і білих кросівок, можна вибрати тонкий довгий жовтий шарф з віскози.df4dd6dd42dcdfc2b54785ff880497c2 З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носити

Для легкого акцентування червоної помади на губах краще одягнути окуляри в жовтій оправі або великі жовті сережки. В ансамбль сірого або синього плаття добре підійдуть жовті босоніжки або туфлі, а також капелюх. Але намагайтеся вибрати тільки один елемент гардеробу, не переборщіть з акцентами.

До строгих офісних костюмах, що включає зазвичай чорний і білий, цілком допустимо підбирати жовті аксесуари. Наприклад, сумочку, шарф, сережки, годинник або туфлі.

З чим поєднується жовтий колір

Жовтий колір є досить універсальним. Адже він поєднується з коричневим, і з червоним і зеленим. Винятком є комбінування класичного жовтого з іншими відтінками жовтого. Такий образ важкий для сприйняття, так і занадто складний в компонуванні.

Варто з обережністю ставитися і до поєднання неонового жовтого з іншими жовтими квітами. Зазвичай подібні комбінації теж виглядають екстравагантно і химерно. Варто відзначити, що всупереч тому, що жовтий поєднується з чорним, все ж такий дует небажаний. Він неоднозначний в сприйнятті і часто виглядає зухвало, зухвало або навіть безглуздо.63490412dfb75174fe4cc398967dfc29 З чим поєднується жовтий колір в одязі. Фото, що означає, кому підходить, з чим носити

Поєднання будь-яких кольорів, в тому числі жовтого з іншими кольорами і відтінками – це ціла наука. Стилістика дійсно складна і, можна сказати, примхлива. Часто поєднання одного кольору з одним з відтінків жовтого, виглядає досить добре, а з іншим відтінком виглядає вже зовсім незграбно. Трошки терпіння, практики, сміливості і у вас вийде додати в гардероб більше жовтих відтінків.

Відео про те, як носити жовтий колір в одязі

Про що говорить жовтий колір і як його використовувати в гардеробі:

Правила носіння жовтого кольору:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради