Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

В ході останніх тенденцій найбільшою популярністю користується технологія складного фарбування. Більшість стилістів при фарбуванні волосся на сьогоднішній день віддають перевагу сучасним напрямкам – брондированию, в тому числі розтяжці кольору на коротких волоссі.

Що являє собою розтяжка кольору

Розтяжка кольору на коротких волоссі являє собою професійну техніку фарбування волосся, суть якої полягає в плавний перехід від темного до світлого відтінку або навпаки. Такий вид фарбування підійде для дівчат, які хочуть поекспериментувати зі своєю зовнішністю, при цьому кардинально не змінюючи свій образ.

Для цього використовують способи забарвлення – балаяж і подвійні. Балаяж – використання одного базового тону, але з різним часом експозиції фарбування по довжині, при моделюванні способом подвійні – для переходу кольору використовують декілька тонів.

Завдяки такому способу фарбування, як розтяжка кольору, короткі волосся виглядають дуже живими і об’ємними. Колір виходить вкрай складним і багатогранним, що, безумовно, приваблює погляди, особливо на сонці. Але така техніка складна у виконанні.

Також за допомогою фарбування можна додати об’єм волоссю, підкреслити овал обличчя, або ж зробити акцент на природності.

Види

Існує кілька видів виконання розтяжки кольору на коротких волоссі. Техніка виконання підбирається виходячи з побажань клієнта та особливостей структури волосся.90e62a8501d7628fac2b257b8c37e334 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

Види колорування:

 • Класичне брондірованіе;
 • Зональне брондірованіе;
 • Бразильське брондірованіе;a745ebb16a8365441ea804d7bde19e7c Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото
 • Каліфорнійське брондірованіе;
 • Балаяж;
 • Омбре;
 • Флам-балаяж;
 • Перетікання;
 • Зворотна розтяжка кольору;
 • Шатуш.

Особливості розтяжки кольору на короткому волоссі

Основні особливості розтяжки кольору на коротких волоссі полягають у наступному:

 • таке фарбування дозволяє добитися бажаного об’єму волосся;
 • коригує форму особи;
 • освіжає зовнішній вигляд;c3fbee7f20232a24cbbed2b9e4be2fbd Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото
 • надає лаконічність образу;
 • кутикула волосся залишається цілісною, без явних пошкоджень;
 • розтяжка кольору дозволяє приховати прояв сивину.

Плюси і мінуси процедури

Основні переваги брондирования:

 • Візуальне збільшення об’єму волосся;
 • Даний вид фарбування дозволяє скорегувати недоліки особи;
 • Додання природності образу.

Основні недоліки брондирования:

 • Даний вид фарбування не підійде для сухих і ламких волосся;
 • Не рекомендується проводити таке фарбування на пористих волоссі, так як великий ризик пошкодити їх структуру.

Розтяжка кольору на чорному волоссі

Для власниць темного кольору волосся рекомендуються такі кольори для фарбування біля коренів: карамельний, бурштиновий, кавовий і шоколадний.

При такому виді фарбування кінчики повинні бути світліше на кілька тонів, підійдуть відтінки мідного, золотого і пшеничного.01907aa85aef4453a61d0153ca713656 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фотоРозтяжка кольору у цьому разі проводиться в основному з використанням технології «язики полум’я».

Розтяжка кольору на каштанових волосся

Каштанове волосся найбільш відповідна основа для експериментування з квітами. Основні способи фарбування для таких волосся — це знебарвлення або затемнення пасом в два тони.

Розтяжка кольору на русявого волосся

При розтяжці кольору на русявого волосся відтінки слід підбирати виходячи зі свого кольоротипу. 1b993e4c42f2c8e7bb03563f308acfdd Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото Для холодного типу підійдуть перлинні, попелясті й перламутрові тони. Для теплого кольоротипу слід підбирати медові та золотисті відтінки. Найбільш часта технологія фарбування для русявого волосся — омбре.

Розтяжка кольору блонд

Для блондинок підійдуть натуральні відтінки русявого, каштанового і пшеничного тонів, поєднання таких відтінків в сукупності виглядає природно, створюючи натуральний ефект при фарбуванні. Найчастіше використовується техніка фарбування шатуш і флам – балаяж, при виконанні процедури волосся бажано освітлювати не більше 2,3 тонів.

Даний вид фарбування підійде власницям не занадто темне волосся. Натуральні або раніше пофарбовані волосся не вдасться перефарбувати за один підхід. e4e648ca5963f577ec82456fd62c5b2c Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото Підійде технологія поділу основного тону смугою, балаяж або каліфорнійське мелірування.

Технологія колорування

Даний вид фарбування застосовується з використанням безлічі тонів. При проведенні подібної процедури застосовується від 3 до 10 відтінків. Волосся поділяють на пасма, при цьому фарбувальний склад наносять по всій довжині волосся.

44289a88db830927cdff917a3599a31e Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фотоРозтяжка кольору на коротких волоссі виглядає красиво і стильно в різних кольорах, підходить будь-якого типу шкіри.

Особливістю техніки є те, що природний колір волосся фарбують у більш яскравий для додання образу контрасту.

Технологія каліфорнійського мелірування

Таке фарбування проходить у кілька етапів. Для отримання необхідного результату майстер використовує близько 5 кольорів для змішування. У суміш додається загусник, що дозволяє досягти точності нанесення складу на волосся.a7d67ed7d2930364008ccd753122c5c1 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

Попередньо на пасма слід нанести освітлювач. Склад на волоссі витримують від 10 до 40 хвилин, виходячи з бажаного результату. Далі на прояснені пасма робиться тонування, пофарбовані пасма стосуються один одного за рахунок чого і виходить у підсумку плавний перехід у фарбуванні.

Технологія омбре

Для даного способу зміни кольору волосся необхідний фарбувальний склад темного відтінку і сяюча пудра.

61d64dec0852bec0885dbce0993c6429 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

Пасма фарбують темним кольором по всій довжині волосся, при цьому не торкаючись кінчиків. Склад необхідно витримати протягом 20-40 хвилин в залежності від бажаного результату і інтенсивності відтінку. Після закінчення зазначеного часу фарбу з волосся змити.1ce1827f5b8fa88d7a9014428fb13667 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

Сяюча пудра наноситься плавними переходами у вигляді галочки від кінчиків волосся до середини. Пудра витримується на локонах протягом 10-15 хвилин, після чого змивається. Для закріплення ефекту або додання волоссю холодного відтінку варто зробити тонування.

Технологія балаяж

Такий вид фарбування користується попитом переважно у брюнеток і шатенок, оскільки на темному волоссі контраст найкраще помітний. Кольором виділяються бічні пасма від середини до кінчиків, при цьому склад необхідно наносити в формі галочки, використовуються 2-3 відтінки плавно перетікають один в одного.

Технологія відрослих кінчиків

Розтяжка кольору на коротких волоссі проводиться при бажанні повернути рідний колір. Технологія відрослих кінчиків дозволяє усунути різкий перепад між пофарбованими волоссям і натуральним відтінком.097c04c52adba2621eee0af9b668b268 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

Вона передбачає акцентувати увагу у прикореневої зони тонами, що максимально наближені до натурального кольору волосся з плавним переходом до того кольору в який були пофарбовані волосся раніше.

Технологія поділу основного тону смугою

Подібний вид фарбування являє собою поділу коренів і кінчиків волосся яскраво вираженою смугою контрастного тони. Дана технологія підійде для екстравагантних модниць або любительок підкреслити свою неординарність, так як відрізняється яскравістю і швидко виділяє таку дівчину із загальної маси.

Технологія контрастних пасм

Тут для розтяжки кольору на коротких волоссі підбирається два три яскравих відтінку, як правило, незвичайних. Підійдуть тони рожевого, червоного, блакитного, малинового або фіолетового кольорів.

Кінчики волосся фарбують у стилі омбре і для посилення результату тонують в яскравий колір. efbe7a74030c85a06325b1310eccdf1a Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фотоТакий вид фарбування користується попитом у молоді.

Технологія язики полум’я

Переважно даний вид фарбування користується попитом у брюнеток. Використовуються фарби яскравих відтінків: золотий, фіолетовий, червоний. e250617084525128733c0e9c47f93994 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фотоСклад наноситься від центру волосся до кінчиків довільними мазками, що в кінцевому підсумку створює ефект полум’я. Образ виходить дуже помітним і зухвалим, і не кожна дівчина на нього зважиться.

Технологія світлих кінчиків коренів і освітленого

Даний вид фарбування підійде для дівчат, які візуально хочуть освітлити волосся на 2,3 тони, при цьому кардинально не змінюючи свій колір волосся. При такій процедурі кінці волосся знебарвлюються, після чого на волосся наноситься тонування бажаного відтінку.9d4bf983af6934ea8edfc7063f77ae52 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

Не рекомендується проводити фарбування, якщо є посічені кінчики або волосся сильно пересушені, так як ця технологія погіршить ситуацію, і волосся будуть виглядати недоглянутими.

Технологія вигорілих на сонці локонів

Створення ефекту вигорілих на сонці локонів проводиться в кілька етапів. Локони поділяються на рівні пасма 2,3 см завширшки, при цьому поділяючи їх затискачами. Далі волосся начісують і наносять освітлюючий склад по всій довжині начесанных пасм, при цьому не дотримуючись симетрії.

8381508ccec2fa0cfc4222d5df3c1824 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

Біля коренів волосся наноситься склад, який темніше основного кольору фарбування. В кінці процедури барвник змивається, за бажанням волосся можна затонувати.

Як вибрати фарбу для волосся брондирования

При всьому сучасному різноманітті вибору фарбувальних засобів, при брондировании потрібно враховувати деякі особливості:

 • Для виконання розтяжки кольору на коротких волоссі перевагу слід віддати фізичним фарбам, які не вступають в реакцію з кератином, зберігаючи природну структуру волосся. Такий тип фарби ідеально підходить для підбору оптимального відтінку;
 • Слід звернути увагу на фарбувальні склади з пониженим вмістом аміаку, який сильно пошкоджує структуру волосся. При розтяжці кольору немає необхідності в глибокій фіксації фарби, на коротких волоссі не рідко доводиться робити корекцію по відтінку;
 • При виборі палітри відтінків необхідно забезпечити різницю в 2-3 тони з основним кольором волосся, інакше домогтися плавного перетікання кольору, який лежить в основі брондирования, буде неможливо.

Поради перукарів

Для підбору оптимальної техніки фарбування волосся необхідно визначитися з вашим кольоротипом:

 • Власниць русявого волосся, зі шкірою кремового відтінку і сірими, блакитними або зеленими очима слід віднести до кольоротипу «літо». Таким дівчатам підійде фарбування в стилі омбре або балаяж. Зазначені види фарбування придуд контрасту образу;
 • Для кольоротипу «зима» підходять брюнетки з білосніжно — порцеляновою шкірою і яскравим кольором очей. Такого типу будуть актуальні яскраві та насичені відтінки при фарбуванні;00f668bf75fd5e56bad593f7bcab4840 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото
 • Кольоротип «осінь» характерний для дівчат з теплим кольором шкіри і золотим відтінком волосся, колір очей: темно-зелений, карий, сірий з смарагдовими вкрапленнями. Представницям такого типу підійде фарбування шатуш або подвійні;
 • Дівчатам зі світлою шкірою, сильно сприйнятливий до засмаги, мають відтінок волосся блонд або золотисті тони з сірими або сіро-блакитними очима варто віднести до кольоротипу «весна». Таким жінкам підійдуть як насичені, так і холодні відтінки блонда і майже всі види фарбування, в основі яких лежить плавне перетікання кольору.

Як визначити свій кольоротип:

 • Перший спосіб досить простий і не потребуватиме спеціальних знань. Потрібно звернути увагу на своє зап’ястя: якщо вени голубуватого або синього відтінку, то найімовірніше кольоротип — «зима», якщо ж вени переважно мають зеленуватий відтінок, то таких дівчат можна віднести до типу «весна або осінь».
 • Другий спосіб, як дізнатися свій кольоротип. Підійде білий аркуш паперу, якщо на тлі нього шкіра набуває холодний блакитний або рожевий відтінок, то кольоротип — холодний. Якщо ж шкіра набуває золотистий, медовий, бежевий відтінки, очевидно, що кольоротип теплий.
 • Третій спосіб так само проста у своєму використанні, вам знадобляться прикраси з золота і срібла. По черзі варто піднести прикраса до особи, якщо поряд з ювелірним виробом із золота шкіра обличчя освіжається, а з сріблом здобуває тьмяний вигляд, то швидше за все тип теплий і навпаки, з виробом з срібла шкіра сяє — кольоротип холодний.
 • Дотримуючись правила правильного підбору відтінків фарбування при своєму цветотипе, ваш образ обіцяє бути яскравим та лаконічним.

  Секрети брондирования волосся в домашніх умовах.

  Відмітна особливість цієї техніки полягає в плавний перехід кольору. Потрібно основа під фарбування, зазвичай підбирають відтінки русявого і каштанового.

  Дівчатам з темним волоссям, попередньо слід провести процедуру освітлення волосся. Власницям світлого волосся, слід пасма попередньо затонувати в відтінки кави або каштана.9fcc488e8fe7bb5d820f752fccf093d3 Розтяжка кольору на коротких волоссі: від темного до світлого, русявого до блонду, рудому, карамель, колорування, балаяж, омбре, каліфорнійське мелірування. Як робити покроково з фото

  Починати фарбування слід з відступу 1 см в прикореневій зоні, для створення візуального об’єму.

  При самостійній спробі отримати розтяжку кольору на коротких волоссі необхідно враховувати ряд факторів:

  • При відсутності досвіду є ризик помилки при підборі гармонійного поєднання кольорів;
  • Вкрай складно одержати рівномірний перехід при самостійному фарбуванні за технологією балаяж, краще скористатися технікою омбре;
  • Використання фарб з низьким вмістом аміаку і декількох відтінків значно спростить усунення початкових недоліків.

  Важливий рада при такому фарбуванні – різниця між відтінками повинна бути не більше 2,3 тонів. При дотриманні всіх правил, техніка виконання не здасться складним.

  Відео про розтяжці кольору волосся

  Розтяжка кольору:

  Урок з колористики:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради