Зачіски на середні волосся для жінок 40-50 років, на кожен день, свято. Фото

Середня довжина волосся дає великий вибір зачісок для жінок. Перед тим, як його зробити, необхідно враховувати не тільки останні тенденції моди. Адже дуже важливо звертати увагу на риси обличчя, щоб образ виглядав гармонійно.

Тенденції 2019 року в зачіски на середні волосся для жінок 40-50 років

В цьому році в моду знову увійшли багатошарові стрижки. Вони відмінно поєднуються з середньою довжиною локонів. Наявність структури дозволяє зробити укладку об’ємною. Сама процедура не вимагає великих тимчасових витрат. Досить просто висушити волосся феном, використовуючи круглу щітку. При необхідності можна нанести будь-який засіб для обсягу і фіксації.

Ще однією модною тенденцією є акцент на деталях. Стилісти пропонують робити косий проділ. З його допомогою легко змінити зовнішній вигляд обличчя. Щоб надати більше індивідуальності, слід підкреслити фактуру окремих пасом. Подібну укладання буде простіше виконати на таких стрижки боб або каре.

Підкреслена природність також залишилася в моді. Тому краще віддати перевагу шатуш або балаяж однотонного фарбування. При створенні укладання слід робити вибір в користь легких хвиль, ніж витягнутих праскою пасм. Такий спосіб зробить риси обличчя м’якше, і жінка буде візуально здаватися молодше.

a4b96a8239425b03c87c687ed151a28e Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. Фото

Серед останніх тенденцій важливо виділити чубок. Після 40 років не слід робити передні пасма ультракороткими. Так само потрібно уникати рваних структур. Красиво будуть виглядати довгі і асиметричні варіанти. Використовуючи чубок, можна приховати вікові зміни шкіри на лобі і зробити укладку візуально більш об’ємною.

Правильний вибір з урахуванням форми обличчя

Основні рекомендації щодо вибору зачіски, пов’язані з будовою особи, зазначені в таблиці.

Тип особи Форма зачіски
Овальне Підходять будь-укладання та стрижки.
Кругле У подібному випадку важливо зробити обличчя довше, щоб візуально скоректувати його форму. Тому слід віддавати перевагу асиметричні об’ємні стрижки, витягнуті пасма. Не варто повністю збирати волосся, щоб не підкреслити недоліки.
Квадратне Краще перед тим, як приступити до виконання зачіски, завити локони. З їх допомогою можна трохи пом’якшити кути і зробити образ жіночніша.

Вибір зачіски з урахуванням інших особливостей

Правильний підбір укладання може сильно впливати на зовнішній образ. Адже після досягнення 40 років слід уважно ставитися до деталей. Тому перед тим як вибрати зачіску, необхідно визначити, наскільки вона буде гармонійно виглядати.

Очі

Якщо у жінки очі широко розставлені, то їй краще підняти коріння. Чубчик не слід прибирати повністю в зачіску. Краще передні пасма укласти в бік, опускаючи м’яку хвилю на лоб. При зворотній ситуації слід також віддати перевагу пишні зачіски, залишивши кілька локонів з боків спокійно спадати.

Ніс

Форму носа можна візуально коректувати за допомогою укладання. Наприклад, дівчатам з довгим носом слід використовувати пишні зачіски в поєднанні з асиметричними чубчиком і проділом. Кирпатим жінкам краще збирати волосся наверх. Відмінно виглядатимуть гладкі укладки з пучками. Широкий плоский ніс слід візуально коректувати за допомогою зачесанных тому хвилястих пасом.

Шия

Коротка шия буде виглядати краще, якщо її максимально відкрити. У даному випадку слід віддати перевагу низький пучок або грецьку зачіску. Таким жінкам підійдуть короткі стрижки. Занадто довгу шию можна замаскувати видовженими пасмами спереду.

Вуха

Великі вуха можна приховати, прикривши їх наполовину волоссям. Відстовбурчені вуха легше замаскувати за допомогою накручених локонів. У таких випадках слід не робити гладких укладок.

Зростання

Зачіски на середні волосся дозволяють візуально коректувати зростання дівчини. Високим жінкам необхідно звернути увагу на пишні укладання. При низькому зростанні слід вибирати гладкі зачіски або витягати пасма, щоб візуально підкреслити вертикальну лінію.

Повсякденні і святкові зачіски на середні волосся для жінок 40-50 років

Після досягнення 40-річного віку необхідно особливо ретельно продумувати образ. Адже жінка, відчуваючи бажання виглядати молодше, може не помітити, що укладання виглядає недоречно.

Хвиляста шапка

Повсякденний варіант подібної зачіски не потребує великих тимчасових витрат.

437a152ee0f57b192a774414a5c83d68 Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. Фото

Для його виконання необхідно дотримуватися послідовності дій:

 • На прикореневу зону вологих волосся нанести спрей для створення об’єму. Добре розподілити його руками.
 • Розтерти між долонями пінку. Обробити їй кінці локонів. Розчесати волосся.
 • Встановити на фен дифузор. Вибрати велику пасмо волосся і притискаючи її до коренів висушити.
 • Виконати подібні дії з усіма іншими волоссям.
 • Зробити красиву хвилясту шапку локонів можна і на урочистий захід. Зачіска виходить дуже пишною.

  Щоб її виконати, потрібно повторити етапи:

 • Зробити начісування на всій прикореневій зоні. Зафіксувати його лаком або будь-яким іншим відповідним засобом. Пригладити зверху гребінцем з великими зубами.
 • З допомогою плойки великого діаметру загнути всередину кінці волосся.
 • Нанести на руки крем для фіксації. Розтерти її в долонях і виділити окремі тонкі пасма так, щоб вийшли гарні ребра.
 • Внутрішній вал

  Подібна зачіска універсальна і підходить практично всім жінкам.

  Щоб її створити, необхідно дотримуватися алгоритму:

 • Вимити голову. Завдати від середини довжини засіб для термозахисту.
 • З допомогою брашінга і фена укласти передні пасма від особи. При наявності чубчика теж висушити її звичним способом.
 • Починаючи від верхівки по черзі виділяти пасма і укладати їх, підкручуючи кінці всередину. По закінченню процедури можна зафіксувати отриманий результат лаком.
 • Існує інша версія подібної укладання. Вона більш складна у виконанні та відмінно підійде для свята.

  Щоб її виконати, потрібно пройти наступні кроки:

 • Визначити центральний вертикальний проділ до найвищої точки голови. Двома діагональними проборами виділити передню зону. Закріпити зажимами. Задню частину волосся розділити на 4 однакові пасма. Верхні слід зафіксувати.
 • Виконати начіс нижніх частини так, щоб максимально прибрати довжину волосся.
 • Наступну зону слід ретельно розчесати і замаскувати начіс. Кінці пасом закріпити гумкою, згорнути і сховати під зачіску за допомогою невидимок.
 • Прибрати затискачі з решти локонів. Завити їх плойкою. Накрутка повинна проводитися у формі стрічки. Дати кучерям охолонути і розчесати їх.
 • Обробити детально локони. Для цього більш плоскі хвилі прибрати на потилиці і закріпити лаком. Виділити окремі пасма.
 • Укладання кругової стрижки

  Подібна стрижка підходить світловолосим жінкам з густим волоссям. З її допомогою можна скорегувати круглу форму особи.

  3db96e8597158588b2931e66d5b3b319 Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. Фото

  Щоб виконати укладання, необхідно дотримуватися наступних етапів:

 • На вологе волосся нанести пінку. Розчесати.
 • Кінці обробити термозахистом.
 • З допомогою брашінга і фена укласти всі пасма по колу, трохи випрямляючи їх.
 • Зачіски на середні волосся для жінок, які готуються відвідати урочистий захід, можна виконати, спираючись на попередній укладанні.

  Після того як волосся були правильно висушені, слід виконати послідовність дій:

 • Розділити волосся на зони. Закріпити волосся затискачами.
 • Визначити пасмо на потиличній частині. Зробити начісування і обробити локони біля кореня лаком. Під час процедури загнути кінці всередину.
 • Повторити вищеописані маніпуляції з попереднього етапу з рештою волоссям.
 • Розтерти крем між долонь і пальцями виділити тонкі пасма, надавши укладанні структуру.
 • Бахрома

  Подібна стрижка передбачає однакову довжину волосся ззаду, а скронева частина і чубчик як бахрома обрамляє обличчя.

  Щоб створити щоденну укладку, необхідно виконати етапи:

 • Розділити волосся горизонтальним проділом. Для цього необхідно провести спицею по поверхні голови від вуха до вуха. Передню частину зафіксувати зажимом.
 • За допомогою щітки-скелета і фена витягнути пасма і просушити.
 • Прибрати затискач. З допомогою тієї ж щітки укласти інші волосся. При цьому необхідно сушити волосся, дотримуючись напрямку на обличчя.
 • Щоб виконати вечірній варіант подібної зачіски, слід трохи додати об’єм волоссю за допомогою начісування. Після виділити окремі пасма будь-яким підходящим засобом для фіксації.

  Ступінчасті хвилі

  Зачіска відмінно підійде для жінок, у яких виконана на волоссі хімічна завивка. Крім того, вона добре буде виглядати на натуральних кучерях.

  Процес створення можна представити у вигляді кроків:

 • Вологе волосся, злегка підсушити феном. Розчесати волосся.
 • Передні пасма обробити біля коренів засобом для додання обсягу. За допомогою гребінця з рідкими зубцями підняти чубок над лобом і направити назад.
 • Кучері підкреслити за допомогою пінки.
 • 46cce2e9eeb138609a01a0708a0d6435 Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. Фото

  Подібної укладанні можна надати більш урочистий вигляд. Для цього необхідно запастися красивою масивної шпилькою, загорнути кінці і підколоти їх.

  Стиль ретро

  Зачіски на середні волосся для жінок в подібному стилі завжди виглядають особливо елегантно і витончено. Тому така укладка буде відмінно поєднуватися як з повсякденними, так і вечірніми нарядами. На звичайного робочого дня краще використовувати більш легкий варіант створення зачіски. Він не потребує великих зусиль і не займе багато часу.

  Для його виконання необхідно слідувати дій:

 • Виділити проділ збоку. Добре розчесати все волосся.
 • Пасмо з більшою боку проділу прибрати нагору й заколоти зажимом.
 • Решта вільні локони зібрати у хвіст на потилиці. Трохи опустити гумку і вивернути кінець у зворотний бік. При необхідності трохи згорнути хвіст і заколоти в зачіску невидимками.
 • Викласти з передньої пасма хвилясту лінію і заколоти невидимками.
 • З такою зачіскою можна створити ефектний образ, який можна використовувати для відвідування будь-якого торжества.

  06ac65fe57649e3310efb8bdb2cfcd10 Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. ФотоНа фото представлені приклади зачісок для жінок в стилі ретро на середні волосся.

  Для цього потрібно пройти наступні етапи:

 • Зробити начісування спереду. Зафіксувати будь-яким підходящим засобом і пригладити.
 • Визначити проділ збоку. З більшої сторони взяти пасмо і закріпити.
 • Волосся, які залишилися вільними необхідно зібрати на потиличній частині в хвіст. Розподілити його на 3 пасма. Кожну скрутити в джгут, зробити його більш об’ємним і укласти в гарний пучок. Закріпити основу. Зафіксувати результат будь-яким підходящим засобом.
 • Локони з передньої частини обличчя треба завити на плойку великого або середнього діаметру. Напрямок накрутки повинне бути перпендикулярно підлозі. Кучері прочесати і укласти красивою хвилею до зачіски. Кріплення повинно здійснюватися затискачами.
 • Центральні частині хвиль, які знаходяться між шпильками зробити більш вираженими, прогрів їх гарячою праскою. Поступово прибрати затискачі, роблячи непомітне кріплення невидимками. Додатково збризнути лаком.
 • Кінчик хвилі сховати під пучок. Зафіксувати невидимками.
 • Корабель

  Зачіски на середні волосся для жінок можна виконати самостійно, навіть якщо укладання здається складною. Корабель підійде більше для урочистих випадків.

  Щоб виконати зачіску, потрібно зробити наступні дії:

 • Виділити передню частину волосся. Виконати начіс. Завести назад, максимально піднявши треба лобом і закріпити невидимками.
 • З двох сторін по боках взяти дві однакові пасма і зібрати їх у високий хвіст. По черзі подібним чином зібрати наверх всі інші волосся.
 • Кінці отриманих хвостів завити плойкою середнього діаметру. Кучері зафіксувати лаком.
 • Кожен локон акуратно укласти, закріпивши невидимками.
 • Легкі хвилі за допомогою праски

  Хвилі завжди красиво обрамляють обличчя. Зачіска відмінно підійде дівчатам з жорсткими рисами.

  Щоб виконати повсякденний варіант подібної укладання, необхідно дотримуватися наступних кроків:

 • Вимити голову. Висушити волосся звичним методом.
 • Нанести на пасма термозахист.
 • Виконати поділ на секції. Вибрати пасмо, затиснути праскою і витягнути, обережно підгинаючи кінець всередину.
 • Повторити процедуру з усіма рештою волоссям. Розправити кучері пальцями. При необхідності закріпити результат лаком.
 • 9f6c01ab2b5e01e4d999def0e6ab36fa Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. Фото

  Для створення елегантного вечірнього образу слід скористатися наступним методом.

  Він являє собою послідовність дій:

 • Визначити проділ.
 • Обробити прикореневу зону засіб для створення об’єму. Виконати начіс. Пригладити волосся.
 • Розтерти між долонь пінку. Нанести її рівномірно на локони від середини довжини до кінчиків.
 • Вибрати пасмо. Прокручивающими рухами завити її праскою. Таким методом зробити кучері. Розправити їх пальцями.
 • Асиметрія

  Щоб виконати асиметричну укладання знадобитися тільки засоби для укладання, фен і великий брашинг.

  Процес виконання зачіски являє собою послідовність дій:

 • Спицею виділити косий проділ.
 • На вологе волосся нанести термозахист. Укласти чубок у напрямку до більшої сторони проділу.
 • Круглою щіткою і феном спочатку висушити волосся на маківці, піднімаючи біля кореня. Потім укласти інші локони.
 • Асиметрія відмінно підходить не тільки для створення повсякденного, але для вечірнього образу.

  Щоб виконати зачіску, потрібно пройти наступні етапи:

 • Виділити передню частину волосся. Виконати начіс. Пригладити зверху.
 • Утюжком або плойкою великого діаметру загнути кінці.
 • Розтерти між долонями крем і виділити тонкі пасма.
 • Пучок

  Подібна зачіска є універсальною і підходить практично до будь-якого типу обличчя.

  55521a3e880e3e9bd883d230c00b05a1 Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. Фото

  Повсякденний варіант передбачає наступні кроки:

 • Визначити проділ.
 • Зібрати низький хвіст.
 • Розділити на кінець 2 пасма. Кожну скрутити в джгут і закріпити невидимкою.
 • Вечірній образ з пучком буде виглядати доречно на жінці будь-якого віку.

  Щоб його виконати, слід дотримуватися послідовності дій:

 • Виділити проділ. Зробити начісування прикореневої зони.
 • Розділити волосся на зони. Завити з допомогою плойки середнього діаметру.
 • Виділити передню частину волосся і закріпити зажимом.
 • Решта волосся зібрати ззаду у хвіст. Красиво укласти кучері, закріплюючи кінці невидимками.
 • Локони з передньої частини красиво зачесати, створюючи легку хвилю біля скронь. Завести назад. Закріпити невидимками і зафіксувати лаком.
 • Коси

  З допомогою плетіння можна створювати безліч красивих зачісок. Для робочого дня відмінно підійде колосок.

  Для того щоб його виконати, необхідно дотримуватися етапів:

 • Виділити невелику кількість волосся у лоба. Розділити на 3 частини.
 • Почати плетіння, підкладаючи крайні пасма під центральну.
 • Після створення декількох ланок, підхопити вільні волосся.
 • За допомогою спиці підняти краї зачіски. Таким чином плетіння вийде більш пишним.
 • caad5ead5ac7c7137b8f10b0fdd4a014 Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. Фото

  Для урочистого випадку відмінно підійде риб’ячий хвіст з пучком.

  Для створення укладання необхідно виконати послідовність дій:

 • Виділити косий проділ.
 • У більшої краю взяти пасмо. Розділити його на 2 частини. Почати плетіння, перекидаючи невелику кількість локонів на протилежну сторону. Під час процесу слід не забувати підхоплювати вільні волосся і витягати плетіння.
 • Доплести косу до кінця. Закріпити кінець прозорою гумкою з силікону.
 • Згорнути кінець в пучок. Зафіксувати невидимками, попередньо сховавши кінець під косу.
 • Французькі зачіски

  Для створення повсякденного образу, можна зробити красиву зачіску з плетінням.

  Для цього необхідно виконати послідовність дій:

 • Розчесати волосся, прибираючи їх назад.
 • Зібрати пасма на потилиці і почати плетіння французької коси. Після виконання кількох ланок зафіксувати підставу шпилькою.
 • Закріпити кінець гумкою. Підняти косу вгору, приколотьшпильками.
 • До вечірнього варіанту більше підходить зачіска з зібраними волоссям.

  Її виконання передбачає проходження наступних кроків:

 • Укласти чубок звичним методом.
 • Виконати начісування на маківці. Попередньо можна нанести трохи пудри для створення об’єму. Пригладити.
 • Завести назад скроневі пасма. Закріпити їх невидимками.
 • Перекинути залишилася масу волосся на протилежне плече і зафіксувати невидимками.
 • Обернути отриманий хвіст навколо долонь, притиснути до коріння і теж закріпити.
 • Зачіски з аксесуарами

  Будь-укладання можна доповнити прикрасами. Це дозволяє зробити зачіску благородної і більш придатною для відвідування важливого заходу.

  Один з варіантів використання аксесуар являє собою послідовність дій:

 • Виконати начісування на маківці. Завести волосся з передньої частини тому.
 • Скріпити двома невидимками пасма з боків.
 • Завити всі вільні кінці волосся плойкою або праскою. Розібрати кучері пальцями. Обробити лаком.
 • У центр кріплення встановити будь-який підходящий аксесуар.
 • Весільна зачіска

  Зачіски на середні волосся для жінок для весільного торжества повинні бути максимально елегантними і зручними. Для цього відмінно підійдуть зібрані на потилиці кучері.

  4a9bed223a98b07abac7653b8d13d287 Зачіски на середні волосся для жінок 40 50 років, на кожен день, свято. Фото

  Щоб їх зробити, необхідно виконати послідовність дій:

 • Відокремити передні пасма. Закріпити їх зажимом.
 • Завести волосся назад, зібрати їх в низький хвіст і скрутити в джгут. Направити її кінець вгору і закріпити невидимками.
 • Виконати начіс на передніх пасмах і забрати їх назад, максимально піднявши.
 • Вільні кінці завити на плойку або утюжек. Укласти в зачіску і закріпити.
 • Результат зафіксувати лаком.
 • Зачіски на середні волосся необхідно підбирати з урахуванням особливості зовнішніх факторів кожної жінки. Серед великої різноманітності укладок завжди можна підібрати кілька варіантів і регулярно їх використовувати.

  Цікаві відео з ідеями зачіски на середні волосся для жінок

  Швидка і красива зачіска на середні волосся:

  Варіанти зачісок для жінок 40 років:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради