Як дарувати гаманець — прикмети та їх значення в залежності від свята

Такий подарунок, як гаманець, дійсно може здатися відмінним варіантом. Насправді гаманець вважається найкращим подарунком, він має зручні розміри, багато функцій, а також прекрасно підійде в якості презенту. Але треба відзначити, що з цим предметом пов’язано багато забобонів. Перед тим, як зробити такий подарунок, необхідно уважно вивчити всі забобони про те, як дарувати гаманець. Наприклад, він може приносити удачі володарю, тільки треба його правильно подарувати.

Можна дарувати гаманець

Як тільки належить вибір подарунка, часто зупиняються саме на гаманці. Наприклад, людина, яка дарує повинен розуміти, що така річ не принесе нічого негативного його новому власникові і не забере удачу у самого дарувальника. Портмоне – це гідний подарунок, та й вибір таких речей дійсно величезний, можна вибрати різну кольорову гаму, матеріал, параметри. Такий подарунок можна піднести і чоловікові, і жінці не залежно від їх віку. Але перш ніж зробити таку покупку, варто запам’ятати основні правила. Підносити гаманець необхідно не порожній, а з грошима, можна, щоб це була монетка або купюра невеликого гідності. Якщо є потайна кишенька, то можна вкласти грошовий змова, який обов’язково допоможе власнику розбагатіти.

Чоловікові

Портмоне – це відмінний подарунок для чоловіка. Але перш ніж його піднести, важливо врахувати такі моменти:

 1. В першу чергу, необхідно дізнатися, яким саме гаманцем користувався чоловік до цього моменту. Бажано, щоб новий аксесуар був великих розмірів, це дозволить забезпечити матеріальне благополуччя. Можна підібрати аксесуар і невеликого розміру, але він може бути дорожче за вартістю. Якщо чоловік близький, то зробити свій вибір буде набагато простіше.
 2. Небажано дарувати портмоне чоловікові, який займає певне місце в суспільстві і є багатшими, ніж сам дарувальник.

Не можна користуватися старим гаманцем, який порвався, його треба викинути. Якщо ж він знаходиться ще в нормальному стані, то можна його використовувати для того, щоб зберігати там заначки. Для цих цілей можна підшукати затишне містечко і туди відкладати невеликі суми грошей, які потім перетворяться в капітал.

020f70c0cf47f5941d7f07614ced87ac Як дарувати гаманець — прикмети та їх значення в залежності від свята

Жінки

Для жінки цей аксесуар має важливе значення. Щоб догодити представниці слабкої статі, слід врахувати всілякі дрібниці, починаючи від дизайну, кольору, оздоблення та розміру до заклепок в якості прикрас. Важливо пам’ятати, що найкращим варіантом будуть наступні гаманці:

 1. Якщо треба залучити в будинок багатство, то варто вибирати золотисті, жовті, червоні або коричневі гаманці.
 2. Не варто зупиняти свій вибір на синіх і зелених відтінках, так як вони відносяться до водної стихії, і гроші відповідно теж будуть витікати з рук власника.
 3. Вибираючи дешеві моделі, варто пам’ятати, що в подальшому фінансовий стан може погіршитися.
 4. Шкіряні варіанти вказують на статус, а це показує, що власниця достатньо забезпечена. Буває і так, що спочатку несильно гарне фінансове становище легко справляється з таким подарунком і налагоджується.
 5. За своїми розмірами жіночий гаманець повинен бути таким, щоб купюра легко могла вміститися в розгорнутому вигляді, відомо, що гроші не люблять, щоб їх складали або м’яли.
 6. Відмінно буде отримати такий подарунок від забезпеченого людини, тому що є перспективи безбідного життя в подальшому.

День народження

Є повір’я, що говорить про те, що небажано дарувати гаманець на день народження. Справа в тому, що це може призвести до того, що в одержувача може з’явитися дике бажання витрачати гроші. Наприклад, чоловік може зірватися і почати витрачати гроші на всякі дрібнички, тобто жити не за коштами, у нього завжди буде створюватися ілюзія, що гроші в гаманці можуть не закінчуватися. Але якщо іменинник сам попросив про такий презент, то все буде зовсім по-іншому. Але пам’ятайте, що в жодному разі не можна дарувати гаманець начальнику.

Новий рік

Такий презент на новий рік може виявитися доречним, але тільки в таких випадках:

 1. Виріб виготовлено виключно з шкіри, тоді відчуття такого подарунка зможе налаштувати на позитив, на успіх і подальше процвітання у фінансових справах.
 2. Можна людині, яка доріг, подарувати портмоне з витісненим ім’ям.
 3. Якщо презент готується для чоловіка, то бажано щоб він був витриманим і суворим по виду, без всяких надмірностей. Колір бажано вибирати з червоних чи коричневих тонів, можна чорний.
 4. Що стосується жінок, то тут обмежень не існує, іноді можна прикрасити стразами.
 5. Подарунок повинен бути від людини, який вище за статусом, тоді він зможе принести процвітання.

Правила дарування

Не можна дарувати гаманець, в якому нічого немає, в нього потрібно покласти монету або купюру невеликого номіналу. Якщо в гаманці є кілька купюр, то одну треба позначити і покласти так, щоб вона завжди перебувала в гаманці, вона послужить для розмноження грошей. Деякі вважають за краще класти гаманець приманку з молитвою. Що може виступати в якості приманки: манна крупа, талісман, монетка з змовою, листочок м’яти, паличка кориці.

fedce1b8422a17fde8e161d7789dbc9e Як дарувати гаманець — прикмети та їх значення в залежності від свята

Приймати такий презент треба від людини, яка більш забезпечений за статусом, тоді частина грошової удачі перейде на одержувача. Є також думка, що дарований гаманець повинен бути більше за своїми розмірами, ніж той, що був раніше. Свій вибір варто зупиняти на предметах золотого, срібного, червоного або коричневого кольору. Подарунок подається в паперовій коробці або тканинному мішечку, але не можна, щоб він був упакований в поліетилен або плівку, адже в такому випадку грошова енергетика може піти. За прикметами, новий гаманець кладеться багато великих купюр на ніч, щоб гроші змогли прижитися і принадити своїх товаришів.

Як вчинити з порожнім гаманцем

Ні в якому разі не можна ображатися, якщо подарунок був піднесений порожній гаманець. Дарувальник навряд чи мав якісь злі наміри по відношенню до обдарованому, деякі люди просто не знайомі з забобонами, і це було просте непорозуміння, яке можна легко усунути. Нейтралізувати таку погану прикмету можна за допомогою невеликого ритуалу. Для його проведення треба зібрати в будинку всі купюри і скласти в портмоне, а потім залишити виріб в затишному місці на кілька днів, можна для вірності на цілий тиждень. Аксесуар зможе швидко наповнитися грошової енергетикою, і більше нічого не буде загрожувати фінансового благополуччя.

f4157c46ec8bef9b22eda334635b6264 Як дарувати гаманець — прикмети та їх значення в залежності від свята

Якщо гаманець був обраний якісний, то він стане універсальним подарунком у всіх сенсах. Такий презент сподобатися і чоловікові, і жінці, також можна дарувати знайомим або навіть самим близьким людям. В цьому предметі є багато позитивних сторін. В першу чергу, компактність і зручність використання, а також можливість підібрати варіант виробу по своєму бюджету. Щоб подарунок радував, мало подарувати його з душею, необхідно уважно вивчити всі прикмети, щоб власник міг розраховувати на багатство і успіх.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради