Слов’янські браслети, обереги своїми руками

З давніх часів багато людей використовують виготовлені своїми руками або різні куплені браслети обереги, які допомагають захиститися від лихого ока, поліпшити фінансове становище, стосунки з близькими людьми або стан здоров’я.

Щоб правильно підібрати захисний амулет у вигляді браслета необхідно вивчити всі наявні різновиди та їх значення, визначити, як правильно активувати його магічні властивості.

27d8ab2203b2e878a406b268239b7a76 Словянські браслети, обереги своїми руками

Браслети-обереги значення і різновиди

Браслети на руку у вигляді талісмана або захисного оберегу підбираються не за зовнішнім виглядом, а виходячи з наявних життєвих негараздів.

Слов’янські

Слов’яни виготовляли браслети з будь-яких підручних матеріалів, а силою їх наділяли нанесені зверху обережные символи. Головне призначення захисних наручей:

 • захист чоловіків під час будь-якого бою;
 • зміцнення здоров’я, позбавлення від наявних недуг;
 • залучення удачі і фінансового добробуту;
 • захист власника від витівок нечистої сили.

До жіночої символіці відносили Ладенец, Рожаницю, Макоша Лунницу і зірку Лади. Символ Велеса і Перуна, Молвинец і Колядник вважалися чоловічими знаками. Універсальної символікою вважався Алатир, Коловрат і хрест Сварога.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологМаксимальной силою були наділені браслети, виготовлені для чоловіка матір’ю, сестрою або дружиною – вважалося, що найближча жінка вкладає в роботу частину себе, посилюючи обережные властивості.

Від пристріту

Браслет, виготовлений з нитки червоного кольору і доповнений знаком синього очі, захистить власника від пристріту, прокльонів і будь-якого негативу, вихідного від оточуючих людей. Для створення оберега слід протягнути нитку в отвір намистини, на якій зображений очей, і зафіксувати їх з двох сторін вузлами.

de8471f0a88e419cb26bfc36ed6e8b1d Словянські браслети, обереги своїми руками

Від пристріту захистить браслет зі знаком Хамса або рукою Фатіми, зображуваним у вигляді руки з візерунком по центру. Червона нитка протягується через символ, після чого робиться 7 вузликів – при зав’язуванні кожного вузла необхідно подумки уявляти перед собою захисний щит.

Червона нитка

Самостійно виготовлені плетені браслети обереги з червоної нитки на руку допоможуть:

 • прийняти правильне рішення в екстреній ситуації;
 • наблизити виконання найпотаємніших бажань;
 • захиститися від пристріту, прокльонів і псування;
 • залучити в життя власника фінансове благополуччя.

Для роботи можна взяти червону вовняну пряжу або муліне. Спосіб виготовлення – обрану нитка обернути навколо лівої руки і зав’язати на декілька вузлів. Готовий виріб можна прикрасити звичайними або дорогоцінними каменями, які підбираються за знаком зодіаку, невеликим хрестиком або іконкою – це підсилить його магічні властивості.

Більш сильними магічними властивостями володіє червона нитка, привезена з Ізраїлю після проведення над нею спеціального ритуалу.

Грошові

Для поліпшення фінансового становища слід пов’язати на зап’ясті нитку синього або зеленого кольору. На неї можна закріпити монету будь-якої країни, від відвідування якої у вас залишилися позитивні емоції. На нитку можна також повісити руна Феху. Для залучення грошового благополуччя вибраний оберіг потрібно носити, не знімаючи.

Шамбала

Шамбала – амулет, родом з Тибету, створюється за допомогою різного плетіння вузлів. Подібне захисне прикраса допоможе приймати вірні життєві рішення. Для його виготовлення потрібно взяти 2 метри шнурка синього кольору, 50 см чорного шнура і 9 намистин з каменю або пластику. Після кожної намистини робиться вузол, а на кінцях шнура зав’язується 5 вузликів.

5db8fd0950a610d869be0df73eb98662 Словянські браслети, обереги своїми руками

Матеріали у браслетах

Браслет оберіг може бути виготовлений з тканини, кістки, каменю, деревини, шкіри, коштовного або звичайних металів. Вважається, що талісмани з натуральних матеріалів наділені більшою силою.

Вироби зі срібла або золота дозволено прикрашати камінням або написами, а на тканинних виробах можуть бути вишиті додаткові символи – це не матиме негативного впливу на властивості оберега. Швидко який почорнів дорогоцінного металу можна визначити негативний вплив і постаратися виявити його джерело.

Як носити наручний талісман

На лівій руці

Велика частина негативної енергетики надходить через ліву сторону тіла, тому всі слов’янські браслети обереги, покликані вберегти від будь-якого зла, підбираються на ліву руку.

На цій руці також носяться всі браслети, виготовлені з ниток – вони притягують до життя свого володаря фінансове благополуччя, зміцнюють здоров’я, покращують взаємовідносини з коханою людиною або родичами.

Новонародженим прийняти пов’язувати нитка червоного кольору на ліве зап’ястя – вона захистить малюка від негативного впливу ззовні.

На правій руці

Золоті або срібні браслети носили на правій руці – вони притягують позитивну енергетику, допомагають досягти успіху на роботі, позбавляють від кошмарів і поганих думок.

Як зробити браслет оберіг

Важливе значення має вибраний для наручного оберега колір:

 • жовтий – захист від недоброзичливців, запобігання виникнення проблем під час виношування дитини;
 • зелений – рішення грошових проблем, отримання підвищення на роботі, поліпшення взаємин з другою половинкою;
 • синій – розкриття творчого потенціалу;
 • фіолетовий – зміцнення почуттів між коханими;
 • білий – гармонійні стосунки з близькими людьми, рішення старих конфліктів;
 • чорний – оберіг від будь-якого чаклунства;
 • червоний – захист фізичного і морального здоров’я від негативного зовнішнього впливу.

Під час плетіння захисного браслета слід дотримуватися ряду правил:

 • працювати в самоті й тиші;
 • робити браслет тільки з добрими помислами;
 • подумки зосередитися на життєвій сфері, в якій необхідно вдосконалюватися.

Не слід сідати за виготовлення браслета з поганими думками, або в поганому самопочутті, інакше зроблена річ буде позбавлена позитивних властивостей або її сила буде направлена проти вас.

Як перетворити браслет амулет

Активувати оберігальний браслет можна кількома способами:

 • освятити в церкві або в будь-якому храмі, де сповідується ваша релігія;
 • після нанесення захисних знаків потримати у воді, читаючи про себе змова на бажане – здоров’я, багатство або захист;
 • кілька ночей після виготовлення тримати браслет під подушкою, щоб він ввібрав в себе енергетику власника.

Поради по догляду

 • Чоловічі і жіночі обереги з дорогоцінних металів потребують регулярного чищення. При появі на срібному виробі темних плям потрібно на зростаючу місяць залишити браслет на всю ніч під місячним світлом, після чого на світанку перемістити його в попередньо підсолену воду ще на 2 дні.
 • Якщо потемнів золотий оберіг, він поміщається під перші сонячні промені на світанку і залишається до обіду, а потім опускається в солону воду на добу. Використану рідину необхідно вилити якомога далі від дому.
 • Куплений браслет перед початком шкарпетки слід очистити у воді від сторонньої енергії і зарядити сонячною енергетикою.
 • Якщо оберіг порвався, значить, він увібрав в себе максимум негативної енергетики – далі його не можна носити, рекомендується спалити річ або закопати на перехресті доріг. Втрачений оберіг сигналізують про можливу біду і найближчим часом рекомендується бути максимально обережними, уникати будь-яких авантюр і подорожей.
 • Щоб зроблений або куплений наручний талісман надавав позитивний вплив на життя власника, треба щиро вірити в його енергетику і щодня подумки просити допомоги. Перед придбанням або виготовленням радять вивчити всі властивості оберега, щоб він працював на повну силу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради