Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які краще

Хімічна завивка являє собою простий спосіб отримання красивих локонів на тривалий період. При використанні для цієї мети плойки існує цілий набір допоміжних засобів для обробки волосся.

Різновиди засобів для хімічної завивки

Засоби для завивки волосся на плойку мають приблизно однаковий принцип дії і використовуються за схожим алгоритмом. Послаблюючи цистинові зв’язки, хімічні реактиви змінюють структуру волосся і роблять їх більш хвилястими.

Кислотні

Даний вид засобів є найбільш поширеним. Діючим компонентом є глицерил монотиогликолат, що володіє рівнем pH до 7,2. Він забезпечує створення міцних завитків терміном до 6 міс. Кошти на основі кислоти не викликають набухання волосся, тому локонам потрібно закріплення і обернення з додатковим натягом.

Однак така завивка має великий недолік. Вона впливає на структуру волосся.

4b24206ff1379a0886b45e841a69648f Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які краще

Зокрема, відбувається руйнування його внутрішнього шару. Волосся втрачають свій блиск, стають ламкими і сухими. Тому завивка на основі кислотних коштів вважається найбільш агресивною, і рекомендується використовувати виключно на здорових і неослаблених волоссі.

З тиогликолевой кислоти

Такі засоби для завивки вважаються безпечної модифікацією традиційних кислотних речовин. В якості діючого компонента в них використовується тиогликолевой кислоти. Вона проникає всередину волосся, але не завдає шкоди його структурі. Однак тиогликолевой кислоти відрізняється їдким запахом, який здатний въедаться у волосся.

Лужна

Кошти на основі лугу з рівнем pH від 8 до 9,5 переважно застосовується для волосся, погано піддаються засобів на основі кислот. Головним компонентом є тиогликолат амонію, що створюється на основі аміаку та гліколевої кислоти.

Процедура на основі щілинки вважається більш делікатною, так як волосся не зазнають впливу високих температур. Ефект від даної процедури протримається протягом 4 міс., а на жорстких волоссі — близько 2 міс.

Нейтральні

Даний вид завивки застосуємо для будь-якого типу волосся, так як застосовується спеціальний розчин без агресивних компонентів з низьким рівнем pH. Укладання збережеться протягом 4-6 місяців. Однак завивка з використанням нейтральних розчинів передбачає особливий догляд за волоссям. Необхідно використовувати засоби з зниженим рівнем pH.

Амінокислотні

Головними складовими даних коштів є білки та амінокислоти, тому амінокислотна завивка вважається найбільш безпечною. В результаті можна отримати природні локони, і при цьому відбувається додаткове живлення волосся. Однак, ефект від даної процедури не є довговічним, він зберігається лише протягом 3 тижнів.

З шовковими протеїнами

Ці кошти також відносяться до амінокислотним, проте основним компонентом є шовкові альфа-амінокислоти. Завивка за допомогою таких засобів рекомендується для дівчат з тонкими волоссям, так як проводиться делікатне вплив на локони. Крім цього, відбувається додаткове збагачення волосся за рахунок колагену і рафіноза.

Дані кошти є одними з найдорожчих продуктів.

Біозавивка

Засоби для завивки волосся на плойку краще всього підбирати, виходячи з найменшого шкоди, яку вони можуть завдати волосяного покриву. До складу засобів для біозавивки не включаються перекис водню, аміак або тиогликолевой кислоти.

d03220e0f9d00221df6efd0b0faf2504 Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які кращеУ статті розглянуто ефективні засоби для хімічної завивки волосся на плойку.

Діючим компонентом є білок цистеаминхлоргидрат, отриманий з шерсті овець. В результаті завивки волосся отримують додатковий об’єм і блиск, а також відбувається відновлення їх структури. Ефект від даної процедури тримається протягом 4-6 міс.

Карвінг

Засоби для карвінгу переважно не включають у свій склад агресивні компоненти, але при цьому містять карнітин та різні вітамінні комплекси. Даний вид завивки підійде до будь-якій довжині волосся.

Спосіб надасть можливість створити прикореневій обсяг і природні кучері терміном до 2 міс. При цьому на волосся відбувається мінімальне хімічний вплив, так як засіб контактує лише з їх поверхневим шаром.

Популярні бренди

Процедура хімічної завивки завжди мала велику популярність, так як вона дає можливість дівчатам виглядати жіночно і романтично без щоденних укладок. Тому багато косметичні компанії випускають свої кошти для завивки волосся.

Wella

Лідером серед виробників засобів для волосся є німецька компанія Wella. Вони володіють широким асортиментом продуктів для всіх типів волосся. Популярними засобами є продукти Curl it Extra і Wave it Extra.

f2eb0903d930c69c72cae4071f75df7d Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які краще

Дані набори включають в себе уходовое засіб перед процедурою, лосьйон і фіксатор. Середня вартість продуктів – 1300-1500 руб. Однак до складу засобів даного бренду входить перекис водню, що є їх основним недоліком.

Bio Estel

Дана лінійка засобів включає в себе продукти, призначені для 4 типів волосся. Продукти не містять аміак і доповнені вітамінами і різними маслами. Приблизна вартість цього засобу становить 400 руб.

Londawave

Лосьйони даного бренду класифікуються типів волосся за ступенем агресивності впливу. До складу входять тиогликолевой кислоти, кератин, колаген. Кошти даної лінійки володіють вартістю від 1000 руб. в залежності від типу волосся.

Angels curl

Продукти цієї лінійки призначені для освітлених і пошкоджених волосся. Компанія випускає двофазну делікатну сироватку-спрей. Компоненти, що входять до її складу, характеризуються як делікатні і лікувальні, тому вони також вважаються гіпоалергенними. Ціна продукту становить близько 800 руб.

Schwarzkopf

Для створення хімічної завивки у бренда Schwarzkopf є спеціальна лінійка коштів Natural Styling Glamour Wave. Для кожного типу волосся призначено спеціальний засіб.

5ecfcd3572ecf156fa055138248902a8 Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які краще

Агресивне вплив на волосся препарат не виробляє, тому дані кошти можна вважати делікатними. Також засіб містить екстракт алое-вера, який забезпечує додаткове живлення і зволоження волосся. Ціна варіюється між 600-1000 руб.

Iso Neotexture

Даний засіб призначений для всіх типів волосся. Завдяки потягам ISO-текстур відбувається зміцнення волосся, повернення їм блиску і сяйва. Середня вартість комплексу становить 1300 руб.

Mossa

За допомогою засобів даного виробника можна зробити стійку завивку і прикореневій обсяг.

Однак необхідно користуватися ще й поживними продуктами цього бренду для отримання найкращого ефекту. Вартість кошти для біозавивки становить від 1500 руб.

Loreal

Особливість засобів даного бренду полягає в тому, що вони містять у складі продуктів для хімічної завивки фруктові кислоти. Вони сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду волосся і забезпечують більш тривалий ефект. Засіб для укладання, включає 3 продукту, має вартість 1800 руб.

NEXXT

Набори бренду NEXXT включають 2 засоби — лосьйон і фіксаж.

3186cc6dd771b99ca2843cb292f5b32e Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які краще

Головним компонентом є цистеамін, також до складу входять:

 • кератин;
 • екстракти евкаліпта;
 • алое-віра.

За рахунок такого складу відбувається зміцнення волосся, і кучері виходять природними. Засоби представлені в 3 видах в залежності від типу волосся. Середня ціна набору становить близько 300 руб.

MATRIX

Продукти бренду MATRIX включають комплекси натуральних екстрактів, зволожуючі компоненти, а також не містять агресивних консервантів. В залежності від типу волосся лосьйони поділяються за кольорами: блакитний, рожевий і помаранчевий. Середня ціна коштів становить близько 1000 руб.

Indola Designer

Продукти даного бренду включають в себе спеціальний комплекс Silkwave, за допомогою якого можна зробити пружні і еластичні локони. Також до складу входить екстракт пшениці, який забезпечує додаткове живлення волосся. Набір включає 3 продукту: лосьйон, нейтралізатор і захисний спрей. Середня вартість набору складає близько 2500 руб.

Кращі плойки для хімічної завивки

Для якісної завивки волосся крім хімічних засобів, велику увагу необхідно звернути на правильний вибір плойки.

a2c0d6232aa16e15caa2271e4ba96607 Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які краще

Слід звернути увагу на наступні технічні характеристики:

Показники Коротка характеристика виробів
Поверхня плойки Кращим вибором вважаються плойки з керамічним, титановим або турмаліновим покриттям. Моделі з кераміки нагріваються поступово, у зв’язку з цим відбувається делікатне вплив на волосся. Цю ж рису мають плойки з титану і турмаліну. Однак турмалін додатково виділяє негативні іони, завдяки чому відбувається позбавлення від статичної електрики. При цьому слід уникати щипців з металевим покриттям, незважаючи на їх низьку вартість. Такі моделі нагріваються нерівномірно, що стає причиною ламкості і сухості волосся.
Потужність Даний показник впливає на швидкість нагрівання щипців. Для домашнього застосування підійде плойка з рівною потужністю до 50 Вт. Сучасні моделі можуть володіти потужністю до 90 Вт. Разом з тим, при використанні приладів підвищеної потужності, необхідно дотримуватися підвищені заходи обережності.
Наявність терморегулятора В залежності від типу волосся необхідно підбирати температуру. Чим вище ступінь пошкодження волосся, тим нижче повинен бути нагрівання. Не всі моделі можуть володіти цією особливістю. Крім того, краще звернути свою увагу на вироби, оснащені ступінчастими терморегуляторами.
Шнур Перед покупкою плойки необхідно приділити особливу увагу шнуру. Для того щоб не відбувалося перекручення, він повинен бути щільним і мати можливість обертатися. В останньому випадку необхідно слідкувати за дотриманням гарантійного терміну експлуатації, оскільки обертовий контакт є джерелом небезпеки ураження електрострумом. Оптимальною довжиною вважається 3 м.
Діаметр Його необхідно підбирати у відповідності з тим, який локон потрібно отримати. Стандартним варіантом є діаметр 25-32 мм
Наявність змінних насадок Деякі бюджетні моделі включають набір ряд насадок. Незважаючи на те, що вони роблять плойку більш універсальною, дані насадки є причиною її швидкого зносу. Крім того, при наявності додаткових насадок погіршується розрахункова ефективність дії виробу. Частіше всього наявність багатофункціональних насадок вказує на низьку якість плойки.

Перед покупкою також важливо звернути увагу на виробника.

З урахуванням ціни пристрою можна виділити наступні бренди:

 • Люксові моделі, вартість яких перевищує 3000 руб.:BaByliss, Valera і Hair Art.
 • Плойки з вартістю до 3000 руб.: Remington, Rowenta, Braun, Philips.
 • Бюджетні варіанти, вартість яких становить до 1000 руб.: Vitek, Polaris, Scarlett, Supra, Maxwell.

Відомі фірми переважно випускають якісні моделі, щоб не зіпсувати враження про компанії в цілому.

Як зробити завивку безпечно

Велику роль відіграє тип волосся. Якщо вони ослаблені і ламкі, то протягом кількох тижнів необхідно провести ряд процедур по їх відновленню. Необхідно використовувати зміцнюють і доглядають кошти і позбутися від перетину кінчиків.

fa4b1428e9791e0af8e8b55e3b1005ba Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які краще

Волосся такого типу краще всього підійдуть амінокислотні засоби для завивки волосся на плойку. Продукти на основі лугу рекомендується використовувати на довгих пористих волоссі, а кислотні — на здорових і неослаблених.

Корисні поради

Засоби для завивки волосся на плойку передбачають кілька способів, якими необхідно убезпечити волосся перед процедурою, незалежно від виду препаратів, які будуть використовуватися.

 • Перед початком хімічної завивки потрібно перевірити реакцію організму на препарати. Це можна зробити з допомогою простого тесту: необхідно нанести засіб на лікоть або зап’ясті і протримати протягом невеликого періоду часу. Якщо з’явилися ознаки алергічної реакції: почервоніння, свербіж, висипання, то слід відмовитися від даного засобу.
 • Після процедури волосся будуть чутливими до будь-яких впливів. Тому волосся слід мити тільки через 3 дні після завивки, також слід використовувати спеціальні засоби або делікатні шампуні для волосся.
 • Хімічна завивка надає сильне вплив на здоров’я волосся, тому не варто в один день піддавати їх додатковим хімічних впливів таким, як знебарвлення та фарбування. У свою чергу, механічний вплив дозволено здійснювати в один час з завивкою. Проте стрижка повинна бути зроблена після завивки.

0f06a38b5dc79ba7aa97f2d29996fc9a Засоби для хімічної завивки волосся на плойку. Які краще

Хімічна завивка протипоказана дівчатам:

 • в період менструації, вагітності та лактації;
 • зі схильністю до алергічних реакцій;
 • при наявності небезпечних хронічних захворювань.

Щоб мати здорові і красиві волосся важливо і не тільки звернути увагу на підбір плойки, але і використовувати делікатно впливають засоби для завивки. Слід також пам’ятати про необхідність систематичного спеціального догляду, відновлює здоров’я пасм.

Відео про хімічній завивці

Що таке біозавивка:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради