Пуансеттія червона: прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

Квітка пуансеттія червоного кольору здавна вважається сильним носієм позитивної енергетики, а також символом домашнього затишку і достатку в родині, тому багато людей набувають різдвяну зірку для прикраси свого житла.

Друге назву рослина отримала завдяки зовнішньому вигляду, оскільки в період цвітіння воно схоже з п’ятикутною зіркою, має яскраві зелені листя, що поєднуються з приквітками червоного кольору.

3b19a1c6a9fde8accfa8292a48f0b137 Пуансеттія червона: прикмети і забобони – чи можна тримати вдома?

Прикмети

Крім того, що цей мексиканський квітка є джерелом гарного настрою, існують різні прикмети і забобони, пов’язані з червоною пуансеттией.

 • Якщо в сім’ї часто виникають конфліктні ситуації, а у взаєминах між родичами відзначається непорозуміння – пуансеттія посприяє згладжування обстановки і досягненню гармонії в колі близьких людей.
 • Пуансетія тонко відчуває присутність негативної енергетики, тому наявність млявих листочків і загальне погіршення стану квітки свідчить про приховане невдоволення серед домочадців, яке незабаром може вирватися назовні. Крім того, рослина може почати марніти, якщо в оточенні когось із сім’ї з’явився заздрісник, часто є гостем в будинку.
 • Різко пожовкле листя у щойно придбаного і приносили в будинок рослини нерідко вказують на наявність пристріту або псування. Рекомендується на час віддати квітка знайомим, після чого запросити в житло священика або самостійно висвітлити кожну кімнату. Повертати різдвяну зірку потрібно після закінчення не менше двох тижнів – якщо рослина буде відчувати себе добре, це означає, що будинок очищений від негативної енергетики.
 • Молодятам пуансеттія допоможе зміцнити шлюб, крім того, поява в сімейному гніздечку цієї квітки є ознакою швидкого народження дитини.
 • Наявність квітки в спальні значно зменшить ревниву натуру чоловіка, зміцнить сімейні узи і допоможе досягти гармонії в інтимних відносинах.
 • Різдвяна зірка цвіте під час новорічних свят, її присутність у центрі столу принесе в дім сімейне щастя і зміцнить гармонійні відносини між рідними людьми.
 • Отримана в дар червона пуансеттія поліпшить відносини з подарував її людиною, наповнить їх доброзичливістю.
 • Для бізнесменів наявність в офісі цієї рослини допоможе залучити вигідних клієнтів і ділових партнерів. Викладачам різдвяна зірка обіцяє поповнення учнів.
 • Пуансетія тягнеться до тих людей, у життя яких відбуваються переломні моменти і вони потребують допомоги. Вирішивши переставити горщик з різдвяною зіркою, звертайте увагу на поведінку домашніх тварин – якщо вихованець гризе листя рослини, обриває квітки або намагається скинути вазон з пуансеттией слід перенести її в іншу кімнату.

  Чи можна тримати вдома?

  Пуансеттію настійно рекомендується тримати вдома з ряду причин:

  • аромати цієї рослини активізують роботу головного мозку, що сприяє значному підвищенню плідності праці;
  • пуансетія знижує негативний вплив стресових ситуацій на організм;
  • різдвяна зірка посилює творчі здібності і допомагає дітям легше справлятися зі шкільними завданнями;

  Пуансеттія надає позитивний вплив на обмінні процеси в організмі, її наявність в будинку допомагає позбавитися від зайвої ваги.

  Де краще всього тримати пуансетию?

  Оскільки різдвяна зірка має отруйний сік, її рекомендується розташовувати в місцях, недоступних для дітей і домашніх улюбленців місці – таким чином, ви зможете зберегти здоров’я всіх мешканців і значно поліпшити атмосферу в домі.

  Кращим місцем для розташування горщика з квіткою вважається вітальня – у цій кімнаті регулярно збираються мешканці будинку з гостями, а рослина допомагає рівномірно розподілити енергію між усіма присутніми.

  Поява різдвяної зірки в офісі допоможе поліпшити взаємини в колективі, сприятиме посиленню довіри і розуміння між колегами, що збільшить шанси на укладення вигідних угод.

  Саме несприятливе місце для пуансеттії – спальня, оскільки із-за надмірно сильної енергетики квітка може стати причиною безсоння.

  Кому квітка особливо корисний?

  Правильне розташування і регулярний догляд за квіткою сприяє позитивному впливу на всіх людей, незалежно від статі і віку.

  Подружжю пуансеттія допоможе зміцнити шлюб, діловим людям принесе успіх у всіх починаннях, дітям полегшить розуміння шкільної програми, а представницям слабкої статі дозволить нормалізувати роботу нервової системи і організму в цілому.

  Квітка пуансетія є незаперечним помічником у боротьбі проти пристріту або псування, тому його наявність у вашому домі допоможе вберегти всіх його мешканців від недоброго ока і наповнить вашу оселю позитивною енергетикою.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради